Hoşgeldiniz!

Eurovision Şarkı Yarışması Videoları

Şebnem Paker - Dinle 03:02
Şebnem Paker - Dinle 12.579 izlenme - 4 yıl önce Şebnem Paker - Dinle
Nigar Cemal'in Trafik Kazası 00:26
Nigar Cemal'in Trafik Kazası 7.248 izlenme - 2 yıl önce 2011 Erovision şarkı yarışmacısı birincisi Nigar Cemal hanımın, dört gün önce, türbanlı bir arkadaşının sürdüğü arabada yaptığı kazanın görüntüleri. Görüntüde çok belli olmuyor ama araba takla atmış. Şükür ki ciddi bir durum yokmuş. (Yani esprili yorum yazabilirsiniz.)
Eurovision'da Lezbiyen Öpücük - Krista Siegfrids 03:03
Eurovision'da Lezbiyen Öpücük - Krista Siegfrids 7.104 izlenme - 4 yıl önce Eurovision'da Lezbiyen Öpücük Eurovision'da Finlandiya Adına Yarışacak Olan Krista Siegfrids'ın Ülkesinde Eşcinsel Evliliğin Yasak Olmasını Protesto Etmek İçin Neler Yaptı.
yunanistan kemençemizi de çaldı! 03:07
yunanistan kemençemizi de çaldı! 4.251 izlenme - 7 yıl önce yunanistandan kemençeli şarkı opa
Can Bonomo - Love Me Back - Eurovision Şarkı Yarışması (2012) 03:11
Can Bonomo - Love Me Back - Eurovision Şarkı Yarışması (2012) 3.340 izlenme - 5 yıl önce Can Bonomo - Love Me Back - Eurovision Şarkı Yarışması (2012)
Emmelie De Forest - Only Teardrops (Denmark) 2013 Eurovision Song Contest 03:11
Emmelie De Forest - Only Teardrops (Denmark) 2013 Eurovision Song Contest 2.270 izlenme - 4 yıl önce Emmelie De Forest - Only Teardrops (Denmark) 2013 Eurovision Song Contest
Aleksandr Ryback %u201cfairytable%u201d 03:24
Aleksandr Ryback %u201cfairytable%u201d 4.157 izlenme - 8 yıl önce haketti kerata
Eurovision 2013 finalini Danimarka kazandı! 02:57
Eurovision 2013 finalini Danimarka kazandı! 1.455 izlenme - 4 yıl önce 2013 Eurovision Şarkı Yarışması'nı Danimarka adına yarışan Emmelie de Forest kazandı.
anastasiya prikhodko mamo 00:33
anastasiya prikhodko mamo 1.956 izlenme - 8 yıl önce bu yıl eurovision Şarkı yarışması%u2019nda rusya%u2019yı temsil edecek olan anastasiya prikhodko nun seslendireceği %u201cmamo%u201d şarkısı
İrlanda - 2013 Eurovision Şarkı Yarışması - Son Kez Şarkısı 03:06
İrlanda - 2013 Eurovision Şarkı Yarışması - Son Kez Şarkısı 1.345 izlenme - 4 yıl önce İrlandalı grup Inchequin, 'Son Kez' adlı parçayla Eurovision için İrlanda'yı temsil etmek için yarışacak. 5 kişilik grubun 3 de Türk elemanı bulunuyor.
Yohanna - Is It True (Official Video) 03:05
Yohanna - Is It True (Official Video) 754 izlenme - 4 yıl önce Yohanna - İs It True
Ell And Nikki Running Scared 02:05
Ell And Nikki Running Scared 933 izlenme - 6 yıl önce www.ziza.net // www.tennar.com // azerbaycan eurovision şarkı yarışması 2011 şarkı yarışmasını ell & nikki'nin söyledği running scared adlı parçayla 221 puan alarak kazandı. gencyorum.net
Kırımlı Tatar Sanatçı Jamala İstanbul'da Konser Verdi 04:23
Kırımlı Tatar Sanatçı Jamala İstanbul'da Konser Verdi 82 izlenme - 9 ay önce Eurovision Şarkı Yarışması'nda "1944" adlı şarkısıyla birinci olan Kırımlı Tatar sanatçı Jamala, Turkcell Yıldızlı Geceler konserleri kapsamında müzikseverlerle buluştu.
