Hoşgeldiniz!

Estetik Operasyon Videoları İzle

Çok Para Harcayarak Barbie'ye Benzemeya Çalışan Kadın 03:55
Çok Para Harcayarak Barbie'ye Benzemeya Çalışan Kadın 4.514 izlenme - 1 yıl önce 42 yaşındaki Nannette Hammond isimli bu kadın Barbie'ye benzemek için tam olarak 500 bin dolar yani yaklaşık 1.5 milyon TL harcamış. Estetik operasyon bağımlısı Narnette aynı zamanda 5 çocuk annesi... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
'Kusursuz kadın' cümlesini yıkan kısa film - Supervenus 02:29
'Kusursuz kadın' cümlesini yıkan kısa film - Supervenus 10.073 izlenme - 3 yıl önce 17. Brüksel Kısa Film Festivali'nde büyük ilgi gören "Supervenus", modern toplumda kadına dayatılan 'kusursuz olma zorunluluğu'na çok net bir şekilde dikkat çekmiş. Filmin yönetmeni Frederic Doazani ilk işi olan Supervenus'le daha çok adından söz ettirecek gibi.
Vücudunda 12 Litre Silikonla Yaşayan Estetik Bağımlısı Kadın 04:48
Vücudunda 12 Litre Silikonla Yaşayan Estetik Bağımlısı Kadın 1.696 izlenme - 3 yıl önce Plastik Cerrahi bağımlısı 58 yaşındaki kadın bugüne kadar 75 yasadışı estetik operasyon yaptırmıştır.Vücudunu aşırı derecede tahrip etmiş ve toplamda tahmini olarak 12 litre silikon enjekte edilmiştir. İnsanlıktan çıkmış resmen...
Op.Dr.Onurkan İdacı - Meme Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 02:37
Op.Dr.Onurkan İdacı - Meme Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 1.239 izlenme - 3 yıl önce Meme Büyütme büyük Göğüslere Kavuşmak “göğüs Büyütme Ameliyatı” İle Artık Hayal Olmaktan Çıkıyor. Önceden Küçük Göğüslerine Geçici Çözümler Sunan ... Op.Dr.Onurkan İdacı taze bilgilerini açıklamak için videoyu seçti ve healthplay'e geldi. HealthPlay hakkında daha fazla bilgi, http://www.healthplay.co/ 'da Adres: Uğur Mumcu (Köroğlu) Cad.No:71 Gaziosmanpaşa – Ankara Telefon: 0(312)222 09 08 E-mail: iletisim@estetikakademi.com http://estetikakademi.com/
Göz Altı Torbaları Nasıl Giderilir Ve Operasyon Aşamaları Nelerdir? 00:40
Göz Altı Torbaları Nasıl Giderilir Ve Operasyon Aşamaları Nelerdir? 297 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/goz-alti-torbalari-nasil-giderilir-operasyon-asamalari-nelerdir/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer, göz çevresi estetiğiile ilgili değerli bilgiler veriyor. Daha önce “Göz altındaki renk değişimi neden olur ve nasıl giderilir?” sorusuna yanıt aldığımız Op. Dr. Sümer, sorularımızı yanıtlamaya devam ediyor; Göz altındaki renk değişimi neden olur ve nasıl giderilir? Yanıtı şimdi MigrosTV’de!
Göz Kapağı Estetiğinde İz Kalır Mı Ve Ya Tekrar Operasyon Gerekir mi? 00:38
Göz Kapağı Estetiğinde İz Kalır Mı Ve Ya Tekrar Operasyon Gerekir mi? 246 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/goz-kapagi-estetiginde-iz-kalir-mi-tekrar-operasyon-gerekir-mi/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer, göz kapağı estetiğiile ilgili değerli bilgiler veriyor. Göz kapağı estetiğinde iz kalır mı, tekrar bir operasyon gerekir mi? Yanıtı şimdi MigrosTV’de! Ayrıca göz estetiği ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevapları burada; Göz kapağı estetiği hangi durumlarda uygulanır? Göz altı torbaları nasıl giderilir? Operasyon hangi aşamalardan oluşur?
