Hoşgeldiniz!

et

Zakkum - Gidiyorum Yolcu Et 04:58
Zakkum - Gidiyorum Yolcu Et 1.503.320 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı:Her Gün Sonbahar Albüm Yılı:2013 Şarkı Sözleri (Lyrics): Verdiğin Acıdan Değil Zaten İçesim Varmış Uyku Tutmuyor Beni Sabahı Göresim Varmış Suç Sende Değil Çekip Gidesim Varmış Kal Demek Kolay Değil Elin Havada Kalmış Gidiyorum Yolcu Et Unutacağız Elbet Bu Şehir Bu Sonbahar Artık Sana Emanet Gidiyorum Yolcu Et Unutacağız Elbet O Günler O İlk Bahar Hiç Yaşanmadı Farz Et Gidiyorum Yolcu Et Prodüksiyon: Doğan Müzik Yapım Söz: Cem Senyücel Müzik: Yusuf Demirkol
Dj Army - Deli Et Beni Remix 03:40
Dj Army - Deli Et Beni Remix 1.339.010 izlenme - 4 yıl önce Dj Army - Deli Et Beni (Remix) Şarkı Sözleri (lyrics): Sönmüş bir volkan gibiyim hazırım alevlenmeye Gel içimdeki ateşi yak savrulayım göklere Biraz kül biraz duman alıp sevişelim sevginle Tayfunlar söndürmesin yansın dünya benimle Gel bir dokun bana yeter cehennemden kurtulayım Sana sarılıp seninle yok olup güneş gibi yeniden doğayım Hadi gir ruhuma sar beni Çal fikrimi deli et beni Fırtınalar kopar içimde Unuttur bana kendimi Söz-Müzik: Harun Kolçak
Nusret'in Gözü Kapalı Et Kesmesi 00:45
Nusret'in Gözü Kapalı Et Kesmesi 24.259 izlenme - 4 hafta önce Nusret yeni video yayınladı. Sosyal medya beğeniler ve tepkiler olarak yine ikiye bölündü.
Taylan Kaya - Aşkı Tarif Et Bana 02:27
Taylan Kaya - Aşkı Tarif Et Bana 1.115.509 izlenme - 3 yıl önce Şarkı sözleri: canım sıkıldı yine kalem kağıt önümde geldin yine aklıma yazmak istedim beste yazmakla bitmek bilmez bu kalpten bu aşk gitmez defalarca söyledim seven kalp aşka yenilmez sevmek sevilmekmidir aşka yenilmekmidir yoksa her yattığında onu düşlemekmidir göz göze geldiğinde çocukça gülmekmidir söylesene sevgili senin gözünde aşk nedir aşkı tarif et bana içinde sen ol ama ben severken terkettin gözümde yaş hala sevgi nedir bilmedin ben sevdim sen değmedin kırmızı bir mercedes bedeninle takas ettin cebimde 10 liram var ne yapsam bilmiyorum güzeltepe yolunda torbacı bekliyorum ben kendimi içerek teselli ediyorum değmezmiş hiçbir şeye kendimi mahfediyorum çarşaf aldım elime boş tütün koydum birde biraz esrar savurdum hayallerim üstüne sardım baba 1 üçlü seni unutmak güçtü bir duman çektim sonra gülüşün aklıma düştü ne güzel gülümserdin bu yazdığım son derdim sevmiyorum demişsin seni ben çok mu gerdim gözümden akan seldin sevmeye götün yer mi sevmeyi bilmem ama yediğin şeylerde belli insan kalpsiz yaşar mı tüm insanlar kaşar mı senle çıktıktan sonra kardeşine yavşar mı böyle kahpelik olmaz sevenler böyle yapmaz bunu yapan kaşarın bu kalpte hiç işi olmaz anlatıyorlar bana oda seni çok sevdi senden sonra kimseye sen gibi güvenmedi buluştuğunuz yerde saatlerce bekledi sen gelmeyince oda hayallerine yol verdi diyarbakır misali muamele yapma kardeş biz biliriz kim doğru kim yanlış kimse kalleş seviyor dediğin kız içime düşürdü ateş artık bundan sonra o benden kopan büyük bir leş taylan kaya yazdı bak iyi dinle bu sözleri aklına geldiğimde belki dolar gözlerin eskiyi hatırlayıp dönmek istersen geri dönme artık istemem senin o kahpe kalbini
