Hoşgeldiniz!

esed

El Kaide Kafa Keserken Kameramanın Türkçe Konuşması 02:08
El Kaide Kafa Keserken Kameramanın Türkçe Konuşması 43.926 izlenme - 3 yıl önce Malum terör örgütü el kaide bağlantılı el nusra suriyede kafa kesmeye davam ediyor. Özgür Suriyeye verdiği destekle bilinen örgüt 7 sivilin katledildiği bu görüntülerde kimisinin kafasını kesiyor kimise kurşun yağdırıyor. El kaide bu canavarlığı yaparken eline aldığı kamerayla çoşan kişi ise türkçe konuşup olayı anlatmaya çalışıyor. Kafa keserken atılan tekbirlere de eşlik eden bu türkçe konuşan terörist suriyede kimlerin at koşturduğu belirsiz kılıyor. Videodaki vahşet sahneleri kesilmiştir.
Esedin Çocuk Katliamı 03:58
Esedin Çocuk Katliamı 55.727 izlenme - 4 yıl önce Esedin Çocuk Katliamı
IŞİD Kılıçla İnfaz Etti 01:48
IŞİD Kılıçla İnfaz Etti 18.332 izlenme - 3 yıl önce IŞİD, kılıçla infaz etti IŞİD acımasız infazlarına bir yenisini daha ekledi. Esed'le işbirliği yaptığı öne sürülen 3 kişi kılıçla başları kesilerek idam edildi.
Beşar Esed İle Dalga Geçen Kız 00:15
Beşar Esed İle Dalga Geçen Kız 7.114 izlenme - 2 yıl önce Onca çileye rağmen çocuk her zaman çocuktur dedirten bir görüntü. Belki de Esed piçinin yaptığı şeyler oyun gibi geliyordur. Bu çocukta olayları kendi bakış açısıyla anlatmış işte
Suriye Gerçekleri Ve Beşşar Esed Rejiminin Gerçek Vahşi Yüzü 13:28
Suriye Gerçekleri Ve Beşşar Esed Rejiminin Gerçek Vahşi Yüzü 13.108 izlenme - 5 yıl önce Katil Beşşar Esed rejiminin masum Suriye halkına yönelik uyguladığı vahşetin tarihe kayıt düşen görüntüleri. Suriye gerçekleri bu. 1970 yılında darbe ile iktidara gelen Nusayri Hafız Esed dönemi halkı vahşi şekilde katledip, sindirdi ve ezdi. Hiçbir özgürlük ve insani şekilde yaşamaya izin verilmeyen halk 2011 Mart ayında ayağa kalktı. Ortadoğunun en gözü dönmüş rejime karşı neden insanlar başkaldırdı sorusunun cevabı videodaki vahşi Esed rejiminin uygulamalarında saklı
Halk Otobüsünü Basan Halkevi Mensubu Kişiler 01:03
Halk Otobüsünü Basan Halkevi Mensubu Kişiler 5.482 izlenme - 1 yıl önce Ankara Şahintepe halkevi mensubu kişiler "mahallemizde gericileri, islamcıları istemiyoruz" diyerek halk otobüsünde provokasyon yaptı.AGD cilere işidci diyerek beni gülme krizine sokan halkevciler otobüse molotof atmadığı için herkese şükür ettirdi. İhbar üzerine gelmişler .d , islamcıları istemiyorlarmış .d baya beni güldürdü video kalkıp bunları tokatlasan biz suçlu olacağız ondan gülüyorum bu itlere.
Mihraç Ural'ın Son Konuşması 00:21
Mihraç Ural'ın Son Konuşması 4.745 izlenme - 2 yıl önce Esed rejimine hizmet eden güçlerin komutanlarından ve Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde 2013’te düzenlenen bombalı saldırının sanığı Mihraç Ural’ın öldürülmeden önce son konuşması.
Esad Kardeşim! - R. Tayyip Erdoğan 02:11
Esad Kardeşim! - R. Tayyip Erdoğan 2.809 izlenme - 2 yıl önce Çok değil bundan birkaç sene önce Suriye politikasıyla övünen, sınır komsusuyla diyaloglarından gurur duyarak halkcığıyla bunları paylaşan dönemin Başbakanı Tayyip Erdoğan'ın bir miting konuşması. Günümüz dış politikasına ve Erdoğanın kardeşi Esad ile olan ilişkisine manidar bir bakış açısı...
