Hoşgeldiniz!

Etkisi Videoları İzle

Hipnoz Etkisi İçeren Pancake Makinesi 00:45
Hipnoz Etkisi İçeren Pancake Makinesi 3.008 izlenme - 3 hafta önce Evet bir hipnoz etkisi var.İzlerken yavaştan bir hipnoz etkisi yaratıyor,hayretle bu hipnuzu izliyoruz
Yetersiz Meme Yüzünden Gerdeğin Vahşete Dönüşmesi 00:52
Yetersiz Meme Yüzünden Gerdeğin Vahşete Dönüşmesi 159.836 izlenme - 2 yıl önce Memenin erkekler için önemini bilen ama sonunu düşünemeyen bir gelin hanım gerdek gecesi yetersiz memeyi gören damadın elinde kalıyor.Biraz ayılık etmiş damat ama öyle bir gecede böyle kötü sürprizi kimse kolay kolay kaldıramaz.Böyle kötü anlara maruz kalmamak için önceden tedbir almak gerek.
Narkoz Etkisiyle Coşan Eleman  ( 18 Küfür İçerir) 03:48
Narkoz Etkisiyle Coşan Eleman ( 18 Küfür İçerir) 9.238 izlenme - 4 ay önce Narkozun etkisiyle coşan eleman gülmekten kırdı geçirdi. Testislerinden kis aldıran arkadaşımız (Selçuk İNCE) ameliyattan çıkış ve odasına geçiş anı. Narkoz kafasını nirvanaya taşıyan performans.
Kalçasıyla Deprem Etkisi Yaratan Kadın 02:30
Kalçasıyla Deprem Etkisi Yaratan Kadın 3.197 izlenme - 3 ay önce Yok böyle kalça abla herhalde kalçasını sallarken siz böyle kalça gördünüzmü gözünüzü benden alamıcaksınız diyo Yeni videolar için kanalıma abone olun
Kelebek Etkisi Fragmanı HD 02:24
Kelebek Etkisi Fragmanı HD 40.735 izlenme - 4 yıl önce The Butterfly Effect:Çocukluğundan gelen korkunç hatıralarıyla mücadele etmek zorunda kalan genç bir adam zaman içinde geçmişe yolculuk yapabildiğini ve olayları değiştirebildiğini keşfeder. Ne var ki her değişiklik hem kendi hayatını hemde çevresindeki insanların hayatını büyük ölçüde etkilemektedir. Üstelik de çoğu zaman beklenenin tam aksine! Vizyon Tarihi:9 Nisan 2004
Aynaların Köpekler Üzerindeki Etkisi 01:14
Aynaların Köpekler Üzerindeki Etkisi 36.781 izlenme - 4 yıl önce Aynaların Köpekler Üzerindeki Etkisi
Lazer Işığının İnsanlara Ve Hayvanlara Etkisi 01:02
Lazer Işığının İnsanlara Ve Hayvanlara Etkisi 2.005 izlenme - 2 ay önce Lazer ışığı peşinden giden kediler komik görüntülerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu videoda ise kız arkadaşının üzerine lazer tutan genç, kedinin dikkatini belli bir bölgeye odaklıyor. Hem kediyi hem de kız arkadaşını çeken genç bu sayede görüntülenme sayısını ikiye katlamış durumda.
Güllü-Seni Sevmeyen Ölsün 05:12
Güllü-Seni Sevmeyen Ölsün 49.723 izlenme - 9 yıl önce güllü-seni sevmeyen ölsün
Narkozun Etkisiyle Lorke Söyleyen Kız 00:52
Narkozun Etkisiyle Lorke Söyleyen Kız 4.396 izlenme - 9 ay önce Narkoz sonrası yaşanan genel saçmalama durumlarından sadece bir tanesi. Kızımız duygularını da içine katarak lorke türküsünü söylüyor.
aşk-ı memnu nun kedilerde etkisi :) 00:33
aşk-ı memnu nun kedilerde etkisi :) 23.720 izlenme - 7 yıl önce aşk-ı memnu'nun kedilerde etkisi :)
Fenerbahce Sevilla Macı Stad Görüntüleri 00:35
Fenerbahce Sevilla Macı Stad Görüntüleri 29.898 izlenme - 9 yıl önce fenerbahce sevilla macı yendiğimiz mac stad etkisi
Steroidin En Garip Yan Etkisi - Süt Salgılama 00:43
Steroidin En Garip Yan Etkisi - Süt Salgılama 9.867 izlenme - 2 yıl önce Steroid sonucu mutasyona uğramış, memelerinden süt çıkan body building meraklısı genci izliyoruz. Not: Steroid kullanmayın.
