Hoşgeldiniz!

Etkisiz Videoları İzle

Türkçe Minecraft - ATOM BOMBASINI ETKİSİZ HALE GETİRMEK! (Özel Harita) 14:42
Türkçe Minecraft - ATOM BOMBASINI ETKİSİZ HALE GETİRMEK! (Özel Harita) 8.802 izlenme - 2 yıl önce Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x 5000+ Like Gelirse Gaza Geliyorum ve Hemen Yeni Video Çekiyorum Haa Yorumda Atmayı unutmayın.. Mobil Uygulamamı İndirmek için -https://goo.gl/ehtVva Çok ucuza orijinal Minecraft - https://minecraftity.com Facebook Sayfası : https://goo.gl/RcNyc7 Google+ Sayfası : https://goo.gl/Zm1qAS İzlesene Kanalım : http://goo.gl/hAKH4o Beğenmeyi ve Paylaşmayı Lütfen Unutmayın! ------------------BUNLARADA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN------------------ Komik Montaj Videoları : https://goo.gl/sBsaLu Minecraft Açlık Oyunları : https://goo.gl/0CzAQq Minecraft Buz Çağı : https://goo.gl/zyLMdQ Minecraft Savaşlar : https://goo.gl/iINpAh Minecraft Özel Haritalar : https://goo.gl/vVdc29 Minecraft Hapisten Kaçış Maceralarım : https://goo.gl/cf5jZk Minecraft Hayvan Saklambacı : https://goo.gl/TDfLFG Minecraft Yumurta Savaşları : https://goo.gl/ufE6Zh Minecraft Yatak Savaşları : https://goo.gl/0fCTk5 Minecraft Sky Element : https://goo.gl/7H4ZqJ Minecraft Buz Devri : https://goo.gl/Tv5u4Y Minecraft Şanslı Bloklar : https://goo.gl/AibCz7 Minecraft Sky Wars : https://goo.gl/fub9s5 Minecraft Farm Hunt : https://goo.gl/UFmleR Minecraft Hexxit : https://goo.gl/j5s0kp Minecraft Silahlı Açlık Oyunları : https://goo.gl/CKg8G9 İLK VİDEOM : https://goo.gl/LWbO3N İKİNCİ VİDEOM : https://goo.gl/9WyztW ÜÇÜNCÜ VİDEOM : https://goo.gl/6SmxAn ------------------------------AGA --------------------------------
Dünyanın En Etkisiz Kazası 00:41
Dünyanın En Etkisiz Kazası 8.353 izlenme - 2 yıl önce Kız tam bisikletle geçerken eleman arabayla tak diye çarpıyor. Nasıl bir şans ki hiçbir şey olmuyor. Araba için aynı şeyi söylemek mümkün olmayabilir.
tek vuruşla etkisiz hale getirme 00:32
tek vuruşla etkisiz hale getirme 6.676 izlenme - 6 yıl önce
tek vuruşla etkisiz hale getirme 00:32
tek vuruşla etkisiz hale getirme 3.848 izlenme - 6 yıl önce http//alperdrms.blogspot.com/
İzinsiz Misafir Yılan Redback Örümceği Tarafından Etkisiz Hale Getirildi 00:50
İzinsiz Misafir Yılan Redback Örümceği Tarafından Etkisiz Hale Getirildi 104 izlenme - 4 ay önce İzinsiz girdiği yerde hoş karşılanmayan yavru yılan redback örümceği tarafından etkisiz hale getirildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Erkeğini 30 Saniyede Etkisiz Hale Getiren Hatun 00:49
Erkeğini 30 Saniyede Etkisiz Hale Getiren Hatun 291 izlenme - 3 yıl önce Erkeğini 30 Saniyede Etkisiz Hale Getiren Hatun..
işte gerçek bombacı mülayim - kokoreççi 02:19
işte gerçek bombacı mülayim - kokoreççi 510 izlenme - 5 yıl önce Tekirdağ'da şüpheli bir paketin imhası sırasında olay yerine giren, boş çantaya kafa atmak suretiyle etkisiz hale getirmesine rağmen kıymeti bilinmeyen ve polisten fırçasını yerken yusuf yusuf olan kokoreç ustasının hikayesi. Rahmetli Kemal Sunal'ın Korkusuz Korkak ve Meraklı Köfteci filmlerinin karışımı bir görüntü ortaya çıkmıştır.
