Hoşgeldiniz!

Eşşek Şakaları

Duş Alan Kıza Yapılan Acımasız Şaka 00:16
Duş Alan Kıza Yapılan Acımasız Şaka 52.590 izlenme - 11 ay önce Ev tipi türü bir şaka videosu ile karşınızdayım.Görüntülerde belliki karı koca bunlar,neyse bu korkunç şakayı izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Eşek Şakası Kurbanı Korkudan Altına Kaçırdı! 04:23
Eşek Şakası Kurbanı Korkudan Altına Kaçırdı! 4.481 izlenme - 6 ay önce Amerikalı genç adam, en yakın arkadaşının eşek şakasının kurbanı oldu. Youtube yayıncısı Ryan, bir randevulaşma sitesi üzerinden en yakın arkadaşıyla temasa geçmesi için bir aktris ile anlaştı. Aktris, eşek şakası kurbanı olacak adamı gece "Netflix izler rahatlarız" mesajıyla site üzerinden evine davet etti. Eve vardığında vakit kaybetmeden soyunan kadını gören adam, online randevulaşma sayesinde piyango vurduğu zannederek kadının bütün isteklerini başta tereddütsüz kabul etti. ÜST ÜSTE ŞOK CİHAZI DARBELERİ SONRASINDA ALTINA KAÇIRDI Genç kadının kendisiyle cinsel ilişkiye girmek istediğini düşünen adam, elinin fırına kelepçelenmesini fantezi yaşayacağı düşüncesiyle kabul etti. Aktris, şaka kurbanı adamı fırına kelepçeledikten sonra elektroşok cihazını çıkarınca talihsiz adam neye uğradığını şaşırdı. Başta ne olup bittiğini anlayamayan adam, üst üste şok cihazına maruz kalınca eşek şakası sırasında acıdan ve korkudan idrarını kaçırdı. "RANDEVULAŞMA SİTESİNİ KULLANIRKEN DİKKATLİ OLUN" Dehşete düşüren eşek şakası videosu, Hammy TV adlı Facebook sayfasında iki yüz binden fazla izlendi. Eşek şakasının hazırlayıcısı Ryan, videonun açıklamasına: "Tinder'ı kullanırken dikkatli olun. Bu adam dikkatli olması gerektiğini zor yoldan öğrendi" satırlarını yazdı.
Olur Olmadık Yerde Birbirine Eşek Şakası Yapan Kızlar - 2 00:56
Olur Olmadık Yerde Birbirine Eşek Şakası Yapan Kızlar - 2 26.167 izlenme - 6 ay önce Birbirlerine yaptıkları eşek şakalarıyla çığır açmış kızların kameraya yansıyan eğlenceli ve komik görüntüleri sizlerle.
Arkadaşa Yapılan Eşek Şakası 00:15
Arkadaşa Yapılan Eşek Şakası 3.328 izlenme - 6 ay önce Yaptığı düzenekle arkadaşına eğlenceli bir eşek şakası hazırlayan çılgın adam. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Olur Olmadık Yerde Birbirine Eşek Şakası Yapan Kızlar - 3 00:59
Olur Olmadık Yerde Birbirine Eşek Şakası Yapan Kızlar - 3 2.714 izlenme - 6 ay önce Birbirlerine yaptıkları eşek şakalarıyla çığır açmış kızların kameraya yansıyan eğlenceli ve komik görüntüleri yenisi sizlerle.
Boyundan Büyük Kişiye Boyundan Büyük Eşek Şakası Yapan Velet 00:10
Boyundan Büyük Kişiye Boyundan Büyük Eşek Şakası Yapan Velet 450 izlenme - 6 ay önce Çocukları severiz tabi,canları sıkıldıkları zaman sapıtan çocukları pek sevmeyiz.görüntüde abisi yaşından adama eşek şakasını arıtmıcak türde şaka yapan veledi izliyoruz
Arkadaşına Acı Verici Eşek Şakası Yapan Genç 00:05
Arkadaşına Acı Verici Eşek Şakası Yapan Genç 108 izlenme - 6 ay önce Arkadaşlara şaka yapmak güzeldir.Şaka yapmak çok acılı ise kötüdür.Görüntüde izleyeceğiniz arkadaşına haince şaka yapan genci izlicez
Eşşek Şakası Dedorant+Ateş 01:30
Eşşek Şakası Dedorant+Ateş 52 izlenme - 6 ay önce FACEBOOK https://www.facebook.com/xgiresnx https://www.facebook.com/profile.php?... ........................................­........................................­................................ İNSTAGRAM https://www.instagram.com/krkmz_giresun/ https://www.instagram.com/tanertekin_/ ........................................­........................................­.......................... FACEBOOK SAYFAMIZ https://www.facebook.com/TeknoWeb-151... https://www.facebook.com/KarÅŸÄ...
