Hoşgeldiniz!

eski bakan

Eski AKPli Bakan Erdoğan Bayraktar'ın Karıştığı Rezalet 03:40
Eski AKPli Bakan Erdoğan Bayraktar'ın Karıştığı Rezalet 8.317 izlenme - 2 yıl önce Odatv.com'dan Barış Terkoğlu'nun paylaştığı görüntüler.. Eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar dün (Pazar) akşam saatlerinde İstanbul Avrupa Konutları'nda güvenlik görevlisi dövdü.
Kılıçdaroğlu, 4 Eski Bakana Yeni Bakanlıklar Önerdi 02:06
Kılıçdaroğlu, 4 Eski Bakana Yeni Bakanlıklar Önerdi 527 izlenme - 3 yıl önce CHP lideri Kılıçdaroğlu, "4 bakan aklandı, Şimdi bakanlık koltuğuna geri dönmek istiyoruz diyecekler. Adamlar haklı. Ben bunlarla ilgili bakanlıkları buldum." dedi.
4 Eski Bakanla İlgili Karar Sonrası Yazıcıoğlunun Rekor Kıran Videosu 00:55
4 Eski Bakanla İlgili Karar Sonrası Yazıcıoğlunun Rekor Kıran Videosu 286 izlenme - 3 yıl önce Meclis Soruşturma Komisyonu'nun 4 eski bakanla ilgili sözleri sonrası Muhsin Yazıcıoğlu'nun bir videosu en çok paylaşılanlar arasına girdi.
Eski Bakan Yaşar Okuyan'dan Joe Biden'a Ağır Sözler 02:03
Eski Bakan Yaşar Okuyan'dan Joe Biden'a Ağır Sözler 25 izlenme - 2 yıl önce Yaşar Okuyan, konuk olduğu programda Biden için, "Çakayım Amerika'nın ikinci Başkan Yardımcısı'na" dedi. Okuyan akil insanlar için 'dallama takımı' ifadesini kullandı.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz - Dört Eski Bakana İlişkin Yüce Divan Oylaması 01:08
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz - Dört Eski Bakana İlişkin Yüce Divan Oylaması 35 izlenme - 3 yıl önce MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz: - "(Dört eski bakana ilişkin Yüce Divan oylaması) Ama ne yaparlarsa yapsınlar haysiyeti, şerefi olan bir adamın mutlaka ama mutlaka yargı önüne çıkarak, yargı önünde ve millet vicdanında, mahşeri vicdanda aklanmasını beklemek de bizim en tabi hakkımızdır" MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, dört eski Bakan ile ilgili Meclis Soruşturma Komisyonu'nun Yüce Divan oylamasının ertelemesine ilişkin olarak, "Ne yaparlarsa yapsınlar haysiyeti, şerefi olan bir adamın mutlaka ama mutlaka yargı önüne çıkarak, yargı önünde ve millet vicdanında, mahşeri vicdanda aklanmasını beklemek de bizim en tabi hakkımızdır" dedi.
4 Eski Bakan, Şimdi De Mecliste Oylanacak 01:55
4 Eski Bakan, Şimdi De Mecliste Oylanacak 28 izlenme - 3 yıl önce Meclis Komisyonu'nun yolsuzluk ve rüşvetle suçlanan 4 eski bakan hakkında Yüce Divan'a göndermeme kararından sonra, bakanlar şimdi de Meclis Genel Kurulu'nda oylamaya sunulacak.
Berberoğlu - Dört Eski Bakanla İlgili İddialar 01:55
Berberoğlu - Dört Eski Bakanla İlgili İddialar 22 izlenme - 3 yıl önce - CHP Genel Başkan Yardımcısı Berberoğlu: "(Dört eski bakanla ilgili iddialar) Bu iş bağımsız yargı karşısında aklanmaktan geçer. Yoksa korkuları giderler aklanırlar" CHP Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu, dört eski Bakan ile ilgili kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu'nun Yüce Divan oylamasına ilişkin "Bu iş bağımsız yargı karşısında aklanmaktan geçer. Yoksa korkuları, giderler aklanırlar" dedi.