Ünlü Oyuncu, Canlı Yayında Estetik Operasyon Geçirdi 00:46
Ünlü Oyuncu, Canlı Yayında Estetik Operasyon Geçirdi 119 izlenme - 2 yıl önce 'Sahil Güvenlik' dizisiyle şöhreti yakalayan 43 yaşındaki Nicole Eggert, bir TV kanalı için canlı yayında göğüs küçültme operasyonu geçirdi.
Vip Therapie - 17 01:14:58
Vip Therapie - 17 205 izlenme - 3 yıl önce Vip Therapie - 17
Göz Kapağı Ameliyatı Nedir? - Op. Dr. İbrahim Oskui 02:20
Göz Kapağı Ameliyatı Nedir? - Op. Dr. İbrahim Oskui 145 izlenme - 3 yıl önce Op.Dr.İbrahim Oskui taze bilgilerini açıklamak için videoyu seçti ve healthplay'e geldi. HealthPlay hakkında daha fazla bilgi, www.healthplay.com'da Adres Bilgilerimiz Tel: 0212 292 03 33-34 Gsm: 0532.3127809 Fax: 0532 312 78 09 Email: bilgi@ibrahimoskui.com Adres: Inönü cad.Osmanli Sok. No:2 D:4 Taksim Istanbul (The Marmara Oteli Yani) http://www.ibrahimoskui.com/
Birden Fazla Estetik Operasyon Aynı Anda Yapılabilir mi? 01:00
Birden Fazla Estetik Operasyon Aynı Anda Yapılabilir mi? 133 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/birden-fazla-estetik-operasyon-ayni-anda-yapilabilir-mi/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer ile plastik ve estetik cerrahi üzerine konuşuyoruz. Birden fazla estetik operasyon aynı anda yapılabilir mi? Yanıtı ve çok daha fazlası MigrosTV‘de!
Vip Therapie - 18. bölüm 01:15:23
Vip Therapie - 18. bölüm 131 izlenme - 3 yıl önce Vip Therapie - 18. Bölüm
Op Dr Ali Mezdeği : Karın Germe Estetik Ameliyatı 05:14
Op Dr Ali Mezdeği : Karın Germe Estetik Ameliyatı 170 izlenme - 4 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Lazer Lipolizin İyileşme Süreci Nasıl İşler? 01:19
Lazer Lipolizin İyileşme Süreci Nasıl İşler? 77 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/lazer-lipolizin-iyilesme-sureci-nasil-isler/ Lazer lipolizin ne olduğu ve kimlere uygulanabildiğini sormuş olduğumuz Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer'den sorumuzun yanıtını almıştık. Şimdi gelin biraz da uygulama sonrasına değinelim. Lazer lipolizin iyileşme süreci nasıl işler? Yanıtı MigrosTV'de!
Gıdı Bölgesinde Estetik Operasyon Nasıl Yapılır? 01:40
Gıdı Bölgesinde Estetik Operasyon Nasıl Yapılır? 101 izlenme - 4 yıl önce Gıdı Bölgesinde Estetik Operasyon Nasıl Yapılır? Aynı Anda Başka Ne Tür Ameliyatlar Yapılır?
Meme Estetiği Operasyonu Sonrası Yaşanabilecek Sorunlar Nelerdir? 00:45
Meme Estetiği Operasyonu Sonrası Yaşanabilecek Sorunlar Nelerdir? 51 izlenme - 3 yıl önce Meme estetiği operasyonu geçirmiş hastaların hayatlarının devamında karşılaşabilecekleri sorunlar nelerdir? Yanıtı videomuzda.
Başarılı Bir Estetik Operasyon Hangi Koşullara Bağlıdır? 01:29
Başarılı Bir Estetik Operasyon Hangi Koşullara Bağlıdır? 7 izlenme - 3 yıl önce Son zamanlarda estetik operasyonlara olan ilgi arttı. Daha fazla haber için www.izlesene.com/haberlercom kanalına abone olabilirsiniz...