Hoşgeldiniz!

estetik uzmanı

Meme Küçültme Veya Dikleştirme Ameliyatlarının Riskleri Nelerdir? 01:29
Meme Küçültme Veya Dikleştirme Ameliyatlarının Riskleri Nelerdir? 10.080 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Meme küçültme veya dikleştirme ameliyatlarının riskleri nelerdir? hakkında Sağlık Turu programında bilgi verdi.
İbretlik Dudak Silikonu Rezaleti 00:59
İbretlik Dudak Silikonu Rezaleti 82 izlenme - 3 ay önce Adana'da yaşayan Merve Keleş, internette kendisini estetik uzmanı olarak tanıtan kuaför Soner G.’ye dudak silikonu yaptırdı. Dudakları işlemden yarım saat sonra şişmeye başlayan Merve Keleş, 18 gündür hastanede tedavi altında ve enjekte edilen belirsiz madde nedeniyle dudağını tamamen kaybetme riskiyle karşı karşıya
Karın Germe Ameliyatında İyileşme Süresi Ne Kadardır? 02:58
Karın Germe Ameliyatında İyileşme Süresi Ne Kadardır? 1.906 izlenme - 4 yıl önce Seda Sayan - Dr.ibrahim Aşkar Program Konuğu.karın Germe Ameliyatı İyileşme Süresi Ne Kadardır?
Lazer Lipoliz Nedir? 01:14
Lazer Lipoliz Nedir? 839 izlenme - 4 yıl önce 10.05.2013 tarihinde Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Lazer Lipoliz nedir? hakkında Seda Sayanın Seda Sultan programında bilgi verdi.
Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Estetik Meme Operasyonları Hakkında Bilgi Veriyor - Sağlık Turu 10:18
Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Estetik Meme Operasyonları Hakkında Bilgi Veriyor - Sağlık Turu 851 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, estetik meme operasyonları hakkında sağlık turu programında bilgi verdi. Program içindeki konular : Ameliyattan sonraki dönemde iyileşme sürecinde korse verilir mi? Büyük memeler boyun ve sırt ağrısı yapar mı? Meme ameliyatı nedir? Meme ameliyatları nasıl yapılır? Nasıl şekil verilir? Meme ameliyatlarının genel amacı nedir? Meme dikleştirme ameliyatı nedir, nasıl yapılır? Meme hacim olarak küçükse meme dikleştirme ve protez koyma işlemi neye göre yapılır? Meme küçültme ameliyatlarında yana doğru yağlanma varsa bu bölgelere hangi işlemler yapılır? Meme küçültme operasyonlarında nelere dikkat etmek gerekir? Meme küçültme operasyonu geçirmiş bir hasta bebek emzirebilir mi? Meme küçültme veya dikleştirme ameliyatlarının riskleri nelerdir?
Lazer Lipoliz Kaç Seanstır? 00:12
Lazer Lipoliz Kaç Seanstır? 719 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar,Lazer Lipoliz kaç seanstır? hakkında Seda Sayan' ın Seda Sultan programında bilgi verdi.
Meme Protezleri Kaç Çeşittir? 02:42
Meme Protezleri Kaç Çeşittir? 626 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Meme protezleri kaç çeşittir? hakkında sağlık turu programında bilgi verdi.
Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Estetik Meme Operasyonlari Hakkında Bilgi Veriyor 14:06
Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Estetik Meme Operasyonlari Hakkında Bilgi Veriyor 543 izlenme - 4 yıl önce Sağlık Turu Program Konuğu ; Plastik ve Estetik Cerrah Dr. İbrahim Aşkar Doç. Dr. İbrahim Aşkar, aşağıdaki konular hakkında bilgi verdi. Meme protezi ameliyatı ne kadar sürer? Meme protezi nereye koyulur? Meme protezi ameliyatından sonra hastaya ne gibi öneriler sunulur? Meme protezi koyulan yere göre avantaj veya dezavantajları? Meme protezi takılan kişide memede sarkma olabilir mi? Meme protezi yaptırmak isteyenlere ne gibi çalışmalar yapılır, ne tür araştırmalar yapılır? Meme protezleri alerjiye yol açar mı? Meme protezleri ile ne tür problemler giderilebilir? Meme protezleri kaç çeşittir? Meme protezleri kaç yaşından sonra uygulanabilir?
Meme Büyütme Ameliyatının Bir Riski Var Mıdır : Protez Kanser Yapar Mı? 01:04
Meme Büyütme Ameliyatının Bir Riski Var Mıdır : Protez Kanser Yapar Mı? 435 izlenme - 4 yıl önce Meme Büyütme Ameliyatının Bir Riski Var Mıdır : Protez Kanser Yapar Mı?