Her Gün Makarna Yiyen Adam 01:03
Her Gün Makarna Yiyen Adam 13.371 izlenme - 4 hafta önce Karısının her gün makarna yapmasından şikayetçi olan adamın dramını izliyoruz
Dans Et Eğlen Alkışla | Bebek Şarkıları | Çocuk Şarkıları 2016 | Sevimli Dostlar | Adisebaba Tv 01:20
Dans Et Eğlen Alkışla | Bebek Şarkıları | Çocuk Şarkıları 2016 | Sevimli Dostlar | Adisebaba Tv 446.757 izlenme - 2 yıl önce Humty Dumty - Dans Et Eğlen Alkışla ingilizce çocuk şarkısını Türkçe olarak hem izleyip hem de dinleyebilirsiniz. Dans Et Eğlen Alkışla Şarkı Sözleri: Dans et eğlen haydi şimdi alkışla Dans et eğlen haydi şimdi alkışla Dans et eğlen oyna sende hayat güzel haydi durma dans et eğlen haydi şimdi alkışla Dans et eğlen haydi şimdi ayaklar Dans et eğlen haydi şimdi ayaklar Dans et eğlen oyna sende hayat güzel haydi durma dans et eğlen haydi şimdi ayaklar Dans et eğlen hemen kollar havaya oley Dans et eğlen hemen kollar havaya oley Dans et eğlen oyna sende hayat güzel haydi durma dans et eğlen hemen kollar havaya oley Dans et eğlen haydi şimdi sende gül hah ha Dans et eğlen haydi şimdi sende gül hah ha Dans et eğlen oyna sende hayat güzel haydi durma dans et eğlen haydi şimdi sende gül hah ha
Nusret'in Eti Moleküllerine Ayırması 00:53
Nusret'in Eti Moleküllerine Ayırması 11.544 izlenme - 3 hafta önce Nusret 'Eti molekül'lerine ayırıyosun dediler' açıklamasıyla yeni video paylaştı. Sosyal medya tepkiler ve beğeniler olarak yine ikiye bölündü.
Nusret'in Takipçilerini Tiksindiren Son Videosu 01:00
Nusret'in Takipçilerini Tiksindiren Son Videosu 39.155 izlenme - 3 ay önce Şov yaparak hazırladığı yemekler ve kendine has tuzlama tarzıyla her zaman beğeni toplayan Nusret'in son videosundaki sinek takipçilerini tiksindirdi.
Dj Kantik Ft. Funda - Deli Et Beni 05:02
Dj Kantik Ft. Funda - Deli Et Beni 594.845 izlenme - 3 yıl önce Original Club Mix
Nusr-Et'in But Parçalama Ve Sıyırma Sanatı 00:57
Nusr-Et'in But Parçalama Ve Sıyırma Sanatı 13.466 izlenme - 1 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem but parçalama ve sıyırma gösterisi sizlerle.
Kayahan - İlk Değil 04:31
Kayahan - İlk Değil 188.968 izlenme - 2 yıl önce
Biftek Tarifi - Oktay Usta 02:42
Biftek Tarifi - Oktay Usta 200.908 izlenme - 4 yıl önce Biftek Tarifi - Oktay Usta
Dubai Nusret'te 1500 TL Hesap Ödemek - Orkun Işıtmak 10:14
Dubai Nusret'te 1500 TL Hesap Ödemek - Orkun Işıtmak 17.284 izlenme - 2 ay önce Bana göre gördüğüm işinin hakkını veren en iyi türk youtuberlardan biri olan Orkun Işıtmak kardeşimizin dubai'de çektiği bir vlog'da nusret'e gidiyor ve kazıklanıp geri geliyor. Çocuğun etini kesmeyen nusret'e ise diyecek bir şey yok. İzliyoruz.
Mutlu Ettiler, Mutlu Oldular 01:25
Mutlu Ettiler, Mutlu Oldular 187.641 izlenme - 3 yıl önce Her yıl Kasım'ın üçüncü Perşembesi 'Mutlu Et Mutlu Ol' günü olsun dedik. İlk çağrımıza kulak veren binlerce kişiye teşekkürlerimizle.
Nusret'in Kız Versiyonu 00:42
Nusret'in Kız Versiyonu 33.576 izlenme - 6 ay önce Ete karşı duyduğu farklı hisler ve sergilediği hareketlerle fenomen olan Nusr-et Steak House'un sahibi Nusret'i taklit eden kızı izliyoruz.
