Hoşgeldiniz!

Esra Ertuğrul Videoları İzle

Emzirme Nedir? 04:36
Emzirme Nedir? 12.858 izlenme - 3 yıl önce Emzirme nedir? Neden önemlidir? Emzirme eğitmeni Esra Ertuğrul emzirme ile ilgili önemli bilgileri ailemizletv ile paylaşıyor.
Emzirme Tekniği Nasıldır? 06:55
Emzirme Tekniği Nasıldır? 3.118 izlenme - 3 yıl önce Emzirme tekniği nasıldır? Doğru emzirme hem bebeğimizin hem bizim rahatımız için önemli. Emzirirken bebeğimizi nasıl tutmalıyız? Bebek memeyi nasıl tutmalı? Esra Ertuğrul ailemizletv için anlatıyor.
Bebeğin Gazı Nasıl Çıkarılır? 06:32
Bebeğin Gazı Nasıl Çıkarılır? 1.169 izlenme - 3 yıl önce Yenidoğan bebekler gazlarını kendileri çıkaramazlar. Bu da ağlamalara, sıkıntılara neden olur. Bebeğinizin gazını ne zaman, ne sıklıkta ve nasıl çıkarmanız gerektiğini hamile ve emzirme eğitmeni Esra Ertuğrul ailemizle.tv için anlatıyor.
Çalışan Anneler Nasıl Emzirmeli? 03:19
Çalışan Anneler Nasıl Emzirmeli? 889 izlenme - 3 yıl önce Çalışan anneler nasıl emzirmeli? Çalışan annenin emzirme planı nasıl olmalı? Emzirme eğitmeni Esra Ertuğrul'dan çalışan annelere emzirme önerileri ailemizletv'de.
Prematüre Bebekler Emzirilirken Nelere Dikkat Etmeli? 02:21
Prematüre Bebekler Emzirilirken Nelere Dikkat Etmeli? 177 izlenme - 3 yıl önce Erken doğan, prematüre bebeğinizi nasıl beslemelisiniz? Prematüre bebeklerin emzirilmesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Emzirme Eğitmeni Esra Ertuğrul ailemizletv için anlatıyor.
Bebeğin Tırnağı Nasıl Kesilir? 03:31
Bebeğin Tırnağı Nasıl Kesilir? 144 izlenme - 3 yıl önce Yenidoğan bebeğinizin tırnağını nasıl keseceksiniz? Kıpır kıpır ellerini kontrol ederek dikkatlice tırnağını nasıl kesersiniz? Esra Ertuğrul ailemizletv için anlatıyor.
Doğumdan Sonra Bebeğinizle Eve İlk Geliş 05:07
Doğumdan Sonra Bebeğinizle Eve İlk Geliş 139 izlenme - 3 yıl önce Doğumdan sonra bebeğinizle eve ilk geliş çok değerlidir. Evinizi nasıl hazırlamanız gerektiğini, neler yapmanız gerektiğini, ilk bakımları Esra Ertuğrul ailemizletv için anlatıyor.
Bebek Nasıl Tutulur? Bebek Bezi Nasıl Değiştirilir? Pişik Nasıl Önlenir? 03:14
Bebek Nasıl Tutulur? Bebek Bezi Nasıl Değiştirilir? Pişik Nasıl Önlenir? 133 izlenme - 3 yıl önce Bebek nasıl tutulur? Bebek bezi nasıl değiştirilir? Pişik nasıl önlenir? Esra Ertuğrul hepsini ailemizletv için anlatıyor.
Bebek Banyosu Nasıl Yaptırılır? 03:19
Bebek Banyosu Nasıl Yaptırılır? 162 izlenme - 3 yıl önce Bebek yıkanırken nelere dikkat edilmeli, püf noktalar nelerdir? Hamile eğitmeni Esra Ertuğrul anlatıyor. Hepsi bebek banyosu videomuzda ailemizle.tv 'de
Anne Sütünüz Bebeğinize Yetiyor mu? 04:42
Anne Sütünüz Bebeğinize Yetiyor mu? 105 izlenme - 3 yıl önce Anne sütünüz bebeğinize yetiyor mu? Bebeğinizin doyduğunu nasıl anlayacaksınız? Emzirme Eğitmeni Esra Ertuğrul ailemizletv için anlatıyor.
Bebek Banyosu Nasıl Yaptırılır? 03:19
Bebek Banyosu Nasıl Yaptırılır? 63 izlenme - 3 yıl önce Bebek banyosu nasıl yaptırılır? Bebekler nasıl yıkanmalı? Yıkarken nelere dikkat etmek grekir? Esra Ertuğrul ailemizletv için anlatıyor.