Bir Erkegi 30 saniyede etkisiz hale getirmek 00:49
Bir Erkegi 30 saniyede etkisiz hale getirmek 528 izlenme - 3 yıl önce Bir Kızın Erkeği 30 Saniyede Etkisiz Hale Getirmesi.
Bu Tüfek Radyo Dalgaları ile Droneları Etkisiz Hale Getiriyor 02:28
Bu Tüfek Radyo Dalgaları ile Droneları Etkisiz Hale Getiriyor 169 izlenme - 2 yıl önce DroneDefender isimli tüfek yaydığı radyo dalgası ile droneları etkisiz hale getiriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Polis Bombacıyı Etkisiz Hale Getirdi - Beyoğlu 02:59
Polis Bombacıyı Etkisiz Hale Getirdi - Beyoğlu 162 izlenme - 2 yıl önce Paylaşımlar da polisin bombacının üzerine atlayarak, canını hiçe sayarak etkisiz hale getirdiği yazıyordu. Bombaya dair bişe göremedim ama şayet öyleyse bu canını hiçe sayıp görevini yapan polis abimizden allah razı olsun.
Polisten Kaçarken Polisi Yoldan Çıkarmak 00:20
Polisten Kaçarken Polisi Yoldan Çıkarmak 237 izlenme - 2 yıl önce rusyada polisten kaçan şahıs polisi bir güzel yoldan çıkarıp etkisiz hale getiriyor sonra da yoluna devam ediyor.
Hırsızı Ninja Gibi Etkisiz Hale Getiren Adam 01:01
Hırsızı Ninja Gibi Etkisiz Hale Getiren Adam 114 izlenme - 1 yıl önce Avustralya'da gerçekleşen olayda, aracına benzin almak isteyen sürücü uzaklaştığı sırada fark ettiği hırsızı uçarak girdiği camdan etkisiz hale getirdi. Canımı al ama arabama dokunma diyen delikanlı abimizin o anlarını izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Genç Kız 100 Kiloluk Adamı Etkisiz Hale Getirdi 01:21
Genç Kız 100 Kiloluk Adamı Etkisiz Hale Getirdi 181 izlenme - 3 yıl önce Spor salonunda antrenman yapan genç kız 100 kiloluk adamı tek hareketiyle kilitledi.
Aşırı Derecede Yavaş Katil (Altyazılı) 10:16
Aşırı Derecede Yavaş Katil (Altyazılı) 222 izlenme - 2 yıl önce Richard Gale'in aşırı absürt, komik kısa filmi. Sitede vardı ama bu altyazılısı. Üstelik altyazıyı hazırlayıp gömen benim. Neyse bir adli tıp uzmanının başından geçen hikayeyi anlatıyor film. Jack, cinayete kurban gidiyordur ve cinayet silahı bir kaşıktır. Kaşığı yalnızca adama şaplatarak yıllarca işlenen bir cinayettir bu. Hiçbir yardım alamıyordur Jack çünkü katilini yalnızca o görebiliyordur. Katilini öldüremiyor, ondan kaçamıyor. Siz ne yapardınız. ..Bu arada "deol git" yazan kısım nazarlık.
Biber Gazını Etkisiz Hale Getirme Yöntemi 02:25
Biber Gazını Etkisiz Hale Getirme Yöntemi 191 izlenme - 2 yıl önce atılan biber gazlarını kızılay'da böyle etkisiz hale getirildi.. 5-10 litretlik su damacanaların içine atıp kapaklarını kapatıldı.. bu videoda görüldüğü üzere, biber gazı sıkılan kalabalığın polise karşı taş falan atmıyor, sadece slogan atıyor. bu video çekildikten 45 dakika sonra hem meşrutiyet hem de karanfil sokak'tan biber gazı atarak üzerlerine saldırılıyor.. halk panik içinde kafelere ve apartmanların arasına kaçtı.. gruplar halinde aralara giren polis yakaladığını copladı, gözaltına aldı..