Martı ile Karganın Et Kavgası 02:09
Martı ile Karganın Et Kavgası 2.513 izlenme - 1 hafta önce Taksim Meydanı’nda martıyla karganın et parçasını kazanma mücadelesi komik görüntüler oluşturmuş.
Nusr-Et ile Sanat 01:00
Nusr-Et ile Sanat 32.283 izlenme - 6 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Ete Göte Para Vermeyen Ablamız 00:31
Ete Göte Para Vermeyen Ablamız 5.996 izlenme - 1 ay önce Gürcistanda kendi dengine bir kasap bulmuş ve nusr-et'e meydan okuyan etli götlü ablamız.
Nusr-Et'in Kuzu Dansı 00:43
Nusr-Et'in Kuzu Dansı 25.927 izlenme - 6 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Funda - Deli Et Beni (İlkan Günüç Remix) 04:12
Funda - Deli Et Beni (İlkan Günüç Remix) 146.048 izlenme - 4 yıl önce Funda Deli Et Beni ilkanGünüç Remix Sönmüş bir volkan gibiyim hazırım alevlenmeye Gel içimdeki ateşi yak savrulayım göklere Biraz kül biraz duman alıp sevişelim sevginle Tayfunlar söndürmesin yansın dünya benimle Gel bir dokun bana yeter cehennemden kurtulayım Sana sarılıp seninle yok olup Güneş gibi yeniden doğayım Hadi gir ruhuma sar beni Çal fikrimi deli et beni Fırtınalar kopar içimde Unuttur bana kendimi Sönmüş bir volkan gibiyim hazırım alevlenmeye Gel içimdeki ateşi yak savrulayım göklere Biraz kül biraz duman alıp sevişelim sevginle Tayfunlar söndürmesin yansın dünya benimle Gel bir dokun bana yeter cehennemden kurtulayım Sana sarılıp seninle yok olup Güneş gibi yeniden doğayım Hadi gir ruhuma sar beni Çal fikrimi deli et beni Fırtınalar kopar içimde Unuttur bana kendimi
Hayko Cepkin Bertaraf Et 03:07
Hayko Cepkin Bertaraf Et 368.349 izlenme - 10 yıl önce bertaraf et hayko cepkin rock
Nusr-Et'in Ağız Sulandırması 00:18
Nusr-Et'in Ağız Sulandırması 14.198 izlenme - 4 ay önce Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem et sanatı gösterisi. Nusret, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemdeki yerini korumayı çok iyi başarıyor.
Taylan Kaya - Aşkı Tarif Et Bana / Sözleriyle 2016 02:34
Taylan Kaya - Aşkı Tarif Et Bana / Sözleriyle 2016 46.964 izlenme - 7 ay önce Taylan Kaya - Aşkı Tarif Et Bana / Sözleriyle 2016 AŞAĞIDAKİ HESAPLAR GERÇEK HESAPLARIMDIR. BUNLARIN DIŞINDA OLAN HESAPLAR ADIMA AÇILMIŞ SAHTE HESAPTIR. SÖYLEDİKLERİNDEN VE YAPTIKLARINDAN KESİNLİKLE SORUMLU DEĞİLİM. İzlesene: http://www.izlesene.com/taylankayaofficial Twitter: http://twitter.com/tkayaofficial Facebook Profil: http://www.facebook.com/1taylankaya Facebook Sayfa: http://www.facebook.com/taylankayabestehatti İnstagram : http://instagram.com/taylankayaofficial/
Nusr-Et'in Eti Bıçakla Havada Yakalayıp Şov Yapması 01:00
Nusr-Et'in Eti Bıçakla Havada Yakalayıp Şov Yapması 6.403 izlenme - 2 ay önce Nusret, paylaştığı videoda, et uzaktan fırlatılıyor ve eti bıçakla havada yakalıyor. Sosyetenin ünlü etçisi, etlere fısıldayan adam Nusret'in muhteşem gösteri sizlerle.
