Hoşgeldiniz!

Esneme Videoları İzle

Deprem anı 00:30
Deprem anı 78.589 izlenme - 11 yıl önce Deprem anında bir köprünün esneme payı ve yıkılması
Egzersiz Bandıyla Pilates Hareketleri 05:41
Egzersiz Bandıyla Pilates Hareketleri 7.743 izlenme - 3 yıl önce Egzersiz bandıyla güçlendiren ve incelten hareketler pilates yapmayı sevenler için ekranlarımızda! Daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak için gün içinde kolayca yapabileceğiniz hareketler sizlerle!
Dünyanın En Bulaşıcı Hastalığı ile Şaka Yapmak 02:43
Dünyanın En Bulaşıcı Hastalığı ile Şaka Yapmak 8.446 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en bulaşıcı hastalığı olan esneme ile karşınızdayım be dostlar... Öncelikle bu durumun şempanzelerdede olduğunu belirtmek isterim. Onlardada bu durum bulaşıcı. Arkadaşımız gezmiş dolaşmış esnemiş ve esnetmiş. Ayrıca videoyu izleyen kesimin 0'ununda esnediğinide belirtmeden geçemiyeceğim.
Ebru Şallı İle Pilates - Ebruli Programı 19.02.2013 48:49
Ebru Şallı İle Pilates - Ebruli Programı 19.02.2013 3.104 izlenme - 3 yıl önce Ebru Şallı İle Pilates Ebruli Programı 19.02.2013 Yayını
Ebru Şallı İle Pilates - Boy Uzatma Hareketleri 14:58
Ebru Şallı İle Pilates - Boy Uzatma Hareketleri 2.572 izlenme - 3 yıl önce Ebru Şallı'nın Sunumuyla Daha Fit Ve Sağlıklı Bir Vücuda Sahip Olabilmeniz İçin Pilates Egzersizleri Sizler İçin Ekranlarımızda.
Yanından Geçeni Esneten Bulaşıcı Reklam Panoları 01:30
Yanından Geçeni Esneten Bulaşıcı Reklam Panoları 1.054 izlenme - 2 yıl önce Café Pelé isimli kahve şirketi için hazırlanan reklam çalışmasında, reklam panolarına yerleştirilen yüzler yanından geçen insanları esnetiyor. Brezilya'da gerçekleşen reklam kampanyasında esnemenin p oranında bulaşıcı olduğu söyleniyor.
Esnemenin Bulaşıcı Gücünü Kullanıp İnsanları Troll'lemek 02:45
Esnemenin Bulaşıcı Gücünü Kullanıp İnsanları Troll'lemek 1.181 izlenme - 2 yıl önce Esnemenin bulaşıcılığını bilen ekip sokağa çıkıyor ve insanların yanlarından, önlerinden geçerken esnemeye başlıyor.
Esneme Hareketleri - Yeni Bir Ben 03:01
Esneme Hareketleri - Yeni Bir Ben 1.457 izlenme - 3 yıl önce Yaşam Koçu Fırat Çakır Esneme Hareketlerini Gösteriyor...
Güzel Kızın Çalışmasına İzin Vermeyen Kedi 00:50
Güzel Kızın Çalışmasına İzin Vermeyen Kedi 925 izlenme - 3 yıl önce Esneme hayeketleri yaparken kedilerinin kendisini rahatsız etmesini kameraya kaydetti
Rasim Ozan Esnedi, Sinan Engin Çıldırdı! 00:57
Rasim Ozan Esnedi, Sinan Engin Çıldırdı! 1.355 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Futbol programında yaşanan komik anlar. Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında...
Meksika'da 7.8 Şiddetindeki Deprem Sırasında Sallanan Binalar 00:55
Meksika'da 7.8 Şiddetindeki Deprem Sırasında Sallanan Binalar 668 izlenme - 3 yıl önce 18 Nisan 2014 tarihinde Meksika'da yaşanan 7.8 büyüklüğünde bir deprem. binaların inanılmaz esnemesi!
