Hoşgeldiniz!

eşitlik

Paylaşınca Çok Güzel Oluyorsun Türkiye! 01:28
Paylaşınca Çok Güzel Oluyorsun Türkiye! 1.795.470 izlenme - 5 yıl önce Paylaşma hürriyeti herkesin hakkı. Hürriyet Dünyası, özgürce paylaşabilmeniz için size yepyeni bir pencere açıyor. #PaylaşmaHürriyeti ile siz yazın, www.hurriyet.com.tr/paylasmahurriyeti adresinde yayınlansın.
Türkiye Hürriyet Şarkısını Yazıyor 01:22
Türkiye Hürriyet Şarkısını Yazıyor 233.089 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'nin Hürriyet şarkısında yer almak için hürriyet senin! Cümleni seç, fotoğrafını yükle, kendi hürriyetinin şarkısını hazırla. Hepsi hurriyetbenim.com'da.
Feminizme Karşı Olan Ukraynalı Kadınlar! 02:28
Feminizme Karşı Olan Ukraynalı Kadınlar! 2.912 izlenme - 3 ay önce Dünyaya Sorduk ekibi, kadın erkek eşitliğini ve feminizmi Ukraynalı kızlara sordular. İşte kadın ve kızların Ukraynalı erkeklerden şikayetleri ile ilgili verdikleri cevaplar.
Kadın Erkek Eşit Değildir - Cübbeli Ahmet Hoca 03:55
Kadın Erkek Eşit Değildir - Cübbeli Ahmet Hoca 12.293 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hocamız en bilinmeyenleri yanıtlamaya devam ediyordu. İzliyoruz.
osman pamukoğlu - namluyu ağzına sokarım 01:12
osman pamukoğlu - namluyu ağzına sokarım 45.718 izlenme - 10 yıl önce hak ve eşitlik partisi başkanı osman pamukoğlu'nun pkk'ya verdiği mesaj:
osman pamukoğlu - türk askeri leŞ toplamaz! 01:46
osman pamukoğlu - türk askeri leŞ toplamaz! 23.163 izlenme - 10 yıl önce 1992-1995 yıllarında güneydoğuda görev yapan efsane komutanin 300 pkk'lının öldürülmesinin ardından gazetecilerin teröristleri bir araya toplayın fotoğraflarını çekelim demesine osman pamukoĞlu'nun verdiği cevap:
Eşitlik İsteyen Abla 00:30
Eşitlik İsteyen Abla 3.163 izlenme - 3 yıl önce Kadınlara eşitliği kendi penceresinden yorumlayan ablamız izliyoz efendim...
Şevki Yılmaz (1998 - Küfür İçerir) 00:57
Şevki Yılmaz (1998 - Küfür İçerir) 5.056 izlenme - 3 yıl önce Efendim internetin hayatımıza yeni yeni hakim olmaya başladığı , "berber.wav", "hellori ve böcek.mp3" gibi ses dosyalarıyla yeni tanıştığımız 90'lı yılların sonunda efsane olmuş bir mp3 de o dönemin aykırı siyasetçilerinden Şevki Yılmaz'ın ti ye alındığı bu kayıttır..
Bir Garip Yaşam Öyküsü 16:14
Bir Garip Yaşam Öyküsü 3.932 izlenme - 3 yıl önce zengin bir aileden uyuşturucu bağımlısı bir sokak sersersine, oradan da mahallesine ve ötesine katkı sağlayan biirisine dönüşen adamin yolculuğunu anlatıyor. Boğaz’da bir yalıda doğdu. Militanlıktan, işadamlığına, sonra da alkolik sokak serserisiliğine geçiş yaptı. Madde bağımlılığını bırakıp yoksul, varoş semti olan Balat’ta ‘Derviş Baba Deliler, Abdallar, Meczuplar ve Aşıklar Kahvehânesi’ni kurdu. Mahallenin yardıma ihtiyacı olan delileri ve evsizleri ile başladığı yardımları sonra kapsamlı oldu. Yaşam felsefesi basit; ‘Görüyorsan, duyuyorsan; sorumlusun!
Bacağını Topla Kampanyası 00:59
Bacağını Topla Kampanyası 2.553 izlenme - 4 yıl önce Toplu taşıma araçlarında erkeklerin oturma şekillerine kadınlar sonunda isyan etti. Sosyal medyada 'yerimi işgal etme' ve 'bacaklarını topla' isimleriyle kampanya başlatıldı. AnimaDoc Atölyesi'nde üretilmiştir.
İlber Ortaylı - Oy ve Ötesi 02:14
İlber Ortaylı - Oy ve Ötesi 2.404 izlenme - 3 yıl önce Oy ve Ötesi siyasi partilerden bağımsız bir bilinçlendirme hareketidir. Hangi renk, ırk, dil, din, cinsiyetten olursan ol kardeşim OYUNA SAHİP ÇIK! http://oyveotesi.org
Diktatör Filminden Bayanları Kötüleyen Sahneler 00:21
Diktatör Filminden Bayanları Kötüleyen Sahneler 158 izlenme - 3 ay önce 012 Birleşik Krallık-Amerika Birleşik Devletleri ortak yapımı komedi filminden alınan bu sahnelerde bayanlar aşağılanıyor. Batı sinemasında buna müşahade ediliyor. Bayanlar aşağılanmamalı aksine toplum içinde erkeklerden destek bulup yukarlanmalıdırlar. Zaten bir çok yönden erkeklerden eksik olan bayanlara bizim destek olmamız toplumun her alanında pozitif bir etki olarak bize geri dönecektir bu konuda umarım toplumca bilinçleniriz.
Osman Pamukoğlu Kimdir? 03:13
Osman Pamukoğlu Kimdir? 2.243 izlenme - 4 yıl önce Osman Pamukoğlu (27 Aralık 1947, Sinop), Türk emekli tümgeneral, yazar ve siyasetçi. Hak ve Eşitlik Partisi'nin kurucusu ve mevcut genel başkanıdır. Yürüttüğü Operasyonlar I.Çelik Harekâtı I. PKK Kirpi Operasyonu II. PKK Balkaya Operasyonu III. PKK Kuzey Irak Mezi Harekatı IV. PKK Karanlık Dağ Operasyonu V. PKK Buzul Dağı Operasyonu VI. PKK Ejder Operasyonu VII. PKK Karadağ Operasyonu VIII. PKK Kuzey Irak Hakurk Operasyonu Büyük Önder, Gözün arkada kalmasın! Türk kadınları ve erkekleri olarak milletimizi özlediğin yüksekliğe çıkaracağız. Bugün bizim için 11 Kasım 1938'dir. Aynı Zamanda 11 kitabı bulunmaktadır.
Saraysız Başkan: Jose Mujica - Liderlik Canının İstediğini Yapmak Değildir 06:35
Saraysız Başkan: Jose Mujica - Liderlik Canının İstediğini Yapmak Değildir 1.529 izlenme - 3 yıl önce "Dünyanın en mütevazı devlet başkanı" olarak tanımlanan Jose Mujica beş yıllık iktidarının ardından 1 Mart 2015 tarihinde Uruguay’daki makamından ayrildi ve yerini Tabare Vazquez’e devretti. Saraysız başkan, Jose Mujica tum dunyada takdirle karsilandi. Liderlik ve insanlik dersi verdigi roportajindan bor bolumu izliyoruz efendim
Osman Pamukoğlu Lider Böyle Olur 06:29
Osman Pamukoğlu Lider Böyle Olur 2.165 izlenme - 5 yıl önce Osman Pamukoğlu Hak Ve Eşitlik Partisi Türklerden başka dini ve vatanı uğruna canını vermeye hazır asker görmedim. Hamil ton Tabi bu bizim Atalarımız için sö...
osman pamukoğlu sınır meselesi ve misak-i milli.. 00:53
osman pamukoğlu sınır meselesi ve misak-i milli.. 3.123 izlenme - 9 yıl önce
Bayanlar Güldür ma Çiçektir (Serin Sesler) 00:51
Bayanlar Güldür ma Çiçektir (Serin Sesler) 1.330 izlenme - 4 yıl önce Videodaki abimizin içtenliğine ithaf olunur. Bayanlar çiçektir. Orjinal içerik; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/72498/kadinlar-gunu-nasil-kutlanir-cicegi-kendileri-alsinlar
Destansı Bir Ömür Sana Verilmiş Osman Paşm 04:02
Destansı Bir Ömür Sana Verilmiş Osman Paşm 1.507 izlenme - 8 yıl önce
Hepar Türk Bayrağı Ve Türk Komandosu 03:07
Hepar Türk Bayrağı Ve Türk Komandosu 2.125 izlenme - 9 yıl önce ödü varsa düşmanın meydan açık hazırız bu toprakraklarda biz doğduk biz yaşarız...
Osman Paşa'nın Hayali Arkadaşı 03:03
Osman Paşa'nın Hayali Arkadaşı 1.059 izlenme - 4 yıl önce Olay şu : 2011 seçimlerinden öncesi çekilmiş bir program.Osman Paşa kadrolarımızı medya tanıtmıyor der. Altaylı da madem öyle dışişleri bakanınız kim der. Osman Paşa ise hayali bir isim atar Mümtaz Korkmaz. Mümtaz Korkmaz diye birinin olmadığı anlaşılınca bir gün sonra Hepar bir açıklama yayınlar. "Genel başkanımız sayın osman pamukoğlu’na, geçtiğimiz akşam katıldığı bir tv programında ısrarla partinin dışişleri bakanının kim olduğu soruldu. bu aslında komik olduğu kadar gırgır da bir şeydi. genel seçimlerin klasik jargonu; “denizdeki balığa fiyat biçilmez”… genel başkanımızda balığa yem atarak felsefi bir cevap verdi: mümtaz (seçkin) korkmaz (cesur) dedi. kendileri her rütbeyi erken, mümtaz (seçkin) subay olarak aldığından ve her fırsatta söylediği “çocukluğumdan beri korkaklardan nefret ederim” ilkesinden hareketle “mümtaz, korkmaz” olacak dedi. yani hem seçkin, hem de cesur birini bu göreve getireceğini anlattı. böylece denizde iken fiyatı biçilemeyen tüm balık ve alıkları yemlemiş oldu. herkese geçmiş olsun. hak ve eşitlik partisi medya tanıtım başkanlığı"
Parkur - Nefrete Karşı LGBT'ler 02:15
Parkur - Nefrete Karşı LGBT'ler 698 izlenme - 3 yıl önce Aşk aşktır. Homofobi ve Transfobiye DUR demek için LGBT birey olmak gerekmiyor. Bu insanlık suçuna karşı AYAĞA KALK. Ergen bir eşcinsel bireyin yaşadıklarını çarpıcı bir şekilde anlatan kısa film “Eşitlik İçin Mücadele” kanalından alınmıştır.
Mehmet Karlı'nın Galatasaray Kongresin'de Verdiği Müthiş  Ayar 04:38
Mehmet Karlı'nın Galatasaray Kongresin'de Verdiği Müthiş Ayar 946 izlenme - 4 yıl önce SKY Turk 306'da konuk olup Gezi Parkı eylemleri hakkında yürekli açıklamalar yapan Mehmet Karlı Hoca yine olağanüstü bir konuşma yapmış. Not: " Video da diğer takımlara her hangi bir iğneleyici laf bulunmamaktadır."
sınırımdan içeri şerefsizce girenin kanını dökerim 02:00
sınırımdan içeri şerefsizce girenin kanını dökerim 1.705 izlenme - 8 yıl önce genç bakış programındaki konuğa heparlı gencin cevabı ...
Osman Pamukoğlu  Diz Çökerek Barış Olmaz 05:58
Osman Pamukoğlu Diz Çökerek Barış Olmaz 1.106 izlenme - 6 yıl önce Hak Ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Çözüm Süreci Ve Akil İnsanlar Heyeti İle İlgili Açıklamalar Yapıp, Boyun Eğerek, Diz Çökerek Barışın Ol...