Eurovision Şarkı Yarışması'nın İlk Finalistleri Belli Oldu 01:25
Eurovision Şarkı Yarışması'nın İlk Finalistleri Belli Oldu 116 izlenme - 2 yıl önce Avusturya’nın ev sahipliği yaptığı Eurovision Şarkı Yarışması’nda dün gece yarı final heyecanı yaşandı. Viyena’daki iki aşamalı yarı finalin ilk ayağında; Moldova, Hollanda, Finlandiya, Makedonya, Danimarka ve Belarus elenerek yarışmaya veda etti. 16 katılımcının şarkılarını seslendirdiği gecede birçok yarışmacı performanslarıyla büyük beğeni topladı. Rusya’yı ‘Million Voices’ adlı parçasıyla temsil eden Polina Gagarina, şimdiden yarışmanın favorileri arasındaki yerini aldı. Avrupa’nın da gündemini meşgul eden göç meselesinin işlendiği ‘All Over Again’ şarkısıyla Romanya’dan katılan Voltaj da finale yükseldi. Arnavutluk, Ermenistan, Macaristan, Yunanistan, Estonya, Gürcistan, Sırbistan ve Belçika finale kalan diğer sekiz ülke oldu. İkinci yarı final Perşembe akşamı yapılacak. Organizasyonun ‘beş büyük ülkesi’ Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere yarı finallere katılmadan doğrudan finalde yarışma hakkına sahip. Cumartesi günkü finalde ayrıca ev sahibi Avusturya ve bu yıl ilk kez misafir olarak katılan Avustralya da yerini alacak. Türkiye ise Eurovision Şarkı Yarışması’na geçen yıl olduğu gibi bu yıl da katılmıyor.
1985 Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Finali  Ödül Töreni 07:29
1985 Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Finali Ödül Töreni 142 izlenme - 1 yıl önce TRT'de yayınlananan 1985 Eurovision şarkı yarışmasında ilk üçe giren yarışmacıların ödül törenini izliyoruz.
Eurovision Song Contest My Top 39 03:32
Eurovision Song Contest My Top 39 94 izlenme - 3 yıl önce Eurovision Şarkı Yarışması Kötüden İyiye Sıralamam
Barış Kömürcüoğlu  - Yana Yana - 2005 Eurovision Türkiye Elemesi 03:46
Barış Kömürcüoğlu - Yana Yana - 2005 Eurovision Türkiye Elemesi 81 izlenme - 2 yıl önce Popstar adlı yarışmanın ilk yıllarında, kibarlığı, tok sesi, uzun at yelesi saçları ile dikkat çeken ve sonradan değişen imajıyla daha maskülen bir havaya bürünen Barış, şarkıcılık kariyerinde belki de bir dönüm noktası olacak olan 2005 Eurovision'un Türkiye elemelerinde, bu şansı rakibi Gülseren'e kaptırmıştı. O yıllar her halde 2003 birinciliğinin verdiği şımarıklık ile olsa gerek, gereksiz bir özgüven ve düz adam mantığında gül gibi geçinip giden TRT'nin harcadığı iki şarkıcıdan biriydi Barış Kömürcüoğlu. Bir yanda adını bilmediğimiz Gülseren'in, bir yandansa yeni duyulmaya başlamış ve umut veren Barış'ın, birden sesi soluğu kesilmiş, kendi yağlarında kavrulurlarken "Truman Show" vari bir durumun içine girmişlerdi. Gülseren'in performnsı için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/68303/gulseren-rimi-rimi-ley-2005-eurovision-turkiye-elemesi ayrıca, videoyu ekleyen letthemswing demiş ki; "Neyse, sonuç olarak, bu videoyu dinlemeniz için eklemedim, dinlemeyin de zaten. Sadece berbat organizasyonun ve reytingperver magazin medyasa dallamalarının marifetlerini de göz önüne alarak, kendi halinde bir şarkıcının bir anda nasıl bitirildiğini hatırlayın. Acizane ricamdır." Uzatmadan, diyeceğim şu; Aynı kanaatteyim dostlar.
Eurovision'un yerine 'Avrasya Yıldızı' 01:42
Eurovision'un yerine 'Avrasya Yıldızı' 82 izlenme - 4 yıl önce Eurovision Gidiyor, Kuzey Yıldızı Geliyor Eurovision Şarkı Yarışması'ndan doğan boşluğu geçen yıl başlatılan, 'Avrasya Yıldızı' isimli bir Türkçe şarkı yarışması dolduracak. TRT ile Kırgızistan Televizyon ve Radyo Kurumu arasında işbirliği anlaşması imzalandı. TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, imza töreninin ardından önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin bu yıl Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmama kararı aldığını hatırlatan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, "Bu sene Eurovision Şarkı Yarışması'na biz katılmama kararı aldık. Tabi bu boşluğu da geçen yıl başlattığımız 'Avrasya Yıldızı' adlı bir Türkçe şarkı yarışması dolduracak. Türk cumhuriyetleri arasında bir müzik yarışması başlatmıştık. İlkinde Kırgızistanlı yarışmacı birinci olmuştu. Final, birinci olan Kırgızistan'da olacak bu sene. İnşallah bu yarışmayı çok güzel bir şekilde yaparız, eksikliğini aratmayız. Özellikle Türkçe konuşan ülkelerdeki insanlara çok keyifli zaman geçirtiriz ve kaliteli bir müzik yapımına da imza atmış oluruz."
Hacıpaşalıoğlu Finale Kalamadı -Eurovision Şarkı Yarışması 03:19
Hacıpaşalıoğlu Finale Kalamadı -Eurovision Şarkı Yarışması 20 izlenme - 1 yıl önce İsveç'in başkenti Stockholm'de düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'nın ilk yarı finalinde San Marino'yu 'I didn't know' şarkısıyla temsil eden Türk asıllı Serhat Hacıpaşalıoğlu, finale kalan sanatçılar arasında yer alamadı.