Cem Yılmaz Ebru Şallı'yı Etkisiz Eleman mı İlan Etti? 10:37
Cem Yılmaz Ebru Şallı'yı Etkisiz Eleman mı İlan Etti? 10 izlenme - 2 ay önce Elif Güvendik ve Tayyar Işıksaçan'ın yorumlarıyla renk kattığı "Aklınızda Kalmasın" hafta içi her gün 360'ta!
Teröristler böyle etkisiz hale getirildi 04:25
Teröristler böyle etkisiz hale getirildi 125 izlenme - 5 yıl önce Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü tarafından akşam saatlerinde dağıtılan görüntülerde; 1'i kadın 5 Pkkli, bir aracın bagajına silah ve mühimmat koyarken görülüyor. Daha sonrasında ise, hareket eden araca güvenlik güçleri tarafından ateş açılarak,Pkk'liler etkisiz hale getiriliyor. Dağıtılan fotoğraflarda ise, öldürülen Pkk'lilerin cesetleri, kan izleri, silahlar ve bazı eşya parçaları yer alıyor.
Kedi Etkisiz Hale Nasıl Getirilir? 00:28
Kedi Etkisiz Hale Nasıl Getirilir? 96 izlenme - 4 yıl önce Kedi Etkisiz Hale Nasıl Getirilir?
Köpek, İnsanın En İyi Dostudur! 00:17
Köpek, İnsanın En İyi Dostudur! 66 izlenme - 2 yıl önce Silah satış yerine muhtemelen hırsızlık için gelen şahıs silahını çıkardığı anda köpek tarafından etkisiz hale getiriliyor.
METROBÜSTE HIRSIZLIK YAPMAYA ÇALIŞAN KİŞİYİ ETKİSİZ HALE GETİREN ENGELLİ ADAM İBRETLİK KİM ENGELLİ 01:27
METROBÜSTE HIRSIZLIK YAPMAYA ÇALIŞAN KİŞİYİ ETKİSİZ HALE GETİREN ENGELLİ ADAM İBRETLİK KİM ENGELLİ 22 izlenme - 9 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Biber Gazını Etkisiz Hale Getiren Gençler 00:56
Biber Gazını Etkisiz Hale Getiren Gençler 49 izlenme - 3 yıl önce Biber gazı nasıl etkisiz hale getirilir? Sorusunun videolu cevabını izliyoruz. Burası Nişantaşı!
Şüpheli şahıs böyle etkisiz hale getirildi 00:38
Şüpheli şahıs böyle etkisiz hale getirildi 65 izlenme - 4 yıl önce Başbakanlık Merkez binası yakınlarında durumundan şüphelenilen bir kişi, etkisiz hale getirildi.
Katyuşa Füzelerini Havada Etkisiz Hale Getirecek Çok Gizli Yerli Silahımız 01:20
Katyuşa Füzelerini Havada Etkisiz Hale Getirecek Çok Gizli Yerli Silahımız 12 izlenme - 8 ay önce Katyuşa füzelerini Havada etkisiz hale getirecek Çok Gizli Yerli Silahımız
Genelkurmay Başkanı Akar: Son Terörist Etkisiz Hale Getirilinceye Kadar Mücadeleye Devam Edeceğiz 02:12
Genelkurmay Başkanı Akar: Son Terörist Etkisiz Hale Getirilinceye Kadar Mücadeleye Devam Edeceğiz 7 izlenme - 6 ay önce Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, "Tarihimizden aldığımız ilham ve milletimizden aldığımız destekle, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar mücadeleye devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın." ifadelerini kullandı.
Terkin Anıl Feat Fırat - Etkisiz Eleman.wmv 02:55
Terkin Anıl Feat Fırat - Etkisiz Eleman.wmv 93 izlenme - 7 yıl önce asi terkin feat fırat - etkisiz eleman
Hava Harekatında 19 Terörist Etkisiz Hale Getirildi 00:38
Hava Harekatında 19 Terörist Etkisiz Hale Getirildi 3 izlenme - 6 ay önce Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesine düzenlenen hava harekatında 19 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi.