Hoşgeldiniz!

eşkiya

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Fragmanı (9 Ocak Salı) 01:00
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm Fragmanı (9 Ocak Salı) 9.442 izlenme - 1 hafta önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22 bölüm fragmanı yayınlandı.Yeni bölüm 9 şubat 2016 (Salı) tarihinde atv ekranlarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Genel Hikaye: Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur... Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır... Sevmekten hiç kaçmaz... Sevilmeyi de pek sever... Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin... Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır... Vefakar bir dosttur... Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir... Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir... Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır... Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür... Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir... Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir... Devletin Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir... Hızır Reis'in özel hayatı da dalgalıdır... Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı'nın hamile olduğunu eşi Meryem öğrenir ve bu çocuğun doğmasına asla izin vermeyecektir... Çakır ise iki çocuktan fazlasını istemektedir. Onun için boşanmak bir opsiyon mudur? Elbette hayır... Bu gerçeği bilen her iki kadın için savaş bir erkeği paylaşamamak değil hayatta kalma mücadelesi olacaktır.
Cengiz Özkan - Gidin Bulutlar  (Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 05:01
Cengiz Özkan - Gidin Bulutlar (Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 16.435 izlenme - 2 ay önce Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14. Bölüm Türküsü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Gidin Bulutlar - Cengiz Özkan Cengiz Özkan - Gidin Bulutlar (Gidiyorum Elveda) Albüm Bilgisi: Ege'ye Kalan 2015 CD 1, Birinci Şarkı Şarkı Sözleri: Gidin Bulutlar Gidin (Ah) Yarime Selam Edin (Gel Gel Gel Aman) Yarim Uykuda İse Uykusun Haram Edin (Ayle Bir Danem Ayle) Gider İsen Uğurlar Olsun Dağlar Taşlar Yolun Olsun (Gel Gel Gel Aman) Benden Başka Yar Seversen İlahi Gözün Kör Olsun (Ayle Bir Danem Ayle) Gidiyorum Elveda Bu Can Yoluna Feda (Gel Gel Gel Aman) Kavuşmadık Yar Olmaz Kavuştur Bari Hüda (Ayle Bir Danem Ayle)
True Eşkiya Dünyaya Detective Olmaz 01:12
True Eşkiya Dünyaya Detective Olmaz 2.465 izlenme - 2 hafta önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin hiiiiç True Detective çakması olmayan orjinal fikirlerle dolu açılış jeneriğini gördükten sonra böyle bir mash up jenerik hazırladım. Oğlum bari çalıyorsunuz bilinmeyen bir diziyi çalın gidip HBO dizisini çalmayın lan ahaha.
Deniz Seki'nin Özel İzinle Cezavinden Diziye Konuk Olması 03:29
Deniz Seki'nin Özel İzinle Cezavinden Diziye Konuk Olması 6.696 izlenme - 2 ay önce Yaklaşık 1 yıldır cezaevinde tutuklu olan Deniz Seki, ATV'de yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 14.bölümüne konuk oldu.
Erkan Oğur - Fırat Türküsü (Eşkıya OST) 04:04
Erkan Oğur - Fırat Türküsü (Eşkıya OST) 14.812 izlenme - 6 ay önce Muhteşem Eşkıya filminin, aynı muhteşemlikteki soundtrack'i .Erkan Oğur'un muazzam yorumuyla. Üstadlara bir kez daha saygı ve minnetle..
