Hoşgeldiniz!

etna

Etna Yanardağı BBC Çekimi Sırasında Patladı 01:20
Etna Yanardağı BBC Çekimi Sırasında Patladı 4.418 izlenme - 4 ay önce İtalya'nın Sicilya adasında bulunan, dünyanın en aktif yanardağlarından Etna, BBC ekibinin de çekim yaptığı sırada patlayarak etrafa kaya parçaları saçmaya başladı. Patlamada 10 kişi yaralandı.
Etna Yanardağı'nın Patlama Anı 01:38
Etna Yanardağı'nın Patlama Anı 6.059 izlenme - 4 yıl önce İtalya'da bulunan Etna Yanardığı'nın patlama anı kameraya böyle yansıdı.
Etna Yanardağı Lav Püskürttü 00:56
Etna Yanardağı Lav Püskürttü 1.647 izlenme - 4 yıl önce Etna Yanardağı Lav Püskürttü Etna Yanardağı Harekete Geçti
eylem feat. etna - istanbul rap edit mix 02:48
eylem feat. etna - istanbul rap edit mix 2.043 izlenme - 7 yıl önce www.muratkilinc.comwww.myspace.com/rafrecordswww.studyocenin.com
Etna Yanardağı Yeniden Uyandı 00:38
Etna Yanardağı Yeniden Uyandı 126 izlenme - 5 ay önce İtalya'nın güneyindeki Sicilya Adası'nda bulunan aktif yanardağ Etna yeniden lav püskürttü. Aylardır faaliyette olmayan volkanik yanardağ Etna, dün gece lav ve kül püskürtürken, Ulusal Jeofizik ve Volkanoloji Enstitüsü de Etna ve civarında turuncu alarm verdi. Öte yandan Etna lav püskürtünce oluşan kül bulutları nedeniyle genellikle ulaşıma kapatılan Katanya kentindeki Fontonarossa Havaalanı'nın açık kalmaya devam ettiği bildirildi. Yetkililer, dağ yakınındaki yerleşim yerleri için herhangi bir risk bulunmadığını ifade ederken, püskürtmeler dolayısıyla bölgede irili ufaklı sismik hareketliliklerin de kaydedildiği belirtildi. Avrupa'nın halen aktif olan en yüksek yanardağı Etna'da dün gece başlayan hareketliliğin çevre iller Katanya ve bu yıl G7 Zirvesi'ne ev sahipliği yapacak Taormina kentinden de görüldüğü aktarıldı.
Etna Bellydance Festival 2014 03:35
Etna Bellydance Festival 2014 763 izlenme - 3 yıl önce Etna Bellydance Festival 2014
Etna Yanardağında Gün Batımı Ve Gece Görüntüleri 01:58
Etna Yanardağında Gün Batımı Ve Gece Görüntüleri 37 izlenme - 4 ay önce Lav akışı hala devam eden Etna yanardağında gün batımı ve gece böyle görüntülendi. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
E T N A RAP KALAMAM BEN BU CAN 03:21
E T N A RAP KALAMAM BEN BU CAN 192 izlenme - 5 yıl önce E T N A RAP KALAMAM BEN BU CAN
Etna Yanardağı'nın patlama anı 01:38
Etna Yanardağı'nın patlama anı 243 izlenme - 4 yıl önce İtalya'da bulunan Etna Yanardığı'nın patlama anı kameraya böyle yansıdı.
Etna’da Lav Dansı 01:14
Etna’da Lav Dansı 19 izlenme - 4 ay önce Avrupa’nın en aktif yanardağı Etna’dan lav akışı sürüyor. 2 bin 900 metreden akan lavlar çarpıcı görüntüler oluşturuyor.Etna Yanardağı'ndan görüntüler.
Etna Faaliyete Geçti 01:06
Etna Faaliyete Geçti 65 izlenme - 2 yıl önce Avrupa kıtasındaki en büyük yanardağ olma özelliğine sahip olan Sicilya'da bulunan Etna Yanardağı havaya kül ve ateş püskürdü. Sicilyalı fotoğrafçı Marco Restivo yanardağın patlaması sırasında çektiği görüntülerle bir ilke imza attı. İşte o görüntüler...
Sicilya'da Taş Yağması 02:45
Sicilya'da Taş Yağması 157 izlenme - 2 yıl önce Sicilya'da Etna Yanardağı'nın faaliyeti sonrası çekilen görüntüler bunlar. İlginç görntülüler.
Gezimanya.com - Italya Sicilya Etna 01:02
Gezimanya.com - Italya Sicilya Etna 40 izlenme - 3 yıl önce Italya Sicilya Etna Yanardağı Tanıtım Videosu.
Etna.son,sevdam 02:01
Etna.son,sevdam 85 izlenme - 8 yıl önce super bi şarkı..
Etna Ft. J-Lane - N'telefon 03:37
Etna Ft. J-Lane - N'telefon 39 izlenme - 6 yıl önce