Hoşgeldiniz!

et

Zakkum - Gidiyorum Yolcu Et 04:58
Zakkum - Gidiyorum Yolcu Et 1.509.704 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı:Her Gün Sonbahar Albüm Yılı:2013 Şarkı Sözleri (Lyrics): Verdiğin Acıdan Değil Zaten İçesim Varmış Uyku Tutmuyor Beni Sabahı Göresim Varmış Suç Sende Değil Çekip Gidesim Varmış Kal Demek Kolay Değil Elin Havada Kalmış Gidiyorum Yolcu Et Unutacağız Elbet Bu Şehir Bu Sonbahar Artık Sana Emanet Gidiyorum Yolcu Et Unutacağız Elbet O Günler O İlk Bahar Hiç Yaşanmadı Farz Et Gidiyorum Yolcu Et Prodüksiyon: Doğan Müzik Yapım Söz: Cem Senyücel Müzik: Yusuf Demirkol
Dj Army - Deli Et Beni Remix 03:40
Dj Army - Deli Et Beni Remix 1.348.879 izlenme - 5 yıl önce Dj Army - Deli Et Beni (Remix) Şarkı Sözleri (lyrics): Sönmüş bir volkan gibiyim hazırım alevlenmeye Gel içimdeki ateşi yak savrulayım göklere Biraz kül biraz duman alıp sevişelim sevginle Tayfunlar söndürmesin yansın dünya benimle Gel bir dokun bana yeter cehennemden kurtulayım Sana sarılıp seninle yok olup güneş gibi yeniden doğayım Hadi gir ruhuma sar beni Çal fikrimi deli et beni Fırtınalar kopar içimde Unuttur bana kendimi Söz-Müzik: Harun Kolçak
Taylan Kaya - Aşkı Tarif Et Bana 02:27
Taylan Kaya - Aşkı Tarif Et Bana 1.123.775 izlenme - 4 yıl önce Şarkı sözleri: canım sıkıldı yine kalem kağıt önümde geldin yine aklıma yazmak istedim beste yazmakla bitmek bilmez bu kalpten bu aşk gitmez defalarca söyledim seven kalp aşka yenilmez sevmek sevilmekmidir aşka yenilmekmidir yoksa her yattığında onu düşlemekmidir göz göze geldiğinde çocukça gülmekmidir söylesene sevgili senin gözünde aşk nedir aşkı tarif et bana içinde sen ol ama ben severken terkettin gözümde yaş hala sevgi nedir bilmedin ben sevdim sen değmedin kırmızı bir mercedes bedeninle takas ettin cebimde 10 liram var ne yapsam bilmiyorum güzeltepe yolunda torbacı bekliyorum ben kendimi içerek teselli ediyorum değmezmiş hiçbir şeye kendimi mahfediyorum çarşaf aldım elime boş tütün koydum birde biraz esrar savurdum hayallerim üstüne sardım baba 1 üçlü seni unutmak güçtü bir duman çektim sonra gülüşün aklıma düştü ne güzel gülümserdin bu yazdığım son derdim sevmiyorum demişsin seni ben çok mu gerdim gözümden akan seldin sevmeye götün yer mi sevmeyi bilmem ama yediğin şeylerde belli insan kalpsiz yaşar mı tüm insanlar kaşar mı senle çıktıktan sonra kardeşine yavşar mı böyle kahpelik olmaz sevenler böyle yapmaz bunu yapan kaşarın bu kalpte hiç işi olmaz anlatıyorlar bana oda seni çok sevdi senden sonra kimseye sen gibi güvenmedi buluştuğunuz yerde saatlerce bekledi sen gelmeyince oda hayallerine yol verdi diyarbakır misali muamele yapma kardeş biz biliriz kim doğru kim yanlış kimse kalleş seviyor dediğin kız içime düşürdü ateş artık bundan sonra o benden kopan büyük bir leş taylan kaya yazdı bak iyi dinle bu sözleri aklına geldiğimde belki dolar gözlerin eskiyi hatırlayıp dönmek istersen geri dönme artık istemem senin o kahpe kalbini
