Hoşgeldiniz!

Eşek Şakası

Kız Arkadaşımı Hamile Bıraktım - Babaya Şaka Yapmak 03:19
Kız Arkadaşımı Hamile Bıraktım - Babaya Şaka Yapmak 51.521 izlenme - 4 yıl önce Hindistanlı bir genç şaka yaptığı babasından feci dayak yedi.. Bir problemim var deyip odasına çağırdığı babasına kız arkadaşını hamile bıraktığını söyledi. Olayı duyan adam adeta çılgına döndü. Oğluna tekme tokat girişen adam en sonunda sopayı eline kapmışken oğlu olayın bir şaka olduğunu söyledi. Hırsı geçmeyen adam şaka olduğuna bile zor inandı.
En Komik Çaydanlık Şakaları 02:52
En Komik Çaydanlık Şakaları 57.510 izlenme - 6 ay önce En komik ve güzel çaydanlık, demlik şakaları videolarını izleyebilirsiniz. Sizler için en iyi çaydanlık şakalarını seçtim. buyruuuuun.
Eşek Şakası Kurbanı Korkudan Altına Kaçırdı! 04:23
Eşek Şakası Kurbanı Korkudan Altına Kaçırdı! 6.464 izlenme - 1 yıl önce Amerikalı genç adam, en yakın arkadaşının eşek şakasının kurbanı oldu. Youtube yayıncısı Ryan, bir randevulaşma sitesi üzerinden en yakın arkadaşıyla temasa geçmesi için bir aktris ile anlaştı. Aktris, eşek şakası kurbanı olacak adamı gece "Netflix izler rahatlarız" mesajıyla site üzerinden evine davet etti. Eve vardığında vakit kaybetmeden soyunan kadını gören adam, online randevulaşma sayesinde piyango vurduğu zannederek kadının bütün isteklerini başta tereddütsüz kabul etti. ÜST ÜSTE ŞOK CİHAZI DARBELERİ SONRASINDA ALTINA KAÇIRDI Genç kadının kendisiyle cinsel ilişkiye girmek istediğini düşünen adam, elinin fırına kelepçelenmesini fantezi yaşayacağı düşüncesiyle kabul etti. Aktris, şaka kurbanı adamı fırına kelepçeledikten sonra elektroşok cihazını çıkarınca talihsiz adam neye uğradığını şaşırdı. Başta ne olup bittiğini anlayamayan adam, üst üste şok cihazına maruz kalınca eşek şakası sırasında acıdan ve korkudan idrarını kaçırdı. "RANDEVULAŞMA SİTESİNİ KULLANIRKEN DİKKATLİ OLUN" Dehşete düşüren eşek şakası videosu, Hammy TV adlı Facebook sayfasında iki yüz binden fazla izlendi. Eşek şakasının hazırlayıcısı Ryan, videonun açıklamasına: "Tinder'ı kullanırken dikkatli olun. Bu adam dikkatli olması gerektiğini zor yoldan öğrendi" satırlarını yazdı.
Olur Olmadık Yerde Birbirine Eşek Şakası Yapan Kızlar - 2 00:56
Olur Olmadık Yerde Birbirine Eşek Şakası Yapan Kızlar - 2 27.398 izlenme - 1 yıl önce Birbirlerine yaptıkları eşek şakalarıyla çığır açmış kızların kameraya yansıyan eğlenceli ve komik görüntüleri sizlerle.
Birbirlerine Eşşek Şakası Yapan Kızlar 01:27
Birbirlerine Eşşek Şakası Yapan Kızlar 16.899 izlenme - 1 yıl önce Birbirlerine yaptıkları eşek şakalarıyla çığır açmış kızların kameraya yansıyan eğlenceli ve komik görüntüleri sizlerle.
Arkadaşa Yapılan Eşek Şakası 00:15
Arkadaşa Yapılan Eşek Şakası 4.117 izlenme - 1 yıl önce Yaptığı düzenekle arkadaşına eğlenceli bir eşek şakası hazırlayan çılgın adam. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Olur Olmadık Yerde Birbirine Eşek Şakası Yapan Kızlar - 3 00:59
Olur Olmadık Yerde Birbirine Eşek Şakası Yapan Kızlar - 3 4.044 izlenme - 1 yıl önce Birbirlerine yaptıkları eşek şakalarıyla çığır açmış kızların kameraya yansıyan eğlenceli ve komik görüntüleri yenisi sizlerle.
Neymar ve Suarez'den Pique'ye Eşek Şakası 00:35
Neymar ve Suarez'den Pique'ye Eşek Şakası 121 izlenme - 1 yıl önce Barcelona'nın yıldız futbolcuları Neymar ve Suarez, Pique'ye antrenmanda şaka yaptılar ama Pique'de boş durmadı.
