Hoşgeldiniz!

esnek

Bu Yeteneği İzlemeniz Lazım! 01:22
Bu Yeteneği İzlemeniz Lazım! 369.718 izlenme - 4 yıl önce Kenichi Ebina'nın Yeteneğini Gören Hayrete Düşüyor. Eşine Az Rastlanabilen Bir Yeteneğe Sahip Olan Ebina, İzleyenleri Büyülüyor.
Liseliler Vodafone FreeZone'da Buluşuyor 00:30
Liseliler Vodafone FreeZone'da Buluşuyor 155.347 izlenme - 3 yıl önce Şimdi Esnek Tarifeye gelen liselilere 18. Liseler Arası Müzik Yarışması şerefine 1.800 DK 1.800 SMS ve 1.8 GB hediye! Fırsat Vodafone FreeZone'dan, kafana göre kullanmak senden.
Lastik Çocuk 00:06
Lastik Çocuk 161.979 izlenme - 4 yıl önce Lastik Gibi Çocuk
Esneklik 00:15
Esneklik 341.558 izlenme - 12 yıl önce Bu kız esneklik kelimesinin sözlükteki karşılığı olabilir.
Vodafone FreeZone Esnek Tarife Spotify 00:52
Vodafone FreeZone Esnek Tarife Spotify 107.124 izlenme - 3 yıl önce Rock'tan nihavende 30 milyondan fazla şarkıyı reklamsız @Spotify ile @VFreeZone Esnek Tarife'de, kafana göre dinle!
Asılacak perdeler varsa senin de internetini kafana göre esneteceğin Esnek Tarife’n var. 00:49
Asılacak perdeler varsa senin de internetini kafana göre esneteceğin Esnek Tarife’n var. 99.549 izlenme - 4 yıl önce Zorunluluklar varsa, senin de seni bu durumlardan kurtaracak tam 2GB internetin var. Esnek Tarife Vodafone FreeZone’dan, kafana göre kullanmak senden.
Bu Kız Çok Esnek Bi İnsan! 02:48
Bu Kız Çok Esnek Bi İnsan! 78.776 izlenme - 9 yıl önce bu kız çok esnek bi insan!
Dünyanın En Esnek Vücuda Sahip Kızlarından Biri Olan Sofie Dossi 03:26
Dünyanın En Esnek Vücuda Sahip Kızlarından Biri Olan Sofie Dossi 2.631 izlenme - 4 ay önce Dünyanın en esnek ve mükemmel yeteneğine sahip kadınlarından birisi olan Sofie Dossi henüz 16 yaşında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En Esnek Kadını Nina Burri... 00:37
Dünyanın En Esnek Kadını Nina Burri... 9.045 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en esnek kadını Nina Burri'nin ev halini izliyoruz
Dünyanın En Esnek Kadınları 03:19
Dünyanın En Esnek Kadınları 11.295 izlenme - 3 yıl önce Julia Günthel takma adı Zlata dünyanın en esnek kadınlarından birisi olarak tanınıyor. Yaptığı şovlarla büyük beğeni toplayan Zlata Guinness Rekorlar Kitabı'na 3 defa girmiş. Leilani Franco, dünyanın en esnek insanı kabul ediliyor. Türkiye Franco'yu 2011 Eurovision'da Yüksek Sadakat Grubuna 'kafesteki kız' dansıyla eşlik etmesiyle tanıyor. Üç kez Guiness Rekorlar kitabına giren Franco, vucudunu 1 dakikada 25 farklı pozisyona sokabiliyor. Kariyerine altı yaşında başlayan ve şu an 28 yaşında olan Franco, 16 yaşına kadar Filipinlerde dans, bale, jimnatik ve piyano dersleri aldı ve daha sonra Filipinler Bale Tiyatrosuna katıldı. Montreal Ulusal Sirk Okulu'nda eğitim gören genç yıldız, 3 kez Guiness Rekorlar Kitabına girerek dünyanın en esnek kadını unvanını aldı. Guiness bu yıl 60. Yılını kutlamasının onuruna Franco'nun bir videosunu da yayınladı.