Dans Et Eğlen Alkışla | Bebek Şarkıları | Çocuk Şarkıları 2016 | Sevimli Dostlar | Adisebaba Tv 01:20
Dans Et Eğlen Alkışla | Bebek Şarkıları | Çocuk Şarkıları 2016 | Sevimli Dostlar | Adisebaba Tv 517.119 izlenme - 2 yıl önce Humty Dumty - Dans Et Eğlen Alkışla ingilizce çocuk şarkısını Türkçe olarak hem izleyip hem de dinleyebilirsiniz. Dans Et Eğlen Alkışla Şarkı Sözleri: Dans et eğlen haydi şimdi alkışla Dans et eğlen haydi şimdi alkışla Dans et eğlen oyna sende hayat güzel haydi durma dans et eğlen haydi şimdi alkışla Dans et eğlen haydi şimdi ayaklar Dans et eğlen haydi şimdi ayaklar Dans et eğlen oyna sende hayat güzel haydi durma dans et eğlen haydi şimdi ayaklar Dans et eğlen hemen kollar havaya oley Dans et eğlen hemen kollar havaya oley Dans et eğlen oyna sende hayat güzel haydi durma dans et eğlen hemen kollar havaya oley Dans et eğlen haydi şimdi sende gül hah ha Dans et eğlen haydi şimdi sende gül hah ha Dans et eğlen oyna sende hayat güzel haydi durma dans et eğlen haydi şimdi sende gül hah ha
Yırtıcı Hayvanlar Gibi Et Yiyen Kadın 01:27
Yırtıcı Hayvanlar Gibi Et Yiyen Kadın 1.815 izlenme - 2 gün önce Görüntüde pek bir güzel ablamız pişmemiş eti adeta yırtıcı bir hayvan gibi mideye götürüyor
Canlı Yayında Yamyam Gösterisi 05:32
Canlı Yayında Yamyam Gösterisi 7.917 izlenme - 1 ay önce Facebook canlı yayınında iki gönüllünün vücudundan et parçası kesip pişiren, daha sonra ise etleri kendilerine yediren şef ile ilgili polis harekete geçti. Bir erkek diğeri kadın iki gönüllüden et dilimleyen yamyam aşçı polis tarafından aranıyor. Letonya'nın başkenti Riga'da bir müzede filme alınan anlar sanatçı Arturs Berzi?s tarafından yönetildi.
Dj Kantik Ft. Funda - Deli Et Beni 05:02
Dj Kantik Ft. Funda - Deli Et Beni 600.631 izlenme - 4 yıl önce Original Club Mix
Biftek Tarifi - Oktay Usta 02:42
Biftek Tarifi - Oktay Usta 203.521 izlenme - 5 yıl önce Biftek Tarifi - Oktay Usta
Kayahan - İlk Değil 04:31
Kayahan - İlk Değil 195.671 izlenme - 3 yıl önce
Nusret'i Tahtından Edecek Türk Şef 00:43
Nusret'i Tahtından Edecek Türk Şef 5.998 izlenme - 4 hafta önce Katar'da hizmet veren bir Türk firma, gelen müşterilere yaptığı şovla hem yürekleri ağza getirdi hem kendine hayran bıraktı. Sosyal medyada bir anda yayılan videoya kullanıcılar, 'Nusret'i tahtından eder' yorumlarında bulundu.
Pahalı Et Sorununa Çobandan Basit Çözüm 03:11
Pahalı Et Sorununa Çobandan Basit Çözüm 6.737 izlenme - 4 hafta önce Bir çoban sosyal medya aracılığı ile paylaştığı videosunda hem Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığını eleştirdi hem pahalı et sorununun nasıl çözüleceğini basit şekilde anlatmış.
Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Dikkat Et 00:41
Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Dikkat Et 18.004 izlenme - 2 ay önce Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Dikkat Et Koca Ayı kafasında kocaman bir şişlik ve biatlon kupası ile sandalyesinde uyanır. Fakat, tüm bunların nasıl olduğunu hatırlamaz. Maşa ve tavşan yüzlerinde suçlu ifade ile arkasında durmaktadır. Hikayenin yorumlarını yaparlar. Koca Ayı hangisinin doğru hangisinin yanlış olduğuna karar vermek zorundadır. Maşa İle Koca Ayı tüm Rus çocukları tarafından bilinen Rus folkloründe kahramanlardir. Sadece dizilerde modern dünyada yaşamakta ve farklıdırlar; bu da Animaccord Animasyon Stüdyosu’na etkileşimlerde yeni olasılıklar getirmiştir. Diziler iki ana karakter arasındaki eşsiz ilişkiden bahseder. Maşa bir yerde duramayan ve herşeye burnunu sokan aşırı derecede aktif bir küçük kızdır. Koca Ayı rahatı ve sessizliği seven büyük ve içten bir erkektir. Ilk buluşmalarından sonra, Koca Ayı Maşa’nın kendisini kesinlikle sürükleyeceği hep bir diğer eğlence ve vahşi maceraya beklenti içindedir. Maşa İle Koca Ayı.
İsrail de Döner Nasıl yapılır? 08:58
İsrail de Döner Nasıl yapılır? 7.872 izlenme - 2 ay önce İsrail de dönerciler nasıl çalışır. Türkiye de ki döner ile israildeki döner farkı nedir.
Mutlu Ettiler, Mutlu Oldular 01:25
Mutlu Ettiler, Mutlu Oldular 187.643 izlenme - 3 yıl önce Her yıl Kasım'ın üçüncü Perşembesi 'Mutlu Et Mutlu Ol' günü olsun dedik. İlk çağrımıza kulak veren binlerce kişiye teşekkürlerimizle.
Nusret'in Takipçilerini Tiksindiren Son Videosu 01:00
Nusret'in Takipçilerini Tiksindiren Son Videosu 39.791 izlenme - 12 ay önce Şov yaparak hazırladığı yemekler ve kendine has tuzlama tarzıyla her zaman beğeni toplayan Nusret'in son videosundaki sinek takipçilerini tiksindirdi.
Maşa İle Koca Ayı Türkçe -  Dikkat Et 2  00:47
Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Dikkat Et 2 10.668 izlenme - 2 ay önce Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Dikkat Et 2 Koca Ayı kafasında kocaman bir şişlik ve biatlon kupası ile sandalyesinde uyanır. Fakat, tüm bunların nasıl olduğunu hatırlamaz. Maşa ve tavşan yüzlerinde suçlu ifade ile arkasında durmaktadır. Hikayenin yorumlarını yaparlar. Koca Ayı hangisinin doğru hangisinin yanlış olduğuna karar vermek zorundadır. Maşa İle Koca Ayı tüm Rus çocukları tarafından bilinen Rus folkloründe kahramanlardir. Sadece dizilerde modern dünyada yaşamakta ve farklıdırlar; bu da Animaccord Animasyon Stüdyosu’na etkileşimlerde yeni olasılıklar getirmiştir. Diziler iki ana karakter arasındaki eşsiz ilişkiden bahseder. Maşa bir yerde duramayan ve herşeye burnunu sokan aşırı derecede aktif bir küçük kızdır. Koca Ayı rahatı ve sessizliği seven büyük ve içten bir erkektir. Ilk buluşmalarından sonra, Koca Ayı Maşa’nın kendisini kesinlikle sürükleyeceği hep bir diğer eğlence ve vahşi maceraya beklenti içindedir. Maşa İle Koca Ayı.
Hayko Cepkin Bertaraf Et 03:07
Hayko Cepkin Bertaraf Et 369.342 izlenme - 10 yıl önce bertaraf et hayko cepkin rock
Nusret'in Gözü Kapalı Et Kesmesi 00:45
Nusret'in Gözü Kapalı Et Kesmesi 28.121 izlenme - 10 ay önce Nusret yeni video yayınladı. Sosyal medya beğeniler ve tepkiler olarak yine ikiye bölündü.
