Hoşgeldiniz!

esrar

Bonzai İçen Gençten İbret Dolu Sözler 07:15
Bonzai İçen Gençten İbret Dolu Sözler 32.868 izlenme - 9 yıl önce 11 yaşında esrar kullanmaya başlayan ve daha sonra bonzai illetine başlayan genç, zor da olsa bu illetten kurtuluyor. Bonzai içip kurtulan gençten tavsiyeler.
Rahmetli Marijuanayı Çok Severdi 01:00
Rahmetli Marijuanayı Çok Severdi 27.985 izlenme - 7 yıl önce Dominik cumhuriyetinde kaza sonucu ölen bir gencin cenaze töreninde ilginç anlar yaşandı. Ölen adam sağlığında marijuanayı (esrar) çok sevdiği için toprağa verilmeden önce son kez dudakların arasına marijuana sıkıştırdılar.
Kahreden Gençlik 02:18
Kahreden Gençlik 19.555 izlenme - 8 yıl önce Uzun zamandır yoktum bir video ekliyim dedim Cüneyt Arkın'ın (gazeteci) baş rolünde oynadığı kahreden gençlik filmin ismi ve konusuna uygun önemli bir kesit iyi seyirler...
Adamını Bul - Hippiler 02:50
Adamını Bul - Hippiler 13.896 izlenme - 7 yıl önce Müjdat Gezen ve Hale Soygazi'nin oynadığı Adamını Bul filminden bir sahne
Ünlü Bir Yankesiciyim, Profesyonel Bir Soyguncuyum (Acaba Neresi?) 00:24
Ünlü Bir Yankesiciyim, Profesyonel Bir Soyguncuyum (Acaba Neresi?) 13.703 izlenme - 8 yıl önce İddiaya göre uyuşturucu madde temin ederek, bölgedeki satıcılara dağıttığı belirlenen Selahattin T.'yi takibe aldı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri elde ettiği bilgiler doğrultusunda peşine düştüğü S T.'yi sokak arasına fark edip 'teslim ol' çağrısı yaptı. Kaçan şüpheli kısa süreli kovalamaca sonucu yakalandı. Uyuşturucu madde satışı başta olmak üzere 10 ayrı suçtan 2 yıldır arandığı da belirlenen şüpheliler, ifadelerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandılar. İşte bunlar gibi doğudan göç edip geldiği şehri siken adamlar adana gibi harika bi şehri adını kirletip insanlarını huzursuz ediyorlar. Has Adanalılar kültürlüdür medeniyetlidir, sanatçı çıkarır Adana !
Kanada'da Esrar Almak İçin Oluşan Kuyruk 01:01
Kanada'da Esrar Almak İçin Oluşan Kuyruk 4.730 izlenme - 5 yıl önce Efenim bildiğiniz üzre Kanada yasallaştırdı esrarı. Açılan esrar dükkanlarında uzun kuyruklar oluşmuş. Şimdi Kanada'daki gençler esrar partisi veredursun biz de haberi izleyelim, buyrun.
Ailenin Yüzkarası Sigara Bile İçmezdi - Kemal Sunal 00:49
Ailenin Yüzkarası Sigara Bile İçmezdi - Kemal Sunal 13.867 izlenme - 8 yıl önce Kemal Sunal ve Şevket Altuğ'un başrollerini oynadığı ve başlık parası uğruna İstanbul'a para kazanmak için giden bir gencin hikayesinin anlatıldığı Tokatçı filminden bir sahne. Kemal Sunal, karbonat erol'a eroin satmaya çalışırken köşkün duvarlarındaki resimleri gösterir ve başlar aile büyüklerini anlatmaya.
Polisin Karşısında Esrar Tüttüren Zenci 10:12
Polisin Karşısında Esrar Tüttüren Zenci 4.431 izlenme - 4 yıl önce Zenci abimiz ehliyet soran polisin karşısında cigara tüttürünce polis silahını çekmiş ve olaylar gelişmiş.
Esrar Tarlasının Göbeğinden Mesaj Veren Polis 08:57
Esrar Tarlasının Göbeğinden Mesaj Veren Polis 6.219 izlenme - 7 yıl önce Bugüne kadar birçok mekanda ve farklı topluluklara bağımlılıkla mücadele anlatıcılığı yaptım. Bu defada dedim ki operasyonun merkezinden, Esrar Tarlasının göbeğinden mesajlar vereyim, seyredin bakalım iyi yapmış mıyım? Yükleyicimiz güzel mesajlar vermiş.
Tecavüzcü Coşkun ve Hippi Gençler Katliamı - Kadir İnanır 01:25
Tecavüzcü Coşkun ve Hippi Gençler Katliamı - Kadir İnanır 10.264 izlenme - 8 yıl önce Çocukluğumdan beri bu adam gibi dans etmek istedim,o ilginç el figürlerine ve ayak bilek hareketlerine hayranlıkla bakardım.. Neyse çılgın atarak, coşarak dans eden Coşkun abimizin ve arkadaşlarının hazin sonunu izleyelim.. Ayrıca kesitte tecavüzcü coşkun'un kadrolu disko dansçılığı kurumuna faydalarını da göreceğiz.