Deniz Seki - Büyümüşsündür (2015 Yepyeni) 01:47
Deniz Seki - Büyümüşsündür (2015 Yepyeni) 6.718 izlenme - 2 ay önce Deniz Seki, cezaevinde yazdığı yeni şarkısı “Büyümüşsündür”ü de ilk kez dizide seslendirdi: “Aşkın içinden geçtiysen büyümüşsündür Rüzgar yönünü değiştirdiysen esmemişsindir, ılıksındır sen Bu neyin bedeli maalesef yanmadan sönmüyor insan Keşfe dalıp kendini seyrettiysen sen Hatıralarınla yüzleşmişsindir Mutlu olmayı hak ettiysen sabretmişsindir, sabretmişsindir”
İlyasın Ölüm Sahnesi-Giresunun İçinde şarkısı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 05:33
İlyasın Ölüm Sahnesi-Giresunun İçinde şarkısı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12.432 izlenme - 4 ay önce İlyasın Ölüm Sahnesi-Giresunun İçinde şarkısı www.youtube.com/crazyalkan1 ABONE OLMAYI UNUTMAYALIM Şarkı Sözleri giresun'un içinde iki sokak arası altı kurşun attılar üç de bıçak yarası vuruldum düştüm yere gidemedim uzağa ne edelim sevdiğim düşürdüler tuzağa giresun'un içinde yeşil fındık tarlası vurdular feride'mi yere düştü bohçası vuruldum düştüm yere gidemedim uzağa ne edelim sevdiğim düşürdüler tuzağa giresun'un içinde gezerim yali yali feride'mi vuranın çekilir mi vebali vuruldum düştüm yere gidemedim uzağa ne edelim sevdiğim düşürdüler tuzağa
Enstrümantal - Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 03:15
Enstrümantal - Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12.706 izlenme - 6 ay önce Enstrümantal - Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Şarkı Sözleri (lyrics): Bir yanımı sardı müfreze kolu Bir yanımı sardı var iki oğlu Beş yüz atlıyınan kestiler yolu Eşkiya dünyaya anam hükümdar olmaz Yıl bin üç yüz kırk bir mevsime uydum Sebep oldu şeytan bir cana kıydım Katil defterime adımı yazdım Eşkıya dünyaya anam hükümdar olmaz Sen ağlama anam dertlerim çoktur Çektiğim çilenin hesabı yoktur Yiğitlik yolunda üstüme yoktur Eşkiya dünyaya anam hükümdar olmaz
Edip Akbayram - Dün ve Bugün Kaseti (1998 - 60 Dk) 01:00:30
Edip Akbayram - Dün ve Bugün Kaseti (1998 - 60 Dk) 13.400 izlenme - 4 ay önce Ülkemizin en iyi sanatçı ve seslerinden,bugüne kadar hep muhalif duruşuyla ve halkın yönünde şarkılar yapmasıyla her zaman halkın sanatçısı olmuş sevgili Edip Akbayram'ın 1998 yılında çıkardığı ve o dönem bir çok kişinin satın aldığı,içinde Aldırma Gönül,Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Hasretinle Yandı Gönlüm gibi şarkıların yer aldığı Dün ve Bugün kasetidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm 01:56:08
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm 1.030 izlenme - 2 hafta önce HER HAFTA YENİ BÖLÜM LİNKİ FACEBOOK SAYFAMIZDA!!.. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm izle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.bölüm izle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20.Bölüm Tek Parça izle
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Ahmet Aslan - Giresunun İçinde Şarkısı 05:38
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Ahmet Aslan - Giresunun İçinde Şarkısı 7.476 izlenme - 4 ay önce İlyasın Vurulduğu Sahnede Çalan Müzik Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Ahmet Aslan Giresunun İçinde Şarkısı Şarkı Sözleri: giresun'un içinde iki sokak arası altı kurşun attılar üç de bıçak yarası vuruldum düştüm yere gidemedim uzağa ne edelim sevdiğim düşürdüler tuzağa giresun'un içinde yeşil fındık tarlası vurdular feride'mi yere düştü bohçası vuruldum düştüm yere gidemedim uzağa ne edelim sevdiğim düşürdüler tuzağa giresun'un içinde gezerim yali yali feride'mi vuranın çekilir mi vebali vuruldum düştüm yere gidemedim uzağa ne edelim sevdiğim düşürdüler tuzağa
Deniz Seki - Büyümüşsündür (Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 01:53
