Hoşgeldiniz!

eşin

Malatya Malatya Bulunmaz Eşin 02:26
Malatya Malatya Bulunmaz Eşin 31.199 izlenme - 4 yıl önce
malatya bulunmaz eşin 02:34
malatya bulunmaz eşin 6.521 izlenme - 5 yıl önce
malatya malatya bulunmaz esin 02:47
malatya malatya bulunmaz esin 10.707 izlenme - 6 yıl önce hey gidi memleketim..
Malatya Malatya Bulunmaz Eşin 02:26
Malatya Malatya Bulunmaz Eşin 4.634 izlenme - 4 yıl önce
Selma Geçer - Malatya Malatya Bulunmaz Eşin 03:04
Selma Geçer - Malatya Malatya Bulunmaz Eşin 1.637 izlenme - 2 yıl önce Selma Geçer - Malatya Malatya Bulunmaz Eşin
Yalçın Çakır - Eşin Hamile Mahmut 03:46
Yalçın Çakır - Eşin Hamile Mahmut 437 izlenme - 1 yıl önce Kimsesizlere sahip çıkan,kayıpları bulan Yalçın Çakır abimiz bu sefer doğmamış çocuğu buluyor karısı hamile olan ve bunu bilmeyen mahmut isimli vatandaşa eşinin hamile olduğunu söyleyen Yalçın abimiz türk televizyonlarında bir ilke imza atıyor.
İlgİsİz eŞ 03:41
İlgİsİz eŞ 1.159 izlenme - 7 yıl önce
Yalçın Çakır'dan 'eşin Hamile' Müjdesi 03:46
Yalçın Çakır'dan 'eşin Hamile' Müjdesi 234 izlenme - 4 yıl önce Yalçın Çakır'dan "eşin hamile" müjdesi
ayrintilarla hayati zehir etmeyin 03:18
ayrintilarla hayati zehir etmeyin 179 izlenme - 6 yıl önce ıvır zıvırlarla hayatı kendimize yada sevdiklerimize zehretmeyelim. kaybedince iş işten geçmiş oluyor.
nasıl geldin buraya 01:14
nasıl geldin buraya 225 izlenme - 7 yıl önce süper seret meden geçme
İlker Bey Ortalığı Biraz Gerdi (Ben Bilmem Eşim Bilir) 03:50
İlker Bey Ortalığı Biraz Gerdi (Ben Bilmem Eşim Bilir) 34 izlenme - 2 yıl önce İlker Bey, ikinci oyun olan "Mekik Çekme" yarışmasında yeni rekorun sahibi Aykut Bey'e ufak bir oyun oynadı!.. 56 olan rekoru, 59 mekik ile geçtiği halde 5 geçersiz mekik çektiğini ileri süren İlker Bey ve duruma itiraz eden Gizem Hanım başladılar tartışmaya!.. İlker Bey'in durumun şaka olduğunu söylemesiyle Gizem-Aykut çifti büyük bir "oh" çekti!
Evlenirken ve eş seçerken dikkat edilmesi gereken ölçüler 12:19
Evlenirken ve eş seçerken dikkat edilmesi gereken ölçüler 160 izlenme - 5 yıl önce Bu sohbette, evlenirken ve eş seçerken çok dikkat edilmesi gerektiği,evliliğin insanın ahiret ve dünya hayatını etkilediği, dinimizin bu husustaki emirleri anlatılmaktadır.
Grup Sesleniş - Senin Gibi Yalan Olmaz - Metin Korkmaz 03:09
Grup Sesleniş - Senin Gibi Yalan Olmaz - Metin Korkmaz 13 izlenme - 5 ay önce Sana bir şarkı yazdım içine hüzün duygu kattım Bana bu yaptıklarını Hepsini bir bir anlattım Dinle Senin gibi yalan olmaz Sana göre eşin bulunmaz Yaptıkların sana kalmaz Ölsen seni mezar almaz Kendini hint kumaşımı sandın Benim için bir romandın Okuduğum masal bitti Bu oyunun sonu geldi Elveda Senin gibi yalan olmaz Sana göre eşin bulunmaz Yaptıkların sana kalmaz Ölsen seni mezar almaz Söz : Müzik : Metin Korkmaz
Grup Sesleniş Elveda Söz Metin Korkmaz Müzik Volkan Akın 03:20
Grup Sesleniş Elveda Söz Metin Korkmaz Müzik Volkan Akın 17 izlenme - 10 ay önce Sana bir şarkı yazdım içine hüzün duygu kattım Bana bu yaptıklarını Hepsini bir bir anlattım Dinle Senin gibi yalan olmaz Sana göre eşin bulunmaz Yaptıkların sana kalmaz Ölsen seni mezar almaz Kendini hint kumaşımı sandın Benim için bir romandın Okuduğum masal bitti Bu oyunun sonu geldi Elveda Senin gibi yalan olmaz Sana göre eşin bulunmaz Yaptıkların sana kalmaz Ölsen seni mezar almaz Söz :Metin Korkmaz Müzik : Volkan Akın