Hoşgeldiniz!

estetik operasyonlar

Lazer Lipoliz Nasıl Yapılır? 00:53
Lazer Lipoliz Nasıl Yapılır? 198 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/lazer-lipoliz-nasil-yapilir/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer ile daha önce lipolizin ne olduğunu ve kimlere uygulanabildiğini konuşmuştuk. Peki lazer lipoliz nasıl yapılır? Plastik ve estetik cerrahiye dair aradığınız her şey MigrosTV‘de! İşte onlardan bir diğeri; jinekomasti nedir, yanıtı MigrosTV‘de!
Yağ Aldırma İşleminden Sonra Hastalar Nelere Dikkat Etmelidir? 00:54
Yağ Aldırma İşleminden Sonra Hastalar Nelere Dikkat Etmelidir? 148 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/yag-aldirma-isleminden-sonra-hastalar-nelere-dikkat-etmelidir/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer‘den lazer lipoliz hakkında faydalı bilgiler alıyoruz. Fazla kiloları ile başı dertte olanlar bu videolarımızı kaçırmasın! Lazer lipolizin ne olduğu ve etkisinin kalıcı olup olmadığı ile başladığımız söyleşimize yağ aldırma işleminden sonra hastaların nelere dikkat etmesi gerektiği ile devam ediyoruz. Detaylar için bizden ayrılmayın!
Estetik 02:31
Estetik 64 izlenme - 3 yıl önce Estetik international Kurumsal Tanıtım
Lazer Lipoliz Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanır? 00:55
Lazer Lipoliz Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanır? 89 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/lazer-lipoliz-vucudun-hangi-bolgelerine-uygulanir/ Fazla kilolar ile başınız dertte mi? Diyet listeleri ile de aranız pek iyi değilse bir başka yöntem olan lazer lipolizi sizin için araştırdık. Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer‘den lazer lipoliz hakkında detaylı bilgi aldık. Önce ne olduğunu ve kimlere uygulanabildiğini danıştık, şimdi gelin lazer lipolizin vücudun hangi bölgelerine uygulanabildiğinin cevabını izleyelim. Detaylar videomuzda!
Lazer Lipoliz Nedir; Kimlere Uygulanabilir ve Belirli Bir Kilo Eşiği Var mıdır? 01:02
Lazer Lipoliz Nedir; Kimlere Uygulanabilir ve Belirli Bir Kilo Eşiği Var mıdır? 89 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/lazer-lipoliz-nedir-kimlere-uygulanabilir-ve-belirli-bir-kilo-esigi-var-midir/ Fazla kiloların en etkili çözümlerinden biri olan lazer lipoliz ile ilgili Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer‘den faydalı bilgiler aldık. İsterseniz önce lazer lipolizin ne olduğu, kimlere uygulanabildiği ve belirli bir kilo eşiği olup olmadığı ile başlayalım. Plastik ve estetik cerrahiye dair aradığınız her şey MigrosTV‘de. Meme operasyonları hakkında detaylı bilgi sizi burada bekliyor!
Doğum Sonrası Yapılabilecek Kombine Estetik Operasyonlar Nelerdir? 00:55
Doğum Sonrası Yapılabilecek Kombine Estetik Operasyonlar Nelerdir? 97 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/dogum-sonrasi-yapilabilecek-kombine-estetik-operasyonlar-nelerdir/ Kadınların en hassas dönemlerinden biri olan doğum ve doğum sonrası, bedende oluşan birtakım tahribatların çözümü bazen cerrahi müdahaleye kadar uzanabiliyor. Peki doğum sonrası yapılabilecek kombine estetik operasyonlar nelerdir? Yanıtını Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer‘den alıyoruz.
Genç bir cilt için hangi uygulamalar tercih ediliyor? - İşimiz Estetik 11 Haziran 2017 Pazar 30:16
Genç bir cilt için hangi uygulamalar tercih ediliyor? - İşimiz Estetik 11 Haziran 2017 Pazar 24 izlenme - 9 ay önce Leyla Ataman ve Dr. Hüseyin Tırman’ın sunduğu İşimiz Estetik programında bu hafta ameliyatsız yüz gençleştirme konuşuldu. Konuklar ise Medikal Estetik Hekimi Dr. Mustafa Karataş, Dermotolog Dr. Ayşegül Saltat ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Taner Bahar'dı.
Lazer Lipolizin Etkisi Kalıcı mıdır? 00:59
Lazer Lipolizin Etkisi Kalıcı mıdır? 69 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/lazer-lipolizin-etkisi-kalici-midir/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer, lazer lipoliz hakkında bilinmeyenleri MigrosTV izleyicileri için yanıtlıyor. Daha önce lazer lipolizin nasıl yapıldığını ve vücudun hangi bölgelerine uygulanabildiğini sormuştuk; peki, lazer lipolizin etkisi kalıcı mıdır? Yanıtı ve çok daha fazlası MigrosTV‘de!
Erkekler İçin Estetik Operasyonları Nelerdir? 00:46
Erkekler İçin Estetik Operasyonları Nelerdir? 120 izlenme - 5 yıl önce Erkekler İçin Estetik Operasyonları Nelerdir?
Lazer Lipoliz Sonucunda Yağ Oranı Ne Kadar Azaltılabilir? 00:54
Lazer Lipoliz Sonucunda Yağ Oranı Ne Kadar Azaltılabilir? 70 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/lazer-lipoliz-sonucunda-yag-orani-ne-kadar-azaltilabilir/ Kilo vermek isteyenler ekran başına! Diyet yapıyor ancak bir türlü kilo veremiyorsanız, bu videolar size alternatif öneriler sunabilir. Lazer lipoliz hakkında tüm bilinmeyenleri Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer, MigrosTV izleyicileri için açıkladı. İşte lazer lipoliz hakkında en sık sorulan sorulardan biri; lazer lipoliz sonucunda yağ oranı ne kadar azaltılabilir? Detaylar videomuzda.
Seda Sayan'ın Konuğu Doç Dr İbrahim Aşkar, Estetik Operasyonları Anlatıyor 15:14
Seda Sayan'ın Konuğu Doç Dr İbrahim Aşkar, Estetik Operasyonları Anlatıyor 62 izlenme - 5 yıl önce Seda Sayan'ın konugu Doç Dr İbrahim Aşkar, lazer lipoliz,saç ekimi, operasyonlari anlatiyor. 12.06.2013 Programda geçen konu başlıkları : AWT yöntemi nerelere uygulanır Çok büyük meme isteyen bir hastaya ne tür tavsiyelerde bulunulur Kaş ekimi nasıl yapılır, son yenilikler nelerdir Lazer Lipoliz hangi bölgelere uygulanır Lazer Lipoliz işleminden sonra ne kadar süre korse kullanılır Lazer Lipoliz kaç seans işleminden sonra sonuç verir Lazer Lipoliz yöntemi nedir Lazer Lipolizin klasik liposuction'a göre üstünlüğü nedir Meme büyütme operasyonu nedir ve nasıl uygulanır Önceden liposuction yaptıran kişi sonradan lazer lipoliz yaptırmak isterse avantajı nedir Saç ekim süresi kaç seanstır, greft sayısı ile ekilen saç ekimi aynımıdır Saç ekimi herkese uygulanabilir mi Saç ekiminde ne tür yöntemler uygulanır Saç ekiminde yeni yöntemlerle yüzde şişlik olur mu? Selülit tedavisinde kullanılan en etkili yöntem nedir,kaç seanstır Yeni ekilen saçlar ne kadar süre içinde çıkar, prp uygulamasının etkisi nedir