İlber Ortaylı: Padişahlar Esrar Bile İçerdi 02:40
İlber Ortaylı: Padişahlar Esrar Bile İçerdi 7.612 izlenme - 8 yıl önce Habertürk'te yayınlanan Teke Tek programına konuk olan İlber Ortaylı, 'Padişahlar içki içer miydi?' sorusuna bakın ne yanıt verdi...
Esrarlı Abi'nin Türkiye'deki Esrar Anlayışına Yorumu 07:57
Esrarlı Abi'nin Türkiye'deki Esrar Anlayışına Yorumu 7.606 izlenme - 8 yıl önce Esrar sağlığa zararlıdır.Berrak bir zihin kendine doğal antidepresanlar edinmelidir. sevgi, barış, karde... neyse
Boluda Uyusturucu Ticareti 01:37
Boluda Uyusturucu Ticareti 7.116 izlenme - 17 yıl önce Boluda Uyuşturucu Ticareti www.mengenpostasi.com'da
Uyuşturucu 03:27
Uyuşturucu 10.514 izlenme - 13 yıl önce
Narkotik İncelemeler - Esrar (45 Dk) 45:19
Narkotik İncelemeler - Esrar (45 Dk) 5.051 izlenme - 8 yıl önce Esrar (Marijuana) kenevir bitkisinin Cannabis Sativa/Cannabis Indica türlerinin çiçeklerinden ve tohum yataklarından elde edilen, vücutta kullanıldığında sarhoşluk ve keyif veren bitki parçalarının ve uyuşturucunun halk arasındaki adıdır. İnsanlık tarihinde uzun bir süredir yer almış çoğu ayin, dini ve kabile kutlamalarında kendine yer bulmuş. Diğer uyuşturucalara oranla zararı daha az olmasına rağmen diğer kapıları açtığı için tüm uyuşturucu yollarının kilit anahtarı olarak görülür. Bazı ülkelerde serbest olması ayrıca yasak olan bölgeler de bununla ilgili kampanyalarla serbest bırakılmasını istenen yasalar çıkartılmak istenmiştir. National Geographic tarafından hazırlanan bu belgesel sağlık problemleri, üretimi ve nasıl insanlara ulaştığını anlatan güzel bir yapım.
Uyuşturucu Yasağının Etkileri 06:25
Uyuşturucu Yasağının Etkileri 2.967 izlenme - 7 yıl önce
BBC - How Drugs Work - 1. Bölüm (Belgesel - 56 dk) 56:58
BBC - How Drugs Work - 1. Bölüm (Belgesel - 56 dk) 3.644 izlenme - 8 yıl önce BCC'nin 2011 yapımı 3 bölümlük uyuşturucu temalı belgesel serisinin birinci bölümü. Bu bölümde cannabis işlenmiş. Uyuşturucuyu uyuşturucu kullananların gözünden anlattıkları bir seri olmuş. Serinin ikinci bölümü Ecstasy'e, üçüncü bölümü kokaine ayrılmış. İkinci ve üçüncü bölümün Türkçe altyazıları henüz mevcut değil. Bu bölümün altyazıları ise Divxplanet'ten psycho_c'ye ait. İyi seyirler.
Yabancılarda Esrar Kafası 02:29
Yabancılarda Esrar Kafası 4.964 izlenme - 9 yıl önce Ablamız acaba bikaç kez böyle tribe girdi mi yani tecrübe edindi mi bilmiyorum ama bence hareketler ''ooo ooo o bu kaçıncı'' dese de ilk kez vuruyor gibi.
Yakalanan Uyuşturucu Satıcısı 05:34
Yakalanan Uyuşturucu Satıcısı 3.116 izlenme - 9 yıl önce Uyuşturucu satan ermeni yakalanırsa uyuşturucu satan ermeniyi Azerbaycan TüRK'leri yakalayıp dövüyo Türk olduklarından şüphe edenler 4.15 ayrıca dikkat etsinler Neden rusça konuşuyorlar diyenler yer odessa yakınları stalinin katlettiği Türk toprakları ve bir avuç kalan Türkler
Esrarın Esrârı 00:04
Esrarın Esrârı 4.166 izlenme - 8 yıl önce Geçen gün bakkaldan 2 kilo eroyin aldım. Normalde eroyini ekmeğe katık ederim, ilk defa pudra şekeri gibi Taksim'deki "Börek Center" den aldığım kürt böreğinin üzerine serpiştireyim de öyle yiyeyim dedim. Lan aklım çıkıyordu az daha, neyseki alihassan geldi sonra. Dükkanın önünü yıkadığı hortumla midemi yıkamış. Uyandığımda saçım yıkanıp yana taranmış, üzerimde örgülü bi süeterle elimde salçalı bi ekmek vardı.