Güllü - Oyuncak Gibi 03:25
Güllü - Oyuncak Gibi 24.587 izlenme - 9 yıl önce güllü - oyuncak gibi
Narkozun Etkisiyle Saçmalayan 9 Kişi 13:47
Narkozun Etkisiyle Saçmalayan 9 Kişi 5.208 izlenme - 2 yıl önce Narkozun Etkisiyle Saçmalayan 9 Kişi "Narkoz Etkisi" diye film yapılsa türü kesin "Komedi" olurdu diye düşünenlerin izlemesi gereken bir video derlemesi.
Yiğit Emre Bilgisayar Oyunu Oynarken 03:44
Yiğit Emre Bilgisayar Oyunu Oynarken 13.017 izlenme - 7 yıl önce bilgisayaerın çocuklar üzerindeki olumsuz etkileri
Kelebek Etkisi 2 Fragman 01:46
Kelebek Etkisi 2 Fragman 1.386 izlenme - 1 yıl önce Devamı : http://www.fullfilmizle724.com/kelebek-etkisi-2-full-hd-tek-parti-720p-izle/ Kelebek Etkisi 2 full izle, Kelebek Etkisi 2 hd izle, Kelebek Etkisi 2 izle, Kelebek Etkisi 2 Tek parça izle, Kelebek Etkisi 2 türkçe dublaj izleKelebek Etkisi 2 full izle, Kelebek Etkisi 2 hd izle, Kelebek Etkisi 2 izle, Kelebek Etkisi 2 Tek parça izle, Kelebek Etkisi 2 türkçe dublaj izle Tamamı : http://www.fullfilmizle724.com/category/gerilim/ kelebek etkisi
Lamborghini İle Konuşmadan Kız Tavlamak 03:14
Lamborghini İle Konuşmadan Kız Tavlamak 5.256 izlenme - 3 yıl önce Lamborghini'nin Varsa Konuşmaya Gerek Olmadığını Kanıtlayan Kişi. Eğer Güzel Lüks Bir Araban Varsa Hiç Bir Şeye İhtiyacının Olmadığını Kanıtlayan Video.
Kartopu Etkisi 11:40
Kartopu Etkisi 6.990 izlenme - 4 yıl önce Sünger Bob Kartopu Etkisi Bölümü
Rafadan Tayfa 12.  Bölüm (Kelebek Etkisi) 13:14
Rafadan Tayfa 12. Bölüm (Kelebek Etkisi) 5.915 izlenme - 2 yıl önce Kelebek etkisini anlatan bir kitap okuyan Mert, Hayri'ye bunu anlatmaya çalışır. Hayri'nin kelebek etkisini anlamaya niyeti yoktur. Fakat Hayri'nin yapıp attığı bir kağıt uçak mahallede bir dizi olayın gerçekleşmesine zemin hazırlar ve macera başlar...
