Hoşgeldiniz!

Eşini Videoları İzle

Aldatan Eşini Sokak Ortasında Çıplak Yürüten Koca 01:11
Aldatan Eşini Sokak Ortasında Çıplak Yürüten Koca 1.249 izlenme - 1 yıl önce Aldatan Eşini Sokak Ortasında Çıplak Yürüten Koca
eşini msn_de aldatan psikolog 05:49
eşini msn_de aldatan psikolog 3.380 izlenme - 7 yıl önce eşini msn_de aldatan psikolog
Eşini Kayınvalidesinden Kıskanan Kadın 00:52
Eşini Kayınvalidesinden Kıskanan Kadın 2.255 izlenme - 5 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir’in dün akşam yayınlanan bölümünde Selda – İbrahim çifti izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı. Selda Hanım’ın eşine zeytinim, küçük kaplanım ve minnoşum diye seslenmesi izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi.. Eşini kayınvalidesinden bile kıskandığını söyleyen Selda Hanım, İbrahim Bey’i sütlerle ve fıstıklarla beslediğini söylemesi herkesi güldürdü. İşte o renkli anlar…
Şans Kapıda Yarışmasında Büyük Skandal! Eşini Takasa Koydu! 01:14
Şans Kapıda Yarışmasında Büyük Skandal! Eşini Takasa Koydu! 2.530 izlenme - 4 yıl önce Eşini takasta riske etmek isteyen yarışmacı herkesi şaşırttı... Kanal D'nin sunuculuğunu Yiğit Alıcı'nın yaptığı sevilen yarışma programı "Şans Kapıda"nın bu bölümünde herkesi şaşkınlığa uğratacak ilginç anlar yaşanacak.
eşini çağıran sincabın komik seslenişi:) 00:32
eşini çağıran sincabın komik seslenişi:) 2.949 izlenme - 8 yıl önce :))
Eşini Takas Etmek İsteyen Kadın (Şans Kapıda) 01:14
Eşini Takas Etmek İsteyen Kadın (Şans Kapıda) 1.580 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'nin sevilen programı Şans Kapıda'nın bu akşam yayınlanacak bölümünde yarışmacı kadın takas sorusunda eşini riske etmek isteyecek.
Kadın Yarışmacı Eşini Takas Etmek İstedi 01:14
Kadın Yarışmacı Eşini Takas Etmek İstedi 2.192 izlenme - 4 yıl önce Kadın Yarışmacı Eşini Takas Etmek İstedi Kadın Yarışmacı Takas Sorusunda Eşini Riske Etmek İstedi. Kanal D'nin Sunuculuğunu Yiğit Alıcı'nın Yaptığı Yarışma Programı Şans Kapıda'nın Bu Akşam Yayınlanacak Bölümünde Herkesi Şaşkınlığa Uğratacak İlginç Anlar Yaşanacak.
16 Yaşındaki Eşini Broadway ile Takas Ederken  Suçüstü Yakalanmak 06:49
16 Yaşındaki Eşini Broadway ile Takas Ederken Suçüstü Yakalanmak 791 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler Sıcağı Sıcağı'nadan. İhbar üzerine harekete geçen sıcağı sıcağına ekibi pazarlığı gizli kameraya alıyor.
Eşini Aldatan Adamın Cezalandırılması 01:04
Eşini Aldatan Adamın Cezalandırılması 880 izlenme - 2 yıl önce Her zaman olduğu gibi Hindistan'dan garip görüntüler garip vakalar gelmeye devam ediyor. Eşini aldattığı kesinleşen bir adamın halk tarafından cezalandırılışını izliyoruz. Suç oranı ve tecavüz oranı ne kadar yüksekse cezaları da epeyi ağır olsa gerek. Ne mazoşist bir millet bu Hintliler. Yorum sizin, izleyelim.
