Hoşgeldiniz!

eski film

Azgın Kızlar Koğuşu 02:17
Azgın Kızlar Koğuşu 49.231 izlenme - 4 yıl önce Azgın Kızlar Koğuşu
 Hürrem Sultan'nın (Meryem Uzerli) Şok Görüntüleri 01:04
Hürrem Sultan'nın (Meryem Uzerli) Şok Görüntüleri 33.183 izlenme - 5 yıl önce Bilindiği üzere Hürrem sultanı canlandıran gurbetçi ablamız daha ünlü olmadan küçük rollerde kendini gösterme çabası içine girişmiş. Bu girişimelrden biride Almanya'da çevrilen çılgın haftasonu isimli filmdir. Bu filmde bir fahişeyi canlandıran Uzerli iyi ki doğru yolu bulmuş ve Türkiye'ye gelmiştir.
hababam_sınıfı 02:18
hababam_sınıfı 59.072 izlenme - 12 yıl önce komik birbirinden güzel klip
Vizontele 02:46
Vizontele 3.666 izlenme - 3 yıl önce Peki Zeki Müren de bize görecekmi :D
Eski Türk Film Müzikleri - Trt Ara Müzikleri 08:03
Eski Türk Film Müzikleri - Trt Ara Müzikleri 7.502 izlenme - 7 yıl önce eski türk film müzikleri - trt ara müzikleri
1965-75 Yılları Arasındaki Fimlerden İzmir Sokakları 13:09
1965-75 Yılları Arasındaki Fimlerden İzmir Sokakları 1.314 izlenme - 2 yıl önce 1965-75 Yılları Arasındaki Fimlerdeki Sahnelerden İzmir Sokaklarını Seyrediyoruz. Siyasi yorum yapmamak için zor tutuyorum kendimi. Neyse size bıraktım merkezdeki insan kitlelerindeki değişikliğin yorumunu
Emrah'ın Tecavüzcü Arkadaşı (Sefiller) 02:46
Emrah'ın Tecavüzcü Arkadaşı (Sefiller) 2.619 izlenme - 3 yıl önce Parayla değil sırayla kavramının oluşmasında büyük payı olan sahne. Emrah'ın, "Bir gün hepinizle hesaplaşacağım en çok da seninle Emrah!" diyen arkadaşına koyduğu posta ne kadar delikanlı olduğunun da ispatıdır...
ilk, muhendis, erkek, kadın, zuzu, aykut, video 01:13
ilk, muhendis, erkek, kadın, zuzu, aykut, video 5.865 izlenme - 9 yıl önce ilk, muhendis, zuzu, zuzum, küçük hırsız, erkek, kadın, zuzu, aykut, video, keşif, icat, cizgi film, mağara, ilk insan, taş devri, eski çağ, kaşif, tarih, cilalı, kurgu, aykut , ilk, muhendis, zuzu, zuzum, küçük hırsız, erkek, kadın, zuzu, aykut, video, keşif, icat, cizgi film, mağara, ilk insan, taş devri, eski çağ, kaşif, tarih, cilalı, kurgu, aykut , ilk, muhendis, zuzu, zuzum, küçük hırsız, erkek, kadın, zuzu, aykut, video, keşif, icat, cizgi film, mağara, ilk insan, taş devri, eski çağ, kaş
Goosebumps - 6. Bölüm(Altyazılı) 21:55
Goosebumps - 6. Bölüm(Altyazılı) 1.005 izlenme - 1 yıl önce 80-90'lar efsanevi nesli için, o dönem show tv'de yayınlanan ve adeta çocukluk travması olarak görülen goosebumps dizisinin türkçe çevirdiğim yeni bölümü sizlerle. Devam bölümleri için kanalıma abone olmayı unutmayın. Görüşmek üzere.
