Hoşgeldiniz!

Eshot Videoları İzle

İzmirde Otobüs Durağı Üzerinde Yaşayan Genç 02:27
İzmirde Otobüs Durağı Üzerinde Yaşayan Genç 9.480 izlenme - 2 yıl önce 7 yıldır otobüs durağının tepesinde yaşayan adam Sevgilisi tarafından terk edilen, neden terk edildiğini bir türlü öğrenemeyen ve hayata küsen Doğukan Kaya, üzerinden hiç çıkarmadığı çöp poşetiyle 7 yıldır otobüs durağının tepesinde yaşıyor.
İzmir'de Belediye Otobüsü Şoförünün Yolcusunu Dövmesi 04:26
İzmir'de Belediye Otobüsü Şoförünün Yolcusunu Dövmesi 334 izlenme - 2 yıl önce Valla bana çocuk biraz kaşınmış gibi geldi. Adama gidip "Artistlik yapma abi" dersen döver yani haklı olarak.
otobüsler 03:28
otobüsler 305 izlenme - 7 yıl önce eshot ototbüsleri
İETT Otobüsleri İle Aşk Yaşayan Adam 04:25
İETT Otobüsleri İle Aşk Yaşayan Adam 16 izlenme - 6 ay önce 38 yaşındaki Ümit Öztürk, hobisi İETT otobüsleriyle çok içli dışlı, otobüslerin fotoğraflarını çekiyor, sefer numaralarını ezberliyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
alsancak çogem - eshot fc 01:13
alsancak çogem - eshot fc 118 izlenme - 7 yıl önce alsancak çogem - eshot fc
İzmir'de eshot şöförü yolcu dövüyor 01:43
İzmir'de eshot şöförü yolcu dövüyor 11 izlenme - 1 yıl önce Yer Bostanlı vapur iskelesi son durak. Tarih 17 Ocak 2015 20:15 civarı. Bilet yüzünden tartıştığı genç yolcuyu sürekli olrak tehdit eden şöför son durakta Otobüsten inmeye çalışan genci kapıyı kapatarak inmesini engelliyor ve yanına çağırıp yumruk atıyor. sonra son durakta bekleyen diğer şoför arkadaşları ile birlikte genci dövmeye başlıyorlar. imdat seslerine aldırış etmeyen şoförler kurtarmak yerine genci yumruklayan şoföre sakin ol abi demekle yetiniyorlar. Genç polis çağırınca arkadaşları hemen ambulans çağırıp şOförü hastaneye dayak yedi diye gönderiyorlar. Yani önce dövüyorlar sonra dayak yedik yaygarası yapmaya çalışıyorlar. görüntüler ortada. eshot
İzmirli Kadınlar Da İstedikleri Yerde İnecek 02:25
İzmirli Kadınlar Da İstedikleri Yerde İnecek 8 izlenme - 4 ay önce Eskişehir ve İstanbul’un ardından İzmir’de alınan kararla, kadın yolcular saat 22.00’den itibaren güzergah üzerinde istedikleri yerde otobüsten inebilecek. İzmirli kadınların geneli kararı olumlu karşılarken, bazıları da “Keşke kadınlarımız istediği saatte, istediği yerde gezebilseler ve böyle bir karara gerek kalmasa” dedi. İzmir Büyükşehir Belediyesi aralık ayı meclis toplantısında oy birliği ile alınan karar gereği, kadın yolcular saat 22.00’den itibaren güzergah üzerinde istedikleri yerde otobüsten inebilecek. Eskişehir ve İstanbul’un ardından İzmir’de başlatılacak uygulama için İzmirli kadınlar olumlu görüş bildirdi. “Keşke kadınlarımız istediği saatte, istediği yerde gezebilseler” Fazilet Peker isimli vatandaş, “Alınan kararı duydum. İlk başta olumlu görünüyor ama bir yandan da kötüye gidişin bir başlangıcı mı diye düşünüyorum. Keşke herkes istediği saatte istediği gibi gezebilse. Kadınlar en çok rahatsız edilen, taciz edilen cinsiyet. Keşke kadınlarımız istediği saatte, istediği yerde gezebilseler. Eski evim durağa uzaktı. Karanlık sokaklardan geçmek zorunda kalıyordum. Endişe duyuyordum” diye konuştu. “Kadınların başına kötü olaylar geliyor” Nurten Türksev ve Ayten Ok isimli vatandaşlar, “Kapının önünde inmek güzel. Uygulama hayata geçerse seviniriz. Akşam saatlerinde zorlanıyoruz. Kadınlar için zor oluyor” derken, Ali Özarslan ise “Kadınlar için bu uygulama güzel. Maalesef kadınların, gencecik kızlarımızın başına kötü olaylar geliyor. Bu yüzden kadınlara bu hizmetin verilmesi iyi olur” dedi. “Ben kendimi koruyorum” Hülya Dindar ise “Çok güzel bir uygulama. Kadınlara öncelik tanımak güzel. Benim evim yakın ama yaşlılarımız, genç insanlar zorlanıyordu” ifadelerini kullandı. Mukadder Dindar isimli vatandaş da şöyle konuştu: “Uygulamadan haberim yoktu. Kadınlar için güzel bir uygulama. Ben korkmuyorum, kendimi koruyorum. Pazarda bile taciz ediyorlar ama kaç kişiyi bu yüzden terlikle dövdüm. Korkan kişiler için iyi bir uygulama olmuş.” “Sessiz yerde tecavüz, kalabalık yerde bomba korkusu yaşıyoruz” Başlatılacak uygulamayı, genç kadınlar da olumlu karşıladı. Çağlayan Deniz Oran, “Tecavüz olaylarının arttığı bir dönemde güzel bir uygulama olmuş” derken, Ceyhan Erdal da “Bazı duraklar arasındaki mesafe çok uzak. Kadınların özellikle bu dönemde korkuları yüksek. Sessiz yerde yürüsek tecavüz korkusu, kalabalık yerde yürüsek bomba korkusu yaşıyoruz. Bu yüzden uygulama güzel olmuş” diye konuştu.
eshot fc - espanyol 00:35
eshot fc - espanyol 56 izlenme - 7 yıl önce eshot fc - espanyol
eshot fc - espanyol 03:58
eshot fc - espanyol 38 izlenme - 7 yıl önce eshot fc - espanyol
als.çogem-eshot fc 04:11
als.çogem-eshot fc 30 izlenme - 7 yıl önce als.çogem-eshot fc