Hoşgeldiniz!

escape to witch mountain

escape to witch mountain fragmanı 1 01:13
escape to witch mountain fragmanı 1 151 izlenme - 6 yıl önce bir araç havada asılı kalmıştır. canlanan bir ceket şerife saldırmıştır. en vahşi hayvanlar bile tony ve tia malone isimli paranormal güçleri olan iki kimsesiz çocuğun yanında sakinleşmektedir. kötü kalpli milyoner aristotle bolt ray milland bu çocukların güçlerini teşhir edebilmek için onları kandırmak ve malikanesine kapatmak ister. bu kovalamaca sırasında yardımsever kampçı eddie albert ile tanışırlar ve içinde bulundukları gizemi çözmeye başlarlar.
escape to witch mountain fragmanı 2 01:06
escape to witch mountain fragmanı 2 71 izlenme - 6 yıl önce bir araç havada asılı kalmıştır. canlanan bir ceket şerife saldırmıştır. en vahşi hayvanlar bile tony ve tia malone isimli paranormal güçleri olan iki kimsesiz çocuğun yanında sakinleşmektedir. kötü kalpli milyoner aristotle bolt ray milland bu çocukların güçlerini teşhir edebilmek için onları kandırmak ve malikanesine kapatmak ister. bu kovalamaca sırasında yardımsever kampçı eddie albert ile tanışırlar ve içinde bulundukları gizemi çözmeye başlarlar.
escape to witch mountain fragmanı 4 01:35
escape to witch mountain fragmanı 4 61 izlenme - 6 yıl önce bir araç havada asılı kalmıştır. canlanan bir ceket şerife saldırmıştır. en vahşi hayvanlar bile tony ve tia malone isimli paranormal güçleri olan iki kimsesiz çocuğun yanında sakinleşmektedir. kötü kalpli milyoner aristotle bolt ray milland bu çocukların güçlerini teşhir edebilmek için onları kandırmak ve malikanesine kapatmak ister. bu kovalamaca sırasında yardımsever kampçı eddie albert ile tanışırlar ve içinde bulundukları gizemi çözmeye başlarlar.
escape to witch mountain fragmanı 8 01:35
escape to witch mountain fragmanı 8 59 izlenme - 6 yıl önce bir araç havada asılı kalmıştır. canlanan bir ceket şerife saldırmıştır. en vahşi hayvanlar bile tony ve tia malone isimli paranormal güçleri olan iki kimsesiz çocuğun yanında sakinleşmektedir. kötü kalpli milyoner aristotle bolt ray milland bu çocukların güçlerini teşhir edebilmek için onları kandırmak ve malikanesine kapatmak ister. bu kovalamaca sırasında yardımsever kampçı eddie albert ile tanışırlar ve içinde bulundukları gizemi çözmeye başlarlar.
escape to witch mountain fragmanı 3 01:51
escape to witch mountain fragmanı 3 51 izlenme - 6 yıl önce bir araç havada asılı kalmıştır. canlanan bir ceket şerife saldırmıştır. en vahşi hayvanlar bile tony ve tia malone isimli paranormal güçleri olan iki kimsesiz çocuğun yanında sakinleşmektedir. kötü kalpli milyoner aristotle bolt ray milland bu çocukların güçlerini teşhir edebilmek için onları kandırmak ve malikanesine kapatmak ister. bu kovalamaca sırasında yardımsever kampçı eddie albert ile tanışırlar ve içinde bulundukları gizemi çözmeye başlarlar.
escape to witch mountain fragmanı 5 01:13
escape to witch mountain fragmanı 5 39 izlenme - 6 yıl önce bir araç havada asılı kalmıştır. canlanan bir ceket şerife saldırmıştır. en vahşi hayvanlar bile tony ve tia malone isimli paranormal güçleri olan iki kimsesiz çocuğun yanında sakinleşmektedir. kötü kalpli milyoner aristotle bolt ray milland bu çocukların güçlerini teşhir edebilmek için onları kandırmak ve malikanesine kapatmak ister. bu kovalamaca sırasında yardımsever kampçı eddie albert ile tanışırlar ve içinde bulundukları gizemi çözmeye başlarlar.
escape to witch mountain fragmanı 7 01:51
escape to witch mountain fragmanı 7 32 izlenme - 6 yıl önce bir araç havada asılı kalmıştır. canlanan bir ceket şerife saldırmıştır. en vahşi hayvanlar bile tony ve tia malone isimli paranormal güçleri olan iki kimsesiz çocuğun yanında sakinleşmektedir. kötü kalpli milyoner aristotle bolt ray milland bu çocukların güçlerini teşhir edebilmek için onları kandırmak ve malikanesine kapatmak ister. bu kovalamaca sırasında yardımsever kampçı eddie albert ile tanışırlar ve içinde bulundukları gizemi çözmeye başlarlar.
escape to witch mountain fragmanı 6 01:06
escape to witch mountain fragmanı 6 28 izlenme - 6 yıl önce bir araç havada asılı kalmıştır. canlanan bir ceket şerife saldırmıştır. en vahşi hayvanlar bile tony ve tia malone isimli paranormal güçleri olan iki kimsesiz çocuğun yanında sakinleşmektedir. kötü kalpli milyoner aristotle bolt ray milland bu çocukların güçlerini teşhir edebilmek için onları kandırmak ve malikanesine kapatmak ister. bu kovalamaca sırasında yardımsever kampçı eddie albert ile tanışırlar ve içinde bulundukları gizemi çözmeye başlarlar.