Hoşgeldiniz!

esneme

Esnetme Gerdirme Hareketleri 01:58
Esnetme Gerdirme Hareketleri 20.170 izlenme - 1 yıl önce Spora gönül vermiş alkışlarlayaşıyorum üyeleri, egzersiz sonra kaslarınızı esnetmek istiyorsanız doğru videodasınız. Instagram- tbabylove2
Deprem anı 00:30
Deprem anı 78.925 izlenme - 12 yıl önce Deprem anında bir köprünün esneme payı ve yıkılması
En Yaygın 21 Esneme Tipi - Hayat Okulu 02:16
En Yaygın 21 Esneme Tipi - Hayat Okulu 6.416 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda en yaygın esneme tiplerini Hayat Okulu videosu haline getirdik. Uluyarak esnemeden, içe doğru esnemeye tüm esneme tipleri. OHA Diyorum’daki diğer Hayat Okulu videoları tam şurada: https://goo.gl/F7chnA Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Egzersiz Bandıyla Pilates Hareketleri 05:41
Egzersiz Bandıyla Pilates Hareketleri 11.088 izlenme - 4 yıl önce Egzersiz bandıyla güçlendiren ve incelten hareketler pilates yapmayı sevenler için ekranlarımızda! Daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak için gün içinde kolayca yapabileceğiniz hareketler sizlerle!
Dünyanın En Bulaşıcı Hastalığı ile Şaka Yapmak 02:43
Dünyanın En Bulaşıcı Hastalığı ile Şaka Yapmak 8.503 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın en bulaşıcı hastalığı olan esneme ile karşınızdayım be dostlar... Öncelikle bu durumun şempanzelerdede olduğunu belirtmek isterim. Onlardada bu durum bulaşıcı. Arkadaşımız gezmiş dolaşmış esnemiş ve esnetmiş. Ayrıca videoyu izleyen kesimin 0'ununda esnediğinide belirtmeden geçemiyeceğim.
Ebru Şallı İle Pilates - Ebruli Programı 19.02.2013 48:49
Ebru Şallı İle Pilates - Ebruli Programı 19.02.2013 3.758 izlenme - 4 yıl önce Ebru Şallı İle Pilates Ebruli Programı 19.02.2013 Yayını
Ebru Şallı İle Pilates - Boy Uzatma Hareketleri 14:58
Ebru Şallı İle Pilates - Boy Uzatma Hareketleri 2.814 izlenme - 4 yıl önce Ebru Şallı'nın Sunumuyla Daha Fit Ve Sağlıklı Bir Vücuda Sahip Olabilmeniz İçin Pilates Egzersizleri Sizler İçin Ekranlarımızda.
Yanından Geçeni Esneten Bulaşıcı Reklam Panoları 01:30
Yanından Geçeni Esneten Bulaşıcı Reklam Panoları 1.056 izlenme - 3 yıl önce Café Pelé isimli kahve şirketi için hazırlanan reklam çalışmasında, reklam panolarına yerleştirilen yüzler yanından geçen insanları esnetiyor. Brezilya'da gerçekleşen reklam kampanyasında esnemenin p oranında bulaşıcı olduğu söyleniyor.
Esneme Hareketleri - Yeni Bir Ben 03:01
Esneme Hareketleri - Yeni Bir Ben 1.541 izlenme - 4 yıl önce Yaşam Koçu Fırat Çakır Esneme Hareketlerini Gösteriyor...
Esnemenin Bulaşıcı Gücünü Kullanıp İnsanları Troll'lemek 02:45
Esnemenin Bulaşıcı Gücünü Kullanıp İnsanları Troll'lemek 1.191 izlenme - 3 yıl önce Esnemenin bulaşıcılığını bilen ekip sokağa çıkıyor ve insanların yanlarından, önlerinden geçerken esnemeye başlıyor.
Güzel Kızın Çalışmasına İzin Vermeyen Kedi 00:50
Güzel Kızın Çalışmasına İzin Vermeyen Kedi 948 izlenme - 4 yıl önce Esneme hayeketleri yaparken kedilerinin kendisini rahatsız etmesini kameraya kaydetti
Meksika'da 7.8 Şiddetindeki Deprem Sırasında Sallanan Binalar 00:55
Meksika'da 7.8 Şiddetindeki Deprem Sırasında Sallanan Binalar 866 izlenme - 4 yıl önce 18 Nisan 2014 tarihinde Meksika'da yaşanan 7.8 büyüklüğünde bir deprem. binaların inanılmaz esnemesi!
Rasim Ozan Esnedi, Sinan Engin Çıldırdı! 00:57
Rasim Ozan Esnedi, Sinan Engin Çıldırdı! 1.367 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Futbol programında yaşanan komik anlar. Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında...
Esnemelere Dublaj Yapmak. 00:44
Esnemelere Dublaj Yapmak. 539 izlenme - 4 yıl önce Esnemelere Dublaj Yapmak.
Yorgun Düşen Semenderin Esnemesi 00:29
Yorgun Düşen Semenderin Esnemesi 36 izlenme - 2 ay önce Kimi zaman "kaplan semenderi" veya daha uygun bir biçimde "yürüyen balık" olarak da bilinen akslotın yorgun düşünce ilginç şekilde esnemesini izlicez
Durmadan Esneyip Soru Soran Nine 01:32
Durmadan Esneyip Soru Soran Nine 360 izlenme - 3 yıl önce NENEM HER GÜN BANA SORU SORAR İŞTE O SORULARI NASI SORAR İZLEYİN VE GÖRÜN
Yoga'da Tiriang Mukhottanasana Hareketi 00:59
Yoga'da Tiriang Mukhottanasana Hareketi 580 izlenme - 4 yıl önce Kino ve Tim, yoga hareketlerinden Tiriang Mukhottanasana'nın nasıl yapılacağını gösterirken birbirlerine yardımcı oluyorlar.
