Hoşgeldiniz!

Estetik Cerrahı Videoları İzle

Vajinoplasti Ameliyatı (Vajina Daraltma Ameliyatı) Kimlere Uygulanır? 01:14
Vajinoplasti Ameliyatı (Vajina Daraltma Ameliyatı) Kimlere Uygulanır? 1.282 izlenme - 2 yıl önce Vajinoplasti Ameliyatı (Vajina Daraltma Ameliyatı) kimlere uygulanır? Op. Dr. Evren Helvacı bilgiler veriyor. www.evrenhelvaci.com
Karın Germe Ameliyatında İyileşme Süresi Ne Kadardır? 02:58
Karın Germe Ameliyatında İyileşme Süresi Ne Kadardır? 1.844 izlenme - 4 yıl önce Seda Sayan - Dr.ibrahim Aşkar Program Konuğu.karın Germe Ameliyatı İyileşme Süresi Ne Kadardır?
Meme Büyütme Ameliyatının Bir Riski Var Mıdır : Protez Kanser Yapar Mı? 01:04
Meme Büyütme Ameliyatının Bir Riski Var Mıdır : Protez Kanser Yapar Mı? 434 izlenme - 4 yıl önce Meme Büyütme Ameliyatının Bir Riski Var Mıdır : Protez Kanser Yapar Mı?
Simetri ve Estetik Cerrahi 01:06
Simetri ve Estetik Cerrahi 285 izlenme - 4 yıl önce estetik, protez, ameliyat
Bölgesel İncelemede Yeni Trend Olan Lazer Lipoliz Nedir : Lipoliz İle Kaç Beden İnceltilir? 03:48
Bölgesel İncelemede Yeni Trend Olan Lazer Lipoliz Nedir : Lipoliz İle Kaç Beden İnceltilir? 209 izlenme - 4 yıl önce Bölgesel İncelemede Yeni Trend Olan Lazer Lipoliz Nedir : Lipoliz İle Kaç Beden İnceltilir?
Meme Protezini Sonradan Değiştirmek Mümkün Mü - Ameliyat Ne Kadar Sürüyor? 01:04
Meme Protezini Sonradan Değiştirmek Mümkün Mü - Ameliyat Ne Kadar Sürüyor? 38 izlenme - 4 yıl önce 10.05.2013 Tarihinde Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Meme Protezini Sonradan Değiştirmek Mümkünmü? Ameliyat Ne Kadar Sürüyor? Hakkında Seda Sayanın Seda Sultan Programında Bilgi Verdi.
Ünlü estetik cerrahı ölümden döndü 05:18
Ünlü estetik cerrahı ölümden döndü 16 izlenme - 4 yıl önce Ünlü estetik cerrahı ölümden döndü
Bebek Sahibi Olan Annenin Estetik Operasyonu Yaptırması İçin Ne Kadar Süre Geçmesi Gerekir? 01:38
Bebek Sahibi Olan Annenin Estetik Operasyonu Yaptırması İçin Ne Kadar Süre Geçmesi Gerekir? 21 izlenme - 4 yıl önce Bebek Sahibi Olan Annenin Estetik Operasyonu Yaptırması İçin Ne Kadar Süre Geçmesi Gerekir?
Lazerli Liposuctionın Normalinden Farkı Nedir? 01:53
Lazerli Liposuctionın Normalinden Farkı Nedir? 17 izlenme - 4 yıl önce Seda Sayan - Dr.İbrahim Aşkar program konuğu.Lazerli liposuction'ın normalinden farkı nedir?