Hoşgeldiniz!

Etçil Videoları İzle

Kurbağa Ve Fare Yiyen Etobur Bitki 00:21
Kurbağa Ve Fare Yiyen Etobur Bitki 2.858 izlenme - 5 ay önce Etçil bitkiler veya etobur bitkiler, besinlerinin (ancak enerjilerini değil) bir kısmını veya çoğunu hayvanları ve protozoaları, genellikle böcekleri ve diğer eklem bacaklıları, yakalayıp yiyerek elde eden bitkilerdir. Etçil bitkilerin, toprağın ince veya besin maddelerince, özellikle azotun, az olduğu asidik turbalık ve kayalık gibi yerlerde büyümeye adapte oldukları görülür. Charles Darwin, etçil bitkiler üzerine bilinen ilk tezi Böcekçil Bitkiler adı altında 1875 yılında yazmıştır. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
yamyam akvaryum köpekbalığı 02:36
yamyam akvaryum köpekbalığı 26.009 izlenme - 7 yıl önce
Etçil Bitkinin Avlanışının (Ağır Çekim) 01:06
Etçil Bitkinin Avlanışının (Ağır Çekim) 2.110 izlenme - 7 ay önce bu yetenek Kurban Olduğum Ya Resulallah tan gelebilir ama lakin ki öyledir de
Etçil Bitkiye Dilini Kaptıran Adam 00:47
Etçil Bitkiye Dilini Kaptıran Adam 3.028 izlenme - 2 yıl önce Etçil bitkiler veya etobur bitkiler, besinlerinin (ancak enerjilerini değil) bir kısmını veya çoğunu hayvanları ve protozoaları, genellikle böcekleri ve diğer eklem bacaklıları, yakalayıp yiyerek elde eden bitkilerdir. Etçil bitkilerin, toprağın ince veya besin maddelerince, özellikle azotun, az olduğu asidik turbalık ve kayalık gibi yerlerde büyümeye adapte oldukları görülür.
İnsanlar Doğası Gereği Etçil midir? 05:44
İnsanlar Doğası Gereği Etçil midir? 2.199 izlenme - 2 yıl önce etçillerin ve otçulların özelliklerini ve aslında insanın hangisi olduğunu anlatan bir animasyon. Sadece gerçekleri anlatıyor. Başka bir şeyi değil.
Etçil Bitkiler - Muhteşem Belgesel 03:07
Etçil Bitkiler - Muhteşem Belgesel 2.674 izlenme - 7 yıl önce etçil bitkiler - muhteşem belgesel
challenger 00:09
challenger 1.621 izlenme - 8 yıl önce
Etçil Bitkinin Avlanışı (Slow Motion) 00:59
Etçil Bitkinin Avlanışı (Slow Motion) 203 izlenme - 7 ay önce Etçil bitkiler veya etobur bitkiler, besinlerinin (ancak enerjilerini değil) bir kısmını veya çoğunu hayvanları ve protozoaları, genellikle böcekleri ve diğer eklem bacaklıları, yakalayıp yiyerek elde eden bitkilerdir. Etçil bitkilerin, toprağın ince veya besin maddelerince, özellikle azotun, az olduğu asidik turbalık ve kayalık gibi yerlerde büyümeye adapte oldukları görülür. Charles Darwin, etçil bitkiler üzerine bilinen ilk tezi Böcekçil Bitkiler adı altında 1875 yılında yazmıştır.
Sinek Yiyen Bitki 00:27
Sinek Yiyen Bitki 385 izlenme - 3 yıl önce Etçil bitkiye sinek verilirse ne olur ? izliyoruz....
Jurassic Park - Fragmanlar 05:47
Jurassic Park - Fragmanlar 296 izlenme - 2 yıl önce Jurassic Park, bir Steven Spielberg eseri.Efsaneler arasına girmeyi başarmıştır.
aç gözlü bitki  birazda etçil takılıyor 00:28
aç gözlü bitki birazda etçil takılıyor 491 izlenme - 7 yıl önce
Et Yiyen Bitkiye Dilini Koydu! Bakın Sonunda Ne Oldu? 00:44
Et Yiyen Bitkiye Dilini Koydu! Bakın Sonunda Ne Oldu? 53 izlenme - 8 ay önce Bu videomuzda et yiyen bitki çiçeğe dilini uzatan adama ne olduğunu merak ediyorsanız arkanıza yaslanın ve izleyin :))) Video dükkanı gururla sunar Kanalımıza abone olmayı unutmayınız Facebook https://www.facebook.com/videodukkaniofficial İnstagram https://www.instagram.com/videodukkaniofficial Twitter https://www.twitter.com/videodukkanii
İnsanlar Doğası Gereği Etçil midir? 05:44
İnsanlar Doğası Gereği Etçil midir? 60 izlenme - 4 yıl önce etçillerin ve otçulların özelliklerini ve aslında insanın hangisi olduğunu anlatan bir animasyon. Sadece gerçekleri anlatıyor. Başka bir şeyi değil.