Hoşgeldiniz!

Esenboğa Havalimanı

Ankara Havaalanında Zikir Çeken Grup 00:12
Ankara Havaalanında Zikir Çeken Grup 3.108 izlenme - 2 ay önce Ankara Ankara Esenboğa Havalimanı'nda toplanan bir grup zikir çekti. Grubun zikir videosu kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Konuyla ilgili olumlu ve olumsuz yorumlar yapıldı.
Esenboğa Havalimanında Saat Ayarı Kavgası 12:36
Esenboğa Havalimanında Saat Ayarı Kavgası 4.268 izlenme - 2 yıl önce Saatlerin geri alıncağı tarih daha önce Bakanlar kurulu kararıyla resmi gazete yayınlamış,basın yayın kanalıyla bildirilmiş.Saatini kontrol etmemek senin suçun.Hakkımı arıyorum derken ordaki çalışanlara aptallar gerikalılar diye bağırmak ne kadar çirkin.200 kişilik uçakta 5 kişi uçağı kaçırmışsa suçu insan biraz da kendinde aramalı.Şu bileti alınca kendini uçağın sahibi sanan tiplere oldum olası uyuzumdur.
 Başbakan Erdoğan'dan Nihat Hatipoğlu açıklaması 02:22
Başbakan Erdoğan'dan Nihat Hatipoğlu açıklaması 2.244 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan, Nihat Hatipoğlu ile Diyarbakır konusunda görüştüklerini açıklayarak "Ancak bulunduğu makam buna müsaade etmedi" dedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Nihat Hatipoğlu ile Diyarbakır konusunda görüştüklerini belirterek, "Görüşlerini aldık. Kendisinin bunu kabul etmesi bizim için çok çok iyi olur. Ancak bulunduğu makam buna müsaade etmedi" dedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Rusya temasları öncesi Esenboğa Havalimanı'nda gazetecilere açıklamalarda bulundu. Başbakan Erdoğan, AK Parti’nin yerel seçimler konusunda 22 ilin büyükşehir adayını belirlediğini kaydederek “8 tanesi henüz belirlenmedi. 11 ilimizi şuanda belirledik. Diğerlerinde bir taraftan kamuoyu araştırması yapılanlar var. İnceleyemediklerimiz var. İnşallah Pazartesi günü onların da çalışmalarına başlayacağız. Hedefimiz kısa sürede çalışmaları bitirip, adayları açıklamak.” ifadesini kullandı. Bir gazetecinin, Nihat Hatipoğlu'yla ilgili sorusu üzerine açıklama yapan Erdoğan, Diyarbakır adaylığı konusunda Hatipoğlu'na ısrar etmediklerini kaydederek "Nihat Hatipoğlu ile ilgili görüşmemiz özellikle Diyarbakır üzerindeki kanaatlerini almak oldu. Saygın olan Hatipoğlu Hocamızın, bir Diyarbakırlı olması hasebiyle ailenin oradaki konumu itibarıyla düşüncelerine aldık. Kendilerinin bizden böyle bir adaylık kabul etmesi bizim için çok çok güzel olur, isabetli olur ama bulunduğu makam bu işe müsaade etmediği için bizim ısrarımız bu konuda olamazdı. Onun için de kendisinden bulunduğu şu makamda istifade etmeyi bizler de arkadaşlarım da hep birlikte istiyoruz. Gelişi daha çok Diyarbakır’ı konuşmak oldu, cumartesi, pazar günlerini konuşmak oldu ve onları birlikte bir değerlendirdik." diye konuştu.
Başkent'te 'Erdoğan'ı yedirmeyiz' afişleri 01:20
Başkent'te 'Erdoğan'ı yedirmeyiz' afişleri 52 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Gezi Parkı'nı bahane edip sokakları savaş alanına çevirenlere bilboardlı tepki geldi.
Beşiktaş Kafilesini Taraftarlar Karşıladı 04:07
Beşiktaş Kafilesini Taraftarlar Karşıladı 46 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş kafilesi Ankara'da- Siyah-beyazlı takım, Mersin İdmanyurdu ile Osmanlı Stadı'nda oynayacağı maç için başkente geldi Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında yarın Mersin İdmanyurdu ile yapacağı maç için Ankara'ya geldi.
Bakan Şimşek'in Bulunduğu Uçağa Yıldırım İsabet Etti 00:51
Bakan Şimşek'in Bulunduğu Uçağa Yıldırım İsabet Etti 33 izlenme - 4 yıl önce Ankara'dan Batman'a giden Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in uçağına kalkış sırasında yıldırım isabet etti. Uçak sorunsuz şekilde Batman'a iniş yaptı.
Bakan Şimşek'in Bulunduğu Uçağa Yıldırım İsabet Etti 00:51
Bakan Şimşek'in Bulunduğu Uçağa Yıldırım İsabet Etti 10 izlenme - 4 yıl önce Ankara'dan Batman'a giden Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in uçağına kalkış sırasında yıldırım isabet etti. Uçak sorunsuz şekilde Batman'a iniş yaptı.
Başbakan Erdoğan'dan 'Çatı' Yorumu 03:55
Başbakan Erdoğan'dan 'Çatı' Yorumu 7 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP ve MHP’nin çatı adayına ilişkin, “Onlar kendilerine göre temeli olmayan bir çatı kurmuşlar.
Gül, Son Resmi Ziyaretini KKTC'ye Yaptı 09:10
Gül, Son Resmi Ziyaretini KKTC'ye Yaptı 2 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül görev süresi içindeki son resmi ziyaretini KKTC'ye yaptı, "KKTC, Doğu Akdeniz Bölgesi için örnek oluşturacak niteliktedir." dedi.