Dünyanın En Esnek Kızı 06:16
Dünyanın En Esnek Kızı 13.131 izlenme - 3 yıl önce Bir insan bu kadar esnek olabilirmi, yılan bile bu kadar esnek olamaz. İnanılacak gibi değil.24 yaşındaki Rus jimnastikçi Julia Gunthel,sahne adı Zlata dünyanın en güzel ve esnek kızı..
Esneklik Konusunda Farklı Bir Seviyeye Çıkan Dünyanın En Esnek Kızı 01:45
Esneklik Konusunda Farklı Bir Seviyeye Çıkan Dünyanın En Esnek Kızı 8.123 izlenme - 2 yıl önce Yaptığı hareketlerle ağızları açık bırakan belki de dünyanın en esnek kızı. İnsan vücudunun bu kadar esnek olabilmesi şaşkınlık verici. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En Esnek Kadını - Scarlet Dama 04:47
Dünyanın En Esnek Kadını - Scarlet Dama 2.436 izlenme - 6 ay önce Scarlet Dama, sıradışı esneyebilen cilt ve esnek eklemler ile karakterize nadir görülen bir kollajen rahatsızlığı olan Ehlers-Dalos Sendromu'na (EDS) sahip ve bu hastalık onu önümüzdeki 10 yıl içinde tekerlekli bir sandalyeyle mahkum bırakabilirmiş.
Canlı Yayında Eğlenceli Pozisyonlar 02:30
Canlı Yayında Eğlenceli Pozisyonlar 10.701 izlenme - 3 yıl önce Bir televizyon şovunda epey zorlu sexy pozisyonlar denenmiş bakalım nasıl başarılı olmuşlar. Lütfen evde denemeyiniz.
Yetenek Yarışmasında Juriyi Korkutan Esnek Şov 02:55
Yetenek Yarışmasında Juriyi Korkutan Esnek Şov 3.336 izlenme - 8 ay önce ABD'de bir tv kanalında gerçekleştirilen yarışma programıdna, yarışmacı şovuyla izleyenleri ve jüriyi korkuttu. Gösterinin sonunda jüriden puanlama alan yarışması, aldığı 24 puan ile jürinin takdirini kazanırken, izleyenler genç yarışmacıyı uzun süre alkışladı.
Esnek Kız ...!!! 00:22
Esnek Kız ...!!! 19.296 izlenme - 9 yıl önce oyun hamuru gibi
Esnek Akıllı Telefon: Portal 03:30
Esnek Akıllı Telefon: Portal 12.417 izlenme - 4 yıl önce Esnek ve Giyilebilir Akıllı Telefon: Portal Giyilebilir teknolojiler kategorisine gün geçtikçe yeni arkadaşlar geliyor. Peki esnek ve giyilebilir bir akıllı telefon nasıl ...
Bu Kızlar Acağip Esnek 02:33
Bu Kızlar Acağip Esnek 31.509 izlenme - 10 yıl önce izle ve gör
Esnekliğiyle Kendine Hayran Bırakan Shemika Charles! 02:43
Esnekliğiyle Kendine Hayran Bırakan Shemika Charles! 1.855 izlenme - 10 ay önce Shemika Charles muhteşem ötesi bir esnekliğe sahip ve neredeyse 1 ayakkabı boyu yüksekliğin altından geçebiliyor! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kafasını 180 Derece Döndürebilen Çocuk 00:16
Kafasını 180 Derece Döndürebilen Çocuk 4.448 izlenme - 2 yıl önce Bu nasıl bir çocuk? Babasının yardımıyla kafasını neredeyse 180 derece döndürebilen çocuk herkesi şaşırttı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İnanılmaz Dans Eden Çocuk 00:21
İnanılmaz Dans Eden Çocuk 1.563 izlenme - 1 yıl önce Aşırı esnek bir vücuda sahip çocuktan akıllara durgunluk veren hareketler... En önemlisi o kafa çevirme hareketi nedir arkadaş?
Penisi Bulan Yarışmayı Kaybeder 05:58
Penisi Bulan Yarışmayı Kaybeder 6.129 izlenme - 3 yıl önce İki genç erkeğe giydirdikleri elastik bir pantolonla bayan yarışmacıların karşısına çıkartılıyor. Giymiş oldukları elastik pantolonun içerisine alabildiğince garip eşyalar yerleştiriliyor ve bayan yarışmacılardan bu nesneleri gözleri kapalı bir şekilde dokunarak tahmin etmeleri isteniyor.
