Hoşgeldiniz!

etkili

Vurunca Sertleşen Madde-2 00:57
Vurunca Sertleşen Madde-2 5.435 izlenme - 2 hafta önce Sitede de paylaştığım ilk videonun devamı olan bu video da maddemiz artık endüstriyel bir hale gelmiştir ve D3O ismi ile markalaşmıştır. https://www.d3o.com/ firma sitesinde de görebileceğiniz üzere cat ve adidas gibi dev firmalarla beraber iş güvenliği üzerine çalışma yapadursun sitemiz sakinleri (bkz:botbik) silikon meme taleplerinin yerine getirilmesini beklemektedir. ayrıca çeviride newton yasalarına uymayan diye yazmışlar doğrumudur bilmiyorum yanlış yönlendirme olmasın.Bilenler açıklama yaparsa sevinirim.
Tacizle Başa Çıkmanın En Etkili Yolu! 00:38
Tacizle Başa Çıkmanın En Etkili Yolu! 243.357 izlenme - 5 yıl önce O'na beklemediği küçük sürprizler yapın... :))
Abd'de Lavaboya Dökülen Suyun Anında Donması 00:40
Abd'de Lavaboya Dökülen Suyun Anında Donması 3.615 izlenme - 2 hafta önce Sumrall, Mississippi, ABD'de kaydedilen bu görüntülerde lavabaya dökülen suyun resmen buza döndüğü görülüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Etkili Uyandırma Tekniği 00:48
Etkili Uyandırma Tekniği 162.273 izlenme - 5 yıl önce Etkili Uyandırma Tekniği Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hipnoz Altinda Seks (+18) 02:01
Hipnoz Altinda Seks (+18) 89.475 izlenme - 2 yıl önce Şimdi bu salaklar gerçekten hipnotize olmuşlarsa toplucana Allah belalarını verecektir elbet, numara yapıyorlarsa Allah yine belalarını verebilir bir garantisi yok bu işin, sandalye ile cinsel munasebete girmek başarı ister yetenek ister o ayrı bir konudur.
Hipnoz Eden Parmak Dansı 00:59
Hipnoz Eden Parmak Dansı 1.204 izlenme - 5 gün önce Hem izlemesi aşırı keyif veriyor hem de hipnoz edip bağımlılık yapıyor. Çok muazzam değil mi yahu? Keyifli seyirler...
Hipnotize Etkili Kizomba Gösterisi 00:58
Hipnotize Etkili Kizomba Gösterisi 90.781 izlenme - 2 yıl önce Oha bu ne diceksiniz ağzınızın sularını akıtcak mükemmel yavaş yavaş içinizi ısıtcak ve patlama yapacağınız mükemmel dans
Gözlerinizi Ayıramayacağınız Rube Goldberg Düzeneği 02:42
Gözlerinizi Ayıramayacağınız Rube Goldberg Düzeneği 1.640 izlenme - 3 hafta önce Zincirleme reaksiyonlara kırmızı bir topun muhteşem bir maceraya çıktığı Rube Goldberg makinesinde izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bayıltma Etkili Sagopa Kajmer Şarkısı 02:12
Bayıltma Etkili Sagopa Kajmer Şarkısı 33.861 izlenme - 2 yıl önce "Sagapo" Kajmer dinleyince çok kötü olan, kendini yalnız hisseden hanımefendiyi izliyoruz.. Buyrun, bu da şarkının linki; izl.sn/8605257
Hipnoz Edici Kizomba Dansı 03:06
Hipnoz Edici Kizomba Dansı 9.901 izlenme - 6 ay önce İzlerken insanı hipnotize edip aşırı bir tatmin duygusu uyandıracak görüntülerden oluşan rus güzellerin kizomba dansını izliyoruz efendim.
Makineli Tüfek Susturucusunun Erimesi 01:10
Makineli Tüfek Susturucusunun Erimesi 6.729 izlenme - 6 ay önce Yüzlerce merminin namludan çıkışından sonra ısınmaya başlayan makineli tüfek susturucusu eridi!
Hipnotize Eden Kütük Parçalama Aleti 00:51
Hipnotize Eden Kütük Parçalama Aleti 40.727 izlenme - 3 yıl önce Hipnotize Eden Kütük Parçalama Aleti Yorulmadan kütükleri parçalayan ucuna konik ve bir parça eklenerek bir alet meydana getirilmiş..
Hint Okyanusunun Gemiden Muhteşem Görünümü 04:20
Hint Okyanusunun Gemiden Muhteşem Görünümü 573 izlenme - 2 hafta önce Hint Okyanusunda seyahat eden uzun yol gemisinin haşin dalgaların arasında nasıl ilerlediğini görünce biraz ürkebilirsiniz. Ürkütücü de olsa bu görüntüyü canlı izlemek harika bir duygu olsa gerek. İyi seyirler
Hipnoz Etkili Balık Temizleme 03:00
Hipnoz Etkili Balık Temizleme 28.275 izlenme - 2 yıl önce site ahalisinin pek sevdiği hipnoz etkli videolardan bir yenisinide ben de katayım dedim. ustaca balık temizle ve fileto hazırlama aşamaları na dair enfes bir video iyi seyirler ellam
Hipnoz Etkili Tavuk Doğrama Sanatı 01:33
Hipnoz Etkili Tavuk Doğrama Sanatı 3.332 izlenme - 5 ay önce Gün boyu türlü türlü işlerle, insanlarla, müşterilerle, makinelerle uğraşan biri olarak şöyle bir mesleğim olsa nasıl olur diye düşünmüyor değilim. Bir bıçak 1200 tane tavuk arkada çalan radyo yanımda çay ve sessiz ortam. İzlerken transa geçiyorum doğraması da öylemi acaba
Tümüyle Sanal Gerçekliği Odasında Yaşayan Genç 01:11
Tümüyle Sanal Gerçekliği Odasında Yaşayan Genç 5.915 izlenme - 8 ay önce Mükemmel bir sanal gerçeklik platformu kuran genç, araba sürmenin en güzel şekilde keyfine varıyor.