AA Gün Özeti Sabah 06.01.2015 03:17
AA Gün Özeti Sabah 06.01.2015 18 izlenme - 3 yıl önce -Eski bakanlar için Komisyon Yüce Divan'a gerek görmedi... -Bülent Arınç:"Komisyonun kararı ara karardır" dedi... -Ahmet Davutoğlu:"Kayıp astsubay Türkiye'ye getirildi" dedi...
 Murat Kelkitlioğlu: 'O bildiriyi Koray Çalışkan yazdı' 01:11
Murat Kelkitlioğlu: 'O bildiriyi Koray Çalışkan yazdı' 9 izlenme - 2 yıl önce A Haber'de yayınlanan Memleket Meselesi programına ANAP’lı Eski Bakan Bülent Akarcalı ve Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu konuk oldu. Kelkitlioğlu, bin 200 akademisyenin imza attığı skandal bildiriyi Koray Çalışkan'ın hazırladığını açıkladı. Eski bakan Akarcalı da, metnin akademik bir metinden ziyade PKK'nın kaleminden çıkmış bir metne benzediğini söyledi.
AA Gün Özeti Sabah 21.01.2015 04:02
AA Gün Özeti Sabah 21.01.2015 9 izlenme - 3 yıl önce *Eski bakanlar Çağlayan, Güler, Bağış ve Bayraktar'ın Yüce Divan'a sevkedilmesini içeren önergeler TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilmedi. *Ahmet Davutoğlu: "Hiç kimse takip etme cesareti bulamayacak" dedi...
Eski Bakan: Fiyat Artırmak İsteyen Futbolculara İtibar Etmeyin 00:20
Eski Bakan: Fiyat Artırmak İsteyen Futbolculara İtibar Etmeyin 7 izlenme - 3 yıl önce Eski Spor ve Gençlik Bakanı Suat Kılıç, transferde Trabzonspor ve Beşiktaş'ı karşı karşıya getiren Hamburg'lu futbolcu Tolgay Arslan'a tepki gösterdi.
 Eski Bakan Çavuşoğlu'nun makam aracı alev aldı 00:08
Eski Bakan Çavuşoğlu'nun makam aracı alev aldı 4 izlenme - 3 yıl önce 30.08.2015 günü AkşamTV kanalına yüklediğim ' Eski Bakan Çavuşoğlu'nun makam aracı alev aldı ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Eski Bakan Yazıcı Hakkındaki Soruşturma Önergesi 00:29
Eski Bakan Yazıcı Hakkındaki Soruşturma Önergesi 5 izlenme - 3 yıl önce CHP'li Düzgün: "Türk Bayrağı'nın önünde Rıza'yı kahraman ilan etmeye kalktınız. O bayrak rengini dolar yeşilinden almaz, bu ülkenin şehitlerinin kanının kırmızısından alır. Yaptığınız kirli işlere Türk Bayrağı'nı alet etmeyin" MHP'li Bal: "Dinen tövbe edeceksin, ahlaken istifa edeceksin ve hukuken de mahkemede hesap vereceksin.
4 Eski Bakan Hakkındaki Soruşturma 2015'e Kalacak 00:30
4 Eski Bakan Hakkındaki Soruşturma 2015'e Kalacak 5 izlenme - 4 yıl önce Haklarında Yolsuzluk Ve Rüşvet İddiası Bulunan Bakanlar Hakkında Kurulmasına Karar Verilen Soruşturma Komisyonunun Çalışmaya Başlama Olanağı Kalmadı.
Dört Eski Bakanın Yüce Divana Gönderilmemesi Kararı - Aydın 02:08
Dört Eski Bakanın Yüce Divana Gönderilmemesi Kararı - Aydın 5 izlenme - 3 yıl önce Dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmemesi kararı- MHP Trabzon Milletvekili Aydın: - "Bu kadar açık hukuki deliller karşısında Soruşturma Komisyonu'nun böyle bir karar almış olması, milletin vicdanında yankı bulmaz. Bu konu millete izah edilemez. Bu iş burada da kapanmaz" MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, "dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmemesi kararı"na ilişkin "Bu kadar açık hukuki deliller karşısında Soruşturma Komisyonunun böyle bir karar almış olması, milletin vicdanında yankı bulmaz. Bu konu millete izah edilemez. Bu iş burada da kapanmaz" değerlendirmesini yaptı.