Allahsızlığı Yayma Kürsüsü Başkanı 02:48
Allahsızlığı Yayma Kürsüsü Başkanı 1.638 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın'ın Güneş Ne Zaman Doğacak adlı filminden bir sıradışı başkanlık makamı. Cüneyt Arkın gözükmemesine rağmen fantastiklik hat safhada. Not: İçeriği yayınlamadan önce açıklamasını modifiye edip daha da süsleyecektik; ancak LeONaS isimli üyenin de içerik altında belirttiği, bilinen gerçekler içimizi burktu. Bu filmdeki aşırı absürdlükler maalesef genel yeşilçam türünden ehliyetsiz senarist ve yönetmenlerin sinema sanatına aciz yaklaşımlarından dolayı değil bilinçli bir kışkırtma politikasından kaynaklanmaktadır.
Dikizci Emrah 03:45
Dikizci Emrah 993 izlenme - 3 yıl önce Emrah'ın azmış yönünü gördüğümüz bu sahnelerde "erkeklerde göte kilitlenme" kavramını uygulamalı olarak görüyoruz.
Cüneyt Arkın Belden Aşağı Vuruyor 03:04
Cüneyt Arkın Belden Aşağı Vuruyor 903 izlenme - 3 yıl önce Cüney Arkın'ın En Büyük Yumruk filminden müthiş sahne.Cüneyt ve ekibi belden aşağı esprilerle ortalığı kasıp kavuruyor.
Ferdi Tayfur - Garip Gazeli Filminden Uzun Hava 01:54
Ferdi Tayfur - Garip Gazeli Filminden Uzun Hava 985 izlenme - 3 yıl önce Yaktı Beni Filiminden Garip Gazeli Uzun Hava
En Büyük Şarlo & En Büyük Şaban 02:39
En Büyük Şarlo & En Büyük Şaban 705 izlenme - 3 yıl önce Charlie Chaplin'in City Lights(1931) filminin son sahnesiyle, Kemal Sunal'ın En Büyük Şaban filminin müziğini birleştirdim. Bilindiği üzere filmin senaryosu ana tema olarak aynı ve asıl City Lights(Şehir Işıkları) filmine aittir. Kahramanımız kör bir çiçekçi kıza aşık olur ve onun gözlerini açtırmak için hapse girmeyi göze alır. Filmin en can alıcı sahnesi olan ( bana göre) kahramanımızın hapisten çıktıktan sonra gözlerini açtırdığı kızla yeniden karşılaştığı sahnedir. Bu videoda bu sahneye yer verdim. Müzik yanılmıyorsam Cahit Oben'e aittir. Bu müzikle bu sahne birleşince ortaya çok güzel bir video çıktı diye düşünüyorum. İyi seyirler..
K9 - Müziği - Yello Oh yea 03:30
K9 - Müziği - Yello Oh yea 398 izlenme - 3 yıl önce bir çok dizi veya filmde, ohhhhh yeaaaa olarak duyulan ve adının oh yea olduğu muhtemelen tahmin edilen k9 adlı bir polis köpeği ve ortağı James belushi\\\'un hikayesini konu alan filmin müziklerinden bir tanesi.
Sevemedim Karagözlüm 03:01
Sevemedim Karagözlüm 498 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Kadir İnanır ve Türkan Şoray' ın oynadığı "Sevemedim Karagözlüm" filminden; Kırık kalplere, kaybedenlere, geri dönmek için artık çok geç olduğunu düşünenlere 70'lik rakı niyetine efenim
Kalender Tepesi 00:44
Kalender Tepesi 399 izlenme - 3 yıl önce Kalender Tepesinde buluşalım, olabildiğince alakasız geçişler yapalım, zarf yerine balık eti hatunların üzerine yazalım mesajları, 2 adımlık yere takla ata ata gidelim, arabaları uçurumdan atarken kolumuz gözüksün falan, ya ne gerek var ki bu kadar ayrıntıya, basit bir zarfta işimizi görebilirdi, pekte güzel normal bir film çekebilirdik.
emre arkan (erzurum) 04:38
emre arkan (erzurum) 528 izlenme - 8 yıl önce ibrahim tatlısesin filmden harika konser sahnesi
Selami Şahin Elephant Man 03:09
Selami Şahin Elephant Man 222 izlenme - 3 yıl önce David Lynch'ten 5 sene sonra 1985'te Selami Şahin Elephant Man oluyor.Felsefe dolu, duygu dolu bu dev yapımla tarihe geçiyor.İşte hep aydınlık yüzünü gördüğümüz Selami Şahin'in karanlık yüzü.