Esed Askerlerinin Vurulma Anı Kamerada 00:35
Esed Askerlerinin Vurulma Anı Kamerada 1.914 izlenme - 2 yıl önce Hizbullah askerleri sevinç şarkıları söylerken füzeyle vuruldular.Suriye'de Esed'in saflarında savaşan Hizbullah askerleri ele geçirdikleri mevzide sevinç naraları atarken, Fetih Ordusu tarafından vuruldu. korkunç olay kameralara böyle yansıdı.
Fenerbahçe'nin 2007 Yılında Suriye'de Yaptığı Hazırlık Maçı 03:09
Fenerbahçe'nin 2007 Yılında Suriye'de Yaptığı Hazırlık Maçı 3.661 izlenme - 3 yıl önce O zamanlarda Suriye ile çok iyi ilişkiler kuran Recep Tayyip Erdoğan, şimdilerin Atatürkçüsü (!) Aziz Yıldrım'dan rica ederek Fenerbahçe'yi Halep Olimpiyat Stadı'nın açılış organizasyonunda görevlendirir. Karşılaşmayı Hatay tarafından gelen bir çok vatandaşımızda seyretmiştir. Stat: Halep Olimpiyat Hakemler: Ahmed Dello, Tamam Hamdun, Ahmet Kezaz Al İttihad: Mahmut Karkar, Bakri, Muhammet Hemsi, Al Rashed, Haydar Jabar, Anatuly, Mahmut Amne, Yahya Raşet, Muhammet Afash (Dk. 33 Heamidi) (Dk. 69 Habbal), Abdul Fettah Aga, (Dk. 70 Dimitru), Anas Sarı Fenerbahçe: Volkan, Önder, Edu (Dk. 46 Kerim), Can, Uğur, Mehmet (Dk. 72 Aurelio), Kemal (Dk. 72 Alex), Selçuk (Dk. 81 Deniz), Tuncay (Dk. 43 Olcan), Semih (Dk. 72 Kezman), Deivid (Dk. 81 Serkan) Goller: Dk.9 Abdul Fettah Aga, Dk. 86 Dimitru (Al İttihad), Dk. 13 Semih, Dk. 88 Deniz (Fenerbahçe)
Suriye'deki Kimyasal Saldırıdan İlk Görüntüler 2 01:21
Suriye'deki Kimyasal Saldırıdan İlk Görüntüler 2 3.415 izlenme - 4 yıl önce Suriye'de Esed Güçlerinin Şam'ın Doğu Gota Banliyösü'ne Düzenlediği Kimyasal Saldırı Sonrası Kaydedilen Görüntüler Katliamın Boyutunu Gözler Önüne Seriyor.
Suriye Halkının Türkiye ve Erdoğan İle İlgili Görüşleri 06:39
Suriye Halkının Türkiye ve Erdoğan İle İlgili Görüşleri 2.145 izlenme - 3 yıl önce Harabe haldeki şehirlerde yaşayan Suriye halkına mikrofon uzatılmış ve Türkiye ve Erdoğan ile ilgili görüşleri sorulmuş. Çeviri ne kadar doğru bilemeyeceğim ancak eğer doğru ise pek iyi şeyler düşünmedikleri kesin. Ayrıca kameraya başörtülüden ziyade başörtüsüz bacılarımızın daha çok yansıması da ilginç bir ayrıntı. Türkiye'ye sefalet içinde ve muhafazakar kesimden olan Suriyeliler gelirken, modern görünümlü Suriyeliler şehirleri yakılıp yıkılmasına rağmen ülkelerinde kalmayı tercih etmiş.
 Esed Askerlerine Büyük Saldırı: 50 Ölü 00:21
Esed Askerlerine Büyük Saldırı: 50 Ölü 1.595 izlenme - 4 yıl önce Esed güçlerinin karargahı böyle bombalandı. Olayda 50 kişi öldü. Suriye’de muhalifler, Esed ordusunun karargah olarak kullandığı bir otele bombalı saldırı düzenledi. Çok sayıda patlayıcının kullanıldığı saldırıda 50 Esed yanlısı öldü. Patlamanın şiddeti ise kameralara yansıdı. Bombalı saldırıyı İslamcı Cephe üstlendi. İslamcı Cephe, “Eski Halep’te bulunan Carlton Hotel’i ve çevresindeki binalar patlatıldı. Patlamada 50 asker öldü” şeklinde açıklama yaptı. Saldırının ardından Esed güçleri ile muhalifler arasında çatışma çıktığı belirtildi.
