Hoşgeldiniz!

esnaf

Babalarına Mercedes Hediye Eden Hayırlı Evlatlar 06:24
Babalarına Mercedes Hediye Eden Hayırlı Evlatlar 3.233.281 izlenme - 3 yıl önce Babalarını tarif edilemez duygulara sürükleyen bu arkadaşları canı gönülden tebrik ediyoruz. Özellikle esnaf Halil'e atılan onay bakışı ve Mercedes logosunu düzeltme hamlesi takdire şayan.
Ağzı Bi Soluk Durmayan Çılgın Esnaf (Kankaa) 00:27
Ağzı Bi Soluk Durmayan Çılgın Esnaf (Kankaa) 1.249.649 izlenme - 3 yıl önce Kendisiyle röportaj yapılmak istenen abimiz haplanmış gibi tavırlar sergilemekte. Aynısından istiyorum diyerek klişe bir söz kullanmka istiyorum.
Scorp - Kız Demiş Ne Kadar Da ..... Bir Erkek 00:19
Scorp - Kız Demiş Ne Kadar Da ..... Bir Erkek 1.107.753 izlenme - 3 yıl önce "Çocuk kızı öpmüş demiş yanağında bi tat var kız demiş meymeli tat mı çocuk demiş evet elmalı kavunlu kız demiş ne kadar nargileci bi erkek" gibi eserleriyle hepimize ilham veren Mehmet Ali bu seferde Scorperlara ilham verdi... Bu ve daha fazlası için; https://scorpapp.com/
Ben Kimin Kızıyım Biliyor Musun - Eskişehir 00:59
Ben Kimin Kızıyım Biliyor Musun - Eskişehir 14.839 izlenme - 5 ay önce Eskişehir'de geçen olayda kiracısına kızıp esnafa atarlanan kadını izlicez.Esnafa bağırıp ben kimin kızıyım demesi ilginç vekil babası olmalı
Taksicilerden Tehdit Gibi Açıklama 00:55
Taksicilerden Tehdit Gibi Açıklama 4.081 izlenme - 1 ay önce taksiciler esnaf odası başkanının açıkca yargıyı tehdit ettiği video,istedikleri olmazsa sağı solu yakıp yıkacaklarmış,ülkede adalet olsa bu adamı o dakika alırlar ama maalesef ülke artık zıvanadan çıktığı için herkesin yaptığı yanına kar kalıyor.
Aylardan Sonra Koli Yapan Esnafın Dramı 00:17
Aylardan Sonra Koli Yapan Esnafın Dramı 29.498 izlenme - 1 yıl önce Rusya ile kriz sırasındaki laleli esnafının içler acısı hali.
Esnaftan Dolar ve Euro Protestosu 00:30
Esnaftan Dolar ve Euro Protestosu 4.179 izlenme - 4 hafta önce Esnaftan ABD ve Avrupa Protestosu! Bozulan hesap makinasının yerine dolar ve euronun artışını bahane edip fahiş fiyat isteyenlere inat yenisini almayarak eski FACIT ile yoluna devam eden esnaf kardeşimiz.
Küçük Esnaf 8 Nisan’da vizyonda! 02:10
Küçük Esnaf 8 Nisan’da vizyonda! 44.879 izlenme - 2 yıl önce Küçük Esnaf 8 Nisan'da Sinemalarda! Kendi halinde yaşayan küçük esnaf mafyaya bulaşırsa ne olur? Mafyadan kurtulmaya çalışan mahallemizin çilingiri Berhudar’ın peşine düşen film, aşktan, aileden, arkadaşlıktan bahseden unutulmayacak bir komediye dönüşüyor. Küçük hayatlar yaşayan iki insanın büyük belalara bulaşıp yakınlaşmasını anlatan Küçük Esnaf’ın başrollerini İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak, Gupse Özay ve Cengiz Bozkurt paylaşıyor. Yüksek adrenalini, bol kahkahalı ve sıcak hikayesiyle film, izleyiciye eğlenceli bir seyir vaat ediyor. İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak’ın senaryosunu yazdığı filmin yönetmen koltuğunda ise Bedran Güzel var. BKM Kanalına Abone Olun: http://goo.gl/rq6Yql http://www.bkmonline.net https://www.facebook.com/bkmonline https://twitter.com/Bkmonline https://instagram.com/bkmonline Yönetmen: Bedran Güzel Senaryo: İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak Müzik: Ömer Özgür Görüntü Yönetmeni: Veli Kuzlu Sanat Yönetmeni: Erol Taştan Kostüm Tasarım: Atilla Türkantoz Oyuncular: İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak, Cengiz Bozkurt, Gupse Özay, Cezmi Baskın, Erdal Tosun, Beyti Engin, Olfun Toker, Ünal Yeter, Ali Çelik, Demet Gül, Uğurtan Sayıner, Diren Polatoğulları, Ferdi Sancar, Aycan Koptur, Kadir Polatçı, Recep Kaan Yılmaz, Simge Geren, Ahmet Arslan, Emre Yılmaz.
