Hoşgeldiniz!

Eşitlik Videoları İzle

Paylaşınca Çok Güzel Oluyorsun Türkiye! 01:28
Paylaşınca Çok Güzel Oluyorsun Türkiye! 1.795.371 izlenme - 3 yıl önce Paylaşma hürriyeti herkesin hakkı. Hürriyet Dünyası, özgürce paylaşabilmeniz için size yepyeni bir pencere açıyor. #PaylaşmaHürriyeti ile siz yazın, www.hurriyet.com.tr/paylasmahurriyeti adresinde yayınlansın.
Türkiye Hürriyet Şarkısını Yazıyor 01:22
Türkiye Hürriyet Şarkısını Yazıyor 232.538 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin Hürriyet şarkısında yer almak için hürriyet senin! Cümleni seç, fotoğrafını yükle, kendi hürriyetinin şarkısını hazırla. Hepsi hurriyetbenim.com'da.
Kadın Erkek Eşit Değildir - Cübbeli Ahmet Hoca 03:55
Kadın Erkek Eşit Değildir - Cübbeli Ahmet Hoca 11.108 izlenme - 3 ay önce Cübbeli Ahmet Hocamız en bilinmeyenleri yanıtlamaya devam ediyordu. İzliyoruz.
osman pamukoğlu - namluyu ağzına sokarım 01:12
osman pamukoğlu - namluyu ağzına sokarım 45.654 izlenme - 8 yıl önce hak ve eşitlik partisi başkanı osman pamukoğlu'nun pkk'ya verdiği mesaj:
Eşitlik İsteyen Abla 00:30
Eşitlik İsteyen Abla 2.995 izlenme - 9 ay önce Kadınlara eşitliği kendi penceresinden yorumlayan ablamız izliyoz efendim...
osman pamukoğlu - türk askeri leŞ toplamaz! 01:46
osman pamukoğlu - türk askeri leŞ toplamaz! 23.108 izlenme - 8 yıl önce 1992-1995 yıllarında güneydoğuda görev yapan efsane komutanin 300 pkk'lının öldürülmesinin ardından gazetecilerin teröristleri bir araya toplayın fotoğraflarını çekelim demesine osman pamukoĞlu'nun verdiği cevap:
Şevki Yılmaz - Madem Eşitlikten Yanasın Be Pezevenk Adam! 00:24
Şevki Yılmaz - Madem Eşitlikten Yanasın Be Pezevenk Adam! 4.949 izlenme - 2 yıl önce 90 yıllarda Şevki Yılmaz' ın dillere pelesenk olan "Madem eşitlikten yanasın be pezevenk adam, gönder hanımı da eşitlik sağlansın" repliğinin canlı halidir.Alkışlarla yaşatılasıdır.
Bir Garip Yaşam Öyküsü 16:14
Bir Garip Yaşam Öyküsü 3.862 izlenme - 1 yıl önce zengin bir aileden uyuşturucu bağımlısı bir sokak sersersine, oradan da mahallesine ve ötesine katkı sağlayan biirisine dönüşen adamin yolculuğunu anlatıyor. Boğaz’da bir yalıda doğdu. Militanlıktan, işadamlığına, sonra da alkolik sokak serserisiliğine geçiş yaptı. Madde bağımlılığını bırakıp yoksul, varoş semti olan Balat’ta ‘Derviş Baba Deliler, Abdallar, Meczuplar ve Aşıklar Kahvehânesi’ni kurdu. Mahallenin yardıma ihtiyacı olan delileri ve evsizleri ile başladığı yardımları sonra kapsamlı oldu. Yaşam felsefesi basit; ‘Görüyorsan, duyuyorsan; sorumlusun!
Bacağını Topla Kampanyası 00:59
Bacağını Topla Kampanyası 2.511 izlenme - 2 yıl önce Toplu taşıma araçlarında erkeklerin oturma şekillerine kadınlar sonunda isyan etti. Sosyal medyada 'yerimi işgal etme' ve 'bacaklarını topla' isimleriyle kampanya başlatıldı. AnimaDoc Atölyesi'nde üretilmiştir.
İlber Ortaylı - Oy ve Ötesi 02:14
İlber Ortaylı - Oy ve Ötesi 2.357 izlenme - 1 yıl önce Oy ve Ötesi siyasi partilerden bağımsız bir bilinçlendirme hareketidir. Hangi renk, ırk, dil, din, cinsiyetten olursan ol kardeşim OYUNA SAHİP ÇIK! http://oyveotesi.org
Şevki Yılmaz (1998 - Küfür İçerir) 00:57
Şevki Yılmaz (1998 - Küfür İçerir) 2.475 izlenme - 1 yıl önce Efendim internetin hayatımıza yeni yeni hakim olmaya başladığı , "berber.wav", "hellori ve böcek.mp3" gibi ses dosyalarıyla yeni tanıştığımız 90'lı yılların sonunda efsane olmuş bir mp3 de o dönemin aykırı siyasetçilerinden Şevki Yılmaz'ın ti ye alındığı bu kayıttır..