Suriye'de 'İnsanlığı Utandıran' Görüntülere Bir Yenisi Daha Eklendi 00:54
Suriye'de 'İnsanlığı Utandıran' Görüntülere Bir Yenisi Daha Eklendi 1.641 izlenme - 4 yıl önce Yaralı Kızın Doktordan Acı İsteği
Gerçek ve Profesyonel Savaş Çekimi 11:20
Gerçek ve Profesyonel Savaş Çekimi 1.341 izlenme - 3 yıl önce El Nusra'nın Esed güçlerine ait üsse saldırı videosu. Diğer savaş görüntülerinin aksine Battlefield 3 havasıyla, profesyonelce çekilmiş.
İşgal Altındaki Halep'ten Son Drone Görüntüleri 02:46
İşgal Altındaki Halep'ten Son Drone Görüntüleri 410 izlenme - 1 yıl önce Rusya, Esed rejimi ve Safevi İran komutasındaki Şii milisler tarafından işgal altında tutulan ve katliam yapılan Halep'ten son drone görüntüleri paylaşıldı. Suriye Halep son dakika gelişmelerinde Şii/Rafızi milislerin aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu sivilleri diri diri yakarak katliam yaptığı bildiriliyor. Halep'le iletişim kurmakta zorluk çekiliyor.
Patronunu Komaya Sokup Soyan Suriyeli Mülteci İşçi 01:57
Patronunu Komaya Sokup Soyan Suriyeli Mülteci İşçi 1.110 izlenme - 3 yıl önce dünya lideri başbakanımız ve stratejik deha dışişleri bakanımız ahmet davudoğlu sayesinde yalnız ülkemizde ki at hırsızlarıyla uğraşmakla kalmayıp artık ithal de ediyoruz. hayaldi gerçek oldu.bizim de artık serseri mayın gibi dolanan milyonluk göçmeniz var.ama bunlar büyük devlet olmanın gerektirdikleri ve sancıları.hamdolsun öldürülsekte ses çıkarmayız.yeter ki akp'ye laf gelmesin
Fatih Tezcan - Hz. Muhammed Kafa Kesmiştir 00:28
Fatih Tezcan - Hz. Muhammed Kafa Kesmiştir 1.610 izlenme - 3 yıl önce Daha önce "hac" boykot edilmelidir ve Recep Tayyip Erdoğan imamlık etmedikçe cuma namazının farz olduğunu düşünmüyorum diye açıklamalar yapan Fatih Tezcan şimdi de ösö El Nusra ve El Kaide'nin yaptığı acımasız infazları haklı çıkarmak için kafa kesmenin "sünnet" olduğunu söyledi. Fatih Ttezcan: "Hz. Muhammed de kafa kesti. Sen şimdi peygamberini terörist mi demek istiyorsun".
Esed Kimyasal Silahla Saldırdı 1188 Şehit (21/08/2013) 03:54
Esed Kimyasal Silahla Saldırdı 1188 Şehit (21/08/2013) 1.235 izlenme - 4 yıl önce Kimyasal Saldırı Sonucu 1188 Kişi Hayatını Kaybetti İslam Tugayı Türk Basın Sorumlusu Maher Mahmoud'un Vermiş Olduğu Bilgiye Göre; Su...
 Esed’den Yeni Katliam: 40 Ölü 00:51
Esed’den Yeni Katliam: 40 Ölü 1.263 izlenme - 4 yıl önce Suriye’nin Halep kentinde bulunan minibüs garajına, Beşşar Esed yanlısı ordu güçleri tarafından hava saldırısı düzenlendi. Saldırıda 40 kişi hayatını kaybederken, 30 kişi de yaralandı. Suriye’nin Halep kentinde bulunan minibüs garajına, Beşşar Esed yanlısı ordu güçleri tarafından hava saldırısı düzenlendi. Saldırıda 40 kişi hayatını kaybederken, 30 kişi de yaralandı. Halep kentinde bulunan minibüs garajı, Esad yanlısı hava kuvvetleri tarafından bombalandı. Rus yapımı savaş uçakları tarafından bombalanan garajda 10 minibüs tamamen yandı. Olayda 40 sivil hayatını kaybederken, 30 sivil de yaralandı. Yaralılar, vatandaşlar tarafından hastanelere kaldırıldı.
Esed Askerinin Vurulma Anı 00:47
Esed Askerinin Vurulma Anı 580 izlenme - 2 yıl önce Lazkiye kırsalında Türkmen direnişçiler ile Esed rejimi ve Şii milisler arasındaki savaş devam ederken Türkmen direnişçinin Esed askerini öldürdüğü an saniye saniye görüntülendi.
Esad'a Benzetilen Erdoğan Heykeli Kaldırıldı 02:28
Esad'a Benzetilen Erdoğan Heykeli Kaldırıldı 74 izlenme - 4 ay önce Harran Belediyesi 15 Temmuz'u unutturmamak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eliyle 'Dur' işareti yaptığı heykelden oluşan anıt yaptırdı. Ancak heykel gelen tepkiler üzerine kaldırıldı.
