Hoşgeldiniz!

eski film

Azgın Kızlar Koğuşu 02:17
Azgın Kızlar Koğuşu 44.785 izlenme - 3 yıl önce Azgın Kızlar Koğuşu
 Hürrem Sultan'nın (Meryem Uzerli) Şok Görüntüleri 01:04
Hürrem Sultan'nın (Meryem Uzerli) Şok Görüntüleri 31.538 izlenme - 5 yıl önce Bilindiği üzere Hürrem sultanı canlandıran gurbetçi ablamız daha ünlü olmadan küçük rollerde kendini gösterme çabası içine girişmiş. Bu girişimelrden biride Almanya'da çevrilen çılgın haftasonu isimli filmdir. Bu filmde bir fahişeyi canlandıran Uzerli iyi ki doğru yolu bulmuş ve Türkiye'ye gelmiştir.
hababam_sınıfı 02:18
hababam_sınıfı 58.911 izlenme - 11 yıl önce komik birbirinden güzel klip
Çakma Kibar Feyzo: İnce Hasan (1993) 01:25:22
Çakma Kibar Feyzo: İnce Hasan (1993) 4.864 izlenme - 1 yıl önce 90'lı yıllarda Show Tv'de hemen hemen her akşam Kemal Sunal filmleri yayınlanırdı ve yüksek reytingler alırdı.Star Tv'nin o dönemki patronu Cem Uzan da buna karşılık olarak bazı Kemal Sunal filmlerinin yeniden çekilmesine karar verdi.Sinan Bengier'e teklif götürdü.O dönemde maddi sıkıntı içerisinde olan Sinan Bengier filmlerin tepki çekeceğini düşünse de kabul etmişti.Ama bir şartla.Kadroda tiyatrocular yer alacaktı.Filmleri sevenler de oldu sevmeyenler de oldu.Ama izlendi bir şekilde.Elbette kıyaslamalar da yapıldı.Asıllarının yerini tutması zaten mümkün olamazdı.Son olarak belirtmek gerekiyor ki Sinan Bengier iyi adamdır,çok iyi oyuncudur,bu filmlerde de çok başarılı performanslar sergilemiştir.İlla eleştiri yapacaksak o kişi Sinan Bengier olmamalıdır.İzleyip de kıyaslayalım bakalım
Vizontele 02:46
Vizontele 3.548 izlenme - 3 yıl önce Peki Zeki Müren de bize görecekmi :D
1965-75 Yılları Arasındaki Fimlerden İzmir Sokakları 13:09
1965-75 Yılları Arasındaki Fimlerden İzmir Sokakları 1.211 izlenme - 1 yıl önce 1965-75 Yılları Arasındaki Fimlerdeki Sahnelerden İzmir Sokaklarını Seyrediyoruz. Siyasi yorum yapmamak için zor tutuyorum kendimi. Neyse size bıraktım merkezdeki insan kitlelerindeki değişikliğin yorumunu
Eski Türk Film Müzikleri - Trt Ara Müzikleri 08:03
Eski Türk Film Müzikleri - Trt Ara Müzikleri 7.459 izlenme - 6 yıl önce eski türk film müzikleri - trt ara müzikleri
Goosebumps - 6. Bölüm(Altyazılı) 21:55
Goosebumps - 6. Bölüm(Altyazılı) 875 izlenme - 8 ay önce 80-90'lar efsanevi nesli için, o dönem show tv'de yayınlanan ve adeta çocukluk travması olarak görülen goosebumps dizisinin türkçe çevirdiğim yeni bölümü sizlerle. Devam bölümleri için kanalıma abone olmayı unutmayın. Görüşmek üzere.
Emrah'ın Tecavüzcü Arkadaşı (Sefiller) 02:46
Emrah'ın Tecavüzcü Arkadaşı (Sefiller) 2.052 izlenme - 3 yıl önce Parayla değil sırayla kavramının oluşmasında büyük payı olan sahne. Emrah'ın, "Bir gün hepinizle hesaplaşacağım en çok da seninle Emrah!" diyen arkadaşına koyduğu posta ne kadar delikanlı olduğunun da ispatıdır...