Osman Pamukoğlu Kimdir? 03:13
Osman Pamukoğlu Kimdir? 2.049 izlenme - 2 yıl önce Osman Pamukoğlu (27 Aralık 1947, Sinop), Türk emekli tümgeneral, yazar ve siyasetçi. Hak ve Eşitlik Partisi'nin kurucusu ve mevcut genel başkanıdır. Yürüttüğü Operasyonlar I.Çelik Harekâtı I. PKK Kirpi Operasyonu II. PKK Balkaya Operasyonu III. PKK Kuzey Irak Mezi Harekatı IV. PKK Karanlık Dağ Operasyonu V. PKK Buzul Dağı Operasyonu VI. PKK Ejder Operasyonu VII. PKK Karadağ Operasyonu VIII. PKK Kuzey Irak Hakurk Operasyonu Büyük Önder, Gözün arkada kalmasın! Türk kadınları ve erkekleri olarak milletimizi özlediğin yüksekliğe çıkaracağız. Bugün bizim için 11 Kasım 1938'dir. Aynı Zamanda 11 kitabı bulunmaktadır.
Saraysız Başkan: Jose Mujica - Liderlik Canının İstediğini Yapmak Değildir 06:35
Saraysız Başkan: Jose Mujica - Liderlik Canının İstediğini Yapmak Değildir 1.387 izlenme - 1 yıl önce "Dünyanın en mütevazı devlet başkanı" olarak tanımlanan Jose Mujica beş yıllık iktidarının ardından 1 Mart 2015 tarihinde Uruguay’daki makamından ayrildi ve yerini Tabare Vazquez’e devretti. Saraysız başkan, Jose Mujica tum dunyada takdirle karsilandi. Liderlik ve insanlik dersi verdigi roportajindan bor bolumu izliyoruz efendim
Osman Pamukoğlu Lider Böyle Olur 06:29
Osman Pamukoğlu Lider Böyle Olur 2.149 izlenme - 3 yıl önce Osman Pamukoğlu Hak Ve Eşitlik Partisi Türklerden başka dini ve vatanı uğruna canını vermeye hazır asker görmedim. Hamil ton Tabi bu bizim Atalarımız için sö...
Parkur - Nefrete Karşı LGBT'ler 02:15
Parkur - Nefrete Karşı LGBT'ler 678 izlenme - 10 ay önce Aşk aşktır. Homofobi ve Transfobiye DUR demek için LGBT birey olmak gerekmiyor. Bu insanlık suçuna karşı AYAĞA KALK. Ergen bir eşcinsel bireyin yaşadıklarını çarpıcı bir şekilde anlatan kısa film “Eşitlik İçin Mücadele” kanalından alınmıştır.
Pkk Ya Şiirli Bir Cevap 03:59
Pkk Ya Şiirli Bir Cevap 3.819 izlenme - 7 yıl önce amacımız siyaset yapmak değil bu şiiri türklük için yazdık. ve herkezinde bu şiiri dinlemesini paylaşmasını yaymasını istiyorum.