Esnek Emniyet Bariyerleri 02:03
Esnek Emniyet Bariyerleri 2.642 izlenme - 2 yıl önce A-safe diye bi firma üretmiş. Adamların hakkını yemeyelim. Gerçi istanbulda yollarda esnek çükleri çok görüyoruz ama buda onun değişik versiyonu. Özellikle şu bariyer olayı hoşuma gitti. Yüksek hızda nası tepki verir bilmemde düşük hızlarda vuran kişinin aracına falan zarar vermiyor gibi görünüyor
Göz Kamaştırıcı Hareketleri ile Dünyanın En Esnek Kadını 04:17
Göz Kamaştırıcı Hareketleri ile Dünyanın En Esnek Kadını 4.925 izlenme - 3 yıl önce Zlata Kazakistanlı bir kadın ve vücudunu esneterek inanılmaz gösteriler yapıyor. Zlata, Guinness Rekorlar Kitabı'na dünyanın en esnek kadını olarak girmeyi başardı. O, küçük bir bavula bile rahatlıkla girebiliyor.
seksi ve esnek kızlar !! 01:55
seksi ve esnek kızlar !! 8.292 izlenme - 8 yıl önce seksi ve esnek kızlar..
Esnek Bir Kız 00:41
Esnek Bir Kız 10.884 izlenme - 10 yıl önce kızın yaptığı harekete bakın :)
Seksi Ve Esnek Kızlar!! 01:20
Seksi Ve Esnek Kızlar!! 8.767 izlenme - 8 yıl önce seksi ve esnek kızlardan sabah jimlastiği..
Elastik Kız :)) 01:55
Elastik Kız :)) 6.698 izlenme - 9 yıl önce yumiyum gibi çek nereye çekebilirsen :))
adam çok esnek 03:26
adam çok esnek 7.256 izlenme - 9 yıl önce adam çok esnek
Kedinin Girip Çıktığı Yere İnanamayacaksınız 00:40
Kedinin Girip Çıktığı Yere İnanamayacaksınız 2.730 izlenme - 3 yıl önce Kedinin balerin zerafeti hem iskeleti, hem de üç temel tipe ayrılan çok esnek kasları sayesindedir. Biri, sadece kalpte bulunan kardiyak kastır. Diğeri iç organları kontrol eden istemsiz kastır; yumuşak ve çizgisiz kas olarak da tanımlanır çünkü mikroskop altında aynen böyle görünür. Vücudun diğer kasları çizgili kaslardır ve tüm bilinçli ya da içgüdüsel hareketler sırasında istemle kontrol edilirler. Her kas, konektif doku tarafından bir arada tutulan birçok kas lifinden oluşur. Kas dokusu, üç farklı türde kas hücresinden oluşur. *HIZLI SEĞİREN YORULAN HÜCRELER : Kedilerin kasları çoğunlukla bu hızlı çalışan ama aynı zamanda hızlı yorulan hücrelerden oluşur. Bunlar kediye hız ve kendini katbe kat aşan yüksekliklere sıçrama yeteneği verir ama bir anda tüm enerjilerini de kullanırlar. *HIZLI SEĞİREN YORGUNLUĞA DAYANIKLI HÜCRELER : Kediler iyi uzun mesafe koşucuları değillerdir. Çünkü çok az sayıda hızlı çalışan ve yavaş yorulan, hızlı seğiren yorgunluğa dayanıklı hücreleri vardır. *YAVAŞ SEĞİREN HÜCRELER : Bu hücreler yavaş çalışıp yavaş yorulurlar ve uzun süreli kasılmalar üretirler. Bunlar avlanma sırasında gereklidir, kedinin neredeyse hiç farkedilmeyecek şekilde yavaş ve gizlice hareket etmesini ya da atlamaya hazır pozisyonda uzun süre bekleyebilmesini sağlarlar. Bir kedi yürüdüğünde, ileri doğru hareketi neredeyse tamamen arka ayaklarınca yapılır, ön ayakları yere çarptığında fren görevi yapar, tekrar yerden ayrılırken yeri hafifçe itmezler bile. Aynı şey, kedilerin koşmaları sırasında da geçerlidir. Bu yürüyüşte bacaklar kontralateral denen bir tarzda hareket eder; sağ ön sol arkayla birlikte sol ön ise sağ arkayla birlikte hareket eder. Kedilerde Kemik ve Eklemler Kedi iskeleti hızlı ve