Tek nefeste para sayarken ölen esnaf 00:06
Tek nefeste para sayarken ölen esnaf 75.198 izlenme - 4 yıl önce Tek nefeste para sayarken ölen esnaf
İrlandalı Turistin Tek Başına Esnaf Grubunu Dövmesi 02:38
İrlandalı Turistin Tek Başına Esnaf Grubunu Dövmesi 88.725 izlenme - 3 yıl önce Videoda gerekli açıklama yapılmış. 01.36 ile 01.50 arasında spikerin söyledikleri olaya farklı bir boyut kazandırmaktadır.
Çin'in Kapalı Çarşı'sı 21:59
Çin'in Kapalı Çarşı'sı 2.242 izlenme - 3 hafta önce Çin'de alışverişe çıkan dostumuz baktığı çakma ürünleri onda biri fiyatına almış. Dükkan dizaynları, pazarlık öncesi ortaya çıkan hesap makinesi ve büyük kazıklama arzusu bizim esnaflarımızı anımsattı bana.
Köpekten Korkan Esnafa Köpek Şakası - Zeytinburnu 01:30
Köpekten Korkan Esnafa Köpek Şakası - Zeytinburnu 9.430 izlenme - 6 ay önce Zeytinburnu’nda köpek korkusu olan esnaf önce arkadaşlarının yaptığı şaka ardından da köpeklerin kovalamasıyla ne yapacağını şaşırdı. Köpeklerin kovaladığı şahıs ilk önce elindeki poşetleri düşürdü ardından yere düştü.
Küçük Esnaf - Teaser 2 (Sinemalarda) 01:04
Küçük Esnaf - Teaser 2 (Sinemalarda) 23.017 izlenme - 2 yıl önce Küçük Esnaf Sinemalarda! Kendi halinde yaşayan küçük esnaf mafyaya bulaşırsa ne olur? Mafyadan kurtulmaya çalışan mahallemizin çilingiri Berhudar’ın peşine düşen film, aşktan, aileden, arkadaşlıktan bahseden unutulmayacak bir komediye dönüşüyor. Küçük hayatlar yaşayan iki insanın büyük belalara bulaşıp yakınlaşmasını anlatan Küçük Esnaf’ın başrollerini İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak, Gupse Özay ve Cengiz Bozkurt paylaşıyor. Yüksek adrenalini, bol kahkahalı ve sıcak hikayesiyle film, izleyiciye eğlenceli bir seyir vaat ediyor. İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak’ın senaryosunu yazdığı filmin yönetmen koltuğunda ise Bedran Güzel var. BKM Kanalına Abone Olun: http://goo.gl/rq6Yql http://www.bkmonline.net https://www.facebook.com/bkmonline https://twitter.com/Bkmonline https://instagram.com/bkmonline Yönetmen: Bedran Güzel Senaryo: İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak Müzik: Ömer Özgür Görüntü Yönetmeni: Veli Kuzlu Sanat Yönetmeni: Erol Taştan Kostüm Tasarım: Atilla Türkantoz Oyuncular: İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak, Cengiz Bozkurt, Gupse Özay, Cezmi Baskın, Erdal Tosun, Beyti Engin, Olfun Toker, Ünal Yeter, Ali Çelik, Demet Gül, Uğurtan Sayıner, Diren Polatoğulları, Ferdi Sancar, Aycan Koptur, Kadir Polatçı, Recep Kaan Yılmaz, Simge Geren, Ahmet Arslan, Emre Yılmaz.
Kadına Saygı Kavgası 02:48
Kadına Saygı Kavgası 4.613 izlenme - 3 ay önce Samsun'da bildiri dağıtan sendika üyelerine tepki gösteren bir esnaf bildiri dağıtan kadına saygısızlığı abartınca duruma tepki gösteren bir adam devreye girince olanlar oldu.
Nargile meraklısı esnaf 1930 02:20
Nargile meraklısı esnaf 1930 1.600 izlenme - 2 ay önce Nargile meraklısı esnaf... Fox çekimi, kurgulanmamış ham görüntüler. 1930 Saadet özen
Beyoğlu'nda Esnaftan Gaspçıya Meydan Dayağı Kamerada 05:49
Beyoğlu'nda Esnaftan Gaspçıya Meydan Dayağı Kamerada 4.087 izlenme - 6 ay önce Beyoğlu'nda bir vatandaşın paralarını gasp eden soyguncular esnaftan kaçamadı. Gasp ettikleri para dolu çantayı caddeye atan soygunculardan birini yakalayan esnaf, şahsı meydan dayağından geçirirken şahısların kaçış anı ve hareketli dakikalar kameralara yansıdı.
