Hoşgeldiniz!

esra elönü

Esra Elönü:- Atatürk'ten Nefret Ediyorum 01:47
Esra Elönü:- Atatürk'ten Nefret Ediyorum 1.353 izlenme - 3 yıl önce Esra Elönü:- Atatürk'ten Nefret Ediyorum
Canlı Yayında Enver Aysever - Esra Elönü Tartışması - Arafta Sorular 08:40
Canlı Yayında Enver Aysever - Esra Elönü Tartışması - Arafta Sorular 574 izlenme - 1 yıl önce Ülke Tv de Esra Elönü'nün sunduğu Arafta Sorular adlı programa katılan Enver Aysever kendisi hakkında program da alt yazı yapılan " başörtülü kadınlarla ne alıp veremediği var " yazısına haklı tepkisini gösteriyor. Ayrıca açıklık getireyim Esra Elönü'nün Enver'e sormaya çalıştığı ama soramadığı soru şu ; Yaa hacı programına konuk aldığın kişiler seninle aynı görüşte ise sen konuklarla flört tarzından muhabbet ediyon yani sorularınla sen orta açıyon onlarda gol atıyor. ( her güzel orta gol getirir ) Ama senin düşüncene aykırı insanlara gayet citti üstlerine gide gide sorular soruyon yaaa hacı demeye çalışıyor Esra Elönü. Ülke tv hakkında bilgi edinmek isteyenlere Turgay Güler'in sunduğu Sıradışı Tarih programını izlemenizi öneririm. Program hakkında kısa bir anekdot vermek gerekir ise ; Genellikle Atatürk hakkında Fevzi Çakmak ve 5'li çetesi veya İsmet İnönü ve 5!li çetesi diye bahsedilir. Biz nasıl Hz. Muhammed'den bahsederken Hz. Muhammed değilde Peygamberimiz diye bahsederiz söyleriz bunlarda Mustafa Kemal'e Atatürk Atatürk'ümüz diye bahsederler. Atatürk'ü peygamber yerine koyarlar haşa öyle şey olur mu haşa..... diye gider. Gibi muhabbetlerin döndüğü über fantastik kanaldır. Ülkemde ki Televizyon seviyesi işte budur. Sürekli sen ocusun sen bucusun sen ocuysan bucuyla konuşamazsın diyerek halkı ötekileştirmeye çalışarak birbirinden uzaklaştırma. Alayınızın köküne kiprit suyu dökeyim.
Canlı Yayında Tesettür Tartışması - Emine Şenlikoğlu 00:43
Canlı Yayında Tesettür Tartışması - Emine Şenlikoğlu 547 izlenme - 2 yıl önce Şenlikoğlu'ndan Esra Elönü'ye tesettür sopası! Yazar Esra Elönü'nün sunumuyla ekrana gelen Araf'ta Sorular'a Muhafazakar caminın meşhur yazarı Meine Şenlikoğlu, Esra Elönü'ün kıyafetini beğenmiyor. Kısa bir tartşılmadan sonrai yarı şaka, yarı ciddi, bana sopa getirin diyor. Ablalarım, sizi anca burka paklar. Muhtemeln sonunuz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/131380/yok-olan-kadin
Hipnoz ile Solcuyu Müslüman Yapmak - Abdurrahman Dilipak 04:31
Hipnoz ile Solcuyu Müslüman Yapmak - Abdurrahman Dilipak 322 izlenme - 1 yıl önce Hipnoz hakkında bilgim yok. Bu anlatılanlar gerçekten olur mu olmaz mı? Sitemizdeki üstadlar olaya açıklık getirilmesini bekliyoruz. Ülke tv^de Esra Elönü'nün sunduğu Arafta Sorular programında ilginç / absürd bir muhabbet vardı. Başlığa bakıp bana saldırmayın arkadaşlar. İfade içerik kahramanına aittir. İzleyelim.
Başörtülü kadınlar sevişemez mi? 01:00
Başörtülü kadınlar sevişemez mi? 1.068 izlenme - 4 yıl önce Haberturk canlı yayınında Vatan yazarı Mutlu Tönbekici ilginç açıklamalar yaptı.
Esra Elönü; Önemli Olan Allah Katında Tt Olmak! 00:52
Esra Elönü; Önemli Olan Allah Katında Tt Olmak! 422 izlenme - 4 yıl önce Habertürk ekranlarında yayınlanan Kime Göre Neye Göre programındaki farklı çıkışları ile her hafta sosyal medyada Trend Topic olan başörtülü yazar Esra Elönü, dün akşam da TT olmayı başardı .
Emine Şenlikoğlu'ndan Esra Elönü'ye Tesettür Fırçası 02:00
Emine Şenlikoğlu'ndan Esra Elönü'ye Tesettür Fırçası 283 izlenme - 3 yıl önce
Nihat Doğan & Esra Elönü Namaz Tartışması 08:51
Nihat Doğan & Esra Elönü Namaz Tartışması 370 izlenme - 3 yıl önce Namaz Tartışması...
