Hoşgeldiniz!

esre erol

Esra Erol'dan Nevruz Hanım'a ''Kendini Hint Kumaşı Sanıyorsun'' (Esra Erol 02 Mart Çarşamba) 05:00
Esra Erol'dan Nevruz Hanım'a ''Kendini Hint Kumaşı Sanıyorsun'' (Esra Erol 02 Mart Çarşamba) 487 izlenme - 1 yıl önce Atv ekranlarında yayınlanan ''Esra Erol'da'' isimli izdivaç programında ilginç anlar yaşandı. Esra Erol'un hazırlayıp sunduğu evlilik programının en eski isimlerinden olan ve gelen taliplerini hep geri çeviren Nevruz Hanım'a yeni bir talip geldi. Damat adayındaki kriterlerini anlatan Nevruz Hanım'a Esra Erol'dan tepki geldi. Erol gelin adayına ''Sen kendini hint kumaşı sanıyorsun'' demesi stüdyodaki konuklardan büyük alkış aldı.
Gelin Adayım Kilolu Olmasın Fıtık Oluyorum! 00:39
Gelin Adayım Kilolu Olmasın Fıtık Oluyorum! 204 izlenme - 3 yıl önce gelin adayım kilolu olmasın fıtık oluyorum diyen adam
Gürsel Bey ile Nebiha Hanım 3 Yıl Sonra Tekrar Buluştular (Esra Erol 02 Mart Çarşamba) 05:00
Gürsel Bey ile Nebiha Hanım 3 Yıl Sonra Tekrar Buluştular (Esra Erol 02 Mart Çarşamba) 75 izlenme - 1 yıl önce Atv ekranlarında hafta içi hergün canlı olarak yayınlanan Esra Erol'un hazırlayıp sunduğu ''Esra Erol'da'' isimli izdivaç programında ilginç anlar yaşandı. Üç yıl önceki programda birbirlerine talip olan ve evlilik aşamasında ayrılan Gürsel Bey ile Nebiha Hanım tekrar birbirlerine talip olarak evlilik için ilk adımı attı.
Esra Erol'da Aslıhan Söylediği Şarkıyla Stüdyodakileri Eğlendirdi (Esra Erol 01 Mart Salı) 04:25
Esra Erol'da Aslıhan Söylediği Şarkıyla Stüdyodakileri Eğlendirdi (Esra Erol 01 Mart Salı) 66 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol'da isimli evlendirme programında taliplerini bekleyen Aslıhan söylediği ''Dert Sende Derman Bende'' isimli şarkıyla stüdyodakileri ve sunucu Esra Erol'u eğlendirdi.