Eşini Aldatanların 10 Belirgin Özellikleri 05:53
Eşini Aldatanların 10 Belirgin Özellikleri 666 izlenme - 2 yıl önce Eşini Aldatanların 10 Belirgin Özellikleri. ABONE OL: http://goo.gl/DgnA01 Lütfen youtube kanalımıza abone olunuz. http://www.youtube.com/subscription_c... Facebook; https://www.facebook.com/en10lar Twitter; https://twitter.com/en10lar G+; http://goo.gl/l2Avu8 Aldatma veya sadakatsizlik; evli ya da duygusal veya cinsel bir ilişki içerisindeki taraflardan birinin -eşinin haberi veya rızası olmadan- bir başka kişi ile ilişkiye girmesi. Aldatma sadece duygusal düzeyde, sadece cinsel ilişki düzeyinde veya hem duygusal hem cinsel ilişki şeklinde olabilir. Aldatmanın tanımı kültürden kültüre veya çiftler arasındaki anlaşmalara göre farklılık gösterebilir.
Nezahat Bayram - Eş Eşini Bulmuyor (Taş Plak Arşivi) 02:57
Nezahat Bayram - Eş Eşini Bulmuyor (Taş Plak Arşivi) 66 izlenme - 1 ay önce
Eşini Yasak Aşkıyla Yakalayan Oto Tamircisi 07:01
Eşini Yasak Aşkıyla Yakalayan Oto Tamircisi 1.137 izlenme - 4 yıl önce Eve erken gelen oto tamircisi, eşini başka bir adamla yakalayınca çılgına döndü. Aydın Küçük Sanayi Sitesi'ndeki bir oto tamirhanesinde çalışan iki çocuk bab...
15 Yaşında evlenmişti, eşini geri istiyor 03:07
15 Yaşında evlenmişti, eşini geri istiyor 651 izlenme - 4 yıl önce 2007 yılında 15 yaşında evlenen bugünün genç kadını alev, 'küçük yaşta kızı alıkoymak suçundan' 6 yıldır cezaevinde bulunan kocasını bekliyor. Isparta'da, 2005 yılında henüz 15 yaşındayken 22 yaşındaki eşi ile dini nikahla evlenen ancak eşine "küçük yaşta kızı zorla alıkoymak" suçundan 2007 yılında 10 yıl 10 ay hapis cezası verilen kadın, eşinin serbest kalması için yardım istiyor.2005 yılında 22 yaşındaki M.A.E'ye gönlünü kaptırdığını, aileleri karşı çıkmasına rağmen nişanlandıklarını anlatan Alev E, ailelerin istememesi üzerine birlikte kaçmaya karar verdiklerini söyledi. O tarihte 15 yaşında olduğunu belirten Alev E, tüm zorlukları göğüsleyerek dini nikahla yaşamaya başladıklarını ve resmi nikah için 16 yaşının dolmasını beklediklerini söyledi.2007 yılında eşi M.A.E hakkında "küçük yaşta kızı alıkoyma" suçlaması ile açılan Isparta Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki dava sırasında, 16 yaşına girdiğini ve M.A.E ile resmi nikah yaptıklarını belirten Alev E, mahkemenin eşi hakkında 10 yıl 10 ay hapis cezası verdiğini anlattı. Kararın temyizi için Yargıtay'a gittiğini belirten Alev E, Yargıtay'ın 5 yıl sonra mahkemenin kararını onadığını, 2012 Aralık ayı içinde eşi M.A.E hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunması nedeniyle Isparta E-Tipi Kapalı Cezaevine konulduğunu söyledi. MEKTUPLAR YAZDI Alev E, çok sevdiği eşinin suçlu olmadığını kanıtlamak ve serbest kalması için Başbakanlık, Adalet Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na mektup yazdığını anlattı. Yazdığı mektuplara, "kesinleşmiş cezaya yapacak bir şey yok" diye yanıt geldiğini anlatan Alev E, sözlerini şöyle sürdürdü: "Eşim benim yüzümden hapis yatıyor. Oysa ben ona gönül rızamla kaçtım, evlendim. Bundan çok mutluyum. Başımıza böyle bir şey geleceğini bilseydik, zaten nişanlı kalır yaşımın dolmasını beklerdik. Zaten resmi nikahımızı 16 yaşıma girer girmez kıydırdık. Ben eşimi seviyorum. Onun hiçbir suçu yok. Hapislerde sürünmesini istemiyorum. Onun yokluğunda zorluklar çekiyorum. Asgari ücretle çalışıyorum. Kazandığımı kocama veriyorum. Geçinmek benim için çok zor. Oysa o yanımda olsa bu zorluklar yaşanmaz. Kayınpederim ve kayınvalidem ancak bir yere kadar destek olabiliyor.
Penguenler de Aldatır -  Hollywood Dublajı 01:46
Penguenler de Aldatır - Hollywood Dublajı 132 izlenme - 7 ay önce Penguenler de Aldatır - Hollywood Dublajı Hollywood dublajları serisinin bu bölümünde, eşini aldatan penguen sizlerle.
Yarışmada Eşini Takas Etmek İstedi! - Şans Kapıda 01:03
Yarışmada Eşini Takas Etmek İstedi! - Şans Kapıda 773 izlenme - 4 yıl önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Şans Kapıda yarışma programına dün akşam eşini takas etmek isteyen yarışmacı damgasını vurdu.
tarsus ta kadına şiddet 01:09
tarsus ta kadına şiddet 1.002 izlenme - 6 yıl önce mersinin tarsus ilçesinde sürekli kıskandığı karısını 10 yerinden bıçaklayarak kaçan kişi kayıplara karıştı.
İlginç Taktik  Eşini Kendine Ayırdı! (Ben Bilmem Eşim Bilir) 01:41
İlginç Taktik Eşini Kendine Ayırdı! (Ben Bilmem Eşim Bilir) 525 izlenme - 4 yıl önce İlginç taktik Eşini kendine ayırdı! (Ben Bilmem Eşim Bilir)
Minicik Etek Var Üzerimde 04:34
Minicik Etek Var Üzerimde 587 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'nin Sevilen Yarışması Ben Bilmem Eşim Bilir'in Bu Haftaki Bölümünde Kadın Yarışmacının Eşini Gaza Getirmek İçin Söyledikleri, Stüdyoda İzleyenleri Hayretler İçinde Bıraktı. sunucu Stüdyoyu Terk Etti yarışmacı Kadının Bilek Güreşi Oyununda Eşini Motive Etmek İçin Söylemediği Laf Kalmadı. Ünlü Sunucuya Öyle Sözler Söyledi Ki, Sempatik Sunucu İlker Ayrık Bile Stüdyoyu Terk Etti. "her Yerim Görünüyor" eşine "çok Dekolteliyim, Minicik Etek Var Üstümde, Her Yerim Görünüyor Aşkım" Diyerek Gaz Veren Kadının Sözleri Karşısında Stüdyoda Şaşkınlık Yaşandı. Sunucu İlker Ayrık Bile Stüdyoyu Terk Etti.
Programda Eşini Rezil Etti! ' Ben Bilmem Eşim Bilir ' 01:24
Programda Eşini Rezil Etti! ' Ben Bilmem Eşim Bilir ' 365 izlenme - 4 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir'de yarışmacıların eşleriyle ilgili verdiği bilgiler stüdyoda kahkaha fırtınası kopardı.
sincap ölen eşini kargalardan koruyor 01:15
sincap ölen eşini kargalardan koruyor 341 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu --- 500.000 için katıl.
Oyunu Bitti Zannedip Bıraktı, Suçu İlker Ayrık'a Attı! 01:55
Oyunu Bitti Zannedip Bıraktı, Suçu İlker Ayrık'a Attı! 393 izlenme - 4 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir - Kanal D'nin, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı sevilen yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir"in dün akşam yayınlanan bölümünde oynanan sırtta taşıma oyunu izleyenleri kahkahaya boğdu. Oyun sırasında Selen -- Fatih Atmaca çiftinin yaptığı bir yanlışlık etabı kaybetmelerine neden olurken, izleyenlerin yüzünü güldürdü. Puan almak için 5 turu tamamlamak zorunda olan çift, 4. turda bittiğini zannedip koşmayı bırakınca stüdyoda eğlenceli anlar yaşandı. İşte o kahkaha dolu diyaloglar ve renkli anlar...
MUHABBET KUŞU ÖLEN EŞİNİ YALNIZ BIRAKMAK İSTEMEZKEN BUGÜN SEBEBSİZ BAHANELERLE AYRILANLAR KAFİRDİR 02:11
MUHABBET KUŞU ÖLEN EŞİNİ YALNIZ BIRAKMAK İSTEMEZKEN BUGÜN SEBEBSİZ BAHANELERLE AYRILANLAR KAFİRDİR 67 izlenme - 9 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Eşini başka erkekle basan penguenin çıldırması 02:57
Eşini başka erkekle basan penguenin çıldırması 32 izlenme - 7 ay önce Eşini başka erkekle basan penguenin çıldırması
Eşini makyajsız görünce soluğu mahkemede aldı..! 01:24
Eşini makyajsız görünce soluğu mahkemede aldı..! 88 izlenme - 2 yıl önce Eşini makyajsız görünce soluğu mahkemede aldı..!Eşini makyajsız görünce soluğu mahkemede aldı..!Eşini makyajsız görünce soluğu mahkemede aldı..!Eşini makyajsız görünce soluğu mahkemede aldı..!Eşini makyajsız görünce soluğu mahkemede aldı..!Eşini makyajsız görünce soluğu mahkemede aldı..!Eşini makyajsız görünce soluğu mahkemede aldı..!Eşini makyajsız görünce soluğu mahkemede aldı..!Eşini makyajsız görünce soluğu mahkemede aldı..!Eşini makyajsız görünce soluğu mahkemede aldı..!Eşini makyajsız görünce soluğu mahkemede aldı..!
Çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'nde, 50 Yıllık Eşini Traktörle Ezen Yaşlı Adam, Olay Anını Anlattı 02:55
Çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'nde, 50 Yıllık Eşini Traktörle Ezen Yaşlı Adam, Olay Anını Anlattı 67 izlenme - 1 yıl önce Çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'nde, tarlada traktörle çift süren Sami Eroğlu, eşini ezdi. Hastaneye kaldırılan yaşlı kadın, kurtarılamadı. Olayın üzüntüsünü yaşayan Eroğlu, kaza anını anlattı.
Komiser, Polis Eşini Sokakta Vurdu 01:49
Komiser, Polis Eşini Sokakta Vurdu 156 izlenme - 5 yıl önce Komiser, Polis Eşini Sokakta Vurdu
Ben Bilmem Eşim Bilir : Eşini Armuta Benzeten Yarışmacı! 01:47
Ben Bilmem Eşim Bilir : Eşini Armuta Benzeten Yarışmacı! 188 izlenme - 4 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir : Eşini Armuta Benzeten Yarışmacı!
Eşini Çocuklarının Gözleri Önünde Bıçakladı 00:35
Eşini Çocuklarının Gözleri Önünde Bıçakladı 117 izlenme - 4 yıl önce Eşini Çocuklarının Gözleri Önünde Bıçakladı
Birol Katmer - Bulamadım Eşini 03:06
Birol Katmer - Bulamadım Eşini 155 izlenme - 5 yıl önce
PENGUEN EŞİNİ BAŞKA ERKEKLE YAKALAYINCA SONUNA KADAR KAVGA EDİYOR EŞİNİ KISKANMAYANLAR UTANSIN 03:11
PENGUEN EŞİNİ BAŞKA ERKEKLE YAKALAYINCA SONUNA KADAR KAVGA EDİYOR EŞİNİ KISKANMAYANLAR UTANSIN 22 izlenme - 7 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR