Hoşgeldiniz!

etkisi

Narkoz Etkisiyle Coşan Eleman  ( 18 Küfür İçerir) 03:48
Narkoz Etkisiyle Coşan Eleman ( 18 Küfür İçerir) 7.882 izlenme - 2 hafta önce Narkozun etkisiyle coşan eleman gülmekten kırdı geçirdi. Testislerinden kis aldıran arkadaşımız (Selçuk İNCE) ameliyattan çıkış ve odasına geçiş anı. Narkoz kafasını nirvanaya taşıyan performans.
Yetersiz Meme Yüzünden Gerdeğin Vahşete Dönüşmesi 00:52
Yetersiz Meme Yüzünden Gerdeğin Vahşete Dönüşmesi 152.118 izlenme - 2 yıl önce Memenin erkekler için önemini bilen ama sonunu düşünemeyen bir gelin hanım gerdek gecesi yetersiz memeyi gören damadın elinde kalıyor.Biraz ayılık etmiş damat ama öyle bir gecede böyle kötü sürprizi kimse kolay kolay kaldıramaz.Böyle kötü anlara maruz kalmamak için önceden tedbir almak gerek.
Kalçasıyla Deprem Etkisi Yaratan Kadın 02:30
Kalçasıyla Deprem Etkisi Yaratan Kadın 1.624 izlenme - 1 hafta önce Yok böyle kalça abla herhalde kalçasını sallarken siz böyle kalça gördünüzmü gözünüzü benden alamıcaksınız diyo Yeni videolar için kanalıma abone olun
Kelebek Etkisi Fragmanı HD 02:24
Kelebek Etkisi Fragmanı HD 38.371 izlenme - 4 yıl önce The Butterfly Effect:Çocukluğundan gelen korkunç hatıralarıyla mücadele etmek zorunda kalan genç bir adam zaman içinde geçmişe yolculuk yapabildiğini ve olayları değiştirebildiğini keşfeder. Ne var ki her değişiklik hem kendi hayatını hemde çevresindeki insanların hayatını büyük ölçüde etkilemektedir. Üstelik de çoğu zaman beklenenin tam aksine! Vizyon Tarihi:9 Nisan 2004
Aynaların Köpekler Üzerindeki Etkisi 01:14
Aynaların Köpekler Üzerindeki Etkisi 36.548 izlenme - 4 yıl önce Aynaların Köpekler Üzerindeki Etkisi
Narkozun Etkisiyle Lorke Söyleyen Kız 00:52
Narkozun Etkisiyle Lorke Söyleyen Kız 4.335 izlenme - 6 ay önce Narkoz sonrası yaşanan genel saçmalama durumlarından sadece bir tanesi. Kızımız duygularını da içine katarak lorke türküsünü söylüyor.
güllü-seni sevmeyen ölsün 05:12
güllü-seni sevmeyen ölsün 49.643 izlenme - 8 yıl önce güllü-seni sevmeyen ölsün
aşk-ı memnu nun kedilerde etkisi :) 00:33
aşk-ı memnu nun kedilerde etkisi :) 23.719 izlenme - 7 yıl önce aşk-ı memnu'nun kedilerde etkisi :)
Fenerbahce Sevilla Macı Stad Görüntüleri 00:35
Fenerbahce Sevilla Macı Stad Görüntüleri 29.898 izlenme - 9 yıl önce fenerbahce sevilla macı yendiğimiz mac stad etkisi
Steroidin En Garip Yan Etkisi - Süt Salgılama 00:43
Steroidin En Garip Yan Etkisi - Süt Salgılama 9.697 izlenme - 2 yıl önce Steroid sonucu mutasyona uğramış, memelerinden süt çıkan body building meraklısı genci izliyoruz. Not: Steroid kullanmayın.
güllü - oyuncak gibi 03:25
güllü - oyuncak gibi 24.587 izlenme - 8 yıl önce güllü - oyuncak gibi
Narkozun Etkisiyle Saçmalayan 9 Kişi 13:47
Narkozun Etkisiyle Saçmalayan 9 Kişi 5.126 izlenme - 2 yıl önce Narkozun Etkisiyle Saçmalayan 9 Kişi "Narkoz Etkisi" diye film yapılsa türü kesin "Komedi" olurdu diye düşünenlerin izlemesi gereken bir video derlemesi.
Yiğit Emre Bilgisayar Oyunu Oynarken 03:44
Yiğit Emre Bilgisayar Oyunu Oynarken 13.017 izlenme - 7 yıl önce bilgisayaerın çocuklar üzerindeki olumsuz etkileri
Lamborghini İle Konuşmadan Kız Tavlamak 03:14
Lamborghini İle Konuşmadan Kız Tavlamak 5.214 izlenme - 2 yıl önce Lamborghini'nin Varsa Konuşmaya Gerek Olmadığını Kanıtlayan Kişi. Eğer Güzel Lüks Bir Araban Varsa Hiç Bir Şeye İhtiyacının Olmadığını Kanıtlayan Video.
Müthiş Magnus Etkisi 03:00
Müthiş Magnus Etkisi 3.156 izlenme - 1 yıl önce izleyeceğiniz videoda oynama ya da program ile yapılmış hiç bir effect yoktur. Tamamen magnus etkisinin izleyenlere en iyi şekilde yansıtılmasıdır. Peki nedir bu Magnus Etkisi: Magnus etkisi, genellikle dönmekte olan toplarda(veya silinderde) harekete başlangıç noktasından itibaren kavis yaparak izlediği yolda gözlemlenen bir etkidir. Bu etki, top ile oynanan birçok sporda önemlidir. Dönerek ilerleyen füzelerde de etkisi görülür ve mühendisliklerde de bazı kullanım alanları (rotor gemileri, uçaklar...) vardır. Top ile oynanan sporlarda topspin (üst yönlü dönme) diye adlandırılan bir durum vardır. Bu durum, topun hareket yönüne dik olacak eksende oluşan kavisin etkisiyle dönerek ilerlemesidir. Bir top magnus etkisi altında iken; top spin, tek başına oluşturacağı yerçekimi kuvvetinden daha büyük aşağı yönlü bir dönme kuvveti oluşturur,aynı zamanda ters yönlü bir back spin(geri yönlü dönme) oluşur. Beyzbol toplarında da benzer şekilde side-spin(yanal dönme) denilen her iki yönde dönme kuvveti oluşur. Genel tanımıyla, aynı etkiye fiziksel dönme ile uçak kanatlarının çevresinde oluşan sirkülasyonda da rastlanmaktadır. Alman fizikçi olan Heinrich Gustav Magnus bu etkiyi araştıran ilk isimdir. Dönmekte olan silindirde oluşan etkiyi bulan isim olarak bilinen Kutt-Joukowski, sonrasında ise Martin Wilhelm ve Nikolai Zhukovsky bu etkiyi analiz eden ilk isimlerdir. Aslında futboldan sürekli karşılaştığımız bir durumun daha uzun sürmesiyle ortaya müthiş görüntüler çıkmış. İyi seyirler.
Rafadan Tayfa 12.  Bölüm (Kelebek Etkisi) 13:14
Rafadan Tayfa 12. Bölüm (Kelebek Etkisi) 5.693 izlenme - 2 yıl önce Kelebek etkisini anlatan bir kitap okuyan Mert, Hayri'ye bunu anlatmaya çalışır. Hayri'nin kelebek etkisini anlamaya niyeti yoktur. Fakat Hayri'nin yapıp attığı bir kağıt uçak mahallede bir dizi olayın gerçekleşmesine zemin hazırlar ve macera başlar...
