Hoşgeldiniz!

Eşeğe Videoları İzle

Eşeğe Yapılan Eziyet Amatör Kamerada! 00:29
Eşeğe Yapılan Eziyet Amatör Kamerada! 7.418 izlenme - 5 yıl önce Eşeğe yapılan eziyet görüntüleri izleyenleri çileden çıkardı.
Eşeğe Saldıran Tilkinin Akıbeti 00:36
Eşeğe Saldıran Tilkinin Akıbeti 1.899 izlenme - 1 yıl önce Eşeğe Saldıran Tilkinin Akıbeti
Eşeğe Saldırmaya Kalkan Tilkinin Sonu 00:41
Eşeğe Saldırmaya Kalkan Tilkinin Sonu 1.884 izlenme - 2 yıl önce Eşeğe Saldırmaya Kalkan Tilkinin Sonu
eşeğe pantolon giydirmişler 00:35
eşeğe pantolon giydirmişler 4.181 izlenme - 6 yıl önce eşeğe pantolon giydirmişler
Eşeğe Binen Keçiler 01:08
Eşeğe Binen Keçiler 743 izlenme - 1 yıl önce Eşeğe Binen Keçiler
Eşeğe Acı Biber Şoku 00:47
Eşeğe Acı Biber Şoku 4.127 izlenme - 4 yıl önce Yediği Biberin Acısını Bir Süre Sonra Fark Eden Zavallı Eşeğin Feryadı.
KIRAÇ Eşeği Saldım Çayıra KARS IĞDIR versiyonu çok KOMİK 04:05
KIRAÇ Eşeği Saldım Çayıra KARS IĞDIR versiyonu çok KOMİK 823 izlenme - 2 yıl önce KIRAÇ Eşeği Saldım Çayıra KARS IĞDIR versiyonu çok KOMİK izlemeden geçme daha fazlasi için abone ol butonuna basarsanız sevinirim. caps on izlesene www.izlesene.com/capsonizlesene iyi seyirler
Eşeğe Yapılan Eşek Şakası 00:44
Eşeğe Yapılan Eşek Şakası 3.310 izlenme - 4 yıl önce Eşeğe Yapılan Eşek Şakası...
Eşeğe Acı Biber Yedirmek 00:44
Eşeğe Acı Biber Yedirmek 2.283 izlenme - 4 yıl önce Eşeğe Acı Biber Yedirmek
Lamborghini ile Toyota Farkının Kız Tavlamaya Etkisi 01:11
Lamborghini ile Toyota Farkının Kız Tavlamaya Etkisi 1.123 izlenme - 2 yıl önce Video zaten çok kısa. Birincisini izleyenler bilirler yine aynı olay elamanımız lamborgini'ye yaslanmış kıza "yalnızım canım sıkıldı bi şey yapak ne yapak?" sorusunu soruyor. aldığı cevap yine kadın milletinden beklendiği üzere oluyor. fakat bu sefer cevap birinci videodan daha net.
eşeğe modifiye olmaz demişler oda yapmışş 01:01
eşeğe modifiye olmaz demişler oda yapmışş 1.811 izlenme - 6 yıl önce eşeğe modifiye olmaz demişler oda yapmışş
eşeğe modifiye 01:01
eşeğe modifiye 856 izlenme - 6 yıl önce
eşeğe pantolon giydirilirse 00:36
eşeğe pantolon giydirilirse 574 izlenme - 7 yıl önce
Deve Kuşuna At Gibi Binmek! 01:41
Deve Kuşuna At Gibi Binmek! 671 izlenme - 3 yıl önce Hayvanlara her türlü işkenceyi yapabilen insanlar para kazanmak için ellerinden geleni yapıyorlar.Ülkelerine gelen turistleri deve kuşuna bindirip para kazanan bu inekler deve kuşuna semer bile vurmuşlar.Bu videoda deve kuşuna binen ,zevkten dört köşe olan turist kızı izlicez.Deve kuşlarını alkışlarla yaşatalım .