Cs Go Oynayıp Camına Çarpan Çocuğu Görmeyen Esnaf 01:36
Cs Go Oynayıp Camına Çarpan Çocuğu Görmeyen Esnaf 6.478 izlenme - 6 ay önce İzmir'den gelen görüntüde bir esnaf yani bakkal dükkanına giren çocuğun dükkanın camına çarpması sonra bakkalın kötü durumu takmamasını izlicez
Hırsızlara Karşı Savaşan Esnaflar 02:19
Hırsızlara Karşı Savaşan Esnaflar 3.375 izlenme - 4 ay önce Dünya'nın çeşitli ülkelerinden kayda alınan görüntülerde hırsızlara karşı canını hiçe sayarak mücadele veren esnafların kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Kendi Elektriğini Üreten Motor - Hatay 02:04
Kendi Elektriğini Üreten Motor - Hatay 4.101 izlenme - 6 ay önce Hatay'da dört sanayi esnafı arkadaş bir araya gelip, atölyelerinde hiç yakıt kullanmadan çalışan, kendi kullanacağı elektriği kendisi üreten motoru yaptı.Sanayi böyle bir olayın olması güzel esnafımız alkışlıyoruz
Balkondan Düşen Çocuğu Havada Yakalayan Esnaf 02:16
Balkondan Düşen Çocuğu Havada Yakalayan Esnaf 8.998 izlenme - 12 ay önce Şanlıurfa'da bir binanın birinci katındaki balkondan düşen çocuğu, olayı gören esnaf havada yakaladı. İddiaya göre, Şanlıurfa Bağlarbaşı Mahallesi’nde 3 katlı binanın birinci katındaki dairenin balkonunda oyun oynayan Elif Ç., çıktığı korkuluklardan sarkarken dengesini kaybetti. Korkuluklara tutunan Elif, yorulup demiri bıraktı. Bu esnada olaya şahit olan esnaflar ise ellerini açıp, Elif’i havada yakaladı. Yere düşmekten kurtarılan ve olayda yaralanmayan minik kızın düşme anı,bir bakkalın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kendi Dükkanını Kurşunlayan Esnaf 00:57
Kendi Dükkanını Kurşunlayan Esnaf 1.461 izlenme - 2 ay önce Adana'da yıkım için gelen belediye ekibini gören kafetarya sahibi Veysel Bildik, iş yerini kurşunladı
Türk İşi Şaka (Bilek güreşi) 00:42
Türk İşi Şaka (Bilek güreşi) 34.933 izlenme - 3 yıl önce Şaka yapmak konusunda çekik gözlü ruh hastalarından sonra kesin bizim milletimiz gelir. Yaratıcılık, aşırıya kaçma ve şaka sonrası on saat sarılma güreşme, kündeye alma gibi hareketler de Türk şakalarının olmazsa olmazlarıdır.
Fatsa Sahilde Oturan Genç Çifti Kovan Esnaf 00:32
Fatsa Sahilde Oturan Genç Çifti Kovan Esnaf 18.081 izlenme - 2 yıl önce O bankta birisi can veriyor olsa böyle şevkle koşmayacak olan yaratıkların insanın sinirlerini bozan görüntüleri. ahlak bekçileri sizi, buram buram anadolu resmen.
Küçük Esnaf Film İzle 02:11
Küçük Esnaf Film İzle 9.422 izlenme - 2 yıl önce İbrahim Büyükak'ın başrol oynadığı komedi tufanı Küçük Esnaf filmini sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.
Nereye Sıçacağız? (Sivas Esnafının İsyanı) 01:28
Nereye Sıçacağız? (Sivas Esnafının İsyanı) 44.700 izlenme - 5 yıl önce Sivas da eski sanayi bölgesinde yapılması öngörülen yıkıma en başta tuvaletlerin yıkılarak başlanmasına esnaf çok kızgın ve belediye bakanına isyan ediyorlar ve bunu çok çık bir dille dile getiriyorlar. Saçma sapan müzikler ve ergen eklentiler videoya ayrı bir tad katıyor.
Putin'e Gözdağı Veren Bursalı Esnaf 00:54
Putin'e Gözdağı Veren Bursalı Esnaf 18.297 izlenme - 2 yıl önce Sabah haberleri izledikten sonra sinirleri hoplayan beyaz atkılı Bursalı abimiz Putin'e giydiriyor.