Boyundan Büyük Kişiye Boyundan Büyük Eşek Şakası Yapan Velet 00:10
Boyundan Büyük Kişiye Boyundan Büyük Eşek Şakası Yapan Velet 737 izlenme - 1 yıl önce Çocukları severiz tabi,canları sıkıldıkları zaman sapıtan çocukları pek sevmeyiz.görüntüde abisi yaşından adama eşek şakasını arıtmıcak türde şaka yapan veledi izliyoruz
Arkadaşına Acı Verici Eşek Şakası Yapan Genç 00:05
Arkadaşına Acı Verici Eşek Şakası Yapan Genç 215 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlara şaka yapmak güzeldir.Şaka yapmak çok acılı ise kötüdür.Görüntüde izleyeceğiniz arkadaşına haince şaka yapan genci izlicez
Eşşek Şakası Dedorant+Ateş 01:30
Eşşek Şakası Dedorant+Ateş 140 izlenme - 1 yıl önce FACEBOOK https://www.facebook.com/xgiresnx https://www.facebook.com/profile.php?... ........................................­........................................­................................ İNSTAGRAM https://www.instagram.com/krkmz_giresun/ https://www.instagram.com/tanertekin_/ ........................................­........................................­.......................... FACEBOOK SAYFAMIZ https://www.facebook.com/TeknoWeb-151... https://www.facebook.com/KarÅŸÄ...
Duş Alan Kıza Yapılan Acımasız Şaka 00:16
Duş Alan Kıza Yapılan Acımasız Şaka 57.650 izlenme - 1 yıl önce Ev tipi türü bir şaka videosu ile karşınızdayım.Görüntülerde belliki karı koca bunlar,neyse bu korkunç şakayı izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Şaka Yapmak İsterken Karısının Yüzünü Yakan Adam 01:02
Şaka Yapmak İsterken Karısının Yüzünü Yakan Adam 123.142 izlenme - 2 yıl önce ABD'de bir adam karısına şaka yapmak için saç kurutma makinesinin içerisini pudrayla doldurdu. Kapının arkasına geçen adam büyük bir merakla karısının tepkisini beklemeye başladı. ALEV PÜSKÜRMEYE BAŞLADI Saç kurutma makinesinin içerisinden fışkıran pudralarla ne olduğunu anlamaya çalışan kadın o sırada başına geleceklerden habersizdi. Bir anda alev alan makine kadının suratına alev püskürtmeye başladı. O anları videoya alan koca, yayını kesip hemen karısına yardıma koştu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Canlı Yayında Sinan Engin'e Fenasi Kerim Şakası 00:50
Canlı Yayında Sinan Engin'e Fenasi Kerim Şakası 145 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada dolaşan bir tür trol adamlar fenasi kerim şakasını Sinan Engin'e yapmayı başaramadılar .
Otobüs Yolcularına Mükemmel Şaka 02:40
Otobüs Yolcularına Mükemmel Şaka 7.416 izlenme - 3 yıl önce Otobüs Yolcularına Mükemmel Şaka Otobüse binen yolcular ve öğrencilere hazırlanan şaka eğlenceli ve komik anlar yaşatacak.
Neden Kız Arkadaşımın Poposuna Baktın Amanda Cerny'li Şaka 07:10
Neden Kız Arkadaşımın Poposuna Baktın Amanda Cerny'li Şaka 198.228 izlenme - 2 yıl önce Amanda Cerny her zamanki çekiciliğini kullanarak insanların başını yakma peşinde. Vitaly ile birlikte bir şaka videosuna imza atan Amanda, sokaktaki insanları hedef aldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Metroda Kapının Önünde Dikilen Kıza Yapılan Şaka 00:21
Metroda Kapının Önünde Dikilen Kıza Yapılan Şaka 9.323 izlenme - 3 yıl önce Kapıların kapanmasını dikkatlice hesaplayan piç bir vatandaş kıvrak bir hareketle kızı metro dışı bırakıyor.
Oktay Kaynarca'dan Annesine Film Gibi Şaka 02:26
Oktay Kaynarca'dan Annesine Film Gibi Şaka 4.160 izlenme - 2 yıl önce Başarılı oyuncu Oktay Kaynarca, annesine öyle bir şaka yaptı ki, film senaryolarını aratmıyor. Anneler günü için aldığı 80 yıllık takım kolye setini, bahçeye gömdürdü ve annesine rüyasında sık sık bahçede gömü gördüğünü söyledi. 10 gün boyunca rüyalarını anlattı, durdu. Ve sonunda annesi meraktan kazı yapınca, büyük şok yaşadı..
Böyle Şaka Türkiye'de Olsa Neler Olur 01:53
Böyle Şaka Türkiye'de Olsa Neler Olur 258.773 izlenme - 3 yıl önce Böyle Şaka Türkiye'de Olsa Neler Olur Bu şaka Türkiye de olsa çok can yanar sanırım izleyelim ve görelim.
Klostrofobik Arkadaşa Şaka Yapmak 03:03
Klostrofobik Arkadaşa Şaka Yapmak 6.896 izlenme - 2 yıl önce Son yıllarda ciddi bir artış gösteren klostrofobik (kapalı yerde kalmaktan korkan) insanlardan birine, diğer kız arkadaşları bir şaka yapmış. Bire bir kendisi kapalı alanda kalmamasına karşın yine de etkileniyormuş demekki bu insanlar. Allah şifa versin diyelim. İnsanların böyle takıntılarıyla uğraşan piçleri de kınıyorum. Yükseklikle, bıçakla, silahla şaka yapanlar da var. Yapanları uyarın, yaptırmayın diye yüklüyorum.
