Hoşgeldiniz!

etkilemek

Kadınlara Etkileyen 7 Hareket 01:20
Kadınlara Etkileyen 7 Hareket 25.496 izlenme - 4 yıl önce Aslında erkeklerin farkında olmadan yaptıkları ve kadınları etkileyen 7 hareket...
Kadınını Etkilemek İçin Arizona Kertenkelesi Misali Dans Eden Hınzır Gençler 01:24
Kadınını Etkilemek İçin Arizona Kertenkelesi Misali Dans Eden Hınzır Gençler 6.610 izlenme - 7 ay önce Bağcılar'ın bağrından çıkıp tüm dünyayı etkisi altına alan akımın yeni üyelerinden bir düğünde kadını etkilemeye çalışan gençlerin o inanılması güç dans anları... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ferrari Gören Kız Çıldırırsa! 01:32
Ferrari Gören Kız Çıldırırsa! 50.117 izlenme - 6 yıl önce Maykop Facebook Resmi Profil; facebook.com/emrahbslr
Birini 5 Dakikada Nasıl Etkilersin! 04:43
Birini 5 Dakikada Nasıl Etkilersin! 3.810 izlenme - 7 ay önce İlk izlenim hem arkadaşlık ilişkilerinde hem iş ilişkilerinde yani tüm sosyal ilişkilerimizde çok önemli. Birini 2 dakikada kendinizden uzaklaştırabilirsiniz de, 5 dakikada etkileyebilirsiniz de. Onu etkilemenin 5 yoluna birlikte bakalım. Bu etkileme yöntemleriyle kadınları etkilemek veya erkekleri etkilemek artık sadece 5 dakika sürecek. Bu videoyu izlemeden önce kim bilir tanışabileceğiniz harika insanları nasıl olumsuz yönde etkilediniz ve belki de müthiş bir iş fırsatını, bir dostu veya hayat arkadaşını kaçırdınız. İlk izlenimin bu kadar önemli olduğunun farkında değildiniz ve insanları nasıl etkileyeceğinizi bilemiyordunuz. Ama artık bunun için üzülmenize gerek yok.
Karşı Cinsi Nasıl Etkilersiniz - Tuhaf Sorular 02:05
Karşı Cinsi Nasıl Etkilersiniz - Tuhaf Sorular 4.274 izlenme - 2 yıl önce Tuhaf olan ve merak edilen soruları sizin için soruyoruz. Mikrofonumuzu, sokağın nabzını ölçmek ve bir kaç kısa soru sormak için uzatıp, tuhaf sorularımıza tuhaf cevaplar alıyoruz. Tuhaf Sorular adı altında olan sokak röportajlarımızı izleyin, aklınıza takılan sorulara başkalarının nasıl cevap verdiğini öğrenin.
KIZLARA ÇEKİCİ GÖRÜNMEK! - Ultimate Douchebag Workout 10:50
KIZLARA ÇEKİCİ GÖRÜNMEK! - Ultimate Douchebag Workout 5.680 izlenme - 2 yıl önce
Sigara İçmek Yüzünüzü Nasıl Etkiler? 02:42
Sigara İçmek Yüzünüzü Nasıl Etkiler? 4.432 izlenme - 3 yıl önce Dünya'da 1 milyar insan sigara içiyor. Sigaranın zararları da saymaklar bitmez. Bu videoda ise sigaranın cilt üzerindeki zararını göreceksiniz.
Dişisini Etkilemek İçin Dans Eden Örümcek 02:05
Dişisini Etkilemek İçin Dans Eden Örümcek 1.803 izlenme - 2 yıl önce Batı Avustralya’nın kıyılarında yaşayan peacock isimli örümcek türü eşini etkilemek için dans ediyor. Dişisini etkilemek için dans eden bu örümceğin simetrik hareketleri görenleri kendine hayran bırakıyor.
Ferrari mi Yoksa Köpek mi Bayanları Etkiler (Sosyal Deney) 03:51
Ferrari mi Yoksa Köpek mi Bayanları Etkiler (Sosyal Deney) 2.513 izlenme - 4 yıl önce Eleman Ferrari arabasıyla bayanların arabaya olan tepkileri üzerine bir sosyal deney yapmış.Araba ile istediği tepkiyi maalesef alamamış.Deneyin sonunda ise arabanın içine oturttuğu köpeğin ferrariden daha çok ilgi çektiği görülmektedir.
Hırsızlık Yapan Penguen 01:52
Hırsızlık Yapan Penguen 1.626 izlenme - 4 yıl önce Oldukça zeki ve bir o kadar sinsi bu penguen yuva yapmakta kullandığı taşları diğer penguenlerin yuvalarından çalıyor fakat kendi yuvasına dadananları kaçırmaktan da geri kalmıyor.
