Hoşgeldiniz!

Eşyalar Videoları İzle

Bakır Eşya Nasıl Parlatılır? 00:52
Bakır Eşya Nasıl Parlatılır? 35.470 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bakir-esya-nasil-parlatilir/ Bakır eşya nasıl parlatılır diyenler, bakır eşya parlatmak için pratik önerimizi mutlaka izleyin! Limon ve tuz yöntemini biliyor muydunuz? Bakır kaplarınızı nasıl parlatabileceğiniz ile ilgili videolar MigrosTV’de! Bu videolar da ilginizi çekebilir; keçeden yüzük ve çiçek nasıl yapılır, sevimli kar küresi yapımı.
Mersin'de oda mezar bulundu 03:53
Mersin'de oda mezar bulundu 9.302 izlenme - 4 yıl önce Mersin'de elektrik direği için iş makinesi ile kazı yapan işçiler, içinde insan iskeleti ve bazı tarihi eşyaların bulunduğu oda şeklinde mezar buldu.
mühendislik harikası eşyalar 06:29
mühendislik harikası eşyalar 3.862 izlenme - 7 yıl önce evinizde yer problemi yaratmayacak mükemmel eşyalar
Uçakta Unutulan Eşyaların Satışı 03:34
Uçakta Unutulan Eşyaların Satışı 850 izlenme - 2 yıl önce Efenim Havayolu şirketlerinde unutulan eşyalar, büyük bir markete dönüşüyor. Sahiplerinin unuttuğu binlerce bavul önce ihale yöntemiyle satışa çıkarılıyor, içinden çıkan eşyalarsa piyasa değerinden çok düşük miktarlara alıcı buluyor. Havayolu marketindeki ürün çeşitliliği görenleri şaşırtıyor.
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max - Karusel - Mutfak eşyaları - Türkçe izle 05:05
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max - Karusel - Mutfak eşyaları - Türkçe izle 439 izlenme - 2 yıl önce Ekskavatör Max ile yine karuseli çevireceğiz. Bugün topların üzerinde çeşitli mutfak eşyalarının resmi var. Hep birlikte onların isimlerini öğreneceğiz. Bakalım Max da eğlenecek mi. Bizimle bir kazı makinesi yapmak ister misin? Bu hem eğlenceli hem de eğitici olacak "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yılbaşı Eşyalarını Hidrolik Presle Parçaladılar 03:10
Yılbaşı Eşyalarını Hidrolik Presle Parçaladılar 78 izlenme - 4 ay önce Eline geçirdikleri her şeyi parçalayan Hydraulic Press Channel isimli kanal bu sefer yılbaşı eşyalarını birer birer parçaladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sanalika Kayıp Eşyalar!!! 03:12
Sanalika Kayıp Eşyalar!!! 1.116 izlenme - 7 yıl önce çok eğleneceksiniz izlerken ii düşünün
Bıçak Nasıl Paketlenir? 00:34
Bıçak Nasıl Paketlenir? 943 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bicak-nasil-paketlenir/ Kesici aletler ile aranız nasıl? Bir anlık hata ile derin izler bırakan yaralanmalara neden olan bıçağın pratik bir paketlenme yolu var. Önce bıçaklarınızın keskin taraflarını fırın eldiveninin içine koyun ve sonra sap kısımlarından bantlayarak sabitleyin. Hayat kurtaran pratik öneriler MigrosTV’de!