Birbirlerine Eşşek Şakası Yapan Kızlar 01:27
Birbirlerine Eşşek Şakası Yapan Kızlar 15.677 izlenme - 6 ay önce Birbirlerine yaptıkları eşek şakalarıyla çığır açmış kızların kameraya yansıyan eğlenceli ve komik görüntüleri sizlerle.
Neymar ve Suarez'den Pique'ye Eşek Şakası 00:35
Neymar ve Suarez'den Pique'ye Eşek Şakası 47 izlenme - 6 ay önce Barcelona'nın yıldız futbolcuları Neymar ve Suarez, Pique'ye antrenmanda şaka yaptılar ama Pique'de boş durmadı.
Şaka Yapmak İsterken Karısının Yüzünü Yakan Adam 01:02
Şaka Yapmak İsterken Karısının Yüzünü Yakan Adam 121.950 izlenme - 11 ay önce ABD'de bir adam karısına şaka yapmak için saç kurutma makinesinin içerisini pudrayla doldurdu. Kapının arkasına geçen adam büyük bir merakla karısının tepkisini beklemeye başladı. ALEV PÜSKÜRMEYE BAŞLADI Saç kurutma makinesinin içerisinden fışkıran pudralarla ne olduğunu anlamaya çalışan kadın o sırada başına geleceklerden habersizdi. Bir anda alev alan makine kadının suratına alev püskürtmeye başladı. O anları videoya alan koca, yayını kesip hemen karısına yardıma koştu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Otobüs Yolcularına Mükemmel Şaka 02:40
Otobüs Yolcularına Mükemmel Şaka 7.288 izlenme - 2 yıl önce Otobüs Yolcularına Mükemmel Şaka Otobüse binen yolcular ve öğrencilere hazırlanan şaka eğlenceli ve komik anlar yaşatacak.
Güneşlenen Kıza Kötü Şaka 00:42
Güneşlenen Kıza Kötü Şaka 367 izlenme - 8 ay önce Güneşlenen Kıza Kötü Şaka
Volkan Demirel'e Sulu Şaka 00:22
Volkan Demirel'e Sulu Şaka 1.233 izlenme - 1 yıl önce Sezon öncesi hazırlık kampını Topuk Yaylası'nda sürdüren Fenerbahçe'de kaptan Volkan Demirel sulu bir şakanın kurbanı oldu. Tecrübeli kaleci o anın görüntülerini sosyal medya aracılığı ile paylaştı.
Takım Arkadaşlarından Granit Xhaka'ya Şaka 00:07
Takım Arkadaşlarından Granit Xhaka'ya Şaka 17.455 izlenme - 12 ay önce Arsenal futbolcularının otobüs yolculuğu esnasında kestiren Xhaka'ya yaptıkları şaka.
Onlarda & Bizde Şaka Anlayışı 00:21
Onlarda & Bizde Şaka Anlayışı 6.224 izlenme - 2 yıl önce Şöyle bakıyorum onlarda yapılan şakaya bir de dönüyorum kendimize bakıyorum, sonrası malum. İzleyelim efendim.
İnsanlara Şaka Yapmama Şakası (Thug Life İçerir) - Ayef Tv 04:27
İnsanlara Şaka Yapmama Şakası (Thug Life İçerir) - Ayef Tv 8.570 izlenme - 1 yıl önce İnsanlara hiç bir şaka yapmadığımız halde kamera şakası yaptığımızı ve şakalandıklarını söyledik.
Kız Arkadaşımı Hamile Bıraktım - Babaya Şaka Yapmak 03:19
Kız Arkadaşımı Hamile Bıraktım - Babaya Şaka Yapmak 46.085 izlenme - 3 yıl önce Hindistanlı bir genç şaka yaptığı babasından feci dayak yedi.. Bir problemim var deyip odasına çağırdığı babasına kız arkadaşını hamile bıraktığını söyledi. Olayı duyan adam adeta çılgına döndü. Oğluna tekme tokat girişen adam en sonunda sopayı eline kapmışken oğlu olayın bir şaka olduğunu söyledi. Hırsı geçmeyen adam şaka olduğuna bile zor inandı.
Annesine Anlamsız Şaka Yapıp Azar İşiten Genç 00:30
Annesine Anlamsız Şaka Yapıp Azar İşiten Genç 25.373 izlenme - 10 ay önce Vilog, çelınç, sılaym mılaym derken çok acayip bi çağa doğru sürükleniyoruz. Abone ve like uğrunu şu yaşadğımız evrende neler olduğunu, neler olabileceğini artık kestirmek zor.
2016 En Komik Şaka Videoları 10:05
2016 En Komik Şaka Videoları 3.743 izlenme - 11 ay önce 2016 En Komik Şaka Videoları - Kandırılanların Yerinde Olmak İstemeyeceksiniz kuzutv
Öteki Gündem'de Cansu Canan Özgen'i Şok Eden Şaka (Öteki Gündem 19 Şubat Cuma) 02:06
Öteki Gündem'de Cansu Canan Özgen'i Şok Eden Şaka (Öteki Gündem 19 Şubat Cuma) 32.802 izlenme - 1 yıl önce Cansu Canan Özgen, canlı yayında iletişim uzmanı konuklarının şakasıyla neye uğradığını şaşırdı. Habertürk'te Cansu Canan Özgen'in sunduğu Öteki Gündem'in konukları, akademisyen yazar Sefer Darıcı ve iletişim uzmanı Emrah Akçay oldu. YALANIN ALTINDAKİ GERÇEK Yalanın altında yatan gerçekler ve istihbarat çalışmalarındaki yalan tespit uygulamalarının konuşulduğu programda konuklar, sunucu Özgen'e kötü bir şaka yaptı. Konuklarına "Nasıl kandırılıyoruz" diye soran Özgen, Emrah Akçay'ın "Bu mu soru" şeklindeki tepkisi ve ardından söyledikleriyle neye uğradığını şaşırdı.
Psikopat Babadan Hunharca Şaka 04:16
Psikopat Babadan Hunharca Şaka 8.345 izlenme - 2 yıl önce Önceki videosu yayınlanmıştı hatırlarsınız. Oyun konsolu hastası oğlunun konsolunu kıran psikopat babadan bir umuıt konsol bekleyen oğluna hunharca şaka.
Nikah Memuruna Şaka Yapmaya Kalkan Damadın Sonu 00:29
Nikah Memuruna Şaka Yapmaya Kalkan Damadın Sonu 11.764 izlenme - 2 yıl önce Videoda afacan damat adayımız diğer törenlerden de özenmiş, bir komiklik yapmak istemiş. Genelde nikah memurlarımız zengin düğünlerinde dakikalarca bekletilen ve anlamsız şaklabanlıklar yapan kişilerdir ama burada paran yoksa efendi olucaksın mesajını açıkca vermiştir.
Neden Kız Arkadaşımın Poposuna Baktın Amanda Cerny'li Şaka 07:10
Neden Kız Arkadaşımın Poposuna Baktın Amanda Cerny'li Şaka 115.195 izlenme - 12 ay önce Amanda Cerny her zamanki çekiciliğini kullanarak insanların başını yakma peşinde. Vitaly ile birlikte bir şaka videosuna imza atan Amanda, sokaktaki insanları hedef aldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Metroda Kapının Önünde Dikilen Kıza Yapılan Şaka 00:21
Metroda Kapının Önünde Dikilen Kıza Yapılan Şaka 9.248 izlenme - 2 yıl önce Kapıların kapanmasını dikkatlice hesaplayan piç bir vatandaş kıvrak bir hareketle kızı metro dışı bırakıyor.
Oktay Kaynarca'dan Annesine Film Gibi Şaka 02:26
Oktay Kaynarca'dan Annesine Film Gibi Şaka 4.090 izlenme - 1 yıl önce Başarılı oyuncu Oktay Kaynarca, annesine öyle bir şaka yaptı ki, film senaryolarını aratmıyor. Anneler günü için aldığı 80 yıllık takım kolye setini, bahçeye gömdürdü ve annesine rüyasında sık sık bahçede gömü gördüğünü söyledi. 10 gün boyunca rüyalarını anlattı, durdu. Ve sonunda annesi meraktan kazı yapınca, büyük şok yaşadı..
Böyle Şaka Türkiye'de Olsa Neler Olur 01:53
Böyle Şaka Türkiye'de Olsa Neler Olur 247.951 izlenme - 2 yıl önce Böyle Şaka Türkiye'de Olsa Neler Olur Bu şaka Türkiye de olsa çok can yanar sanırım izleyelim ve görelim.
Klostrofobik Arkadaşa Şaka Yapmak 03:03
Klostrofobik Arkadaşa Şaka Yapmak 6.354 izlenme - 2 yıl önce Son yıllarda ciddi bir artış gösteren klostrofobik (kapalı yerde kalmaktan korkan) insanlardan birine, diğer kız arkadaşları bir şaka yapmış. Bire bir kendisi kapalı alanda kalmamasına karşın yine de etkileniyormuş demekki bu insanlar. Allah şifa versin diyelim. İnsanların böyle takıntılarıyla uğraşan piçleri de kınıyorum. Yükseklikle, bıçakla, silahla şaka yapanlar da var. Yapanları uyarın, yaptırmayın diye yüklüyorum.
Genç Kızları Bayıltan Şaka! 00:32
Genç Kızları Bayıltan Şaka! 3.673 izlenme - 10 ay önce Genç kızlar, kendilerine yapılan şaka karşısında zor anlar yaşadı. Kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüler sizlerle...
Akşamdan Kalma Sevgiliye Acımasız Şaka 04:36
Akşamdan Kalma Sevgiliye Acımasız Şaka 7.806 izlenme - 10 ay önce Gece küçük çaplı alem yaptıktan sonra etrafı neden toplamamız gerektiğiniz en güzel örneği bu videoda! Ancak mutfağı dağınık halde bırakan bu adam için her şey artık çok geç. Geçmiş olsun diyoruz...