Colgate Gülüşü İle Hakemi Etkilemek 00:13
Colgate Gülüşü İle Hakemi Etkilemek 1.486 izlenme - 5 yıl önce Colgate Gülüşü İle Hakemi Etkilemek
ERKEK ETKİLEMEK!! - Douchebag Chick 21:45
ERKEK ETKİLEMEK!! - Douchebag Chick 192 izlenme - 3 yıl önce Serinin Bütün Bölümlerini İzle : https://goo.gl/ar6VvT Kanala Abone OL : http://goo.gl/1rDcXB Douchebags Chick Oyna : http://goo.gl/KwKhaq Herkese Merhaba arkadaşlar ben Enes bu videomuzda Douchebags Chick oynuyoruz , oyunun kısaca amacı ilk baştaki tipsiz oğlan çocuğuna benzeyen kızımızı taş gibi kadın yapmaya çalışmak :D kabaca böyle denebilir iyi seyirler!! , daha çok istiyorsanız LİKE butonuna basmayı unutmayın!! Kanala Abone OL : http://goo.gl/1rDcXB Vlog Kanalına Abone OL : https://goo.gl/xyqdcj Facebook Sayfası : http://goo.gl/g7EZUN Facebook Grubu : http://goo.gl/IKiFFe NDNG Tişörtleri : http://goo.gl/NO2krQ Canlı yayınları takip et : http://goo.gl/o1vULv Daha ucuza oyun almak için G2A : http://goo.gl/OKYAGQ Kargo Gönderin : Enes Batur Sungurtekin PTT Kargo Uncalı Şubesi Antalya İzlemeden Geçmeyin : http://goo.gl/bldRC7 İzlemeden Geçmeyin : http://goo.gl/2jSyyd İzlemeden Geçmeyin : http://goo.gl/1yJHQF İzlemeden Geçmeyin : http://goo.gl/5QVSn7 İzlemeden Geçmeyin : http://goo.gl/Cx4Qm0 İzlemeden Geçmeyin : http://goo.gl/eeu1Hh
Karem Abdulcabbar Feat Mösh-Dans Show 00:41
Karem Abdulcabbar Feat Mösh-Dans Show 564 izlenme - 8 yıl önce internette kızları etkilemek isteyen gençlerin yaptıkları... son bölüme dikkat!!!!
Para Para Para 03:46
Para Para Para 636 izlenme - 10 yıl önce kızları etkilemek için gerçekten paraya ihtiyacımız var mı?
annenin yaşadığı stres bebeği etkiler mi? 01:36
annenin yaşadığı stres bebeği etkiler mi? 414 izlenme - 8 yıl önce annenin yaşadığı stres bebeği etkiler mi?
Kız Etkilemek! 00:29
Kız Etkilemek! 283 izlenme - 6 yıl önce Centilmen....
Kızı Etkileyeceğim Diye Rezil Oldu 00:48
Kızı Etkileyeceğim Diye Rezil Oldu 106 izlenme - 4 yıl önce Yanındaki kız arkadaşını etkilemek adına duvarın üstünden atlamaya çalışan genç rezil oluyor.
Lamborghini'ye Evet Adama Hayır Diyen Kız 00:48
Lamborghini'ye Evet Adama Hayır Diyen Kız 63 izlenme - 4 yıl önce Spor arabaların kadınlar üzerinde yarattığı etkiyi görmek istiyorsanız kesinlikle bu videoyu izleyin
İtalyan Futbolcu Pirlo'yu Kimse Memnun Edemedi 01:43
İtalyan Futbolcu Pirlo'yu Kimse Memnun Edemedi 60 izlenme - 4 yıl önce Avustralya'da yapılan "Pirlo etkilenmiyor" adlı reklam filminde yıldız futbolcuyu kimse etkilemeyi başaramadı.
NewYork'da Müzikle Kadınları Etkilemek 06:55
NewYork'da Müzikle Kadınları Etkilemek 65 izlenme - 3 yıl önce Newyork'da bu abimiz orkestra eşliğinde şarkı söyleyerek kadınların nasıl etkileneceğini göstermiş, başarmış, paylaşmış ee bize de izlemek düşer.
Kadınları Etkilemek İçin Ne Yapılmaz? 01:28
Kadınları Etkilemek İçin Ne Yapılmaz? 71 izlenme - 6 yıl önce Kadınları etkilemek için şaklabanlık yapan adamlar
Sevgilisini Etkilemek İsteyen Genç Yere Çakıldı 00:23
Sevgilisini Etkilemek İsteyen Genç Yere Çakıldı 54 izlenme - 4 yıl önce Sevgilisini etkilemek isterken yerin dibine giren genç izleyenleri gülme krizine soktu.
GORİLLER ŞEMPANZELER MAYMUNLAR KIZLARI KADINLARI ETKİLEMEK İÇİN TAŞ KULLANIR RECM KUR-ANDA VARDIR 01:07
GORİLLER ŞEMPANZELER MAYMUNLAR KIZLARI KADINLARI ETKİLEMEK İÇİN TAŞ KULLANIR RECM KUR-ANDA VARDIR 23 izlenme - 2 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Prandelli'yi Eto'o Ve Şampiyonlar Ligi Etkiledi 01:00
Prandelli'yi Eto'o Ve Şampiyonlar Ligi Etkiledi 3 izlenme - 4 yıl önce Prandelli'yi Eto'o Ve Şampiyonlar Ligi Etkiledi