Hoşgeldiniz!

etkisiz

Dünyanın En Etkisiz Kazası 00:41
Dünyanın En Etkisiz Kazası 22.041 izlenme - 3 yıl önce Kız tam bisikletle geçerken eleman arabayla tak diye çarpıyor. Nasıl bir şans ki hiçbir şey olmuyor. Araba için aynı şeyi söylemek mümkün olmayabilir.
Türkçe Minecraft - ATOM BOMBASINI ETKİSİZ HALE GETİRMEK! (Özel Harita) 14:42
Türkçe Minecraft - ATOM BOMBASINI ETKİSİZ HALE GETİRMEK! (Özel Harita) 8.838 izlenme - 2 yıl önce Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x 5000+ Like Gelirse Gaza Geliyorum ve Hemen Yeni Video Çekiyorum Haa Yorumda Atmayı unutmayın.. Mobil Uygulamamı İndirmek için -https://goo.gl/ehtVva Çok ucuza orijinal Minecraft - https://minecraftity.com Facebook Sayfası : https://goo.gl/RcNyc7 Google+ Sayfası : https://goo.gl/Zm1qAS İzlesene Kanalım : http://goo.gl/hAKH4o Beğenmeyi ve Paylaşmayı Lütfen Unutmayın! ------------------BUNLARADA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN------------------ Komik Montaj Videoları : https://goo.gl/sBsaLu Minecraft Açlık Oyunları : https://goo.gl/0CzAQq Minecraft Buz Çağı : https://goo.gl/zyLMdQ Minecraft Savaşlar : https://goo.gl/iINpAh Minecraft Özel Haritalar : https://goo.gl/vVdc29 Minecraft Hapisten Kaçış Maceralarım : https://goo.gl/cf5jZk Minecraft Hayvan Saklambacı : https://goo.gl/TDfLFG Minecraft Yumurta Savaşları : https://goo.gl/ufE6Zh Minecraft Yatak Savaşları : https://goo.gl/0fCTk5 Minecraft Sky Element : https://goo.gl/7H4ZqJ Minecraft Buz Devri : https://goo.gl/Tv5u4Y Minecraft Şanslı Bloklar : https://goo.gl/AibCz7 Minecraft Sky Wars : https://goo.gl/fub9s5 Minecraft Farm Hunt : https://goo.gl/UFmleR Minecraft Hexxit : https://goo.gl/j5s0kp Minecraft Silahlı Açlık Oyunları : https://goo.gl/CKg8G9 İLK VİDEOM : https://goo.gl/LWbO3N İKİNCİ VİDEOM : https://goo.gl/9WyztW ÜÇÜNCÜ VİDEOM : https://goo.gl/6SmxAn ------------------------------AGA --------------------------------
tek vuruşla etkisiz hale getirme 00:32
tek vuruşla etkisiz hale getirme 6.842 izlenme - 7 yıl önce
tek vuruşla etkisiz hale getirme 00:32
tek vuruşla etkisiz hale getirme 3.919 izlenme - 7 yıl önce http//alperdrms.blogspot.com/
İzinsiz Misafir Yılan Redback Örümceği Tarafından Etkisiz Hale Getirildi 00:50
İzinsiz Misafir Yılan Redback Örümceği Tarafından Etkisiz Hale Getirildi 125 izlenme - 1 yıl önce İzinsiz girdiği yerde hoş karşılanmayan yavru yılan redback örümceği tarafından etkisiz hale getirildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
işte gerçek bombacı mülayim - kokoreççi 02:19
işte gerçek bombacı mülayim - kokoreççi 528 izlenme - 6 yıl önce Tekirdağ'da şüpheli bir paketin imhası sırasında olay yerine giren, boş çantaya kafa atmak suretiyle etkisiz hale getirmesine rağmen kıymeti bilinmeyen ve polisten fırçasını yerken yusuf yusuf olan kokoreç ustasının hikayesi. Rahmetli Kemal Sunal'ın Korkusuz Korkak ve Meraklı Köfteci filmlerinin karışımı bir görüntü ortaya çıkmıştır.