 Zararsız Şaka Türünün En iyi Örneği 00:39
Zararsız Şaka Türünün En iyi Örneği 846 izlenme - 1 yıl önce Göl kenarında şezlongda uyuya kalan arkadaşına yapmış olduğu balık tutma şakası kameralara böyle yansıdı...
Hakemden Sadio Mané'ye Şaka 00:03
Hakemden Sadio Mané'ye Şaka 2.569 izlenme - 2 yıl önce Hakemden Manchester City'e karşı hat-trick yapan Sadio Mané'ye şaka
Zencilere Şaka Yapacağım Diye Dayak Yemek 02:50
Zencilere Şaka Yapacağım Diye Dayak Yemek 15.903 izlenme - 1 yıl önce Youtuber arkadaşımız aklı sıra üç ayaklı zencilere gizli kamera şakası yapmaya çalışmış ancak genel olarak dayak yemiş.
Korkunç Paranormal Şaka 01:59
Korkunç Paranormal Şaka 19.921 izlenme - 4 yıl önce İntikamını almak için arkadaşına öyle bir şaka yapıyor ki.. Böyle de şaka olmaz artık dedirten şakayı keyifle izliyoruz
Eşek Şakası Kurbanı Olup Korkudan Altına İşeyen Adam 04:23
Eşek Şakası Kurbanı Olup Korkudan Altına İşeyen Adam 1.671 izlenme - 1 yıl önce Amerikalı genç adam, en yakın arkadaşının eşek şakasının kurbanı oldu. Youtube yayıncısı Ryan, bir randevulaşma sitesi üzerinden en yakın arkadaşıyla temasa geçmesi için bir aktris ile anlaştı. Aktris, eşek şakası kurbanı olacak adamı gece 'Netflix izler rahatlarız' mesajıyla site üzerinden evine davet etti. Eve vardığında vakit kaybetmeden soyunan kadını gören adam, online randevulaşma sayesinde piyango vurduğu zannederek kadının bütün isteklerini başta tereddütsüz kabul etti. ÜST ÜSTE ŞOK CİHAZI DARBELERİ SONRASINDA ALTINA KAÇIRDI Genç kadının kendisiyle cinsel ilişkiye girmek istediğini düşünen adam, elinin fırına kelepçelenmesini fantezi yaşayacağı düşüncesiyle kabul etti. Aktris, şaka kurbanı adamı fırına kelepçeledikten sonra elektroşok cihazını çıkarınca talihsiz adam neye uğradığını şaşırdı. Başta ne olup bittiğini anlayamayan adam, üst üste şok cihazına maruz kalınca eşek şakası sırasında acıdan ve korkudan idrarını kaçırdı. "RANDEVULAŞMA SİTESİNİ KULLANIRKEN DİKKATLİ OLUN" Dehşete düşüren eşek şakası videosu, Hammy TV adlı Facebook sayfasında iki yüz binden fazla izlendi. Eşek şakasının hazırlayıcısı Ryan, videonun açıklamasına: "Tinder'ı kullanırken dikkatli olun. Bu adam dikkatli olması gerektiğini zor yoldan öğrendi." satırlarını yazdı.
Güneşlenen Kıza Kötü Şaka 00:42
Güneşlenen Kıza Kötü Şaka 505 izlenme - 1 yıl önce Güneşlenen Kıza Kötü Şaka
Volkan Demirel'e Sulu Şaka 00:22
Volkan Demirel'e Sulu Şaka 1.324 izlenme - 2 yıl önce Sezon öncesi hazırlık kampını Topuk Yaylası'nda sürdüren Fenerbahçe'de kaptan Volkan Demirel sulu bir şakanın kurbanı oldu. Tecrübeli kaleci o anın görüntülerini sosyal medya aracılığı ile paylaştı.
Takım Arkadaşlarından Granit Xhaka'ya Şaka 00:07
Takım Arkadaşlarından Granit Xhaka'ya Şaka 17.958 izlenme - 2 yıl önce Arsenal futbolcularının otobüs yolculuğu esnasında kestiren Xhaka'ya yaptıkları şaka.
Onlarda & Bizde Şaka Anlayışı 00:21
Onlarda & Bizde Şaka Anlayışı 6.331 izlenme - 3 yıl önce Şöyle bakıyorum onlarda yapılan şakaya bir de dönüyorum kendimize bakıyorum, sonrası malum. İzleyelim efendim.
İnsanlara Şaka Yapmama Şakası (Thug Life İçerir) - Ayef Tv 04:27
İnsanlara Şaka Yapmama Şakası (Thug Life İçerir) - Ayef Tv 8.948 izlenme - 2 yıl önce İnsanlara hiç bir şaka yapmadığımız halde kamera şakası yaptığımızı ve şakalandıklarını söyledik.