Esed Askerlerinin Vurulma Anı 01:22
Esed Askerlerinin Vurulma Anı 198 izlenme - 1 yıl önce Muhaliflerin kuşatmayı kırmak için başlattığı Halep operasyonları devam ediyor. Paylaşılan görüntülerde Esed askerlerinin vurulma anı görülüyor.
Anonymous Suriye Açıklaması 04:30
Anonymous Suriye Açıklaması 571 izlenme - 3 yıl önce Neredeyse tüm medya organlarının Suriye'de yaşananlarla ilgili emperyalizmin sözcülüğüne soyunduğu ve yalan haber üretme yarışına girdiği şu günlerde gerçekleri buradan dinleyelim.
Mısır'da Hollandalı Muhabire Toplu Tecavüz 00:21
Mısır'da Hollandalı Muhabire Toplu Tecavüz 564 izlenme - 2 yıl önce Mısır'daki olaylar meydanda toplanan Mursi karşıtlarının Hollandalı muhabire toplu halde tecavüz ettikleri sırada çekilen görüntüler ortaya çıkmış. Belli ki, işini yapmak amacıyla Mısır'a giden bir kadına, karşı cinsi görmemiş bir biçimde saldıran insanlık dışı varlıkları izliyoruz. O kadının çığlıklarının sizi bir an olsun yalnız bırakmaması dileğiyle...
Esed Askerinin Kafadan Vurulma Anı 00:50
Esed Askerinin Kafadan Vurulma Anı 214 izlenme - 1 yıl önce Suriye Şam'ın Doğu Guta bölgesinde Feylak Rahman adlı gruba bağlı muhalif birlikler Esed rejim askerlerinin bölgesinin 0 noktasına inip rejim milislerine saldırı düzenledi. Paylaşılan görüntülerde, Esed rejim askerinin kafadan vurulma anı görülüyor. Suriye'de yaşanan sıcak çatışmalarda son durum.
Suriye el-Meyadi - Doğal Sesiyle Mücahid Şarkısı 05:14
Suriye el-Meyadi - Doğal Sesiyle Mücahid Şarkısı 590 izlenme - 2 yıl önce Mart 2011'de başlayan Suriye devrimiyle özgürlüğünü isteyen halk, Esed rejimi tarafından çocuk, kadın, ihtiyar demeden katledildi. Halkı korumak için Suriye Ordusundan ayrılan onlarca general yüzlerce subay ve yüzbinlerce asker Özgür Suriye Ordusuna katıldı. Katil Esed Rejiminin işlediği katliamlara destek için Hizbullah, İran Devrim Muhafızları Mehdi Ordusu çeşitli Alevi-Şii terör örgütleri ülkeye girdi ve rejime her türlü desteği verdi. Tüm bu katil sürülerine rağmen (Rusya,Çin,İran) Özgür Suriye Ordusu her yerde düşmana darbe vuruyor ve zafere doğru ilerliyor. Tüm Suriye genelinde milli kurtuluş mücaledesi sürüyor, büyük zaferler kazanılıyor
Suriye Olayları ve Esed Rejiminin Yaptıkları 05:10
Suriye Olayları ve Esed Rejiminin Yaptıkları 548 izlenme - 6 yıl önce
Türkmen Dağı'nda Esed'e Karşı Filmleri Aratmayan Sahneler 03:20
Türkmen Dağı'nda Esed'e Karşı Filmleri Aratmayan Sahneler 266 izlenme - 2 yıl önce Nusra Cephesi, Türkmendağı'nda katliama girişen Esed'e karşı Türkmenlere destek birlikleri gönderdi. Türkmendağı'nda Esed askerleriyle savaşan Nusra Cephesi, meydana gelen çatışmaların görüntülerini yayınladı.. İşte film sahnelerini aratmayan o çatışmanın görüntüleri.
Suriyede Kanuni Sultan Süleyman Tugayının Kuruluşu 00:30
Suriyede Kanuni Sultan Süleyman Tugayının Kuruluşu 553 izlenme - 3 yıl önce Suriye'de Esad rejimine karşı savaşan Türkmenler'in kurduğu Tugaylardan biri olan Kanuni Sultan Süleyman Tugayı'nın kuruluş konuşması.Türkmenler Esed rejime karşı savaşırken bir yandan Suriye'nin kuzeyindeki PYD oluşumunu önleyebilmek için Özgür Suriye Ordusuyla birlikte mücadele veriyor.