hareketli bir yaşam biçimine göre gelişmiştir. Kedilerin, ince ama güçlü bacakları dar bir göğüs kafesini ve son derece esnek bir omurgayı destekler. Her hızda mükemmel bir esneklik sağlayacak şekilde kürek kemikleri ana iskeletten bağımsızdır. Tüm yapı, güçlü ama esnek bağlarla bir arada tutulur. İskeletin sert yapısı, iç organları korur, kaslara bağlantı sağlar ve akıcı bir hareketlilik sağlayacak şekilde bir kaldıraç ve eklem sistemi oluşturur. Kemikler, yavruluk dönemi boyunca sürekli büyür. Kafatası, doğumu kolaylaştırmak için ayrık kemiklerden oluşur, daha sonra dikiş yerleri şeklinde birbirleriyle kaynaşır. Kollar ve bacaklarla kaburganın uzun kemikleri boş kıkırdak boruları olarak başlar; daha sonra bebeklikte katılaşıp kemik haline gelir. Büyüme tabakalarınca kemik üretimiyle ya da uçlarındaki epifizler sayesinde kemikler boyca uzar. Epifizler ince atardamarların taşıdığı zengin metaryaller sayesinde beslenir. Büyüme ayrıca büyüme ve seks hormonları dolayısıyla da olur. Seks hormonları ilginç bir şekilde hareketliliğe ket vurur, kediler erken iğdiş edildiğinde daha uzun kemikleri olur. Bir kemik kırılırsa kemik hücreleri, açığı kapatacak şekilde yeni kemik üretir. Kedilerin üç değişik türde eklemi bulunur. -Lifli eklemler -Kıkırdaklı eklemler -Sinovyal eklemler Lifli eklemlerin hiç esnekliği yoktur. Çene kemiği, örneğin orta noktasından lifli bir eklemle birleşmiş iki kemikten oluşur. Kedi, bir düşüş sırasında çene kemiğini çarparsa, bu eklem ikiye ayrılabilir; bölyece, çene kemiği kırılmış gibi görünse de aslında lifli eklemi yırtılmıştır. Kıkırdak eklemler, omurgaların arasındaki sert diskler gibi bazı eklemlerdir. Kedilerde bunlar, gövdeye daha büyük bir esneklik verecek şekilde, diğer türlerdekilere göre daha gevşek ve esnektir. Bebeklik süresinde uzun kemiklerin ucundaki büyüme tabakaları geçici olarak kıkırdak eklemlerdir ve yetişkinliklerinde olduğu kadar sağlam değildir. Sinovyal eklemler en çok hareketin gerektiği bacaklar gibi yerlerdedirler. Ya menteşe ya da yumrulu yuvalı eklemlerdir ve temas eden yüzeylerinde yumuşak, oynaklı kıkırdak vardır. Bunlar, kaydırıcı sinovyal sıvıyla dolu bir eklem kapsülüyle çevrilidir. Bu eklemler fazla sinovyal sıvı üretimi; artrit dolayısıyla enflamasyon; yaralanma, hastalık ya da alerji dolayısıyla sinovitis gibi nedenlerden zarar görebilir. Kemikleri bir arada tutan sert bantlar ise bağlar olarak adlandırılır ve tüm eklemlerde önemlidir. Ancak temel olarak oynak olan sinovyal eklemlerde hayati önem taşırlar. Özellikle kalça eklemi, çıkık olasılığına açıktır. Çevresel baskılar kedinin iskeletinde doğal değişikliklere neden olmuştur. Sıcak iklimlerde kediler, kilolarına oranla daha fazla yüzey alanı olacak şekilde doğal olarak ufaktır, bu da serinlemeye yardımcı olur. Soğuk iklimlerdeki kedilerin ise daha iri ve ağır iskeletleri vardır. Vahşi ortamda ciddi iskelet anomalileri ortadan kalkar çünkü genellikle bunlar, öldürücü sorunlarla bağlantılıdır. Son zamanlarda cinslerin standartlarının insanlarca belirlenmesi dramatik iskelet değişikliklerine yol açar, bu durum en endişe verici iskelet sorunudur.