Esnemelere Dublaj Yapmak 00:43
Esnemelere Dublaj Yapmak 674 izlenme - 4 yıl önce Esnemelere Dublaj Yapmak
Ebru Karaduman İle Esneme Egzersizleri 19:41
Ebru Karaduman İle Esneme Egzersizleri 885 izlenme - 4 yıl önce Sunuculuğunu Derya Taşbaşı'nın yaptığı Haydi Spora programıyla evde kolayca uygulayabileceğiniz esneme hareketleri sizlerle buluşuyor. Haydi Spora!
Wh Haftanın Hareketi: Prone Hıp Stretch 00:20
Wh Haftanın Hareketi: Prone Hıp Stretch 560 izlenme - 4 yıl önce “Prone Hip Stretch” hareketiyle tüm vücudun rahatlasın. Dört ayak pozisyonunda dur, sağ bacağını vücudunun önüne gelecek şekilde yerleştir. Sol bacağını geride düz uzat. Sırtını dik tut. Ellerini vücudunun gerisinde birleştir ve kollarını arkaya doğru uzat. Birkaç saniye bu pozisyonda kal. Ardından kollarını vücudunun önüne doğru getirip dirseklerini ve başını yere koy.
Esnemelere Dublaj Yapmak 00:59
Esnemelere Dublaj Yapmak 462 izlenme - 3 yıl önce ne kadar kötü dublaj yapılabileceğini görüyoruz arkadaşlar.
Yorgun Semenderin Esnemesi 00:29
Yorgun Semenderin Esnemesi 16 izlenme - 2 ay önce 20 yaşındaki ingiliz edebiyat öğrencisi Paige Lamb, akvaryumda beslediği Meksika köstebek semenderinin (Axolotl) solungaçlarını ileri ve geri çevirirken sevimli bir esneme anını kameraya kaydetmiş.
Esnemelere Dublaj Yapmak 00:43
Esnemelere Dublaj Yapmak 207 izlenme - 4 yıl önce Birçok insan esnerken farklı sesler çıkartabiliyor, bu videoda insan esnemeleri tiye alınmış.
Ebru Karaduman ile Esneme Egzersizleri 19:41
Ebru Karaduman ile Esneme Egzersizleri 150 izlenme - 2 yıl önce Sunuculuğunu Derya Taşbaşı'nın yaptığı TRT Spor kanalında yayınlanan HAYDİ SPORA programı 29 Ağustos 2011 tarihinden itibaren hafta içi her gün sabah 8:10-9:00 saatleri arasında sizlerle buluşuyor... Sunucu: Derya Taşbaşı Yönetmen: Selim Bayraktar Yardımcı Yönetmen: Can Bayraktar Kameramanlar: Alihan Aksungur, Adil Alpakın Kurgu: Oktay Arabacı Grafik: Kerem Aras Pilates Eğitmeni: Sevcan Sak Ulaşım: Park İstanbul Yapımcı: Zeynep İrem Çağlar "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fok Balığının Esneme Sesi 00:41
Fok Balığının Esneme Sesi 126 izlenme - 3 yıl önce HAYVANLAR ALEMİ animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri, animals,hayanlar alemi,animal,kedi,friend,dog,best friend,köpek,su hayvanları,uçan hayvanlar,memeliler,aslan,kaplan,belgese­ller,belgesel, akrep,hayvan kapışması,pitbul dövüşü,dövüş,hava,uçan,kaçan,üreme, ot,keçi,hayvan üreme,karıncalar,yılanlar,sürüngenler,pe­nguen,kutup belgeselleri,üreme belgeseli,national geographic,national geographic turkey,türkiye,saldırmak,atack documentary dog cat,new,2014,hayvanlar hakkında herşey,avcılar,eşek siken,afrika,fareler,2014 belgesel,en yeni belgeseller,2014 belgeselleri,
Ofis Çalışanları İçin Egzersizler 09:27
Ofis Çalışanları İçin Egzersizler 223 izlenme - 4 yıl önce Spor Eğitmeni Atilla Türker'den Ofis Çalışanları İçin Esneme Hareketleri, Gün Boyu Boyun Ve Sırt Ağrıları Çekenler İle Buluşuyor.
Kalça Açma İçin Yoga Pozları 02:29
Kalça Açma İçin Yoga Pozları 97 izlenme - 3 yıl önce 2 buçuk dakikalık bu yoga videosunda, kalça açma egzersizlerini bulabilirsiniz. Özellikle adet/regl düzensizliği olan kadınlar için çok iyi bir egzersiz serisi. Kalça açmalı hareketlere kendinizi hazırlamak için gerekli tüm bacak egzersizlerini 2 buçuk dakikaya sığdırabilirsiniz.
Uğur Esnerken 00:09
Uğur Esnerken 109 izlenme - 4 yıl önce Uğur'un esnemesi (slowmotion)
Esnemelere Dublaj Yapmak  00:59
Esnemelere Dublaj Yapmak 77 izlenme - 3 yıl önce Birçok insan esnerken farklı sesler çıkartabiliyor, bu videoda insan esnemeleri tiye alınmış.Arabanın içindeki adamdan otobüs bekleyen kadına, hatta uyuklayan bebeğe dahi yapılan bu dublaj bakın nasıl görüntülerin ortaya çıkmasını sağlamış.
Kediden Uzun Esneme 00:37
Kediden Uzun Esneme 103 izlenme - 5 yıl önce Kediden Uzun Esneme Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...