Hoşgeldiniz!

eşeğe

Eşeğe Yapılan Eziyet Amatör Kamerada! 00:29
Eşeğe Yapılan Eziyet Amatör Kamerada! 7.556 izlenme - 6 yıl önce Eşeğe yapılan eziyet görüntüleri izleyenleri çileden çıkardı.
Eşeğe Binme ve En Güzel Gözlü Eşek Yarışları 06:13
Eşeğe Binme ve En Güzel Gözlü Eşek Yarışları 951 izlenme - 8 ay önce Yapılan eşeğe binme ve güzel gözlü eşek yarışması benim gibi eşek severler arkadaşlar için güzel bir video
Eşeğe Saldıran Tilkinin Akıbeti 00:36
Eşeğe Saldıran Tilkinin Akıbeti 1.979 izlenme - 3 yıl önce Eşeğe Saldıran Tilkinin Akıbeti
Eşeğe Saldırmaya Kalkan Tilkinin Sonu 00:41
Eşeğe Saldırmaya Kalkan Tilkinin Sonu 2.000 izlenme - 3 yıl önce Eşeğe Saldırmaya Kalkan Tilkinin Sonu
eşeğe pantolon giydirmişler 00:35
eşeğe pantolon giydirmişler 4.294 izlenme - 7 yıl önce eşeğe pantolon giydirmişler
Eşeğe Acı Biber Şoku 00:47
Eşeğe Acı Biber Şoku 4.146 izlenme - 5 yıl önce Yediği Biberin Acısını Bir Süre Sonra Fark Eden Zavallı Eşeğin Feryadı.
KIRAÇ Eşeği Saldım Çayıra KARS IĞDIR versiyonu çok KOMİK 04:05
KIRAÇ Eşeği Saldım Çayıra KARS IĞDIR versiyonu çok KOMİK 1.059 izlenme - 3 yıl önce KIRAÇ Eşeği Saldım Çayıra KARS IĞDIR versiyonu çok KOMİK izlemeden geçme daha fazlasi için abone ol butonuna basarsanız sevinirim. caps on izlesene www.izlesene.com/capsonizlesene iyi seyirler
Eşeğe Yapılan Eşek Şakası 00:44
Eşeğe Yapılan Eşek Şakası 3.378 izlenme - 5 yıl önce Eşeğe Yapılan Eşek Şakası...
Eşeğe Binen Keçiler 01:08
Eşeğe Binen Keçiler 769 izlenme - 2 yıl önce Eşeğe Binen Keçiler
Eşeğe Acı Biber Yedirmek 00:44
Eşeğe Acı Biber Yedirmek 2.307 izlenme - 5 yıl önce Eşeğe Acı Biber Yedirmek
eşeğe modifiye olmaz demişler oda yapmışş 01:01
eşeğe modifiye olmaz demişler oda yapmışş 1.812 izlenme - 7 yıl önce eşeğe modifiye olmaz demişler oda yapmışş
Lamborghini ile Toyota Farkının Kız Tavlamaya Etkisi 01:11
Lamborghini ile Toyota Farkının Kız Tavlamaya Etkisi 1.181 izlenme - 3 yıl önce Video zaten çok kısa. Birincisini izleyenler bilirler yine aynı olay elamanımız lamborgini'ye yaslanmış kıza "yalnızım canım sıkıldı bi şey yapak ne yapak?" sorusunu soruyor. aldığı cevap yine kadın milletinden beklendiği üzere oluyor. fakat bu sefer cevap birinci videodan daha net.
eşeğe modifiye 01:01
eşeğe modifiye 859 izlenme - 7 yıl önce
eşeğe pantolon giydirilirse 00:36
eşeğe pantolon giydirilirse 599 izlenme - 8 yıl önce
Deve Kuşuna At Gibi Binmek! 01:41
Deve Kuşuna At Gibi Binmek! 879 izlenme - 4 yıl önce Hayvanlara her türlü işkenceyi yapabilen insanlar para kazanmak için ellerinden geleni yapıyorlar.Ülkelerine gelen turistleri deve kuşuna bindirip para kazanan bu inekler deve kuşuna semer bile vurmuşlar.Bu videoda deve kuşuna binen ,zevkten dört köşe olan turist kızı izlicez.Deve kuşlarını alkışlarla yaşatalım .