Osman Paşa'nın Hayali Arkadaşı 03:03
Osman Paşa'nın Hayali Arkadaşı 976 izlenme - 2 yıl önce Olay şu : 2011 seçimlerinden öncesi çekilmiş bir program.Osman Paşa kadrolarımızı medya tanıtmıyor der. Altaylı da madem öyle dışişleri bakanınız kim der. Osman Paşa ise hayali bir isim atar Mümtaz Korkmaz. Mümtaz Korkmaz diye birinin olmadığı anlaşılınca bir gün sonra Hepar bir açıklama yayınlar. "Genel başkanımız sayın osman pamukoğlu’na, geçtiğimiz akşam katıldığı bir tv programında ısrarla partinin dışişleri bakanının kim olduğu soruldu. bu aslında komik olduğu kadar gırgır da bir şeydi. genel seçimlerin klasik jargonu; “denizdeki balığa fiyat biçilmez”… genel başkanımızda balığa yem atarak felsefi bir cevap verdi: mümtaz (seçkin) korkmaz (cesur) dedi. kendileri her rütbeyi erken, mümtaz (seçkin) subay olarak aldığından ve her fırsatta söylediği “çocukluğumdan beri korkaklardan nefret ederim” ilkesinden hareketle “mümtaz, korkmaz” olacak dedi. yani hem seçkin, hem de cesur birini bu göreve getireceğini anlattı. böylece denizde iken fiyatı biçilemeyen tüm balık ve alıkları yemlemiş oldu. herkese geçmiş olsun. hak ve eşitlik partisi medya tanıtım başkanlığı"
osman pamukoğlu sınır meselesi ve misak-i milli.. 00:53
osman pamukoğlu sınır meselesi ve misak-i milli.. 3.113 izlenme - 7 yıl önce
bu kadarda gerizekalı olunmaz! 03:17
bu kadarda gerizekalı olunmaz! 1.776 izlenme - 6 yıl önce
Destansı Bir Ömür Sana Verilmiş Osman Paşm 04:02
Destansı Bir Ömür Sana Verilmiş Osman Paşm 1.485 izlenme - 6 yıl önce
Mehmet Karlı'nın Galatasaray Kongresin'de Verdiği Müthiş  Ayar 04:38
Mehmet Karlı'nın Galatasaray Kongresin'de Verdiği Müthiş Ayar 802 izlenme - 2 yıl önce SKY Turk 306'da konuk olup Gezi Parkı eylemleri hakkında yürekli açıklamalar yapan Mehmet Karlı Hoca yine olağanüstü bir konuşma yapmış. Not: " Video da diğer takımlara her hangi bir iğneleyici laf bulunmamaktadır."
Hepar Türk Bayrağı Ve Türk Komandosu 03:07
Hepar Türk Bayrağı Ve Türk Komandosu 2.116 izlenme - 7 yıl önce ödü varsa düşmanın meydan açık hazırız bu toprakraklarda biz doğduk biz yaşarız...
Bayanlar Güldür ma Çiçektir (Serin Sesler) 00:51
Bayanlar Güldür ma Çiçektir (Serin Sesler) 796 izlenme - 2 yıl önce Videodaki abimizin içtenliğine ithaf olunur. Bayanlar çiçektir. Orjinal içerik; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/72498/kadinlar-gunu-nasil-kutlanir-cicegi-kendileri-alsinlar
Osman Pamukoğlu  Diz Çökerek Barış Olmaz 05:58
Osman Pamukoğlu Diz Çökerek Barış Olmaz 1.103 izlenme - 4 yıl önce Hak Ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Çözüm Süreci Ve Akil İnsanlar Heyeti İle İlgili Açıklamalar Yapıp, Boyun Eğerek, Diz Çökerek Barışın Ol...
sınırımdan içeri şerefsizce girenin kanını dökerim 02:00
sınırımdan içeri şerefsizce girenin kanını dökerim 1.690 izlenme - 6 yıl önce genç bakış programındaki konuğa heparlı gencin cevabı ...
Osman Pamukoğlu - HEPAR - Seçim Müziği 04:05
Osman Pamukoğlu - HEPAR - Seçim Müziği 509 izlenme - 2 yıl önce Osman Pamukoğlu Seçim Müziği Osman Pamukoğlu - Destansı Bir Ömür
Nişantaşı Türban Röportajı 03:51
Nişantaşı Türban Röportajı 528 izlenme - 2 yıl önce Nişantaşı mevkiinde gerçekleştirilmiş "türban" röportajı. Üzerinde düşünülmesi gerekilen sosyolojik bir durum. "Güneşe doğru aydınlık olmanız(!)" dileğiyle..
Osman Pamukoğlu Lider böyle olur 06:29
Osman Pamukoğlu Lider böyle olur 417 izlenme - 3 yıl önce Osman Pamukoğlu Lider böyle olur
HEPAR - CHP ve Kılıçdaroğlu - Osman Pamukoğlu Farkı 02:23
HEPAR - CHP ve Kılıçdaroğlu - Osman Pamukoğlu Farkı 288 izlenme - 2 yıl önce Osman Pamukoğlu'nun 50 kişi katılımlı Bursa 2011 mitingindeki konuşmasını dinliyoruz efendim. İnanmadığım yolda milyonlarla yürüyeceğime, inandığım yolda tek başıma yürürüm. Tek Umut, Tek Yol Hepar!
Eş Yoktur Eşitlik Yoktur Zevce Vardır - Ömer Tuğrul İnançer 02:04
Eş Yoktur Eşitlik Yoktur Zevce Vardır - Ömer Tuğrul İnançer 240 izlenme - 2 yıl önce "Hamile kadınların sokakta gezmesi estetik değil" sözleriyle tepki çeken Ömer Tuğrul İnançer'in yine dikkat çekici açıklamalarını izleyeceksiniz. iyi seyirler ...