Karın Kaslarındaki Gevşeklik Karın Germe Ameliyatı İle Nasıl Giderilir? 00:57
Karın Kaslarındaki Gevşeklik Karın Germe Ameliyatı İle Nasıl Giderilir? 225 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar,karın Kaslarındaki Gevşeklik Karın Germe Ameliyatı İle Nasıl Giderilir Hakkında Sağlık Turu Programında Bilgi Verdi.
Karın Germe Ameliyatı 00:24
Karın Germe Ameliyatı 358 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar,karın Germe Ameliyatı Yaptıran Kadın Hasta Hamile Kalmak İsterse Ameliyat Nasıl Yapılır Hakkında Sağlık Turu Programında Bilgi Verdi.
Güneş Lekeleri İçin Lazer Tedavisi Nasıl Kullanılıyor? 00:38
Güneş Lekeleri İçin Lazer Tedavisi Nasıl Kullanılıyor? 366 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Güneş Lekeleri İçin Lazer Tedavisi Nasıl Kullanılıyor, Ne Kadar Verim Alınabiliyor Hakkında Güzel Bir Gün Programında Bilgi Verdi.
Estetik Burun Operasyonları Kalıcı Mıdır? 00:55
Estetik Burun Operasyonları Kalıcı Mıdır? 322 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Estetik burun operasyonları kalıcımıdır? hakkında sağlık turu programında bilgi verdi.
Karın Germe Ameliyatı İle Meme Protezi Bir Arada Yapılabilir Mi 00:54
Karın Germe Ameliyatı İle Meme Protezi Bir Arada Yapılabilir Mi 219 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Karın germe ameliyatı ile meme protezi bir arada yapılabilir mi hakkında sağlık turu programında bilgi verdi.
Meme Protezi Koyulan Yere Göre Avantaj Veya Dezavantajları? 00:45
Meme Protezi Koyulan Yere Göre Avantaj Veya Dezavantajları? 238 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Meme protezi koyulan yere göre avantaj veya dezavantajları? hakkında sağlık turu programında bilgi verdi.
Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır? 00:51
Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır? 154 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar,Karın Germe ameliyatı nasıl yapılır hakkında sağlık turu programında bilgi verdi.
Soğuk Lifting Uygulaması Nasıl Yapılır : Fazla Yağlar Bu Yöntemle Alınabilir Mi? 01:05
Soğuk Lifting Uygulaması Nasıl Yapılır : Fazla Yağlar Bu Yöntemle Alınabilir Mi? 259 izlenme - 4 yıl önce Hemen Doç. Dr. İbrahim Aşkar Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Soğuk lifting uygulaması nasıl yapılır? Fazla yağlar bu yöntemle alınabilir mi? hakkında Evdeki Misafir programında bilgi verdi.
Meme Büyütme Ve Küçültme Ameliyatı Olanlar Bebek Emzirebilir Mi? 01:30
Meme Büyütme Ve Küçültme Ameliyatı Olanlar Bebek Emzirebilir Mi? 223 izlenme - 4 yıl önce Seda Sayan'ın konuğu Doç Dr İbrahim Aşkar, estetik cerrahi operasyonları anlatıyor. Meme büyütme ve küçültme ameliyatı olanlar bebek emzirebilir mi?
Merve Hemşire'nin Hayatını Karartan Kuaför, Hırsızlıktan Tutuklandı 02:27
Merve Hemşire'nin Hayatını Karartan Kuaför, Hırsızlıktan Tutuklandı 10 izlenme - 3 ay önce Adana'da 'estetik uzmanı' gibi tanıtıp silikon yaparak kadınların hayatını kabusa çeviren kuaför Soner Gülnaz, hırsızlık suçundan yargılandığı davada 5 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Neden Karın Germe Ameliyatları Yapılır? 01:07
Neden Karın Germe Ameliyatları Yapılır? 128 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar,Neden karın germe ameliyatları yapılır hakkında sağlık turu programında bilgi verdi.
Botox ( Botoks ) Operasyonları Vücudun Hangi Bölgelerine Yapılır - Ne Kadar Süre Vücudumuzda Kalır? 00:30
Botox ( Botoks ) Operasyonları Vücudun Hangi Bölgelerine Yapılır - Ne Kadar Süre Vücudumuzda Kalır? 150 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Botox (botoks) operasyonları vücudun hangi bölgelerine yapılır? Ne kadar süre vücudumuzda kalır? hakkında evdeki misafir programında bilgi verdi.