Family Feud - Elden Ele Dolaştırılan Bir Şey 02:09
Family Feud - Elden Ele Dolaştırılan Bir Şey 3.305 izlenme - 8 yıl önce ABD'nin Ailerler Yarışıyor'u Family Feud programında elden ele dolaştırılan bir şeyi 100 kişiye sormuşlar 6 popüler cevap almışlar.
Arıları Marihuanadan Bal Üretmek Üzere Eğitmek 00:30
Arıları Marihuanadan Bal Üretmek Üzere Eğitmek 2.626 izlenme - 8 yıl önce Bir çok insanın dahi gözüyle baktığı arıcı Nicolas Trainerbees, arıları eğitip halk arasında esrar olarak bilinen marihuana bitkisinden bal üretti. Aslında bir çilingir olan Trainerbees, 20 yıldır arıcılıkla uğraşıyor. Marihuananın medikal kullanımı ve yasallaştırılması konusunda yıllardır mücadele veren 39 yaşındaki adam, daha önce arılara çiçek yerine meyvelerden şeker toplamaları için eğiterek değişik ballar ürettiğini dile getiriyor. Çocukluğundan beri doğaya tutkun olan Nicholas, arıların marihuana bitkisinin reçinesini toplamasını ve bal haline getirmesini sağladığı eğitimle elde ettiği esrar balına, ‘cannahoney’, ‘canna balı’ adını vermiş.
Avokadoların İçine Uyuşturucu Yerleştirmek 01:35
Avokadoların İçine Uyuşturucu Yerleştirmek 829 izlenme - 4 yıl önce Avokado son dönemde özellikle Instagram sayfalarında sağlıklı yemek paylaşımları arasında sık sık karşımıza çıkan bir meyve. Ancak Meksikalı uyuşturucu baronları avokadoları uyuşturucu sevkiyatında kullanmış.
Halka Zorla Ot İçirmek - İngiltere 03:08
Halka Zorla Ot İçirmek - İngiltere 3.367 izlenme - 7 yıl önce Türkiye'yi 2021 tarihinde ziyaret etmeyi planlıyan Esrarı Yasallaştırma Komite'si halka açık alanlarda ot içerek aslında düşünüldüğü gibi korkunç bir şey olmadığını gösteriyor.
Cenaze Aracındaki Tabuttan 300 Kilogram Esrar Çıkması 00:48
Cenaze Aracındaki Tabuttan 300 Kilogram Esrar Çıkması 1.033 izlenme - 4 yıl önce Kolombiya polisi bir kontrol noktasında olağan kontrolleri sırasında durdurdukları bir cenaze aracındaki tabutun içinde 300 kilogram esrar ele geçirmiş.
Hiç Ot İçtiniz mi? (Türkçe Altyazılı) 04:42
Hiç Ot İçtiniz mi? (Türkçe Altyazılı) 3.660 izlenme - 9 yıl önce Hollywood Bulvarı'nda Jimmy Kimmel'in ekibinin durdurdukları insanlara ot içip içmediklerine dair sorulan sorularla yapılmış röportajlardır.
Uyuşturucu Satıcısının Peşinden Koşan Bağımlılar 02:37
Uyuşturucu Satıcısının Peşinden Koşan Bağımlılar 2.151 izlenme - 9 yıl önce İngilterede uyuşturucu satıcısının arabasını sokağın başında gören bağımlıların arabanın peşinden koşması, çokluğu polisi bile şaşkına çevirdi...
Türkiye Güzeli Melisa Aslı Pamuk - Beni Adnan Hoca Keşfetti 01:39
Türkiye Güzeli Melisa Aslı Pamuk - Beni Adnan Hoca Keşfetti 2.630 izlenme - 9 yıl önce Türkiye Güzeli Melisa Aslı Pamuk, Adnan Oktar'ın programına konuk olduktan sonra yaşadıklarını anlattı.
Kimi Zehirlemişim Diye Kızan Esrar Satıcısı 00:34
Kimi Zehirlemişim Diye Kızan Esrar Satıcısı 2.024 izlenme - 9 yıl önce Gazetecilerin kendisini çekmesini istemeyen zanlı, "Gidin hırsızlık yapanları çekin." dedi. Gazetecilerin, "Sen de milleti zehirliyorsun." şeklindeki sözleri üzerine, zanlı, "Kimi zehirlemişim, uyuşturucu madde mi satıyorum, esrar satıyorum." diyerek kendisini savundu. Açıklama alıntıdır.
Esrar Tarlasında Göz Hakkı 00:18
Esrar Tarlasında Göz Hakkı 1.451 izlenme - 8 yıl önce Jandarmanın baskın yaptığı bir esrar tarlasında yaşanan konuşmaların yer aldığı kısa bir kesit hepbirlikte izleyelim arkadaşlar.