Hoşgeldiniz!

esmerin adı oya

Esmerin Adı Oya 04:30
Esmerin Adı Oya 7.949 izlenme - 9 yıl önce
Demet - Esmerin Adı  Oya 03:39
Demet - Esmerin Adı Oya 2.293 izlenme - 6 yıl önce
Azer Bülbül - Esmerin Adı Oya (1995 İbo Show) 01:25
Azer Bülbül - Esmerin Adı Oya (1995 İbo Show) 1.233 izlenme - 2 yıl önce 1980'lerin sonunda ve 90'larda büyük çıkış yapmış Kurşun Yedim , Zordayım , Canım Yanıyor , Duygularım ve daha nice güzel şarkılara imza atmış sevgili Azer Bülbül'ün 1995 yılında katıldığı İbo Show'dan bir sahnedir . İyi izlemeler . Not : Ayrıca kendisinin mekanı cennet ve toprağı bol olsun . Çocukluğumda kendisinin Zordayım kasetini zorla aileme aldırmıştım ve o albümü bıkmadan dinlerdim . Kendisine ayrıca çocukluğumda bana böyle güzel anılar yaşattığı için saygım sonsuzdur . Ruhu şad olsun .
İbrahim Tatlıses - Esmerin Adı Oya 03:53
İbrahim Tatlıses - Esmerin Adı Oya 2.295 izlenme - 6 yıl önce
Ibrahim Tatlıses - Esmerin Adı Oya 03:53
Ibrahim Tatlıses - Esmerin Adı Oya 780 izlenme - 2 yıl önce Esmerin adı oya benzer güneşe aya Bir küşer bir naz eder öptürmez doya doya Esmerin adı oya benzer güneşe aya Bir kiar bir naz eder öptürmez doya doya Esmerim biçim biçim olurem esmer için Esmerim biçim biçim geberirem esmer için Alem bana düşmandır esmer sevdiğim için Esmerin adı oya benzer güneşe aya Bir küşer bir naz eder öptürmez doya doya Esmer ata atladı tabanacalar patladı Esmer ata atladı tabancalar patladı Esmer gelin giderken vah vah vah Vah vah vah vah Esmer gelin giderken Sarışınlar sarışınlar çatladı Esmerin adı oya benzer güneşe aya Bir kızar bi naz eder Öptürmez doya doya.
Nejat Alp - Esmerin Adı Oya 01:20
Nejat Alp - Esmerin Adı Oya 1.094 izlenme - 6 yıl önce
İbrahim Tatlıses - Esmerin Adı Oya 03:53
İbrahim Tatlıses - Esmerin Adı Oya 551 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözü: Esmerin adı oya benzer güneşe aya Bir küşer bir naz eder öptürmez doya doya Esmerin adı oya benzer güneşe aya Bir kiar bir naz eder öptürmez doya doya Esmerim biçim biçim olurem esmer için Esmerim biçim biçim geberirem esmer için Alem bana düşmandır esmer sevdiğim için Esmerin adı oya benzer güneşe aya Bir küşer bir naz eder öptürmez doya doya Esmer ata atladı tabanacalar patladı Esmer ata atladı tabancalar patladı Esmer gelin giderken vah vah vah Vah vah vah vah Esmer gelin giderken Sarışınlar sarışınlar çatladı Esmerin adı oya benzer güneşe aya Bir kızar bi naz eder Öptürmez doya doya.
Samira Tawfik - Esmerin Adı Oya 05:34
Samira Tawfik - Esmerin Adı Oya 454 izlenme - 3 yıl önce Samira Tawfik - Esmerin Adı Oya
Bedia Akartürk - Esmerin Adı Oya 03:33
Bedia Akartürk - Esmerin Adı Oya 673 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Vurki Ölem Ben Çıkış Tarihi: 06.01.1987 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri (lyrics): Esmerin adı oya benzer güneşe aya Bir küşer bir naz eder öptürmez doya doya Esmerin adı oya benzer güneşe aya Bir kiar bir naz eder öptürmez doya doya Esmerim biçim biçim olurem esmer için Esmerim biçim biçim geberirem esmer için Alem bana düşmandır esmer sevdiğim için Esmerin adı oya benzer güneşe aya Bir küşer bir naz eder öptürmez doya doya Esmer ata atladı tabanacalar patladı Esmer ata atladı tabancalar patladı Esmer gelin giderken vah vah vah Vah vah vah vah Esmer gelin giderken Sarışınlar sarışınlar çatladı Esmerin adı oya benzer güneşe aya Bir kızar bi naz eder Öptürmez doya doya.
İbrahim Tatlıses - Esmerin Adı Oya 03:53
İbrahim Tatlıses - Esmerin Adı Oya 791 izlenme - 5 yıl önce Sunum : Çilekeşh Adem Reis .
Nejat Alp  Seda Sayan - Esmerin Adı Oya 01:18
Nejat Alp Seda Sayan - Esmerin Adı Oya 634 izlenme - 6 yıl önce
İbrahim Tatlıses - Esmerin Adı Oya 03:53
İbrahim Tatlıses - Esmerin Adı Oya 380 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Fosforlu Cevriyem Çıkış Tarihi: 07.12.1989 Arabesk Şarkı Sözleri: Esmerin adı oya benzer güneşe aya Bir küşer bir naz eder öptürmez doya doya Esmerin adı oya benzer güneşe aya Bir kiar bir naz eder öptürmez doya doya Esmerim biçim biçim olurem esmer için Esmerim biçim biçim geberirem esmer için Alem bana düşmandır esmer sevdiğim için Esmerin adı oya benzer güneşe aya Bir küşer bir naz eder öptürmez doya doya Esmer ata atladı tabanacalar patladı Esmer ata atladı tabancalar patladı Esmer gelin giderken vah vah vah Vah vah vah vah Esmer gelin giderken Sarışınlar sarışınlar çatladı Esmerin adı oya benzer güneşe aya Bir kızar bi naz eder Öptürmez doya doya.
Oğuz Kaya - Birol Yıldırım - Esmerin Adı Oya 04:01
Oğuz Kaya - Birol Yıldırım - Esmerin Adı Oya 276 izlenme - 6 yıl önce