Nusret'in Fruit Ninjayı  Canlandırması 00:18
Nusret'in Fruit Ninjayı Canlandırması 9.812 izlenme - 3 ay önce Fruit Ninja oyununu gerçeğe taşıyan nusreti izliyoruz
Katy Perry - E.t. Ft. Kanye West 05:08
Katy Perry - E.t. Ft. Kanye West 171.227 izlenme - 6 yıl önce Katy Perry -ft. Kanye West E.t. Şarkı Sözleri (Lyrics): [Kanye West] I got a dirty mind I got filthy ways I'm tryna bathe my eyy, eyy, in your Milky Way I'm a legend, I'm irreverent I be reverend I be so far u-u-u-u-up, we don't give a fuu-uu-uuck Welcome to the danger zone Step into the fantasy You are not invited to the other side of sanity They calling me an alien A big headed astronaut Maybe it's because your boy Yeezy get ass a lot [Katy Perry] You're so hypnotizing Could you be the devil Could you be an angel Your touch magnetizing Feels like I am floating Leaves my body glowing They say be afraid You're not like the others Futuristic lover Diff-erent DNA They don't understand you You're from a whole other world A different dimension You open my eyes And I'm ready to go Lead me into the light Kiss me, ki-ki-kiss me Infect me with your loving Fill me with your poison Take me, ta-ta-take me Wanna be a victim Ready for abduction Boy, you're an alien Your touch so foreign It's supernatural Extraterrestrial You're so supersonic Wanna feel your powers Stun me with your lasers Your kiss is cosmic Every move is magic You're from a whole other world A different dimension You open my eyes And I'm ready to go Lead me into the light Kiss me, ki-ki-kiss me Infect me with your loving Fill me with your poison Take me, ta-ta-take me Wanna be a victim Ready for abduction Boy, you're an alien Your touch so foreign It's supernatural Extraterrestrial [Kanye West] I know a bar out in Mars Where they driving spaceships instead of cars Cop a Prada spacesuit about the stars Getting stupid ass straight about the charge Pockets on Shrek, rockets on deck Tell me what's next, aliens have sex I'mma disrobe you, than I'mma probe you See I abducted you, so I tell ya what to do [Katy Perry] Kiss me, ki-ki-kiss me Infect me with your loving Fill me with your poison Take me, ta-ta-take me Wanna be a victim Ready for abduction Boy, you're an alien Your touch so foreign It's supernatural Extraterrestrial Extraterrestrial Extraterrestrial Boy, you're, you're an alien Your touch so foreign It's supernatural Extraterrestrial
Şehzade Kebabı Tarifi | Nefis Yemek Tarifleri 02:48
Şehzade Kebabı Tarifi | Nefis Yemek Tarifleri 141.738 izlenme - 3 yıl önce Şehzade Kebabı Tarifi http://www.nefisyemektarifleri.com/sehzade-kebabi-tarifi/ Şehzade Kebabı Tarifi Malzemeler 1 kg kuşbaşı dana eti 5 adet patlıcan 2 adet kuru soğan 4-5 adet yeşil biber 5-6 diş sarımsak karabiber pul biber 1 yemek kaşığı domates salçası 2 adet domates sıvı yağ tuz Hazırlanışı Kuşbaşı doğranmış dana eti düdüklü tencereye alınır. Üzerini geçecek kadar su doldurulur. Tencerenin kapağı kapatılmadan bir süre kaynatılarak zerinde biriken köpükler alınır. Ardından kapak kapatılarak 10 dakika pişirilir. Patlıcanlar çizgili soyularak doğranır. 20 dakika kadar tuzu suda bekletilir. Suyu süzülen patlıcanlar havlu kağıt ile kurulanarak bol kızgın yağda kızartılır. Ayrı bir tencereye 3 yemek kaşığı kadar sıvı yağ alınarak 2 adet yemeklik doğranmış kuru soğan kavrulur. Bir süre sonra yeşil biberler de doğranıp ilave edilir. Sarımsaklar da eklenerek kavrulmaya devam edilir. Karabiber, pul biber, tuz ilave edilir. Son olarak haşlanan etler ilave edilir ve karıştırılarak ocaktan alınır. Toprak kabımıza kızartılan patlıcanlar ve hazırlanan etli karışım alınarak karıştırılır. Üzeri domates dilimleri ve biberle süslenir. 1 yemek kaşığı domates salçası 1 su bardağı et suyunda ezilerek yemeğin üzerine gezdirilir. 200 derece fırında domates ve biberler pişinceye kadar pişirilir. Afiyet olsun.
Hayko Cepkin - Bertaraf Et (Canlı Performans) 03:00
Hayko Cepkin - Bertaraf Et (Canlı Performans) 160.223 izlenme - 4 yıl önce Hayko Cepkin - Bertaraf Et (Canlı Performans - Makina Kafa)
Katy Perry - E.t Ft. Kanye West 05:08
Katy Perry - E.t Ft. Kanye West 194.916 izlenme - 5 yıl önce Katy Perry - E.t Ft. Kanye West