Bir Kulağın Başına Gelebilecek En İyi Şey   - Asmr 12:14
Bir Kulağın Başına Gelebilecek En İyi Şey - Asmr 9.802 izlenme - 1 yıl önce İşin ehli hanım kızımız kulak memesi ve çevresinde ufak bir teste çıkıyor. İzleyelim kültürlenelim.
Sinir Bozucu İcat 00:39
Sinir Bozucu İcat 5.129 izlenme - 8 ay önce Sinir bozucu videolar serimizde bugün bu icat var. Ne işe yaradığını şahsen kendim çözemediğim videoyu sizlerle paylaşıyorum. İyi Seyirler. Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam
Uygun Adım Yürüyen Rus Kadın Askerler 01:09
Uygun Adım Yürüyen Rus Kadın Askerler 17.042 izlenme - 2 yıl önce Sitedeki Rus kızı hayranlığından faydalanıp,eklemek istedim. Her biri maşallah birer dişi aslan diyeyim daha fazla yorum yapmayayım. Adımını şaşıran ya da ayak değiştiren yok.
İzlemesi Zevkli Şeyler 04:59
İzlemesi Zevkli Şeyler 10.496 izlenme - 2 yıl önce Keşke arkaplandaki porno müziği olmasaydı, ozaman daha hipnoz etkili olurdu ama bu haliyle bile salyanızı akıtacak, yüzünüzde aptal bir gülümseme ile sonuna kadar izletecek bir video.
Hipnotize Edici Cezerye Kesimi 02:34
Hipnotize Edici Cezerye Kesimi 19.976 izlenme - 3 yıl önce Pişmaniye yapımından odun kesme videolarına kadar geniş bir yelpazesi olan hipnotize edici videoların gerçekten sebepsiz bir şekilde insanları neden hipnotize ettiğini bilim insanlarının açıklaması gerekiyor. Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi, bu cezerye kesme videosu da "neden bitti ya" dedirtiyor.
Elvin ve Simge'yle Karın Kası Geliştirme Teknikleri 09:56
Elvin ve Simge'yle Karın Kası Geliştirme Teknikleri 6.527 izlenme - 10 ay önce Videoda kendilerini tanıttıkları üzere Elvin ve pilates hocası Simge hanım; hazırladığı videoda, bizlere kısa ve etkili karın kası geliştirme tekniklerini uygulamalı olarak gösteriyor.
Kulakta Dev Siyah Nokta Temizliği 08:35
Kulakta Dev Siyah Nokta Temizliği 262 izlenme - 1 hafta önce Kulaktaki siyah nokta büyüye büyüye öyle bir hale gelmiş ki inanamazsınız. Buyurun... Mide bulandırıcı olabilir ama dikkatli olmazsak siyah noktaların ne hale geldiğini gösteren güzel bir video.
Parmak Arası Bıçak Oyunu Oynayan Robot Kol 00:45
Parmak Arası Bıçak Oyunu Oynayan Robot Kol 4.213 izlenme - 9 ay önce Bıçak ustası robot kol parmak arası bıçak oyununu başarılı bir şekilde oynadı. Bir robotun eline bıçak yerleştirmek ne kadar sağlıklı bilinmez ancak Stäubli TX40 robotu verilen görevi başarıyla yerine getirdi. İnsanların sarhoşken oynadığı ve sonunda ciddi yaralanmalara sebep olan oyunu şimdi bir robottan izliyoruz.
Şiir Gibi Taş Döşeyen Adam 00:32
Şiir Gibi Taş Döşeyen Adam 3.623 izlenme - 8 ay önce İzlemesi aşırı keyifli şeylere dalıp gidiyoruz resmen. Bu da onun gibi bir şey sanırım. İzledikçe hipnoz oluyorsun resmen.
Ananas Hasadı Nasıl Yapılır? 00:52
Ananas Hasadı Nasıl Yapılır? 2.912 izlenme - 5 ay önce Gayet düzgün ve makine düzeninde hasat işleniyor. İşçilik güzel, puanım 9.
En Ateşli Stres Çarkı 02:46
En Ateşli Stres Çarkı 4.010 izlenme - 9 ay önce Sosyal medya butiklerinden pazar tezgahlarına kadar her yerde satılan, 'almayanı dövüyorlar, alanı sinir krizine sokuyorlar' temalı stres çarkına kibrit dayıyan youtuberın yaratıcı zekasını izliyoruz.
On İki Kg Patlayıcı İle Patlatılan Devasa Depolar 00:33
On İki Kg Patlayıcı İle Patlatılan Devasa Depolar 334 izlenme - 2 hafta önce Drone ile havadan kaydedilen 12 kg patlayıcı kullanılarak 200 ile 800 ton arası kapasiteli devasa çimento depolarının yıkıldığı o anlar.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hipnotize Edici Et Kesimi 01:27
Hipnotize Edici Et Kesimi 11.179 izlenme - 2 yıl önce İzlerken baka kalma etkisi yapan hipnotize videolarından biri daha sizlerle. Abimiz seriye bağlamış et doğruyor... Aynı marifeti bıçakla da gösterebiliyor mudur acaba diye de sormak lazım.
İzlemesi Zevkli İnanılmaz İşçilikler 02:15
İzlemesi Zevkli İnanılmaz İşçilikler 3.711 izlenme - 9 ay önce İşinde profesyonel olmak bunu gerektirir sözünü yerine getiren kişilerin performansını izliyoruz