Kartopu Etkisi 11:40
Kartopu Etkisi 6.474 izlenme - 3 yıl önce Sünger Bob Kartopu Etkisi Bölümü
Kelebek Etkisi 2 Fragman 01:46
Kelebek Etkisi 2 Fragman 984 izlenme - 11 ay önce Devamı : http://www.fullfilmizle724.com/kelebek-etkisi-2-full-hd-tek-parti-720p-izle/ Kelebek Etkisi 2 full izle, Kelebek Etkisi 2 hd izle, Kelebek Etkisi 2 izle, Kelebek Etkisi 2 Tek parça izle, Kelebek Etkisi 2 türkçe dublaj izleKelebek Etkisi 2 full izle, Kelebek Etkisi 2 hd izle, Kelebek Etkisi 2 izle, Kelebek Etkisi 2 Tek parça izle, Kelebek Etkisi 2 türkçe dublaj izle Tamamı : http://www.fullfilmizle724.com/category/gerilim/ kelebek etkisi
Narkozlu Gence Ölüm Şakası (Küfür İçerir) 00:38
Narkozlu Gence Ölüm Şakası (Küfür İçerir) 91 izlenme - 1 hafta önce Narkoz etkisiyle kendisinde geçen genç "ölmedim imam ben" diyerek sayıklamaya başlıyor. İşte komik o anlar... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
molfix reklamının çocuklar üzerindeki etkisi 00:18
molfix reklamının çocuklar üzerindeki etkisi 9.500 izlenme - 7 yıl önce
kelebek etkisi 3 (fragman) 01:48
kelebek etkisi 3 (fragman) 9.718 izlenme - 8 yıl önce
ceza'nın çocuklar üzerindeki etkisi 01:11
ceza'nın çocuklar üzerindeki etkisi 4.959 izlenme - 6 yıl önce
Onat Selcuk - Bonzayi Etkisi & (Tunahan Emir) 03:38
Onat Selcuk - Bonzayi Etkisi & (Tunahan Emir) 2.862 izlenme - 3 yıl önce Onat Selcuk - Bonzayi Etkisi
çocuklarda aşk-ı memnu etkisi :)) 00:36
çocuklarda aşk-ı memnu etkisi :)) 4.745 izlenme - 7 yıl önce
Bir Antidepresan Olarak Din  - Örsan Öymen 06:28
Bir Antidepresan Olarak Din - Örsan Öymen 947 izlenme - 8 ay önce Günümüz 21. yüzyılında Din neden zayıflamadı da daha da kuvvetlenerek gelişiyor? Din olgusunun insan üzerinde yarattigi psikolojik ve sosyo kültürel etkileri prof. örsan hocamizdan dinliyoruz .
butterfly effect revelation 01:48
butterfly effect revelation 5.883 izlenme - 6 yıl önce sam yakın zamanda işlenen cinayetleri önseziyle görebilen ve bu gördüklerini dedektiflere ileten biridir.kızkardeşi jenna ile beraber eski kız arkadaşının ölümünü araştırmak geçmişe dönmekte kendisine kalmıştır.eski kız arkadaşının katili pontiac katili diye bilinen bir seri katildir.fakat şimdiye kadar öldürdüğü 8 kişiye rağmen katile ulaşılamamıştır.bu sırlarla hem ölüm kalım savaşı verecek hemde gizemli bir geçmişe dönüş yapacaktır.fakat olaylar hiç beklemediği şekilde gidecektir ve büyük sü
LSD Etkisi Yaratma Deneyi 07:36
LSD Etkisi Yaratma Deneyi 901 izlenme - 1 yıl önce LSD olarak adlandırılan uyuşturucu maddenin nasıl bir etki yarattığına dair görsel bir deney hazırlanmış. Olay basit; merkezdeki daireye gözünüzü kırpmadan bakıyorsunuz ve ardından da, gözünüzü çevirip; etrafınızdaki bir alana odaklanıyorsunuz. Not: Az aydınlatılmış bir ortamda denerseniz epey ilginç sonuçlar alabilirsiniz. Sonuna kadar dayanabilenler, bu etkiyi inanılmaz bir şekilde hissedecektir.
içkinin etkisi çılgın dansler :d 04:16
içkinin etkisi çılgın dansler :d 4.408 izlenme - 7 yıl önce böyle olun işte
uyuşturucu etkisi altında sürüş 01:50
uyuşturucu etkisi altında sürüş 3.925 izlenme - 7 yıl önce :)))
cankan'ın çocuklar üzerindeki etkisi 00:59
cankan'ın çocuklar üzerindeki etkisi 3.287 izlenme - 6 yıl önce cankan'ın çocuklar üzerindeki etkisi