Seda Sultan : Plastik Ve Estetik Cerrah Doç. Dr  İbrahim Aşkar 14:03
Seda Sultan : Plastik Ve Estetik Cerrah Doç. Dr İbrahim Aşkar 169 izlenme - 4 yıl önce 30.05.2013 Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Lazer Lipoliz,saç Ekimi,meme Büyütme Hakkında Seda Sayanın Seda Sultan Programında Bilgi Verdi. programda Geçen Konu Başlıkları akustik Dalga Tedavisi (awt) Nedir? awt Tedavisi İle Selülitlerden Kurtulmak Mümkün Müdür? Kaç Seanstır? bayanlarda Kaş Ekimi Nasıl Yapılıyor? kasdan Dolayı Meme Protezi Yapıldıktan Sonra Ağrı Oluşur Mu? Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir? lazer Lipoliz Gevşeme Ve Sarkmaya Yol Açarmı? lazer Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanabilir? lazer Lipoliz Kaç Seanstır? lazer Lipoliz Nedir? lazer Lipoliz Uygulamasında Hasta Ağrı Çekermi? Bu İşlem Bir Ameliyat Mıdır? lazer Lipolizin Diğer Sistemlere Göre Farkı Nedir? meme Büyütme Ameliyatından Sonra İlerde Hasta Protezi Tekrar Büyütmek Veya Küçültmek İsterse Ne Yapılıyor? meme Büyütme İz Bırakır Mı, Ne Kadar Sürer Ve Ne Tür Protezler Tercih Edilir? meme Büyütme Operasyonları Risk Oluşturur Mu, Emzirmeye Engel Teşkil Eder Mi? meme Protezi Hangi Tür Anestezi Yöntemi Kullanılır Ve Doğal Gözükür Mü? meme Protezleri Ömürlük Müdür? Değiştirebilir Ve Çıkartılabilir Mi? saç Ekimi Kaç Seans Sürer Ve İşlem Sırasında Ağrı Oluşur Mu? Saçın Yönü Neye Göre Ayarlanır? saç Ekiminde Ekilecek Saç Kökleri Nerelerden Alınır? saç Ekiminde Greft Sayısı Olarak Kaç Adet Yakalanabiliyor? saç Ekiminde Prp Yöntemi Ve Fue Yöntemi İle Şişlik Oluşur Mu? saç Ekiminde Son Yenilikler Neledir?
Bölgesel İncelemede Yeni Trend Olan Lazer Lipoliz Nedir : Lipoliz İle Kaç Beden İnceltilir? 03:48
Bölgesel İncelemede Yeni Trend Olan Lazer Lipoliz Nedir : Lipoliz İle Kaç Beden İnceltilir? 210 izlenme - 4 yıl önce Bölgesel İncelemede Yeni Trend Olan Lazer Lipoliz Nedir : Lipoliz İle Kaç Beden İnceltilir?
Meme Küçültme Ameliyatında Ne Tür Teknikler Kullanılır? 01:18
Meme Küçültme Ameliyatında Ne Tür Teknikler Kullanılır? 93 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Meme küçültme ameliyatında ne tür teknikler kullanılır
Meme Protezi Meme Dokusunun Arkasına Konulursa Ne Tür Problemler Ortaya Çıkarabilir 00:36
Meme Protezi Meme Dokusunun Arkasına Konulursa Ne Tür Problemler Ortaya Çıkarabilir 62 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Meme protezi meme dokusunun arkasına konulursa ne tür problemler ortaya çıkabilir
Meme Küçültme Operasyonundan Sonra İyileşme Süreci Nasıldır? 00:32
Meme Küçültme Operasyonundan Sonra İyileşme Süreci Nasıldır? 80 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Meme küçültme operasyonundan sonra iyileşme süreci nasıldır hakkında sağlık turu programında bilgi verdi. göğüs küçültme meme küçültme ameliyatsız meme küçültme fiyatları meme küçültme ameliyat fiyatları meme küçültme video meme küçültme resimleri meme küçültme izle meme küçültme ameliyatı
Yüz Cerrahisinde Son Trendler Nelerdir? 06:04
Yüz Cerrahisinde Son Trendler Nelerdir? 104 izlenme - 4 yıl önce Yüz Cerrahisinde Son Trendler Nelerdir?
Karın Germe Ameliyatı İle Ne Tür Ameliyatlar Kombine Edilebilir 01:00
Karın Germe Ameliyatı İle Ne Tür Ameliyatlar Kombine Edilebilir 65 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Karın germe ameliyatı ile ne tür ameliyatlar kombine edilebilir hakkında sağlık turu programında bilgi verdi.
Karın Germe Ameliyatlarında Göbeğin Deliği Yer Değiştirir Mi? 00:33
Karın Germe Ameliyatlarında Göbeğin Deliği Yer Değiştirir Mi? 50 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar,Karın Germe ameliyatlarında göbeğin deliği yer değiştirir mi hakkında sağlık turu programında bilgi verdi.
Karın Germe Operasyonunda Korse Kullanımı Varmıdır, Ameliyat Sonrası Hasta Ne Yapmaması Gerekir 00:42
Karın Germe Operasyonunda Korse Kullanımı Varmıdır, Ameliyat Sonrası Hasta Ne Yapmaması Gerekir 62 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar,karın Germe Operasyonunda Korse Kullanımı Varmıdır, Ameliyat Sonrası Hasta Ne Yapmaması Gerekir Hakkında Sağlık Turu Programında Bilgi Verdi.