Erkeğini 30 Saniyede Etkisiz Hale Getiren Hatun 00:49
Erkeğini 30 Saniyede Etkisiz Hale Getiren Hatun 292 izlenme - 3 yıl önce Erkeğini 30 Saniyede Etkisiz Hale Getiren Hatun..
Bir Erkegi 30 saniyede etkisiz hale getirmek 00:49
Bir Erkegi 30 saniyede etkisiz hale getirmek 553 izlenme - 4 yıl önce Bir Kızın Erkeği 30 Saniyede Etkisiz Hale Getirmesi.
elektrik balığı timsaha elektrik wererek etkisiz hale getirir elektrik wererek inse-eni öldürebilir 02:11
elektrik balığı timsaha elektrik wererek etkisiz hale getirir elektrik wererek inse-eni öldürebilir 76 izlenme - 8 ay önce DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E'DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE'LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ'TİR! HARF'LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI'LIYOR, TAM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU'YANLAR, EL-LEHÜ TEAELEYE WE NEBİYİ'LERE, RASÜWLE'RE SAVAŞ AÇAN KİMSE'LERDİR. TECWİYD'SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE'DE BULA'BİLİRSİNİZ SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI VİDEO’LARI FOTO’LARI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI VİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TAWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN FORUM’LARIN VİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAM’LARI RED İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HALİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM. PAYLAŞ'TIĞIM TÜM VİDEO'LARDA, KONUŞAN'LAR KE-EFİR'DİR. HİÇ BİR VİDEO BANA AİT DEĞİL'DİR. HEPSİ KE-EFİR'LERE AİT'TİR. SADECE 'HAG', DOĞRU, YARAR'LI PAYLAŞIM OLDU'ĞU İÇİN PAYLAŞIYO'RUM. BU KONUŞAN KİŞİ'LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL'DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL'DİR, KE-EFİR'DİR, EBEDİ CEHENEM'LİKLERDİR. BU VİDEO'LAR SİZ'LER UYANIN DİYE YAYIN'LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN'DİR. BU SAHIYFE'DE ŞİRK EHLİ'Nİ, İFŞE-E ETME'LERİ, DÜNYE-E'DAKİ HİÇ'BİR SAHIYFE'DE BULAMAZ'SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET'LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK'TADIR. CENETE GİR'MEK İSTİYOR'SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM'LERDEN OLUN. EMEK VEREREK, WEGIT ZEME-EN HARCAYARAK, ÖZEN’LE TİTİZ’LİKLE YAZI’NIN RENK’LENDİRİLMİŞ HALİY’LE OKU’YUN, PAYLAŞIN, YAYIN, TAVSİYE EDİN. RENK’Lİ HALDE OKUR’SANIZ GÖĞSE, GALBE, BEYİNE, AGLE, GÖZE DAHA İYİ, DAHA GÜZEL HIDAEB EDER GÖNLÜNÜZ, GALBİ’NİZ, AGLİ’NİZ, GÖZÜNÜZ, GÖĞSÜ’NÜZ AÇILIR. YORULMA’DAN, SIKIL’MADAN, DAHA ÇOK AKICI ŞEKİL’DE, İSTEK’LE OKUR’SUNUZ. AŞAĞI’DAKİ LİNK’LERE TEK TEK TIKLA’YIN BAKIN İNCELE’YİN. 1.JUST: www.justpaste.it/YENI-IYME-EN-ETTIM 1333 SENE İÇİNDE YER'YÜZÜ TE-ERIYHIN'DE BİR İLK! MİLETİ İBRAEHİYM, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-EN ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE'LERİ WE VİDEO KANAL'LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TAVSİYE EDİN, ÇEKİNME'YİN, KORKMA'YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. İYME-EN LE-E İ-LEHE İ-LE-E EL-LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL-LEHİ. İSLE-EM MİLETİ İBRAEHİYM KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER. 1.SİTE: www.gurenihakiym.wordpress.com 2.SİTE: www.mileti-ibraehiym.simplesite.com 3.SİTE: www.eyet-wehy.tumblr.com 4.VİDEO: www.izlesene.com/kanal/sunethadiys 5.VİDEO: www.dailymotion.com/guren-hadiys 6.VİDEO: www.tune.pk/suneti-ellehi [ “ŞEYH MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM“ RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ ]
Polis Bombacıyı Etkisiz Hale Getirdi - Beyoğlu 02:59
Polis Bombacıyı Etkisiz Hale Getirdi - Beyoğlu 175 izlenme - 3 yıl önce Paylaşımlar da polisin bombacının üzerine atlayarak, canını hiçe sayarak etkisiz hale getirdiği yazıyordu. Bombaya dair bişe göremedim ama şayet öyleyse bu canını hiçe sayıp görevini yapan polis abimizden allah razı olsun.
Polisten Kaçarken Polisi Yoldan Çıkarmak 00:20
Polisten Kaçarken Polisi Yoldan Çıkarmak 280 izlenme - 2 yıl önce rusyada polisten kaçan şahıs polisi bir güzel yoldan çıkarıp etkisiz hale getiriyor sonra da yoluna devam ediyor.
Bu Tüfek Radyo Dalgaları ile Droneları Etkisiz Hale Getiriyor 02:28
Bu Tüfek Radyo Dalgaları ile Droneları Etkisiz Hale Getiriyor 176 izlenme - 2 yıl önce DroneDefender isimli tüfek yaydığı radyo dalgası ile droneları etkisiz hale getiriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hırsızı Ninja Gibi Etkisiz Hale Getiren Adam 01:01
Hırsızı Ninja Gibi Etkisiz Hale Getiren Adam 122 izlenme - 2 yıl önce Avustralya'da gerçekleşen olayda, aracına benzin almak isteyen sürücü uzaklaştığı sırada fark ettiği hırsızı uçarak girdiği camdan etkisiz hale getirdi. Canımı al ama arabama dokunma diyen delikanlı abimizin o anlarını izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aşırı Derecede Yavaş Katil (Altyazılı) 10:16
Aşırı Derecede Yavaş Katil (Altyazılı) 242 izlenme - 3 yıl önce Richard Gale'in aşırı absürt, komik kısa filmi. Sitede vardı ama bu altyazılısı. Üstelik altyazıyı hazırlayıp gömen benim. Neyse bir adli tıp uzmanının başından geçen hikayeyi anlatıyor film. Jack, cinayete kurban gidiyordur ve cinayet silahı bir kaşıktır. Kaşığı yalnızca adama şaplatarak yıllarca işlenen bir cinayettir bu. Hiçbir yardım alamıyordur Jack çünkü katilini yalnızca o görebiliyordur. Katilini öldüremiyor, ondan kaçamıyor. Siz ne yapardınız. ..Bu arada "deol git" yazan kısım nazarlık.
Genç Kız 100 Kiloluk Adamı Etkisiz Hale Getirdi 01:21
Genç Kız 100 Kiloluk Adamı Etkisiz Hale Getirdi 182 izlenme - 4 yıl önce Spor salonunda antrenman yapan genç kız 100 kiloluk adamı tek hareketiyle kilitledi.
Biber Gazını Etkisiz Hale Getirme Yöntemi 02:25
Biber Gazını Etkisiz Hale Getirme Yöntemi 213 izlenme - 3 yıl önce atılan biber gazlarını kızılay'da böyle etkisiz hale getirildi.. 5-10 litretlik su damacanaların içine atıp kapaklarını kapatıldı.. bu videoda görüldüğü üzere, biber gazı sıkılan kalabalığın polise karşı taş falan atmıyor, sadece slogan atıyor. bu video çekildikten 45 dakika sonra hem meşrutiyet hem de karanfil sokak'tan biber gazı atarak üzerlerine saldırılıyor.. halk panik içinde kafelere ve apartmanların arasına kaçtı.. gruplar halinde aralara giren polis yakaladığını copladı, gözaltına aldı..
Teröristler böyle etkisiz hale getirildi 04:25
Teröristler böyle etkisiz hale getirildi 125 izlenme - 5 yıl önce Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü tarafından akşam saatlerinde dağıtılan görüntülerde; 1'i kadın 5 Pkkli, bir aracın bagajına silah ve mühimmat koyarken görülüyor. Daha sonrasında ise, hareket eden araca güvenlik güçleri tarafından ateş açılarak,Pkk'liler etkisiz hale getiriliyor. Dağıtılan fotoğraflarda ise, öldürülen Pkk'lilerin cesetleri, kan izleri, silahlar ve bazı eşya parçaları yer alıyor.