Müthiş Magnus Etkisi 03:00
Müthiş Magnus Etkisi 3.185 izlenme - 1 yıl önce izleyeceğiniz videoda oynama ya da program ile yapılmış hiç bir effect yoktur. Tamamen magnus etkisinin izleyenlere en iyi şekilde yansıtılmasıdır. Peki nedir bu Magnus Etkisi: Magnus etkisi, genellikle dönmekte olan toplarda(veya silinderde) harekete başlangıç noktasından itibaren kavis yaparak izlediği yolda gözlemlenen bir etkidir. Bu etki, top ile oynanan birçok sporda önemlidir. Dönerek ilerleyen füzelerde de etkisi görülür ve mühendisliklerde de bazı kullanım alanları (rotor gemileri, uçaklar...) vardır. Top ile oynanan sporlarda topspin (üst yönlü dönme) diye adlandırılan bir durum vardır. Bu durum, topun hareket yönüne dik olacak eksende oluşan kavisin etkisiyle dönerek ilerlemesidir. Bir top magnus etkisi altında iken; top spin, tek başına oluşturacağı yerçekimi kuvvetinden daha büyük aşağı yönlü bir dönme kuvveti oluşturur,aynı zamanda ters yönlü bir back spin(geri yönlü dönme) oluşur. Beyzbol toplarında da benzer şekilde side-spin(yanal dönme) denilen her iki yönde dönme kuvveti oluşur. Genel tanımıyla, aynı etkiye fiziksel dönme ile uçak kanatlarının çevresinde oluşan sirkülasyonda da rastlanmaktadır. Alman fizikçi olan Heinrich Gustav Magnus bu etkiyi araştıran ilk isimdir. Dönmekte olan silindirde oluşan etkiyi bulan isim olarak bilinen Kutt-Joukowski, sonrasında ise Martin Wilhelm ve Nikolai Zhukovsky bu etkiyi analiz eden ilk isimlerdir. Aslında futboldan sürekli karşılaştığımız bir durumun daha uzun sürmesiyle ortaya müthiş görüntüler çıkmış. İyi seyirler.
molfix reklamının çocuklar üzerindeki etkisi 00:18
molfix reklamının çocuklar üzerindeki etkisi 9.504 izlenme - 7 yıl önce
kelebek etkisi 3 (fragman) 01:48
kelebek etkisi 3 (fragman) 9.776 izlenme - 8 yıl önce
ceza'nın çocuklar üzerindeki etkisi 01:11
ceza'nın çocuklar üzerindeki etkisi 4.959 izlenme - 7 yıl önce
çocuklarda aşk-ı memnu etkisi :)) 00:36
çocuklarda aşk-ı memnu etkisi :)) 4.746 izlenme - 7 yıl önce
Onat Selcuk - Bonzayi Etkisi & (Tunahan Emir) 03:38
Onat Selcuk - Bonzayi Etkisi & (Tunahan Emir) 2.864 izlenme - 3 yıl önce Onat Selcuk - Bonzayi Etkisi
butterfly effect revelation 01:48
butterfly effect revelation 6.333 izlenme - 6 yıl önce sam yakın zamanda işlenen cinayetleri önseziyle görebilen ve bu gördüklerini dedektiflere ileten biridir.kızkardeşi jenna ile beraber eski kız arkadaşının ölümünü araştırmak geçmişe dönmekte kendisine kalmıştır.eski kız arkadaşının katili pontiac katili diye bilinen bir seri katildir.fakat şimdiye kadar öldürdüğü 8 kişiye rağmen katile ulaşılamamıştır.bu sırlarla hem ölüm kalım savaşı verecek hemde gizemli bir geçmişe dönüş yapacaktır.fakat olaylar hiç beklemediği şekilde gidecektir ve büyük sü
Narkozda Erdoğan'ı Sayıklayan Kadın 01:00
Narkozda Erdoğan'ı Sayıklayan Kadın 125 izlenme - 1 ay önce Narkozun etkisindeyken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı sayıklayan kadın izleyenleri gülümsetiyor.
içkinin etkisi çılgın dansler :d 04:16
içkinin etkisi çılgın dansler :d 4.409 izlenme - 8 yıl önce böyle olun işte
LSD Etkisi Yaratma Deneyi 07:36
LSD Etkisi Yaratma Deneyi 1.011 izlenme - 1 yıl önce LSD olarak adlandırılan uyuşturucu maddenin nasıl bir etki yarattığına dair görsel bir deney hazırlanmış. Olay basit; merkezdeki daireye gözünüzü kırpmadan bakıyorsunuz ve ardından da, gözünüzü çevirip; etrafınızdaki bir alana odaklanıyorsunuz. Not: Az aydınlatılmış bir ortamda denerseniz epey ilginç sonuçlar alabilirsiniz. Sonuna kadar dayanabilenler, bu etkiyi inanılmaz bir şekilde hissedecektir.
uyuşturucu etkisi altında sürüş 01:50
uyuşturucu etkisi altında sürüş 3.929 izlenme - 7 yıl önce :)))