Bu Kadar Yük Yüklenirmi Eşeğe 00:31
Bu Kadar Yük Yüklenirmi Eşeğe 619 izlenme - 10 yıl önce insanlıkta kalmadı artık
Ayağı Kopan Eşeğe Protez Taktıran Gülsüm Öğretmen 01:45
Ayağı Kopan Eşeğe Protez Taktıran Gülsüm Öğretmen 212 izlenme - 4 yıl önce Mersin'in Silifke İlçesi'nde resim öğretmeni Gülsüm Sağlam, kızının sokakta bulup eve getirdiği sol ayağı kopmuş eşeğe protez ayak taktırdı. Hayvansever Gülsüm Sağlam, kızının eve getirdiği eşeğin çok kötü durumda olduğunu ve tekrar yürüyebilmesi için protez ayak taktırmaya karar verdiğini söyledi. Daha sonra protez uygulamasının eşeklerde uygulanıp uygulanamayacağını araştırmaya başladığını belirten Sağlam, "Kızım 3,5 ay önce sol ön ayak bileği kopmuş bir eşeği eve getirdi. Eşek çok kötü durumdaydı. Bakımını üstlenmeye karar verdim çünkü savunmasız bir canlıya yardım etmek insanlık görevimiz. Protez takılıp takılmayacağını araştırmaya başladım. Bir medikalcı olumlu yanıt verdi ve bana yardım etmek için geldi. Şu anda protez tam olarak ayağına tam oturmuyor. Biraz zaman geçmesi gerekiyor, adaptasyon çekebileceğinden dolayı" diye konuştu. İlçe merkezinde ikamet ettiği için eşeğin barınma sıkıntısı yaşadığını kaydeden Sağlam, hayvanseverlere yardım çağrısında bulunarak şöyle devam etti: "Yaşadığım ev ilçe merkezinde olduğu için komşularım rahatsız olabilir. Uzun süre bu şekilde bakma şansım yok çünkü komşularımdan şikayetler gelebilir. Sahiplenmek isteyenlere verebilirim. Benim kalbim sahiplendirmeden yana. Eğer sahiplenmek istemezlerse de barınağa bırakmaktan başka çarem yok. Bu konuda yardımları bekliyorum."dedi.
Bindiği Dalı Kesen İnşaatçı 00:15
Bindiği Dalı Kesen İnşaatçı 315 izlenme - 3 yıl önce Karısıyla dövüşen ya da kafası o gün pek yerinde olmayan inşaat işçisi abimizin garip görüntülerini izliyoruz. Çoğumuzun aklına Nasreddin Hoca fıkralarını getirecek olayda, bindiği dalı kesen işçinin görüntüleri gülsem mi ağlasam mı dedirtecek cinsten. Bir ayağını tahtaya diğer ayağını da pek ağırlık vermeden beton yapının üstünde tutmaya çalışmış ama nafile, başarılı olamıyor. İzleyelim.
Eşşeğe Köyde Böyle Binilir 01:03
Eşşeğe Köyde Böyle Binilir 228 izlenme - 6 yıl önce eşşeğe köyde böyle binilir
Kalıtım Eşeyin Belirlenmesi 2 16:58
Kalıtım Eşeyin Belirlenmesi 2 155 izlenme - 4 yıl önce Bilgisayar dersleri ve eğitici videolar için kanalımızı ve videolarımızı takip edin: www.izlesene.com/kanal/gorselegitim2014
Adnan Aybaba eşeğe ters bindi 04:13
Adnan Aybaba eşeğe ters bindi 169 izlenme - 4 yıl önce
Adnan Aybaba Eşeğe Ters Binip Yayına Çıktı 04:13
Adnan Aybaba Eşeğe Ters Binip Yayına Çıktı 76 izlenme - 4 yıl önce Adnan Aybaba eşeğe ters binip yayına çıktıFutbol yorumcusu Adnan Aybaba her hafta illa ki bir cinslik yapıyor. Bu hafta da eşeğe ters binip ca Hemen İzlemek İçin Tıklayınız!
Eşşeğe NasıL BiniLirrr İşteee ! !! !! ?? 00:37
Eşşeğe NasıL BiniLirrr İşteee ! !! !! ?? 193 izlenme - 5 yıl önce Hız Kesen Gidiş
Ben Gider 02:17
Ben Gider 130 izlenme - 5 yıl önce Ben Gider