Sopa getirin şunu döveyim! 00:43
Sopa getirin şunu döveyim! 463 izlenme - 3 yıl önce Esra Elönü’nün sunduğu Araf’ta Sorular’a bu hafta İslami camianın önde gelen yazarlarından Emine Şenlikoğlu konuk oldu.
Enver Aysever İle Esra Elönü Arasında Kj Tartışması 04:33
Enver Aysever İle Esra Elönü Arasında Kj Tartışması 436 izlenme - 3 yıl önce Enver Aysever İle Esra Elönü Arasında Kj Tartışması
Hükümeti Öpüp Başımıza Koymamız Lazım - Pelin Batu 06:38
Hükümeti Öpüp Başımıza Koymamız Lazım - Pelin Batu 385 izlenme - 3 yıl önce Pelin Batu, Esra Elönü'nün Ülke TV'de hazırlayıp sunduğu Arafta Sorular'a konuk oldu. Batu çözüm sürecinde Hükümet'in girişimlerini takdir ettiğini dile getirdi ve "İktidarı bu konuda takdir ediyorum. Elini öpüp başımızın üstüne koymak gerekir. " dedi.
Esra Elönü, Muhafazakarları Eleştirdi 04:51
Esra Elönü, Muhafazakarları Eleştirdi 291 izlenme - 4 yıl önce Esra Elönü, Kadınlar, İslam Ve Muhafazakarlar Hakkında Konuştu
Canlı yayında Atatürk kavgası 04:39
Canlı yayında Atatürk kavgası 379 izlenme - 4 yıl önce Habertürk'te yayınlanan Kime Göre Neye Göre programında Cemil İpekçi ve Esra Elönü adeta birbirine girdi. Habertürk'te yayınlanan Kime Göre Neye Göre programında Cemil İpekçi ve Esra Elönü adeta birbirine girdi. Harber 7 Yazarı Esra Elönü ve modacı Cemil İpekçi'nin Habertürk'te yayınlanan Kemi Göre Neye Göre programında 30 Ağustos zafer bayramı ve diğer milli bayramların yasaklanması ile ilgili konuşmaları birden hararetli bir tartışmaya dönüştü. Esra Elönü'nün benim için bu bayramlar bir şey ifade etmiyor demesi üzerine Cemil İpekçi Esra Elönü'ye tepki gösterdi. İpekçi'nin, "Şimdiye kadar sen konuştun ben dinledim şimdi sen dinle" diyerek başladığı konuşmasında Esra Elönü'yü topa tuttu. İpekçi, Amerika'da Abraham Lincoln'ün heykelleri var. Ne olursa olsun her toplumun bir kurtarıcısı var. Atatürk ister kabul edin ister etmeyin bu ülke için önemli Atatürk olmasa sen burada böyle konuşabilir miydin? Saygı göstermek zorundasın" deyince Esra Elönü çılgına döndü. BEN O ATATÜRK'Ü SEVMİYORUM Atatürk ile karşı karşıya getirilmekten hoşlanmadığını ve bunun sadece başörtülü olduğu için kendisinin önüne getirildiğini söyleyen Elönü, "Sadece başörtülü olduğum için bu konu önüme getiriliyor. Evet ben Atatürkçüyüm diyerek bir sürü haksızlık yapanların Atatürk'ünü sevmiyorum. Ben bizi kurtaran savaşçı Atatürk'ü seviyorum. Ayrıca ben sevmek zorunda da değilim" diyerek İpekçinin ithamına tepki gösterdi.
Esra Elönü - Atatürk'ten Nefret Ediyorum 01:41
Esra Elönü - Atatürk'ten Nefret Ediyorum 164 izlenme - 1 yıl önce Daha önce Cemil İpekçi ile sık sık Atatürk tartışmalarına giren ve bu yolla sosyal medyanın gündemine oturan Esra Elönü, bu kez sebepleriyle "Atatürk'ten neden nefret ettiğini" açıkladı.
Tuğçe Kazaz'ın Namaz İle Boyun Ağrılarından Kurtulması 01:03
Tuğçe Kazaz'ın Namaz İle Boyun Ağrılarından Kurtulması 153 izlenme - 1 yıl önce Ülke TV'de Esra Elönü'nün konuğu olan ünlü manken Tuğçe Kazaz, hayatına dair özel açıklamalarda bulundu. Sunucu Elönü'nün "İslam'a geri döndükten sonra kıldığın namazlarda da bir değişik oldu mu?" sorusuna cevap veren Kazaz, namazın sağlığa faydasından bahsetti.
Beyin Fırtınası - Nihat Doğan & Esra Elönü 04:07
Beyin Fırtınası - Nihat Doğan & Esra Elönü 102 izlenme - 1 yıl önce Sadece küçük kırpıntılar halinde söylenen hiç bir entelektüel vasfı olmayan popüler adamlarla süslenmiş, bir kaç dakikalık beyin fırtınası, çünkü beyin beleş!