Funda - Deli Et Beni (İlkan Günüç Remix) 04:12
Funda - Deli Et Beni (İlkan Günüç Remix) 146.532 izlenme - 4 yıl önce Funda Deli Et Beni ilkanGünüç Remix Sönmüş bir volkan gibiyim hazırım alevlenmeye Gel içimdeki ateşi yak savrulayım göklere Biraz kül biraz duman alıp sevişelim sevginle Tayfunlar söndürmesin yansın dünya benimle Gel bir dokun bana yeter cehennemden kurtulayım Sana sarılıp seninle yok olup Güneş gibi yeniden doğayım Hadi gir ruhuma sar beni Çal fikrimi deli et beni Fırtınalar kopar içimde Unuttur bana kendimi Sönmüş bir volkan gibiyim hazırım alevlenmeye Gel içimdeki ateşi yak savrulayım göklere Biraz kül biraz duman alıp sevişelim sevginle Tayfunlar söndürmesin yansın dünya benimle Gel bir dokun bana yeter cehennemden kurtulayım Sana sarılıp seninle yok olup Güneş gibi yeniden doğayım Hadi gir ruhuma sar beni Çal fikrimi deli et beni Fırtınalar kopar içimde Unuttur bana kendimi
Nusret'e Özenen Şefin Ortalığı Karıştırması 00:55
Nusret'e Özenen Şefin Ortalığı Karıştırması 7.138 izlenme - 3 ay önce Moskova'da bir et lokantasında çalışan Erdal Şef'in şov yapma hevesi yangın sensörlerinin çalışmasına neden olmuş. Bir müşterisinin doğum günü nedeniyle kendisinden özel bir şov istediğini belirterek "Ona unutamayacağı bir doğum günü yaşattım. 10 bin dolar hesap ödedi, 750 dolar da bahşiş aldım" demiş.
Katy Perry - E.t. Ft. Kanye West 05:08
Katy Perry - E.t. Ft. Kanye West 171.403 izlenme - 7 yıl önce Katy Perry -ft. Kanye West E.t. Şarkı Sözleri (Lyrics): [Kanye West] I got a dirty mind I got filthy ways I'm tryna bathe my eyy, eyy, in your Milky Way I'm a legend, I'm irreverent I be reverend I be so far u-u-u-u-up, we don't give a fuu-uu-uuck Welcome to the danger zone Step into the fantasy You are not invited to the other side of sanity They calling me an alien A big headed astronaut Maybe it's because your boy Yeezy get ass a lot [Katy Perry] You're so hypnotizing Could you be the devil Could you be an angel Your touch magnetizing Feels like I am floating Leaves my body glowing They say be afraid You're not like the others Futuristic lover Diff-erent DNA They don't understand you You're from a whole other world A different dimension You open my eyes And I'm ready to go Lead me into the light Kiss me, ki-ki-kiss me Infect me with your loving Fill me with your poison Take me, ta-ta-take me Wanna be a victim Ready for abduction Boy, you're an alien Your touch so foreign It's supernatural Extraterrestrial You're so supersonic Wanna feel your powers Stun me with your lasers Your kiss is cosmic Every move is magic You're from a whole other world A different dimension You open my eyes And I'm ready to go Lead me into the light Kiss me, ki-ki-kiss me Infect me with your loving Fill me with your poison Take me, ta-ta-take me Wanna be a victim Ready for abduction Boy, you're an alien Your touch so foreign It's supernatural Extraterrestrial [Kanye West] I know a bar out in Mars Where they driving spaceships instead of cars Cop a Prada spacesuit about the stars Getting stupid ass straight about the charge Pockets on Shrek, rockets on deck Tell me what's next, aliens have sex I'mma disrobe you, than I'mma probe you See I abducted you, so I tell ya what to do [Katy Perry] Kiss me, ki-ki-kiss me Infect me with your loving Fill me with your poison Take me, ta-ta-take me Wanna be a victim Ready for abduction Boy, you're an alien Your touch so foreign It's supernatural Extraterrestrial Extraterrestrial Extraterrestrial Boy, you're, you're an alien Your touch so foreign It's supernatural Extraterrestrial