Deniz Seki - Büyümüşsündür (Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 2.879 izlenme - 2 ay önce Ünlü şarkıcı Deniz Seki cezaevinde yazdığı 'Büyümüşsündür' isimli şarkısını 'Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dizisinde ilk kez söyledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde geçtiğimiz hafta ekranlara gelen Deniz Seki bu hafta devam bölümüyle yeniden izleyici karşısına çıktı. Cezaevinde yazdığı şarkıyı bir sahnede seslendiren ünlü şarkıcı sosyal medyada günün konusu oldu. Deniz Seki - Büyümüşündür Şarkı Sözleri (Lyrics)__; “Aşkın içinden geçtiysen büyümüşsündür Rüzgar yönünü değiştirdiysen esmemişsindir, ılıksındır sen Bu neyin bedeli maalesef yanmadan sönmüyor insan Keşfe dalıp kendini seyrettiysen sen Hatıralarınla yüzleşmişsindir Mutlu olmayı hak ettiysen sabretmişsindir, sabretmişsindir”
Zülfü Livaneli - Leylim Ley 02:55
Zülfü Livaneli - Leylim Ley 30.588 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Çıkış Tarihi: 06.05.2011 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Döndüm daldan kopan kuru yaprağa leylim ley Seher yeli dağıt beni kır beni, leylim ley Götür tozlarımı buradan uzağa, leylim ley Yarı çıplak ayağına sür beni, leylim ley, Leylim ley, leylim ley Ayın şavkı vurur sazım üstüne, leylim ley Söz söyleyen yoktur sözüm üstüne, leylim ley Geley hilal kaşlım dizim üstüne, leylim ley Ay bir yandan sen bir yandan sar beni. leylim ley, Leylim ley, leylim ley Yedi yıldır uğramadım yurduma, leylim ley Dert ortağı aramadım derdime, leylim ley Geleceksen bir gün düşüp ardıma, leylim ley Kula değil yüreğine sor beni, leylim ley, Leylim ley, leylim ley
Massaka - Eşkiya (Feat. Sansar Salvo) 03:18
Massaka - Eşkiya (Feat. Sansar Salvo) 25.810 izlenme - 2 yıl önce Massaka ve Sansar Salvo'nun 2013'de Çıkardığı "EŞKİYA" İsimli Parçanın Klibi.
Edip Akbayram - Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 04:12
Edip Akbayram - Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37.373 izlenme - 3 yıl önce Dün Ve Bugün (1998) - UNKAPANI DEPO MÜZİK
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10. Bölüm Fragmanı 01:00
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10. Bölüm Fragmanı 3.032 izlenme - 3 ay önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 bölüm fragmanı yayınlandı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Genel Hikaye: Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur... Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır... Sevmekten hiç kaçmaz... Sevilmeyi de pek sever... Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin... Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır... Vefakar bir dosttur... Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir... Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir... Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır... Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür... Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir... Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir... Devletin Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir... Hızır Reis'in özel hayatı da dalgalıdır... Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı'nın hamile olduğunu eşi Meryem öğrenir ve bu çocuğun doğmasına asla izin vermeyecektir... Çakır ise iki çocuktan fazlasını istemektedir. Onun için boşanmak bir opsiyon mudur? Elbette hayır... Bu gerçeği bilen her iki kadın için savaş bir erkeği paylaşamamak değil hayatta kalma mücadelesi olacaktır.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. Bölüm Fragmanı (5 Ocak 2016) 01:00
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. Bölüm Fragmanı (5 Ocak 2016) 1.153 izlenme - 1 ay önce Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 18. bölümü ile 5 ocak 2015 salı günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Şahin Ağa kalleşçe sırtından vurulmuştur. Artık herkesi Şahin Ağa'nın intikam ateşi sarmıştır. Fakat kimsenin faili meçhul kişiyi bulması hiçte kolay olmayacaktır. Hedefler kısa zamanda parasına el konulan Sibiryalı'ya çevrilmiştir. Artık mesele para meselesinden çıkmış Ünal ve Sibiryalı'nın şahsi meselesine dönmüştür. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her Salı - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.