Esnemelere Dublaj Yapmak. 00:44
Esnemelere Dublaj Yapmak. 534 izlenme - 3 yıl önce Esnemelere Dublaj Yapmak.
Durmadan Esneyip Soru Soran Nine 01:32
Durmadan Esneyip Soru Soran Nine 358 izlenme - 2 yıl önce NENEM HER GÜN BANA SORU SORAR İŞTE O SORULARI NASI SORAR İZLEYİN VE GÖRÜN
Esnemelere Dublaj Yapmak 00:43
Esnemelere Dublaj Yapmak 666 izlenme - 3 yıl önce Esnemelere Dublaj Yapmak
Ebru Karaduman İle Esneme Egzersizleri 19:41
Ebru Karaduman İle Esneme Egzersizleri 785 izlenme - 3 yıl önce Sunuculuğunu Derya Taşbaşı'nın yaptığı Haydi Spora programıyla evde kolayca uygulayabileceğiniz esneme hareketleri sizlerle buluşuyor. Haydi Spora!
Yoga'da Tiriang Mukhottanasana Hareketi 00:59
Yoga'da Tiriang Mukhottanasana Hareketi 476 izlenme - 3 yıl önce Kino ve Tim, yoga hareketlerinden Tiriang Mukhottanasana'nın nasıl yapılacağını gösterirken birbirlerine yardımcı oluyorlar.
Wh Haftanın Hareketi: Prone Hıp Stretch 00:20
Wh Haftanın Hareketi: Prone Hıp Stretch 545 izlenme - 3 yıl önce “Prone Hip Stretch” hareketiyle tüm vücudun rahatlasın. Dört ayak pozisyonunda dur, sağ bacağını vücudunun önüne gelecek şekilde yerleştir. Sol bacağını geride düz uzat. Sırtını dik tut. Ellerini vücudunun gerisinde birleştir ve kollarını arkaya doğru uzat. Birkaç saniye bu pozisyonda kal. Ardından kollarını vücudunun önüne doğru getirip dirseklerini ve başını yere koy.
Esnemelere Dublaj Yapmak 00:59
Esnemelere Dublaj Yapmak 400 izlenme - 2 yıl önce ne kadar kötü dublaj yapılabileceğini görüyoruz arkadaşlar.
Esnemelere Dublaj Yapmak 00:43
Esnemelere Dublaj Yapmak 204 izlenme - 3 yıl önce Birçok insan esnerken farklı sesler çıkartabiliyor, bu videoda insan esnemeleri tiye alınmış.
Ebru Karaduman ile Esneme Egzersizleri 19:41
Ebru Karaduman ile Esneme Egzersizleri 114 izlenme - 1 yıl önce Sunuculuğunu Derya Taşbaşı'nın yaptığı TRT Spor kanalında yayınlanan HAYDİ SPORA programı 29 Ağustos 2011 tarihinden itibaren hafta içi her gün sabah 8:10-9:00 saatleri arasında sizlerle buluşuyor... Sunucu: Derya Taşbaşı Yönetmen: Selim Bayraktar Yardımcı Yönetmen: Can Bayraktar Kameramanlar: Alihan Aksungur, Adil Alpakın Kurgu: Oktay Arabacı Grafik: Kerem Aras Pilates Eğitmeni: Sevcan Sak Ulaşım: Park İstanbul Yapımcı: Zeynep İrem Çağlar "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fok Balığının Esneme Sesi 00:41
Fok Balığının Esneme Sesi 106 izlenme - 2 yıl önce HAYVANLAR ALEMİ animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri, animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri,
Ofis Çalışanları İçin Egzersizler 09:27
Ofis Çalışanları İçin Egzersizler 188 izlenme - 3 yıl önce Spor Eğitmeni Atilla Türker'den Ofis Çalışanları İçin Esneme Hareketleri, Gün Boyu Boyun Ve Sırt Ağrıları Çekenler İle Buluşuyor.
