Hoşgeldiniz!

Esra Bilgiç

Diriliş Ertuğrul 106.Bölüm 2. Fragmanı (14 Şubat Çarşamba) 00:35
Diriliş Ertuğrul 106.Bölüm 2. Fragmanı (14 Şubat Çarşamba) 299 izlenme - 2 hafta önce Diriliş Ertuğrul 106.Bölüm 2.Tanıtımı (14 Şubat Çarşamba) Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar, Kafkasya ve Mezopotamya yeni sahibini ararken, kahramanımız Ertuğrul da, 400 çadırlık obasına yeni bir yurt arıyordu. Moğollar ve Türkmen beylerini yenerek, Kayı boyuna da bir yurt veren Ertuğrul böylece Osmanlı Devleti'nin kuruluş sırrını da kendi hikayesinde gizlemiş oldu. İşte dizi bu destansı hikayeyi ekrana getirecek.
Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm Fragmanı (15 Kasım Çarşamba)  00:33
Diriliş Ertuğrul 95. Bölüm Fragmanı (15 Kasım Çarşamba) 310 izlenme - 4 ay önce Diriliş Ertuğrul 95.Bölüm Tanıtımı (15 Kasım Çarşamba) Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar, Kafkasya ve Mezopotamya yeni sahibini ararken, kahramanımız Ertuğrul da, 400 çadırlık obasına yeni bir yurt arıyordu. Moğollar ve Türkmen beylerini yenerek, Kayı boyuna da bir yurt veren Ertuğrul böylece Osmanlı Devleti'nin kuruluş sırrını da kendi hikayesinde gizlemiş oldu. İşte dizi bu destansı hikayeyi ekrana getirecek.
Gökhan Töre Ve Esra Bilgiç Evlendi 02:03
Gökhan Töre Ve Esra Bilgiç Evlendi 121 izlenme - 4 ay önce İstanbul'da düzenlenen törende siyah-beyazlıların başarılı futbolcusu Gökhan Töre, TRT1'in reyting rekoru kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'da Halime Sultan'ı canlandıran Esra Bilgiç'le evlendi. Töre-Bilgiç çiftinin düğününe siyaset-iş-spor camiasından çok sayıda davetli katılırken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman nikah şahitliğini yaptı.
Diriliş 99. Bölüm Fragmanı (20 Aralık Çarşamba) 00:34
Diriliş 99. Bölüm Fragmanı (20 Aralık Çarşamba) 77 izlenme - 2 ay önce Diriliş 99. Bölüm Fragmanı (20 Aralık Çarşamba) Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar, Kafkasya ve Mezopotamya yeni sahibini ararken, kahramanımız Ertuğrul da, 400 çadırlık obasına yeni bir yurt arıyordu. Moğollar ve Türkmen beylerini yenerek, Kayı boyuna da bir yurt veren Ertuğrul böylece Osmanlı Devleti'nin kuruluş sırrını da kendi hikayesinde gizlemiş oldu. İşte dizi bu destansı hikayeyi ekrana getirecek.
Gökhan'ın yeni aşkı ortaya çıktı 00:39
Gökhan'ın yeni aşkı ortaya çıktı 392 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaşlı Gökhan Töre, geçen hafta Kuruçeşme'de bir bar çıkışı ismi öğrenilemeyen yeni sevgilisiyle görüntülenmişti. Töre'nin yeni aşkının, Diriliş Ertuğrul dizisinin Halime Hatun'u Esra Bilgiç olduğu ortaya çıktı.
Gökhan Töre, Esra Bilgiç'le Nişanlandı 03:24
Gökhan Töre, Esra Bilgiç'le Nişanlandı 136 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş'tan West Ham United'a kiralanan Gökhan Töre, oyuncu Esra Bilgiç'le nişanlandı.
Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm Fragmanı (21 Aralık 2016) 00:37
Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm Fragmanı (21 Aralık 2016) 128 izlenme - 1 yıl önce Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm Fragmanı (21 Aralık 2016) Diriliş: Ertuğrul, yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ'ın yazdığı, yönetmenliğini Metin Günay'ın yaptığı, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın, ve Hülya Darcan'ın paylaştıkları dizi filmdir. İlk bölümü 10 Aralık 2014 tarihinde Ekranlarında yayınlandı. İlk bölümün yayınlanmasının ardından yayınlandığı günün AB grubu reyting sıralamasında 1. sırada yer aldı. Ayrıca dizi 2015 yılının en iyi dizisi ödülünü aldı.[2] Ardından 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde 2016 Yılının En İyi Dizisi ödülünü kazandı.[3] Dizinin ilk sezon hikayesi 13. yüzyılda Kayı Boyu'nun Tapınak Şövalyeleri'ne karşı olan mücadelelerini konu almaktadır. Dizinin ikinci sezon hikayesi ise 13. yüzyılın ortalarında yine Kayı Boyu'nun bu sefer Moğollar’a karşı olan mücadelelerini konu almaktadır. Üçüncü sezonda ise 13. yüzyılın ortalarında Söğüt 'e yerleşen Kayı Boyu Ertuğrul Bey önderliğinde Bizans İmparatorluğu ve Candaroğulları Obasına karşı mücadele edecektir.[2] Dizi için 6 ay kadar hazırlık yapılmıştır. Oyuncuların tamamına at binicilik dersleri verilirken, erkek oyunculara da kılıç kullanma dersleri verildi.
Ertuğrul Bey'den Mükemmel Kapak  00:48
Ertuğrul Bey'den Mükemmel Kapak 11 izlenme - 9 ay önce Efsane Thug Life -Diriliş Ertuğrul Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar, Kafkasya ve Mezopotamya yeni sahibini ararken, kahramanımız Ertuğrul da, 400 çadırlık obasına yeni bir yurt arıyordu. Moğollar ve Türkmen beylerini yenerek, Kayı boyuna da bir yurt veren Ertuğrul böylece Osmanlı Devleti'nin kuruluş sırrını da kendi hikayesinde gizlemiş oldu. İşte dizi bu destansı hikayeyi ekrana getirecek.
Ertuğrul Beyden Mükemmel Kapak  2 00:30
Ertuğrul Beyden Mükemmel Kapak 2 2 izlenme - 9 ay önce Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar, Kafkasya ve Mezopotamya yeni sahibini ararken, kahramanımız Ertuğrul da, 400 çadırlık obasına yeni bir yurt arıyordu. Moğollar ve Türkmen beylerini yenerek, Kayı boyuna da bir yurt veren Ertuğrul böylece Osmanlı Devleti'nin kuruluş sırrını da kendi hikayesinde gizlemiş oldu. İşte dizi bu destansı hikayeyi ekrana getirecek.