Isı Tabancası Tuvalet Kağıdına Tutulursa Ne Olur? 03:50
Isı Tabancası Tuvalet Kağıdına Tutulursa Ne Olur? 121 izlenme - 8 ay önce MrGear ekibi ampul, çakmak, futbol topu, tuvalet kağıdı gibi eşyalara ısı tabancasıyla yüksek ısı verirse ne olacağını gözlemliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Streç Film ile Kutu ve Çekmece Nasıl Sabitlenir 00:34
Streç Film ile Kutu ve Çekmece Nasıl Sabitlenir 650 izlenme - 3 yıl önce Taşınırken işinizi kolaylaştıracak, eşyalarınızın kırılmasını veya deforme olmasını önleyecek öneriler vermeye devam ediyoruz. Streç film ile kutu ve çekmece nasıl sabitlenir? Yanıtı videomuzda. http://migrostv.migros.com.tr/
Elektronik Atıkların Geri Dönüşümü 02:23
Elektronik Atıkların Geri Dönüşümü 556 izlenme - 2 yıl önce Bireysel veya toplumsal, teknoloji ile ilişkimiz hayatı kolaylaştırmanın da ötesinde bir bağımlılık hâlinde devam ediyor. Gündelik alışkanlıklarımızın her sahasına etki eden bu teknolojik gelişim sonucunda gün geçmiyor ki daha üstün performanslı ürünler piyasaya sürülüyor. Bu değişimi yakından takip etmekse son zamanların en büyük trendi. Hepimizin evinde ömrünü dolduran, beğenmeyip yenilediğimiz ya da bozulup yer işgal eden cihazlar var. Şimdiye kadar kontrolsüz geri dönüşüme giden bu tür elektronik eşyalar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın hazırladığı Elektronik Atık Yönetmeliği sayesinde çevresel zararları bertaraf edilerek ekonomiye geri kazandırılacak. Şu an Türkiye'de 21 lisanslı, elektronik atık geri dönüşüm tesisi var. Fakat bunların çoğu yetersiz ve tam kapasite çalışmıyor.
Yeşilce Beldesi Manzaraları Ve Unutulmayan Büyükle 05:00
Yeşilce Beldesi Manzaraları Ve Unutulmayan Büyükle 1.806 izlenme - 8 yıl önce yeşilce beldesi manzaraları ve unutulmayan büyüklerimiz barış eriçok
Taşınırken Ayna ve Çerçevelerin Kırılması Nasıl Önlenir? 00:30
Taşınırken Ayna ve Çerçevelerin Kırılması Nasıl Önlenir? 575 izlenme - 3 yıl önce Taşınma telaşınız mı var? Bu karışık sürece ışık tutacak pratik önerilerimiz var! Onlardan ilki, belki de en önemlisi aynalar ve çerçevelerin kırılmadan taşınması! Peki, hassas eşyaları kırılmadan taşımanın yöntemi nedir? http://migrostv.migros.com.tr/
Sıradan Eşyalarla 2016'nın Popüler Şarkılarını Çalan Adam 02:47
Sıradan Eşyalarla 2016'nın Popüler Şarkılarını Çalan Adam 40 izlenme - 4 ay önce Andrew Huang sıradan eşyalarla yılın popüler şarkılarını çaldığı çalışmalarına 2016'yı da ekledi. Müzik aleti olmadan müzik yapan Andrew Huang'ın bu yılki çalışmasını izliyoruz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
90'lı Yıllarda Her Evde Olan Nadide Eşyalar 03:58
90'lı Yıllarda Her Evde Olan Nadide Eşyalar 14 izlenme - 2 ay önce Doksanlı yıllarda her gittiğiniz evde bu eşyalardan mutlaka vardı. Olmayan evlerde zengin evidir falan da diyemiyeceğim. Çünkü moda arkadaşlar...
wolfteam yeni eşyalar 04:10
wolfteam yeni eşyalar 496 izlenme - 6 yıl önce wolfteam'a yakında gelecek olan eşyalar.
Dual Antika Gramofon 01:53
Dual Antika Gramofon 563 izlenme - 4 yıl önce Dual Antika Gramofon
Sanalika Eşyalarım 01:18
Sanalika Eşyalarım 502 izlenme - 7 yıl önce işte eşyalarım
Antika National Ahşap Para Kasası 00:39
Antika National Ahşap Para Kasası 490 izlenme - 5 yıl önce ANTİKA NATİONAL AHŞAP PARA KASASI
Eviniz Küçükse Bu Ürünler Tam Sizlik 03:28
Eviniz Küçükse Bu Ürünler Tam Sizlik 109 izlenme - 3 yıl önce Sam Samuel ile müthiş bir video sizlerle.. Eviniz darsa ve eşyalara çok fazla yeriniz yoksa bu videoda aradığınız her şeyi bulacaksınız.. umarım beğenirsiniz...