Kalça Açma İçin Yoga Pozları 02:29
Kalça Açma İçin Yoga Pozları 80 izlenme - 2 yıl önce 2 buçuk dakikalık bu yoga videosunda, kalça açma egzersizlerini bulabilirsiniz. Özellikle adet/regl düzensizliği olan kadınlar için çok iyi bir egzersiz serisi. Kalça açmalı hareketlere kendinizi hazırlamak için gerekli tüm bacak egzersizlerini 2 buçuk dakikaya sığdırabilirsiniz.
Uğur Esnerken 00:09
Uğur Esnerken 109 izlenme - 3 yıl önce Uğur'un esnemesi (slowmotion)
Esnemek Bulaşıcıdır 00:33
Esnemek Bulaşıcıdır 55 izlenme - 2 yıl önce Esnemek Bulaşıcıdır Sahibinin esnemelerinden etkilenen kedini'nin kameraya yansıyan komik görüntüleri sizlerle..
Esnemelere Dublaj Yapmak  00:59
Esnemelere Dublaj Yapmak 73 izlenme - 2 yıl önce Birçok insan esnerken farklı sesler çıkartabiliyor, bu videoda insan esnemeleri tiye alınmış.Arabanın içindeki adamdan otobüs bekleyen kadına, hatta uyuklayan bebeğe dahi yapılan bu dublaj bakın nasıl görüntülerin ortaya çıkmasını sağlamış.
Kediden Uzun Esneme 00:37
Kediden Uzun Esneme 101 izlenme - 4 yıl önce Kediden Uzun Esneme Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
On Dakikada Tüm Vücut Esneme Egzersizi 09:42
On Dakikada Tüm Vücut Esneme Egzersizi 56 izlenme - 3 yıl önce Workout, Egzersiz, Motivasyon, Spor, Kondisyon İle İlgili Tüm Videolara İzlesene.com Dan Ulaşabilirsiniz
Esnemelere Dublaj Yapmak (Gülme Garantili) 00:43
Esnemelere Dublaj Yapmak (Gülme Garantili) 37 izlenme - 2 yıl önce Esnemelere Dublaj Yapan bir adam gerçekten eğlenceli ve çok komik bir iş çıkarmış izliyoruz...
Tempolu Esneme Hareketleri 02:00
Tempolu Esneme Hareketleri 6 izlenme - 11 ay önce Modellerimiz bu gün tempolu bir şekilde esneme egzersizleri yaptılar. Sende onları izleyip egzersiz yaparak eklemlerini aça bilirsin. Genel olarak bel ve bacak eklemlerine yönelik yapılmıştır. Önerilen Videolar https://www.izlesene.com/video/chris-paul-aaron-rodgers-edition/9083099 https://www.izlesene.com/video/max-calorie-burn-partner-workout/9078538 https://www.izlesene.com/video/evde-yag-yakma-egzersizleri/9058562 https://www.izlesene.com/video/vucut-direnc-egzersizleri/9061224 https://www.izlesene.com/video/denge-ve-dayaniklilik-egzersizleri/9066438 Abone Olmak İstermisin Aklından geçenleri yorum yazarak bizimle paylaşırmısın. Videoyu beğenerek bize destek olabilirsin. Videoyu paylaşarak bize destek olabilirsin. Kanalınızda videolarımızı yayınlamak istermisiniz. Oynatma listenize videolarımızdan eklemek istermisin. Bizi Kardeş kanal olarak kanalına eklemek istermisin. https://goo.gl/wbyar3 Pinterest https://goo.gl/UXj1pJ Facebook https://goo.gl/RXm1vJ Twitter http://goo.gl/3y91EU Tsu http://goo.gl/VLcw9h Ok http://goo.gl/7hzn2G Dailymotion https://goo.gl/7eczGT Youtube World Sports tarafından sağlanan tüm bilgiler genel nitelikte ve sadece fikir amaçlıdır. Bu hareketlerin bir kısmı tehlikelidir. Sağlık durumunuz göz önünde bulundurarak yapılmalıdır. Bu bilgilerin kullanımı kendi sorumluluğunuzdadır. World Sports ©