Hoşgeldiniz!

etmemek

Beşiktaş Taraftarı - Ben Tümer'e Küfür Edicem 00:39
Beşiktaş Taraftarı - Ben Tümer'e Küfür Edicem 1.327 izlenme - 3 yıl önce Küfür edecekleri takdirde takımının puanı silineceğini düşünen bu kardeşimiz, küfüre hayır sloganı ile diğer taraftarları uyarır. Tümer metin'in geleceğini belirtir, herkesi sakin olmaya davet eder fakat ateşli bi beşiktaş taraftarı aynı fikirde değildir. Hani avrupa birliği işkence galkmıştı...
Cenaze Namazında Hakkını Helal Etmedi! 08:18
Cenaze Namazında Hakkını Helal Etmedi! 2.049 izlenme - 5 yıl önce Bodrum'un Yalıkavak beldesinde Yemiş Camisi’nde yaşanan olay herkesi şaşkına çevirdi. MUĞLA’nın Bodrum İlçesi Yalıkavak Beldesi’nde iki komşu arasındaki husumet, cenaze namazına yansıdı. 73 yaşında vefat eden Osman Dağar’ın Yemiş Camii’sindeki cenaze namazında helallik istenmesi sırasında, 48 yaşındaki Tahir Bice, komşusuna hakkını helal etmediğini söyleyince, ölenin yakınlarınca tartaklanmak istendi.
Sanatçı Çolpan İlhan'ın Cenazesinde Hakkını Helal Etmeyen Adam 00:15
Sanatçı Çolpan İlhan'ın Cenazesinde Hakkını Helal Etmeyen Adam 1.096 izlenme - 4 yıl önce Kalp krizi sonucu önceki gün vefat eden tiyatro ve sinema sanatçısı Çolpan İlhan'ın cenaze namazında helallik alındığı esnada bir kişi, "Helal olmasın Ben hakkımı helal etmiyorum" diye bağırdı. Çolpan İlhan'ın modaevinde çalıştığı iddia edilen kişinin yevmiyesini alamadığını öne sürdüğü ve bu yüzden hakkını helal etmek istemediği söyledi.
Cenazede Hakkını Helal Etmedi! 08:18
Cenazede Hakkını Helal Etmedi! 1.555 izlenme - 5 yıl önce Cenazede hakkını helal etmedi! Muğla'nın Bodrum İlçesi Yalıkavak Beldesi'nde kılınan bir cenaze namazı sırasında imamın helallik istemesi üzerine Tahir Bice, komşusuna hakkını helal etmedi.
Rüya ile Amel Etmemek-Cübbeli Ahmet Hoca 14:47
Rüya ile Amel Etmemek-Cübbeli Ahmet Hoca 832 izlenme - 4 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca-rüya İle Amel Etmemek
Almanyada Boş Şişe'nin Parasının Geri Ödenmesi 01:53
Almanyada Boş Şişe'nin Parasının Geri Ödenmesi 467 izlenme - 2 yıl önce Almanların bizi kıskandığı bu videonun sonundada gayet net görülmektedir. Türk şişesini kabul etmiyor makine. Atık pet şişeleri geridönüşüme kazandırmak adına hayata geçirilen uygulama başarılı bir şekilde devam ediyor. Türkiye'de olsa eminim en çok geri dönüşüm yapan ülke olurduk.
kediyi deli etmemek lazım 00:25
kediyi deli etmemek lazım 600 izlenme - 7 yıl önce
kurban nasıl kesilir 11:25
kurban nasıl kesilir 792 izlenme - 6 yıl önce bu sohbette kurban kesince nelere dikkat edilmesi gerektiği geniş olarak anlatılmaktadır.
Türkiye'de Sosyal Deney Denemek 04:02
Türkiye'de Sosyal Deney Denemek 172 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar eğer bir engelli yürürken düşer ise onlara ne gibi bir tepki geliyor bunları ölçmek istemişler ve pekte parlak bir iş çıkmamış iyi seyirler...
helal etmiyeeem, edenın arvadını küfürlü 01:33
helal etmiyeeem, edenın arvadını küfürlü 198 izlenme - 5 yıl önce
Baba Bebeğini Fark Etmeyince 02:09
Baba Bebeğini Fark Etmeyince 80 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da yaşanan ve güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilen görüntüler, dikkatsizliğin bir bebeğin ölümüne sebep olabileceğini gösterdi
Herşeyin kendi kendine tesadüfen oluştuğunu savunanlara nasıl cevap vermek lazımdır 11:21
Herşeyin kendi kendine tesadüfen oluştuğunu savunanlara nasıl cevap vermek lazımdır 87 izlenme - 6 yıl önce Bu sohbette, kainatın tesadüfen kendi kendine oluştuğunu iddia edenlere, ne şekilde cevap verileceği ve nasıl bir yol izleneceği anlatılmaktadır.
HAYIR HAYIR BİLAKİS SİZ YETİME ASLA İKRAM ETMİYORSUNUZ FECR 17 YETİME FAKİRE YARDIM ETMEMEK ŞİRKTİR 02:35
HAYIR HAYIR BİLAKİS SİZ YETİME ASLA İKRAM ETMİYORSUNUZ FECR 17 YETİME FAKİRE YARDIM ETMEMEK ŞİRKTİR 13 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Müslüman olmasa bile dini emirlere uyan kimse, dünyada rahat eder 11:52
Müslüman olmasa bile dini emirlere uyan kimse, dünyada rahat eder 55 izlenme - 5 yıl önce Müslüman olmasa bile dini emirlere uyan kimse, dünyada rahat eder
Bir Kısım İnsanlar Kendilerinden Üstün Olduğunu Bildikleri İçin Hz. Mehdi (As)’ı Kabul Etmiyor 02:20
Bir Kısım İnsanlar Kendilerinden Üstün Olduğunu Bildikleri İçin Hz. Mehdi (As)’ı Kabul Etmiyor 1 izlenme - 6 ay önce Bir kısım insanlar kendilerinden üstün olduğunu bildikleri için Hz. Mehdi (as)’ı kabul etmiyor.
Bosnalıların Kalbine Doğru Şekilde Hitap Edip Etmediğimi Görmek İstiyorum'' 04:18
Bosnalıların Kalbine Doğru Şekilde Hitap Edip Etmediğimi Görmek İstiyorum'' 6 izlenme - 4 yıl önce Bosnalıların Kalbine Doğru Şekilde Hitap Edip Etmediğimi Görmek İstiyorum''
Çelik: 05:29
Çelik: "Sayın Başbakan Da İstifa Etmeyecek. Boşuna Kendinizi Yormayın'' 2 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, cumhurbaşkanı adayı olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlıktan istifa etmesini gerektiren Anayasa ve yasa hükmü ile Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararının olmadığını belirterek ''Sayın Başbakan istifa etmeyecek.
Eleştiri kabul etmeyen insan deli gibi oluyor. Sevgiyi yaşayamaz 06:31
Eleştiri kabul etmeyen insan deli gibi oluyor. Sevgiyi yaşayamaz 1 izlenme - 2 yıl önce Eleştiri kabul etmeyen insan deli gibi oluyor. Sevgiyi yaşayamaz.
Çelik: 03:25
Çelik: " Ak Parti'nin Geleceğinden Kimse Endişe Etmesin" 2 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, "Ben açıkçası Kılıçdaroğlu'nun beyanlarını bütün CHP'lilere bir haksızlık ve hakaret olarak değerlendiriyorum.