Esra Elönü İle Enver Aysever'in Canlı Yayında Tartışması 03:07
Esra Elönü İle Enver Aysever'in Canlı Yayında Tartışması 211 izlenme - 3 yıl önce Elönü ile Aysever'in canlı yayında KJ tartışması Arafta Sorular programına konuk olan Enver Aysever, telefonuna gönderilen Başörtülü konuklarıyla alıp veremediği ne diye yazmışlar mesajını okuyarak Esra Elönü'yü sert sözlerle eleştirdi
Nihat Doğan & Esra Elönü Namaz Tartışması 08:51
Nihat Doğan & Esra Elönü Namaz Tartışması 185 izlenme - 3 yıl önce Canlı Yayında Namaz Tartışması
Sosyal Medyada Leman Sam & Esra Elönü Kavgası 06:51
Sosyal Medyada Leman Sam & Esra Elönü Kavgası 160 izlenme - 2 yıl önce Magazin D Özel Haber : Leman Sam Ve Esra Elönü'nün Sosyal Medyadaki Kavgası Haftaya Damgasını Vurdu. Ünlü sanatçı bununla da kalmadı; Hacca ve umreye giden sanatçılar hakkında da reklam peşinde olduklarını iddia etti!
Şenlikoğlu'ndan Elönü'ye Tesettür Fırçası 00:51
Şenlikoğlu'ndan Elönü'ye Tesettür Fırçası 145 izlenme - 3 yıl önce Şenlikoğlu'ndan Elönü'ye tesettür fırçası Esra Elönü'nün sunumuyla ekrana gelen 'Araf'ta Sorular' programına Emine Şenlikoğlu konuk oldu
Esra Elönü'ye İzzet Çapa'dan Sürpriz Kına Gecesi! 02:17
Esra Elönü'ye İzzet Çapa'dan Sürpriz Kına Gecesi! 176 izlenme - 4 yıl önce SKYTürk360 ekranlarında İzzet Çapa'nın sunduğu İzzet Paşa programında konuğu Esra Elönü'ye sürpriz yaptı eğlenceli dakikalar yaşandı.
İslamcı Yazardan Şok İddia 01:41
İslamcı Yazardan Şok İddia 102 izlenme - 3 yıl önce Yazar Esra Elönü'nün sunumuyla Ülke TV'de ekrana gelen Araf'ta Sorular'a Yeni Akit Yazarı Abdurrahman Dilipak konuk oldu.
Tuğçe Kazazın Namaz İle Boyun Ağrılarından Kurtulması 01:03
Tuğçe Kazazın Namaz İle Boyun Ağrılarından Kurtulması 71 izlenme - 2 yıl önce http://www.netgazetesi.net/tugce-kazazin-namaz-yorumu.html Ülke TV'de Esra Elönü'nün konuğu olan ünlü manken Tuğçe Kazaz, hayatına dair özel açıklamalarda bulundu. Sunucu Elönü'nün "İslam'a geri döndükten sonra kıldığın namazlarda da bir değişik oldu mu?" sorusuna cevap veren Kazaz, namazın sağlığa faydasından bahsetti.
Nihat Doğan İle Esra Elönü'nün Türban Polemiği 05:59
Nihat Doğan İle Esra Elönü'nün Türban Polemiği 154 izlenme - 4 yıl önce Nihat Doğan çileden çıkardı!
Dilipak: Solcu Genci Hipnozla Müslüman Yaptım 04:31
Dilipak: Solcu Genci Hipnozla Müslüman Yaptım 97 izlenme - 3 yıl önce Yeni Akit Yazarı Abdurrahman Dilipak programda, eski Milli Eğitim Müdürü’nün oğlunu hipnoz ile Müslüman yaptığını iddia etti.
Biz Hayvan Gibi İçip... 01:29
Biz Hayvan Gibi İçip... 95 izlenme - 3 yıl önce "Şimdi Söz Sizde" programına konuk olan Esra Elönü, alkol yasağı hakkında ilginç bir tespit yaptı.
Melih Gökçek, Ahmet Hakan'ı Yakalarsam Öpeceğim 04:19
Melih Gökçek, Ahmet Hakan'ı Yakalarsam Öpeceğim 85 izlenme - 3 yıl önce Gökçek: Ahhmet Hakan'ı Yakalarsam Öpeceğim Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Esra Elönü'nün Sunduğu "arafta Sorular" Programına Konuk Oldu. Ül...
Esra Elönü; Atatürk'ten Nefret Ediyorum! 01:30
Esra Elönü; Atatürk'ten Nefret Ediyorum! 60 izlenme - 4 yıl önce Habertürk kanalında "Kime göre neye göre" programına katılan Esra Elönü "Atatürk'ten nefret ediyorum" dedi.
Sinan Çetin: Türkiyenin Adı Osmanlı Olmalı 00:55
Sinan Çetin: Türkiyenin Adı Osmanlı Olmalı 40 izlenme - 2 yıl önce http://www.netgazetesi.net Ünlü yönetmen Sinan Çetin, katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamasında Türkiye adının Osmanlı olarak devam etmesini istediğini vurguladı.
Melih Gökçek : ''onu Bir Yakalarsam '' 04:18
Melih Gökçek : ''onu Bir Yakalarsam '' 67 izlenme - 3 yıl önce Melih Gökçek'ten Ahmet Hakan'a canlı yayında ilginç gönderme