Dumansız Kömürlü Mangal 03:33
Dumansız Kömürlü Mangal 4.128 izlenme - 2 ay önce Ürünü kullanmadım bilgim yok. Üretenler patentini aldıklarını belirtmişler dünyada başka bir yerde patentinin olmadığını 48 ülkede patent aldıklarını söylemişler çok hoşuma gitti kullanan varmı aranızda ? video 2014 de yüklenmiş
Taylan Kaya - Aşkı Tarif Et Bana / Sözleriyle 2016 02:34
Taylan Kaya - Aşkı Tarif Et Bana / Sözleriyle 2016 69.572 izlenme - 1 yıl önce Taylan Kaya - Aşkı Tarif Et Bana / Sözleriyle 2016 AŞAĞIDAKİ HESAPLAR GERÇEK HESAPLARIMDIR. BUNLARIN DIŞINDA OLAN HESAPLAR ADIMA AÇILMIŞ SAHTE HESAPTIR. SÖYLEDİKLERİNDEN VE YAPTIKLARINDAN KESİNLİKLE SORUMLU DEĞİLİM. İzlesene: http://www.izlesene.com/taylankayaofficial Twitter: http://twitter.com/tkayaofficial Facebook Profil: http://www.facebook.com/1taylankaya Facebook Sayfa: http://www.facebook.com/taylankayabestehatti İnstagram : http://instagram.com/taylankayaofficial/
Şehzade Kebabı Tarifi | Nefis Yemek Tarifleri 02:48
Şehzade Kebabı Tarifi | Nefis Yemek Tarifleri 144.254 izlenme - 4 yıl önce Şehzade Kebabı Tarifi http://www.nefisyemektarifleri.com/sehzade-kebabi-tarifi/ Şehzade Kebabı Tarifi Malzemeler 1 kg kuşbaşı dana eti 5 adet patlıcan 2 adet kuru soğan 4-5 adet yeşil biber 5-6 diş sarımsak karabiber pul biber 1 yemek kaşığı domates salçası 2 adet domates sıvı yağ tuz Hazırlanışı Kuşbaşı doğranmış dana eti düdüklü tencereye alınır. Üzerini geçecek kadar su doldurulur. Tencerenin kapağı kapatılmadan bir süre kaynatılarak zerinde biriken köpükler alınır. Ardından kapak kapatılarak 10 dakika pişirilir. Patlıcanlar çizgili soyularak doğranır. 20 dakika kadar tuzu suda bekletilir. Suyu süzülen patlıcanlar havlu kağıt ile kurulanarak bol kızgın yağda kızartılır. Ayrı bir tencereye 3 yemek kaşığı kadar sıvı yağ alınarak 2 adet yemeklik doğranmış kuru soğan kavrulur. Bir süre sonra yeşil biberler de doğranıp ilave edilir. Sarımsaklar da eklenerek kavrulmaya devam edilir. Karabiber, pul biber, tuz ilave edilir. Son olarak haşlanan etler ilave edilir ve karıştırılarak ocaktan alınır. Toprak kabımıza kızartılan patlıcanlar ve hazırlanan etli karışım alınarak karıştırılır. Üzeri domates dilimleri ve biberle süslenir. 1 yemek kaşığı domates salçası 1 su bardağı et suyunda ezilerek yemeğin üzerine gezdirilir. 200 derece fırında domates ve biberler pişinceye kadar pişirilir. Afiyet olsun.
Mustafa Sandal-Ateş Et Ve Unut (2009 Hq Klip) 03:20
Mustafa Sandal-Ateş Et Ve Unut (2009 Hq Klip) 222.297 izlenme - 9 yıl önce mustafa sandal-ateş et ve unut-2009 hq klip
Katy Perry - E.t Ft. Kanye West 05:08
Katy Perry - E.t Ft. Kanye West 195.658 izlenme - 5 yıl önce Katy Perry - E.t Ft. Kanye West
Hayko Cepkin - Bertaraf Et (Canlı Performans) 03:00
Hayko Cepkin - Bertaraf Et (Canlı Performans) 160.459 izlenme - 4 yıl önce Hayko Cepkin - Bertaraf Et (Canlı Performans - Makina Kafa)
Hayko Cepkın Bertaraf Et 02:53
Hayko Cepkın Bertaraf Et 179.230 izlenme - 10 yıl önce hayko cepkın
Nusret'in Kız Versiyonu 00:42
Nusret'in Kız Versiyonu 34.502 izlenme - 1 yıl önce Ete karşı duyduğu farklı hisler ve sergilediği hareketlerle fenomen olan Nusr-et Steak House'un sahibi Nusret'i taklit eden kızı izliyoruz.
Oktay Usta'dan Güveç Tarifi 04:20
Oktay Usta'dan Güveç Tarifi 96.504 izlenme - 5 yıl önce Oktay Usta'dan Güveç Tarifi...