İnsanların Çikolata İle Yaptığı 20 Çılgın Şey - w/Enes Aslanlı ( Sesli Video ) 02:01
İnsanların Çikolata İle Yaptığı 20 Çılgın Şey - w/Enes Aslanlı ( Sesli Video ) 55 izlenme - 9 ay önce Kanalımıza Ücretsiz Abone Olmayı Unutmayınız.. ___ Bu Videoda İnsanların Çikolata İle Yaptığı 20 Çılgın Şey'i Derledim Umarım Beğenirsiniz... ___ Seslendiren Enes'in Kanalı Tam Şurada ; https://goo.gl/wRvVQV ___ !!En Büyük Destek İçin Videolardaki Reklamlara Tıklayabilirsiniz! ___ !!Bağış : https://www.paypal.me/MuharremK31 ___ İletişim İçin Facebook Profil:https://goo.gl/8cA2mi ___ Hazırlayan Muharrem Karagülle Seslendiren Enes Aslanlı ___ Binbir Bilgi Tv Tüm Hakları Saklıdır...
Eski Eşyalarınızı Yeni Gibi Yapacak 10 Süper Taktik 05:02
Eski Eşyalarınızı Yeni Gibi Yapacak 10 Süper Taktik 10 izlenme - 1 ay önce Hiç eşyalarınızı eskimesine üzülüp, onları atmak yerine yeni hale getirebilmek için bir yol olup olmadığını düşündünüz mü? aslında bu sorunu çözmek için şansınız var. Eskiyen eşyalarınızı atmanıza gerek yok,yalnızca yeni gibi görünmelerini sağlayacak sırları ve yöntemleri bilmeniz yeterli. İşte test edilmiş 10 süper solüsyon!
Tek Komut Bloğu İle Bedrock Eşyalar (Minecraft) 1.9 Ve Üzeri 07:27
Tek Komut Bloğu İle Bedrock Eşyalar (Minecraft) 1.9 Ve Üzeri 37 izlenme - 8 ay önce Arkadaşlar bu video benim İzlesene'deki ilk videom. Bu videoda size Minecraft'ta tek komut bloğu ile nasıl bedrock eşyaları alabileceğinizi gösterdim. İyi Seyirler. GhostLife Oyunda YouTube sayfasına abone olmayı unutmayın: https://www.youtube.com/channel/UC9Ni5SSajjkUdWWWQajl2yw Komut'un Linki: http://pastebin.com/ec5BPg8e
Siirt'te Kendi Kendine Yanan Eşyalar 04:49
Siirt'te Kendi Kendine Yanan Eşyalar 246 izlenme - 4 yıl önce Siirt'te esrarengiz olaylar.Bir evde kendi kendine yangın çıkıyor.
Çantamda Neler Var 06:00
Çantamda Neler Var 81 izlenme - 3 yıl önce Çantamda Olan Seyler Ve Bazı Poster Ve Makyajlarımı Gösteriyo Eğer Beğeni Çok Olursa Değisik Seyler Yapmayı Düsünüyorum Örneğin Dergi Tanıtımı Ünlüler Ve Benzeri Seyler
Hayat Residence Evim (Yeni) 03:00
Hayat Residence Evim (Yeni) 292 izlenme - 7 yıl önce yenilmezjexa’nın evinde kısa bir gezinti yapalım. sanalikainsanlari.blogspot.com
Minecraft Temel Eşyalar Bölüm 1 02:51
Minecraft Temel Eşyalar Bölüm 1 192 izlenme - 4 yıl önce Minecraft Temel Eşyalar Bölüm 1
Alet Edevatla İnsan Portresi! 00:43
Alet Edevatla İnsan Portresi! 81 izlenme - 3 yıl önce Optik illüzyon ile gündelik eşyalar ile insan portresi yapmak mümkün "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İşte Benim Zeki Müren Müzesi 01:20
İşte Benim Zeki Müren Müzesi 91 izlenme - 2 yıl önce Yapı Kredi Kültür Merkezi'nde açılan sergide, Zeki Müren'in çocukluğundan son günlerine kadar gündelik hayatına ışık tutan belgeleri ve kostümleri meraklıların beğenisine sunuldu.
Turistlerin Değerli Eşyalarını Yemek İçin Çalan Kurnaz Maymunlar 03:07
Turistlerin Değerli Eşyalarını Yemek İçin Çalan Kurnaz Maymunlar 30 izlenme - 1 yıl önce BBC'nin raporuna göre bazı maymunlar turistlerin değerli eşyalarını çalarak, onlardan yiyecek alabileceklerini öğrenmişler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."