Hoşgeldiniz!

Esnemek Videoları İzle

Voleybolcu Esnetmek 02:24
Voleybolcu Esnetmek 12.138 izlenme - 9 ay önce Videodaki abi dahil olmak istediğim bir meslek grubunun emekçisi. Esnettiği bacı ise Winifer Fernandez. Sanıyorum ki oyuna girmeden önce bütün takımı bu abi esnetiyor.
Sırayla Esneyen Sevimli Kediler 00:27
Sırayla Esneyen Sevimli Kediler 2.278 izlenme - 2 yıl önce Sırayla Esneyen Sevimli Kediler Yatak üzerinde duran kedilerin sırayla esnemesini ortaya komik görüntüler çıkarttı.
Esneyince  Dayanamayıp Esneyen Kedi 00:34
Esneyince Dayanamayıp Esneyen Kedi 1.721 izlenme - 3 yıl önce Esneyince Dayanamayıp Esneyen Kedi
cübbeli ahmet hoca - kuran okurken esnemek 01:51
cübbeli ahmet hoca - kuran okurken esnemek 4.013 izlenme - 6 yıl önce cübbeli ahmet hoca - esnemekkuran okurken
Acaba Gülmek Bulaşıcı Mı? - Sosyal Deney 02:28
Acaba Gülmek Bulaşıcı Mı? - Sosyal Deney 935 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda sosyal bir deney yapıyoruz. Acaba esnemek veya kaşınmak gibi gülmek de bulaşıcı mı? Bunun için Fırat küçük bir video çekip arkadaşlarımıza izletti. Sonucu hep beraber göreceğiz. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Rasim Ozan Kütahyalı - Canlı Yayın Esnemeleri! 01:30
Rasim Ozan Kütahyalı - Canlı Yayın Esnemeleri! 587 izlenme - 2 yıl önce Rasim Ozan Kütahyalı Canlı Yayında 3 Kere Esnedi Ertem Şener ve Sinan Engin Komik Tepkiler verdi canli yayin esneme rok
Şirin kedilerin uyanma görüntüleri 01:27
Şirin kedilerin uyanma görüntüleri 1.047 izlenme - 4 yıl önce Kedilerin uyanma anlarından 21 şirin görüntü
Candice Swanepoel ile Fitness Yapmak 02:36
Candice Swanepoel ile Fitness Yapmak 466 izlenme - 2 yıl önce Victoria's Secret meleği Candice Swanepoel bu videoda güzel bir vücuda sahip olmada fitness yapmanın önemini bize bir kez daha hatırlatıyor.
Böyle Esneyen Köpek Görülmedi 00:56
Böyle Esneyen Köpek Görülmedi 321 izlenme - 2 yıl önce Dilini sonuna kadar çıkartıp esneyen köpek izleyenleri güldürdü. 16.08.2015 günü AkşamTV kanalına yüklediğim ' Böyle esneyen köpek görülmedi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Esnerken Konuşanlar - Halil ibrahim göker 00:06
Esnerken Konuşanlar - Halil ibrahim göker 457 izlenme - 3 yıl önce Halil İbrahim Göker'in bir komik vinesi... Esnerken konuşanlar nasıl olur ?
Sırayla esneyen sevimli kedi yavrular 00:26
Sırayla esneyen sevimli kedi yavrular 247 izlenme - 2 yıl önce Sırayla esneyen sevimli kedi yavrular..
Rasim Ozan Kütahyalı ve Canlı Yayın Esnemeleri 01:30
Rasim Ozan Kütahyalı ve Canlı Yayın Esnemeleri 422 izlenme - 2 yıl önce Rasim Ozan Kütahyalı'nın 3 ayrı sesli esneyişi ve stüdyodakilerin tepkileri...
Esnemelere Dublaj Yapmak 00:59
Esnemelere Dublaj Yapmak 412 izlenme - 2 yıl önce ne kadar kötü dublaj yapılabileceğini görüyoruz arkadaşlar.
Esnerken Sertab Erener'e Bağlamak 00:06
Esnerken Sertab Erener'e Bağlamak 335 izlenme - 3 yıl önce Esnerken Sertab Erener'e Bağlamak..
Esnemek Bulaşıcıdır İspatı Bu Videoda 02:43
Esnemek Bulaşıcıdır İspatı Bu Videoda 405 izlenme - 4 yıl önce Yıllardır Bir Söylentidir Esnemenin Bulaşıcı Olduğu Ama Bu Videoda Resmileştirilmiş Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dünyanın En Bulaşıcı Hastalığı ile Şaka Yapmak 02:43
Dünyanın En Bulaşıcı Hastalığı ile Şaka Yapmak 239 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en bulaşıcı hastalığı olan esneme ile karşınızdayım be dostlar... Öncelikle bu durumun şempanzelerdede olduğunu belirtmek isterim. Onlardada bu durum bulaşıcı. Arkadaşımız gezmiş dolaşmış esnemiş ve esnetmiş. Ayrıca videoyu izleyen kesimin 0'ununda esnediğinide belirtmeden geçemiyeceğim.