ilk, muhendis, erkek, kadın, zuzu, aykut, video 01:13
ilk, muhendis, erkek, kadın, zuzu, aykut, video 5.858 izlenme - 8 yıl önce ilk, muhendis, zuzu, zuzum, küçük hırsız, erkek, kadın, zuzu, aykut, video, keşif, icat, cizgi film, mağara, ilk insan, taş devri, eski çağ, kaşif, tarih, cilalı, kurgu, aykut , ilk, muhendis, zuzu, zuzum, küçük hırsız, erkek, kadın, zuzu, aykut, video, keşif, icat, cizgi film, mağara, ilk insan, taş devri, eski çağ, kaşif, tarih, cilalı, kurgu, aykut , ilk, muhendis, zuzu, zuzum, küçük hırsız, erkek, kadın, zuzu, aykut, video, keşif, icat, cizgi film, mağara, ilk insan, taş devri, eski çağ, kaş
Allahsızlığı Yayma Kürsüsü Başkanı 02:48
Allahsızlığı Yayma Kürsüsü Başkanı 1.503 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Arkın'ın Güneş Ne Zaman Doğacak adlı filminden bir sıradışı başkanlık makamı. Cüneyt Arkın gözükmemesine rağmen fantastiklik hat safhada. Not: İçeriği yayınlamadan önce açıklamasını modifiye edip daha da süsleyecektik; ancak LeONaS isimli üyenin de içerik altında belirttiği, bilinen gerçekler içimizi burktu. Bu filmdeki aşırı absürdlükler maalesef genel yeşilçam türünden ehliyetsiz senarist ve yönetmenlerin sinema sanatına aciz yaklaşımlarından dolayı değil bilinçli bir kışkırtma politikasından kaynaklanmaktadır.
Dikizci Emrah 03:45
Dikizci Emrah 805 izlenme - 3 yıl önce Emrah'ın azmış yönünü gördüğümüz bu sahnelerde "erkeklerde göte kilitlenme" kavramını uygulamalı olarak görüyoruz.
Cüneyt Arkın Belden Aşağı Vuruyor 03:04
Cüneyt Arkın Belden Aşağı Vuruyor 761 izlenme - 3 yıl önce Cüney Arkın'ın En Büyük Yumruk filminden müthiş sahne.Cüneyt ve ekibi belden aşağı esprilerle ortalığı kasıp kavuruyor.
Ferdi Tayfur - Garip Gazeli Filminden Uzun Hava 01:54
Ferdi Tayfur - Garip Gazeli Filminden Uzun Hava 615 izlenme - 3 yıl önce Yaktı Beni Filiminden Garip Gazeli Uzun Hava
En Büyük Şarlo & En Büyük Şaban 02:39
En Büyük Şarlo & En Büyük Şaban 604 izlenme - 2 yıl önce Charlie Chaplin'in City Lights(1931) filminin son sahnesiyle, Kemal Sunal'ın En Büyük Şaban filminin müziğini birleştirdim. Bilindiği üzere filmin senaryosu ana tema olarak aynı ve asıl City Lights(Şehir Işıkları) filmine aittir. Kahramanımız kör bir çiçekçi kıza aşık olur ve onun gözlerini açtırmak için hapse girmeyi göze alır. Filmin en can alıcı sahnesi olan ( bana göre) kahramanımızın hapisten çıktıktan sonra gözlerini açtırdığı kızla yeniden karşılaştığı sahnedir. Bu videoda bu sahneye yer verdim. Müzik yanılmıyorsam Cahit Oben'e aittir. Bu müzikle bu sahne birleşince ortaya çok güzel bir video çıktı diye düşünüyorum. İyi seyirler..
Sevemedim Karagözlüm 03:01
Sevemedim Karagözlüm 442 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini Kadir İnanır ve Türkan Şoray' ın oynadığı "Sevemedim Karagözlüm" filminden; Kırık kalplere, kaybedenlere, geri dönmek için artık çok geç olduğunu düşünenlere 70'lik rakı niyetine efenim
K9 - Müziği - Yello Oh yea 03:30
K9 - Müziği - Yello Oh yea 287 izlenme - 2 yıl önce bir çok dizi veya filmde, ohhhhh yeaaaa olarak duyulan ve adının oh yea olduğu muhtemelen tahmin edilen k9 adlı bir polis köpeği ve ortağı James belushi\\\'un hikayesini konu alan filmin müziklerinden bir tanesi.
emre arkan (erzurum) 04:38
emre arkan (erzurum) 527 izlenme - 8 yıl önce ibrahim tatlısesin filmden harika konser sahnesi
Kalender Tepesi 00:44
Kalender Tepesi 297 izlenme - 2 yıl önce Kalender Tepesinde buluşalım, olabildiğince alakasız geçişler yapalım, zarf yerine balık eti hatunların üzerine yazalım mesajları, 2 adımlık yere takla ata ata gidelim, arabaları uçurumdan atarken kolumuz gözüksün falan, ya ne gerek var ki bu kadar ayrıntıya, basit bir zarfta işimizi görebilirdi, pekte güzel normal bir film çekebilirdik.
Selami Şahin Elephant Man 03:09
Selami Şahin Elephant Man 179 izlenme - 2 yıl önce David Lynch'ten 5 sene sonra 1985'te Selami Şahin Elephant Man oluyor.Felsefe dolu, duygu dolu bu dev yapımla tarihe geçiyor.İşte hep aydınlık yüzünü gördüğümüz Selami Şahin'in karanlık yüzü.