eşkiya fragman 01:58
eşkiya fragman 11.904 izlenme - 4 yıl önce
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi müzik 03:14
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi müzik 2.710 izlenme - 4 ay önce Jenerik Sözlü Versiyon Abone Olmayı Unutmayın www.youtube.com/crazyalkan1 www.crazyalkan.blogspot.com.tr www.twitter.com/AbdullahAlkantm www.facebook.com/AbdullahAlkanTM Sabahattin Ali'nin şiirinden bestelenen şarkı Kahraman Aykut Solist: Hüseyin Ay *** Sene 1341 nefsime uydum Sebep oldu şeytan bir cana kıydım Katil defterine adını koydum Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Şarkı Sözleri Sen üzülme anam benim dertlerim çoktur Çektiğim çilenin hesabı yoktur Yiğitlik yolunda üstüme yoktur Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Çok zamandır çektim kahrı zindanı Bize de mesken oldu Sinop'un hanı Firar etmeyilen buldum amanı Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Sinop kalesinden uçtum denize Tam üç gün üç gece göründü Rize Karşı ki dağlardan gel oldu bize Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Bir yanımı sardı müfreze kolu Bir yanımı sardı Varilcioğlu Beşyüz atlıylan kestiler yolu Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz   Hüseyin Ay (Orjinal dizi müziği) 03:20
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hüseyin Ay (Orjinal dizi müziği) 2.506 izlenme - 4 ay önce eşkiya dünyaya hükümdar olmaz,
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. Bölüm Fragmanı 01:00
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. Bölüm Fragmanı 405 izlenme - 2 hafta önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21 bölüm fragmanı yayınlandı.Yeni bölüm 2 şubat 2016 (Salı) tarihinde atv ekranlarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Genel Hikaye: Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur... Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır... Sevmekten hiç kaçmaz... Sevilmeyi de pek sever... Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin... Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır... Vefakar bir dosttur... Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir... Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir... Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır... Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür... Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir... Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir... Devletin Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir... Hızır Reis'in özel hayatı da dalgalıdır... Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı'nın hamile olduğunu eşi Meryem öğrenir ve bu çocuğun doğmasına asla izin vermeyecektir... Çakır ise iki çocuktan fazlasını istemektedir. Onun için boşanmak bir opsiyon mudur? Elbette hayır... Bu gerçeği bilen her iki kadın için savaş bir erkeği paylaşamamak değil hayatta kalma mücadelesi olacaktır.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Fragmanı  00:59
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. Bölüm Fragmanı 2.285 izlenme - 4 ay önce Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. yeni bölüm fragmanı nefes kesti Heyecan, aksiyon ve gerilimin iç içe geçtiği Atv'nin yeni sezon dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanıyla heyecanlandırdı. Salı akşamlarına damga vuran dizinin 8. bölümünde Hızır, intikam peşinde! İşte, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde yaşanacaklar! Ekranların merakla beklenen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölüm için heyecan dorukta. Olayların ardı arkası kesilmeyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta İlyas'ın ölümü tüm Çakırlı ailesini yasa boğar...
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23.Bölüm Fragmanı 00:58
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23.Bölüm Fragmanı 97 izlenme - 2 gün önce Eşkiya Dünyaya hükümdar olmazda gelecek hafta oldukça hareketli dakikalar bizleri bekliyor alparslan öldümü hızır ve ekibi alparslanı bulabilecekmi hepsini gelecek hafta göreceğiz iyi seyirler..
ahmet kaya - içimde ölen biri var 04:43
ahmet kaya - içimde ölen biri var 34.406 izlenme - 5 yıl önce video eşkiya - the bandit müzik ahmet kaya - içimde ölen biri var düzenleyen mahoo
İlyas Avukatı Tehtit Ediyor - Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm 05:58
İlyas Avukatı Tehtit Ediyor - Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22.Bölüm 105 izlenme - 2 gün önce eşkiya dünyaya hükümdar olmazın 22.bölümünde ilyas ve enişte avukatı tehtit ediyor. boşanma dilekçesi yazan avukatı tehtit ediyorlar iyi seyirler abone olmayı unutmayın
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Deniz Seki - Suya Hapsettim 04:27
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Deniz Seki - Suya Hapsettim 932 izlenme - 2 ay önce Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Deniz Seki - Suya Hapsettim Şarkı Sözleri: Ne aşklar ne de itiraflar Ne adres ne boş sokaklar Sormadan bulamadım Belki de ben yolumu kaybettim Okusam da söyleyemem adını Çünkü ben seni suya hapsettim Ezberledim ben okuya okuya Bir türlü sana öğretemedim Geceler boyu dizlerinin dibinde Uykum kaçsa bile uyanamadım Sormadan bulamadım Belki de ben yolumu kaybettim Okusam da söyleyemem adını Çünkü ben seni suya hapsettim
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9. Bölüm Fragmanı 01:00
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 9. Bölüm Fragmanı 2.226 izlenme - 4 ay önce www.youtube.com/crazyalkan1 Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın! Genel Hikaye: Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur... Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır... Sevmekten hiç kaçmaz... Sevilmeyi de pek sever... Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin... Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır... Vefakar bir dosttur... Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir... Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir... Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır... Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür... Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir... Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir... Devletin Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir... Hızır Reis'in özel hayatı da dalgalıdır... Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı'nın hamile olduğunu eşi Meryem öğrenir ve bu çocuğun doğmasına asla izin vermeyecektir... Çakır ise iki çocuktan fazlasını istemektedir. Onun için boşanmak bir opsiyon mudur? Elbette hayır... Bu gerçeği bilen her iki kadın için savaş bir erkeği paylaşamamak değil hayatta kalma mücadelesi olacaktır.
Vice - Eşkiya 3 (Gelecekten Geçmişe) (2015) (Sözleri ile) 04:52
Vice - Eşkiya 3 (Gelecekten Geçmişe) (2015) (Sözleri ile) 3.491 izlenme - 1 yıl önce Vice Gelecekten Geçmişe Eşkiya 3 Anlayana canım feda anlamayana adım sela ... YouTube Kanalımızı Takip Etmek İçin : http://goo.gl/h1zLpt Paten Yapım Facebook' ta http://www.facebook.com/PatenREC Vice Şarkılar :http://goo.gl/gmHkYp Video Klipler :http://goo.gl/nmqBSJ Kayıt,Mix&Mastering,Sözler : Vice (Can Arda Adsız) / Beat : NefBeatz / LÜTFEN FARKLI KANALLARA YÜKLEMEYİN. 13ümden onbeşime kadar ki bölüm yok aklımda Devam ettim sorumsuzca,hislerimide Sokak yıpra -tırdı.akşam ezanı vakti eve dönerdim usulca ben top oynardım arsalarda,yere düşsemde koşardım lan Eskiden herşey güzeldi tek bi öğüne salça ekmek mahallede maçlar olur,o günlerimize yaşlar eklen- diğinden beri mutsuzum gözlerimize fazla renkte bulaşmıyordu morluklar sadece dizlerde yani... -En büyük derdimiz;bahçesine top kaçan amcaydı patlatıp verirdi,üzülürdük gidip yeni bitane daha alırdık sonra gidip o amcayla konuşurduk saatlerce yalnız kalmış yaşlanınca karısı vefat etmiş Oysa acıyı kederi kabullenmiş artık, Dostu yoktu fazla dostluk eden köpeği vardı Yalnız,Aklımın almadığı gerçekler yolumu hep kapattı Tanrım,Bizde yaşlanınca bizi mi yalnız bırakıcaksın ? 17.Doğumgünüm büyüdüm artık ben anne Ve hislerimde var artık bak isteyince karar ve- rebiliyorum artık bi işe girerim gizli yolda param yet-tiğince bakarım artık sana feda olsun alın terim. -Onyedi yaşıma rağmen fazla şey öğrendim çok yavşak tanıdım,affettim.Bakma sen özden hiç bişeyim değişmedi.Bi dağ yarattım doğrularımdan sürekli korkularım var dedikçe sorguladın lan. Ben artık yorgun adımlarla ilerlemektende sıkıldım Bak 18 oldum,hayalim yok benim oğlum sürekli koş geri doğru ve koştuk yok yere doğru bilincim iyice gitti dediler ki son veriyorsun...(hayata) Yaşadığımı bilmiyolar yok yalan der hepsi tabi bi yol falan değil ki bu bana kol kanat gerilmiş hayat olsaydı inan bana(baba) bu kadar düşünmezdim Büyüdüğüm tek bi semt var yürüdüğüm cok mahalle Sezonluk bi hayat vardı,def olduk onlardan 1 taneyle başlamıştı 3-4-5 oldu yollarda Kimisi keş oldu banklarda,kimisi leş oldu sonlarda Anlatılan parklar kimine ev oldu son dakka Ben 19 olmadım hiç 18den 20 ye geç- tim o kadar hızlı geçti ciğerlerime kirli nefes tir girenler hisli bi gençtim küçükken düzelticektim hayatı,onuda beceremedim gidip,İzmiri seçtim. Hayatımda bi ton dert var sevgi saygı aşka kadar aşk,yalan artık gereksiz belki artık başka bahar- lara kalırlar yaşadığın duygularsa varsayım Ben zaten kelebeğe aşık olan kargayım... Tek bi perde, tiyatroydu hep ister ya-lan olsun bi yanlışa karşı 4 doğru götürdün ve tav oldum Bi an olsun fesat düşünmedim hakkında Neden her defa Rüyamda beraberken uyandığımda yoksun baba Rahat olsun kafan- herkes daha toysun diyip ezdi geçti benliğimide birisi lafa soktu beni bidakka dinlemediler cebimdeki para noldu dedim hepsi yalan oldu dedi sonucu karakolda verip gittim eve doğru Soyutlandım mahallelerden,yoksa kutuplar misali güneş yakarlar erkenden özgüven eksikliginden ötürü kafamda her telden acıyı bastırdım(bastırdım) Atar yap erkeksen Yaşadığımızı kontrol etmek için ağlattılar doğarken -sen hala daha mutlu bir hayatın hayaliyle yaşıyosun anlamak zor tabi bu döngü içinde (hayatlar) hiç bi duyguya yer yok ve gömdüm icince Velakin sonuç mutsuz bitti genede konuşmuştuk bişeyler ve yolum kuşkularla kaplanıp öfkeyle doluşmuştu İlk konuşmaya başladıgımda fazla seçeneğimde yoktu benim yoktu benim Anne demeye zorunluydum Babam diye kayıtlı telefon yok rehberimde ya da ezberimde değil lan nefes verince acıyo artık ciğerlerim sürekli stres içinde yaşamaktan bıktım anne kes bileklerimi. -Ben sadece şarkımda baba demekten sıkıldım Anlamıyorlar beni anlamadıklarında bak kanlanıyor lan ferim uyandırıyorlar beni bi kaç dakika sonra tekrar yaktırıyorlar peti. Özel güçle-rim olmasada çok hayat kurtardım onlar kardeşimdi çünkü salak olmasın onlar kız peşinde koşmasın,içmesin veyahut hepsi toplanıp on farklı köşede cenazeleri olmasın diye uyardım. Biz 7 kardeş ekmekler bayatlasada yeriz bu dünyanın içinde kahpe çok salaklaşada biliriz biz bi bütünüz aile kavramından farkımız yok aslanım Birimize düşman ol gör hepimiz taraflaşır.. Bizde böyle dostluk birimiz anne oldu salata soydu Kiminin babası olduk kuruş yokken cebine parada koyduk Kimi zaman abi olduk ve kafada koyduk hasımlara Anlayana canım feda,anlamayana adım sela.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Müziği 03:20
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizi Müziği 1.367 izlenme - 3 ay önce Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz _______@_______xclas_________ Dizi Jenerik Müziği Dizi Müzik Film Müzikleri Deniz Çakır - Oktay Kaynarca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Hüseyin Ay (Orjinal Dizi Müziği) 2015
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14. Bölüm Fragmanı (8 Aralık 2015) 01:00
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14. Bölüm Fragmanı (8 Aralık 2015) 1.026 izlenme - 2 ay önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14 bölüm fragmanı yayınlandı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Genel Hikaye: Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur... Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır... Sevmekten hiç kaçmaz... Sevilmeyi de pek sever... Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin... Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır... Vefakar bir dosttur... Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir... Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir... Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır... Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür... Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir... Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir... Devletin Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir... Hızır Reis'in özel hayatı da dalgalıdır... Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı'nın hamile olduğunu eşi Meryem öğrenir ve bu çocuğun doğmasına asla izin vermeyecektir... Çakır ise iki çocuktan fazlasını istemektedir. Onun için boşanmak bir opsiyon mudur? Elbette hayır... Bu gerçeği bilen her iki kadın için savaş bir erkeği paylaşamamak değil hayatta kalma mücadelesi olacaktır.