Bu Kadar Yük Yüklenirmi Eşeğe 00:31
Bu Kadar Yük Yüklenirmi Eşeğe 618 izlenme - 9 yıl önce insanlıkta kalmadı artık
Ayağı Kopan Eşeğe Protez Taktıran Gülsüm Öğretmen 01:45
Ayağı Kopan Eşeğe Protez Taktıran Gülsüm Öğretmen 186 izlenme - 3 yıl önce Mersin'in Silifke İlçesi'nde resim öğretmeni Gülsüm Sağlam, kızının sokakta bulup eve getirdiği sol ayağı kopmuş eşeğe protez ayak taktırdı. Hayvansever Gülsüm Sağlam, kızının eve getirdiği eşeğin çok kötü durumda olduğunu ve tekrar yürüyebilmesi için protez ayak taktırmaya karar verdiğini söyledi. Daha sonra protez uygulamasının eşeklerde uygulanıp uygulanamayacağını araştırmaya başladığını belirten Sağlam, "Kızım 3,5 ay önce sol ön ayak bileği kopmuş bir eşeği eve getirdi. Eşek çok kötü durumdaydı. Bakımını üstlenmeye karar verdim çünkü savunmasız bir canlıya yardım etmek insanlık görevimiz. Protez takılıp takılmayacağını araştırmaya başladım. Bir medikalcı olumlu yanıt verdi ve bana yardım etmek için geldi. Şu anda protez tam olarak ayağına tam oturmuyor. Biraz zaman geçmesi gerekiyor, adaptasyon çekebileceğinden dolayı" diye konuştu. İlçe merkezinde ikamet ettiği için eşeğin barınma sıkıntısı yaşadığını kaydeden Sağlam, hayvanseverlere yardım çağrısında bulunarak şöyle devam etti: "Yaşadığım ev ilçe merkezinde olduğu için komşularım rahatsız olabilir. Uzun süre bu şekilde bakma şansım yok çünkü komşularımdan şikayetler gelebilir. Sahiplenmek isteyenlere verebilirim. Benim kalbim sahiplendirmeden yana. Eğer sahiplenmek istemezlerse de barınağa bırakmaktan başka çarem yok. Bu konuda yardımları bekliyorum."dedi.
Bindiği Dalı Kesen İnşaatçı 00:15
Bindiği Dalı Kesen İnşaatçı 263 izlenme - 2 yıl önce Karısıyla dövüşen ya da kafası o gün pek yerinde olmayan inşaat işçisi abimizin garip görüntülerini izliyoruz. Çoğumuzun aklına Nasreddin Hoca fıkralarını getirecek olayda, bindiği dalı kesen işçinin görüntüleri gülsem mi ağlasam mı dedirtecek cinsten. Bir ayağını tahtaya diğer ayağını da pek ağırlık vermeden beton yapının üstünde tutmaya çalışmış ama nafile, başarılı olamıyor. İzleyelim.
Kalıtım Eşeyin Belirlenmesi 2 16:58
Kalıtım Eşeyin Belirlenmesi 2 151 izlenme - 3 yıl önce Bilgisayar dersleri ve eğitici videolar için kanalımızı ve videolarımızı takip edin: www.izlesene.com/kanal/gorselegitim2014
Eşşeğe Köyde Böyle Binilir 01:03
Eşşeğe Köyde Böyle Binilir 222 izlenme - 5 yıl önce eşşeğe köyde böyle binilir
Adnan Aybaba eşeğe ters bindi 04:13
Adnan Aybaba eşeğe ters bindi 168 izlenme - 3 yıl önce
Adnan Aybaba Eşeğe Ters Binip Yayına Çıktı 04:13
Adnan Aybaba Eşeğe Ters Binip Yayına Çıktı 74 izlenme - 3 yıl önce Adnan Aybaba eşeğe ters binip yayına çıktıFutbol yorumcusu Adnan Aybaba her hafta illa ki bir cinslik yapıyor. Bu hafta da eşeğe ters binip ca Hemen İzlemek İçin Tıklayınız!
Eşşeğe NasıL BiniLirrr İşteee ! !! !! ?? 00:37
Eşşeğe NasıL BiniLirrr İşteee ! !! !! ?? 191 izlenme - 4 yıl önce Hız Kesen Gidiş
Ben Gider 02:17
Ben Gider 127 izlenme - 4 yıl önce Ben Gider