Rus bayan spiker esnerken 00:19
Rus bayan spiker esnerken 541 izlenme - 4 yıl önce Yayına girdiğini fark etmeyen spiker canlı yayında esnerken görüntülendi Canlı yayında kazalarına bir yenisi daha eklendi. Yayına girdiğini fark etmeyen spiker canlı yayında esnerken görüntülendi 24.10.2013 13:40:30 Rusya’nın uydu üzerinden yayın yapan uluslararası televizyon kanalı RTV'in haber sunucusu Liza Kaymin haberle ilgili gösterilen vtr'den sonra tekrar yayına bağlanıldığını fark etmedi ve ekranda esnerken görüntülendi. Rejinin uyarmasıyla durumu anlayan Kaymin seyircilerden özür diledi.
Esneyen Hayvanların Sevimliliği 02:26
Esneyen Hayvanların Sevimliliği 244 izlenme - 3 yıl önce Esneyen Hayvanların Sevimliliği
Araba Camı Esneten Bass 02:14
Araba Camı Esneten Bass 86 izlenme - 2 yıl önce Arabada müzik dinlemeyi herkes sever; fakat bu nedir? Bu nasıl bir basstır? Bu nasıl bir camdır?
Esnerken Yapmak İstediğim 00:59
Esnerken Yapmak İstediğim 180 izlenme - 3 yıl önce Esnerken Yapmak İstediğim
Esnerkenki O Elin Şekilden Şekile Girmesi 00:06
Esnerkenki O Elin Şekilden Şekile Girmesi 102 izlenme - 2 yıl önce Esnerkenki O Elin Şekilden Şekile Girmesi - Yeni Vine 2015
Seren Direği Seven Buzağı 00:58
Seren Direği Seven Buzağı 87 izlenme - 2 yıl önce Pole ün sözlük anlamına baktım şınlar çıktı; 1-Leh,Polonyalı. 2-Kutup 3-Mıknatıs kutbu 4-Birbirine zıt iki kuvvetten biri 5-Mat 6-Sırık,Direk,Kazık 7-Beş metre boyunda bir uzunluk 8-Bu uzunluğu ölçme aleti 9-Olta kamışı 10-Seren direği 11-Polonyalı, kutup, gönder, uç, karşıt uç, zıt karekterli kimse, sırık, direk, bayrak direği, yelken direği, beş metrelik uzunluk, leh videoya gelirsek hayvancağız kerkiniyo işte
Esneyen Hayvanların Komik Halleri 01:52
Esneyen Hayvanların Komik Halleri 43 izlenme - 11 ay önce Hayvanların bazı halleri doğal olsa da insana hayli komik gelir. Hele bu bazen tanıdığımız hayvanlarda olursa daha garip olur. Video da köpekten kediye maymundan baykuşa kadar bir çok hayvanın komik esnemesi yer alıyor.
Karagöz ile Hacivat - Esnemenin Çözümü 04:40
Karagöz ile Hacivat - Esnemenin Çözümü 149 izlenme - 3 yıl önce Daha Fazlası İçin http://www.suskunmedya.com/
Esnerken Kızlar Ve Erkekler 00:06
Esnerken Kızlar Ve Erkekler 110 izlenme - 4 yıl önce Bir Murat Emre Espirisi
Sunucu Canlı Yayında Esnerse 00:32
Sunucu Canlı Yayında Esnerse 71 izlenme - 3 yıl önce Bir kadın spiker, haber bülteni sırasında esneyince ortaya ilginç görüntüler çıktı.
Esnemek Hayvanlarda Da Bulaşıcıdır 00:34
Esnemek Hayvanlarda Da Bulaşıcıdır 62 izlenme - 4 yıl önce Esnemek Hayvanlarda Da Bulaşıcıdır
Yanımda Sürekli Esneyen Arkadaşıma Yapmak 00:06
Yanımda Sürekli Esneyen Arkadaşıma Yapmak 13 izlenme - 2 yıl önce Yanımda Sürekli Esneyen Arkadaşıma Yapmak Ye
Kedilerle Köpeklerin Şirin Esnemeleri Ve Haşırmaları 02:12
Kedilerle Köpeklerin Şirin Esnemeleri Ve Haşırmaları 21 izlenme - 3 yıl önce Kedilerle Köpeklerin Şirin Esnemeleri ve Haşırmaları
Obama Konuştu Kerry Esnedi 00:44
Obama Konuştu Kerry Esnedi 1 izlenme - 2 yıl önce ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, dün ABD Başkanı Barack Obama’nın BM Genel Kurulu genel görüşmeleri açılış oturumunda yaptığı konuşma süresince esnedi.