Osman Pamukoğlu - HEPAR - Seçim Müziği 04:05
Osman Pamukoğlu - HEPAR - Seçim Müziği 584 izlenme - 4 yıl önce Osman Pamukoğlu Seçim Müziği Osman Pamukoğlu - Destansı Bir Ömür
Nişantaşı Türban Röportajı 03:51
Nişantaşı Türban Röportajı 609 izlenme - 4 yıl önce Nişantaşı mevkiinde gerçekleştirilmiş "türban" röportajı. Üzerinde düşünülmesi gerekilen sosyolojik bir durum. "Güneşe doğru aydınlık olmanız(!)" dileğiyle..
Chevolution - Che Evrim Belgeseli 01:23:40
Chevolution - Che Evrim Belgeseli 358 izlenme - 3 yıl önce Bir devrimci... Devrimin ve dönüsümün sembolü olmus bir fotograf... Ve fotografa yüklenen anlamin degisim öyküsü... 1960 yilinda Kübali fotografçi Alberto Korda, Ernesto "Che" Guevara'nin bir fotografini çekti. Ve bu fotograf degisimin simgesi haline geldi. Che Guevara'nin efsane fotografi, küresellesen dünyada t-shirtlerden bikinilere, bira markalarindan dudak parlaticilarina kadar pek çok üründe kullanildi. Che Guevara'nin pozundan yola çikilarak çekilen belgesel, 20. yüzyilin sembolü ve dünya üzerindeki en ünlü fotografin, tüketim toplumunun bir parçasi haline gelisini gözler önüne seriyor. Belgeselin yapimcisi Trisha Ziff, eger yasasaydi Che'nin kendi devrimci fikirlerine tamamen ters olan tüm bu kapitalist hareketlere karsi çikacagini söylerken Alberto Korda'nin karesi, dünyada tüketim ürünleriyle beraber çogalmaya devam ediyor. Konusu: Trisha Ziff ve Luis Lopez'in yönettikleri belgesel Che-vrim, 1960 yilinda Kübali Fotografçi Alberto Korda tarafindan çekilen, Ernesto "Che" Guevara'nin ünlü fotografini anlatiyor. Belgesel, Che'nin görüntüsünün Havana'dan Avrupa sokaklarina ve daha da ötesine dogru yaptigi yolculugun ayrintilarini gözler önüne seriyor. Ayrica bu yolculuk sirasinda bu fotografin, ilerleyen yillar ve degisen dünya sartlariyla ugradigi anlam degisikligini gösteriyor. Açıklama Alıntıdır...
Malcolm X - Oxford Birleşme Müzakeresi (1964) 12:38
Malcolm X - Oxford Birleşme Müzakeresi (1964) 347 izlenme - 4 yıl önce Malcolm X (Malik el-Şahbaz) ABD'li siyasetçi, siyahi hakları savunucusu. Amerika tarihinde büyük bir yeri olan siyahilerin günümüzdeki haklarına sahip olmalarına büyük bir katkısı olan müslüman lider. İlk başta 1952 yılında Elijah Muhammad önderliğindeki 'Siyahi Müslümanlar Hareketi' örgütüne üye oldu. 1964 yılında Hac'a gittikten sonra Elijah Muhammad ile fikir ayrılıkları yaşadı ve yine bu sene 'Afrika - Amerika Birliği' örgütünü kurdu. 1965 yılında yaptığı bir konuşma sırasında suikaste uğrayarak hayatını kaybetti. Bu videoda ise 1964 yılında Oxford'da yaptığı konuşmasını sizlerle paylaşıyorum. Büyük lidere saygılarımla.
16.08.2009 Açılım'a Karşı Protesto 02:29
16.08.2009 Açılım'a Karşı Protesto 788 izlenme - 9 yıl önce
HEPAR - CHP ve Kılıçdaroğlu - Osman Pamukoğlu Farkı 02:23
HEPAR - CHP ve Kılıçdaroğlu - Osman Pamukoğlu Farkı 392 izlenme - 4 yıl önce Osman Pamukoğlu'nun 50 kişi katılımlı Bursa 2011 mitingindeki konuşmasını dinliyoruz efendim. İnanmadığım yolda milyonlarla yürüyeceğime, inandığım yolda tek başıma yürürüm. Tek Umut, Tek Yol Hepar!