Mekkeliyim Diyip Esnafı Dolandırmak 04:11
Mekkeliyim Diyip Esnafı Dolandırmak 3.248 izlenme - 8 ay önce Düzce'nin Akçakoca ilçesinde kendisini Mekkeli olarak tanıtan dolandırıcı, esnafın 3 bin lirasını alarak kayıplara karıştı. Edinilen bilgiye göre, Akçakoca ilçesinde yüncülük yapan Mustafa Yıldızoğlu’nun işlettiği dükkana gelen kişi, kendisini Mekkeli olarak tanıttı. Cebindeki paraları çıkartan zanlı, esnafın bir anlık dalgınlığından faydalanarak 3 bin lirayı alıp kayıplara karıştı. Yıldızoğlu ilginç dolandırıcılık olayını anlattı. Zanlının yaşının 35-40 olduğunu ifade eden Yıldızoğlu, "1.85 boylarında, esmer tenli bir genç, yazma kenarına işlenen pulların fiyatını sordu. Elimde 5 ve 10 lira Türk parası vardı. 10 lirayı gösterdi. 'Bundan daha büyük Türk parası yok değil mi?’ dedi. Türkçeyi zor konuşuyordu. Ben de kendisine 10 liradan büyük 20, 50, 100 ve 200 lira olduğunu gösterdim. Ona Türk paralarını tanıtmaya alıştım ve onun tırnakçı olduğunu fark edemedim. Cebimdeki paraların büyük miktarını aldı. Tahminim 14 - 15 tane 200 toplam 3 bin lira civarında parayı alarak kayıplara karıştı" dedi. Dolandırıldığını fark edince emniyete telefon ettiğini söyleyen Yıldızoğlu, polisin kendisinin ifadesini aldığını ve olayın soruşturulduğunu ifade etti.
Bir Avuç Dolar - Esnafın İsyanı 01:12
Bir Avuç Dolar - Esnafın İsyanı 6.144 izlenme - 1 yıl önce Haşmetlu reisimiz emrettiği günden beri gün geçmiyor ki kobimizden, esnafımızdan, pilavcı amcamızdan yeni bir dolara müdahale hamlesi gelmesin. Esnaf kardeşimizde fed misali yaptığı hamleyle doların ateşini söndürmek için bir çanta dolarını bozdurmakta bi an olsun tereddüt etmemektedir. İzliyoruz..
Yanmış Tostu Gören Esnafın Gülme Krizine Girmesi 01:24
Yanmış Tostu Gören Esnafın Gülme Krizine Girmesi 5.260 izlenme - 9 ay önce Ağrı’nın Eleşkirt ilçesinde esnaflık yapan bir vatandaşa gösterilen yanmış tost esnafı gülme krizine soktu.
Hayvan Gibi İngilizce Konusan Türk Esnafi 03:21
Hayvan Gibi İngilizce Konusan Türk Esnafi 4.732 izlenme - 11 ay önce Evet herkese merhaba ben Orkun , bugün Istanbul'da Kapalı Çarşı'da bir turist gibi davranarak esnaf ile konuşacağım. Bakalım neler olacak ^^ İyi seyirler! Video hoşunuza gittiyse "beğenmeyi" unutmayın! Yeni videoları kaçırmamak için https://www.youtube.com/subscription_... tıklayarak abone olabilirsiniz! Vücut Geliştirici Oldum : https://youtu.be/c-HBO-6CF64 Pokemon Benim : https://youtu.be/owvbPFUAJ7o Ağda Şakası : https://youtu.be/n6Rcgqhdt6Y Başkasının Yerine Utanmama Challenge : https://youtu.be/etE_RMQmvkQ Sokakta Pokemon Go Oynamak : https://youtu.be/DPMTVjWy1E4 Elektrikli Kaykay : https://youtu.be/aAorMpDd9ok Sokakta Hava Satmak : https://youtu.be/J0CIPlClrbk Kadın Ürünleri Denedik! : https://youtu.be/ZKjI2hCXTnM Öpiyim de Geçsin : https://youtu.be/RWA7wZjreVk İkinci Kanalım! : https://goo.gl/I88ilb Web : http://orkunisitmak.com Twitter : http://twitter.com/merhababenorkun Facebook : http://facebook.com/orkuncancom Instagram : http://instagram.com/orkunisitmak Snapchat : orkunisitmak Orkun Işıtmak IOS UYGULAMASI : https://goo.gl/ZY6p2L Orkun Işıtmak ANROID UYGULAMASI : https://goo.gl/78Qn2r Merhaba Ben Orkun Işıtmak! Youtube kanalımda birbirinden komik şaka, sosyal deney,eğlence, ve hayatımı paylaştığım vloglar/videolar üretiyorum. Genellikle haftada 2 video yüklediğim eğlence dolu kanalımdaki videolarımı kaçırmamak için abone olmayı unutmayın! İzlediğiniz için teşekkürler!