MİT ve JÖH Buldu Helikopterler 4 Teröristi Etkisiz Hale Getirdi 02:39
MİT ve JÖH Buldu Helikopterler 4 Teröristi Etkisiz Hale Getirdi 7 izlenme - 3 ay önce Tunceli’nin Ovacık ilçesi kırsalında MİT ve Jandarma tarafından ortak yürütülen operasyonda mağarada sıkıştırılan 4 teröristin havadan helikopterlerin peş peşe ateşiyle etkisiz hale getirildiği ve 6’sı uzun namlulu 7 silah, çok sayıda mühimmat ve yaşamsal malzeme ele geçirildiği öğrenildi.
Kedi Etkisiz Hale Nasıl Getirilir? 00:28
Kedi Etkisiz Hale Nasıl Getirilir? 97 izlenme - 5 yıl önce Kedi Etkisiz Hale Nasıl Getirilir?
Köpek, İnsanın En İyi Dostudur! 00:17
Köpek, İnsanın En İyi Dostudur! 74 izlenme - 3 yıl önce Silah satış yerine muhtemelen hırsızlık için gelen şahıs silahını çıkardığı anda köpek tarafından etkisiz hale getiriliyor.
Katyuşa Füzelerini Havada Etkisiz Hale Getirecek Çok Gizli Yerli Silahımız 01:20
Katyuşa Füzelerini Havada Etkisiz Hale Getirecek Çok Gizli Yerli Silahımız 27 izlenme - 1 yıl önce Katyuşa füzelerini Havada etkisiz hale getirecek Çok Gizli Yerli Silahımız
Biber Gazını Etkisiz Hale Getiren Gençler 00:56
Biber Gazını Etkisiz Hale Getiren Gençler 50 izlenme - 3 yıl önce Biber gazı nasıl etkisiz hale getirilir? Sorusunun videolu cevabını izliyoruz. Burası Nişantaşı!
METROBÜSTE HIRSIZLIK YAPMAYA ÇALIŞAN KİŞİYİ ETKİSİZ HALE GETİREN ENGELLİ ADAM İBRETLİK KİM ENGELLİ 01:27
METROBÜSTE HIRSIZLIK YAPMAYA ÇALIŞAN KİŞİYİ ETKİSİZ HALE GETİREN ENGELLİ ADAM İBRETLİK KİM ENGELLİ 30 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Şüpheli şahıs böyle etkisiz hale getirildi 00:38
Şüpheli şahıs böyle etkisiz hale getirildi 65 izlenme - 4 yıl önce Başbakanlık Merkez binası yakınlarında durumundan şüphelenilen bir kişi, etkisiz hale getirildi.
Cem Yılmaz Ebru Şallı'yı Etkisiz Eleman mı İlan Etti? 10:37
Cem Yılmaz Ebru Şallı'yı Etkisiz Eleman mı İlan Etti? 10 izlenme - 10 ay önce Elif Güvendik ve Tayyar Işıksaçan'ın yorumlarıyla renk kattığı "Aklınızda Kalmasın" hafta içi her gün 360'ta!
Terkin Anıl Feat Fırat - Etkisiz Eleman.wmv 02:55
Terkin Anıl Feat Fırat - Etkisiz Eleman.wmv 93 izlenme - 8 yıl önce asi terkin feat fırat - etkisiz eleman
Genelkurmay Başkanı Akar: Son Terörist Etkisiz Hale Getirilinceye Kadar Mücadeleye Devam Edeceğiz 02:12
Genelkurmay Başkanı Akar: Son Terörist Etkisiz Hale Getirilinceye Kadar Mücadeleye Devam Edeceğiz 8 izlenme - 1 yıl önce Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, "Tarihimizden aldığımız ilham ve milletimizden aldığımız destekle, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar mücadeleye devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın." ifadelerini kullandı.
Hava Harekatında 19 Terörist Etkisiz Hale Getirildi 00:38
Hava Harekatında 19 Terörist Etkisiz Hale Getirildi 3 izlenme - 1 yıl önce Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesine düzenlenen hava harekatında 19 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi.