Hoşgeldiniz!

Ev Kuşu Videoları İzle

Ceylan | Evrim Akın İle Ev Kuşu | 13 Nisan 2014 42:41
Ceylan | Evrim Akın İle Ev Kuşu | 13 Nisan 2014 68.910 izlenme - 3 yıl önce Show Tv'de Evrim Akın'ın hazırlayıp sunduğu "Ev kuşu" programının konuğu olduk.. Her cumartesi günü ekrana gelen program "Ev Kuşu" progamının neşeli sunucusu Evrim Akın, bu hafta Ceyla'na konuk oldu...
Ev Kuşu Evrim Akın 00:24
Ev Kuşu Evrim Akın 4.129 izlenme - 2 yıl önce This is "ev kusu jen" by murat özdemir on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
Ev Kuşu - Armağan Çağlayan 44:29
Ev Kuşu - Armağan Çağlayan 8.493 izlenme - 2 yıl önce Evrim Akın ile Ev Kuşu'nda bu hafta ünlü yapımcı Armağan Çağlayan konuktu. Sempatik tavır ve esprileriyle dikkat çeken Çağlayan izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı.
'evrim Akın İle Ev Kuşu’ Yeliz Yeşilmen'in Kapısını Çalıyor! 01:05
'evrim Akın İle Ev Kuşu’ Yeliz Yeşilmen'in Kapısını Çalıyor! 7.371 izlenme - 2 yıl önce Hafta sonu ekranının en meraklı, heyecanlı, enerjik ve kıpır kıpır programı ‘Evrim Akın ile Ev Kuşu’, yeni bölümü ile Cumartesi günü Show TV’de izleyicileri ...
Oya Germen'in Gardırobu / Ev Kuşu 03:59
Oya Germen'in Gardırobu / Ev Kuşu 5.909 izlenme - 2 yıl önce Ünlü stil danışmanı Oya Germen gardırobunu Ev Kuşu'na açtı
Dilberay | Evrim Akın İle Ev Kuşu 40:51
Dilberay | Evrim Akın İle Ev Kuşu 7.450 izlenme - 3 yıl önce Dilberay | Evrim Akın İle Ev Kuşu
Yunus Bülbül'ün İbretlik Bağlama Performansı 02:00
Yunus Bülbül'ün İbretlik Bağlama Performansı 5.729 izlenme - 2 yıl önce Evrim Akın'ın sunduğu "Ev Kuşu" programına konuk olan Yunus Bülbül'ün harika saz çalamayışını izliyoruz.
Ev Kuşu'nda Kız Kıza Sohbet 02:22
Ev Kuşu'nda Kız Kıza Sohbet 4.569 izlenme - 2 yıl önce Evrim Akın İle Yeliz Yeşilmen'in Yatak Üzerinde Yaptığı Sohbette, Özel Konular Açığa Çıkıyor...
Yeliz Yeşilmen Mesleğini Bıraktı Mı? 01:31
Yeliz Yeşilmen Mesleğini Bıraktı Mı? 4.349 izlenme - 2 yıl önce Evrim Akın İle Ev Kuşu'na Konuk Olan Yeliz Yeşilmen, Kariyeri Hakkında Merak Edilen "Bıraktı Mı?" Sorusunu Yanıtladı
Yaşam Koçları ve Yaptıkları İşe Taktıkları Sikko İsimler 03:24
Yaşam Koçları ve Yaptıkları İşe Taktıkları Sikko İsimler 2.233 izlenme - 1 yıl önce Ünlülerin ve ünlü kedilerin yaşam koçu Melahat Patiatan evinin kapılarını bizler için araladı. Kedileri Turabi, Almeda, Bozok, Bedük ve Soner Sarıkabadayı ile tanıştık. Patiatan'ın samimiyetini ve işine karşı duyduğu saygıyı çok sevdik.
Ev Kuşu / Cumartesi - Pazar 00:57
Ev Kuşu / Cumartesi - Pazar 1.948 izlenme - 2 yıl önce Hafta Sonu Ekranının En Meraklı, Heyecanlı, Enerjik Ve Kıpır Kıpır Programı ‘evrim Akın İle Ev Kuşu’, Yeni Bölümü İle Pazar Günü Show Tv’de İzleyicileri İle Buluşacak. ev Kuşu, Bugüne Kadar Filmlerde Veya Ekranlarda Gördüğünüz Birbirinden Ünlü İsimlerin Evlerine Sürpriz Ziyaretler Yapmaya Devam Ediyor! ‘evrim Akın İle Ev Kuşu’, Cumartesi Günü, Aşk Doktoru Mehmet Coşkun Deniz’e Misafir Oluyor. Evrim Akın, Mehmet Coşun Deniz’in Ev Halini Ekranlarınıza Getirip, Tadına Doyum Olmaz Renkli Bir Sohbetin Kapılarını Sizlere Aralayacak. ‘evrim Akın İle Ev Kuşu’, Pazar Gününde İse Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi’ye Misafir Olacak. Evrim Akın, Cemil İpekçi İle Keyifli Muhabbetini Sakın Kaçırmayın! ev Kuşu’nda Bu Hafta Sıcak Bir Sohbet Eşliğinde Albümler Açılıp, Anılar Tazelenecek. Mehmet Coşkun Deniz Ve Cemil İpekçi’nin Bugüne Kadar Hiç Görülmemiş Fotoğraflarına Ve Çok Özel Görüntülerine Belki De İlk Kez Siz Tanık Olacaksınız. ‘evrim Akın İle Ev Kuşu’, 30 Ağustos Cumartesi Ve 31 Ağustos Pazar Günü Saat 13.00’te Yeni Bölümü İle Show Tv’de!
Ev Kuşu Demet Akalın 'da! 22 Mart 2015 56:45
Ev Kuşu Demet Akalın 'da! 22 Mart 2015 1.502 izlenme - 2 yıl önce Ev Kuşu Evrim Akın Demet Akalın'ın evine konuk oluyor!
Ev Kuşu Fragmanı (14-15 Mart 2015) 00:58
Ev Kuşu Fragmanı (14-15 Mart 2015) 837 izlenme - 2 yıl önce Hafta sonu ekranının en meraklı, heyecanlı, enerjik ve kıpır kıpır programı “Evrim Akın ile Ev Kuşu”, yeni bölümü ile Cumartesi günü Show TV’de izleyicileri ile buluşacak. Ev Kuşu, bugüne kadar filmlerde veya ekranlarda gördüğünüz birbirinden ünlü isimlerin evlerine sürpriz ziyaretler yapmaya devam ediyor! Evrim Akın ile Ev Kuşu bu Cumartesi her zaman zirvede yer almış dev isim Erol Büyükburç'un anısına özel bölümüyle sizlerle Evrim Akın ile Ev Kuşu Pazar günü ise müzik dünyasının örnek çifti Eda ve Metin Özülkü'ye misafir oluyor. Evrim Akın, ünlü çiftin ev halini ekranlarınıza getirip, tadına doyum olmaz renkli bir sohbetin kapılarını sizlere aralayacak.
Ev Kuşu Yeni Bölüm Tanıtım (29-30 Kasım 2014) 00:50
Ev Kuşu Yeni Bölüm Tanıtım (29-30 Kasım 2014) 1.002 izlenme - 2 yıl önce Hafta sonu ekranının en meraklı, heyecanlı, enerjik ve kıpır kıpır programı “Evrim Akın ile Ev Kuşu”, yeni bölümü ile Cumartesi günü Show TV’de izleyicileri ile buluşacak. “Ev Kuşu”, bugüne kadar filmlerde veya ekranlarda gördüğünüz birbirinden ünlü isimlerin evlerine sürpriz ziyaretler yapmaya devam ediyor! “Evrim Akın ile Ev Kuşu”; Cumartesi günü tiyatro-sinema ve dizi oyuncusu Defne Yalnız’a misafir oluyor. Evrim Akın, Defne Yalnız’ın ev halini ekranlarınıza getirip, tadına doyum olmaz renkli bir sohbetin kapılarını sizlere aralayacak. “Evrim Akın ile Ev Kuşu”; Pazar günü ise ünlü oryantal Didem’e misafir oluyor. Oryantal Didem’in ev halini ekranlarınıza getirip, tadına doyum olmaz renkli bir sohbetin kapılarını sizlere aralayacak. Dans dolu ev gezisini sakın kaçırmayın! “Evrim Akın ile Ev Kuşu”, Cumartesi-Pazar günleri saat 13.00’te yeni bölümü ile Show TV’de!
Ev Kuşu (Cumartesi - Pazar 13.00) 00:59
Ev Kuşu (Cumartesi - Pazar 13.00) 994 izlenme - 2 yıl önce Hafta sonu ekranının en meraklı, heyecanlı, enerjik ve kıpır kıpır programı ‘Evrim Akın ile Ev Kuşu’, yeni bölümü ile Pazar günü Show TV’de izleyicileri ile buluşacak. Ev Kuşu, bugüne kadar filmlerde veya ekranlarda gördüğünüz birbirinden ünlü isimlerin evlerine sürpriz ziyaretler yapmaya devam ediyor! ‘Evrim Akın ile Ev Kuşu’, Cumartesi günü, ünlü şarkıcı Nejat Alp'e misafir oluyor. Evrim Akın, Nejat Alp'in ev halini ekranlarınıza getirip, tadına doyum olmaz renkli bir sohbetin kapılarını sizlere aralayacak. ‘Evrim Akın ile Ev Kuşu’, Pazar gününde ise Coşkun Sabah'ın evine misafir olacak. Evrim Akın'ın Coşkun Sabah ile keyifli muhabbetini sakın kaçırmayın!
Ev Kuşu 13 Haziran Arif Susam 45:33
Ev Kuşu 13 Haziran Arif Susam 468 izlenme - 2 yıl önce “Evrim Akın ile Ev Kuşu”; Cumartesi günü Şarkıcı Arif Susam’a misafir oluyor. Evrim Akın, Arif Susam’ın ev halini ekranlarınıza getirip, tadına doyum olmaz renkli bir sohbetin kapılarını sizlere aralayacak. “Ev Kuşu”nda sıcak bir sohbet eşliğinde albümler açılıp, anılar tazelenecek. Arif Susam’ın bugüne kadar hiç görülmemiş fotoğraflarına ve çok özel görüntülerine belki de ilk kez siz tanık olacaksınız.
Haydar Dümen,mektuplar hakkında itirafta bulundu 00:57
Haydar Dümen,mektuplar hakkında itirafta bulundu 641 izlenme - 2 yıl önce Haydar Dümen, kendisine gelen mektuplar hakkında itirafta bulundu Evrim Akın ile Ev Kuşu
Ev Kuşu 14 Haziran Cengiz Kurtoğlu 44:07
Ev Kuşu 14 Haziran Cengiz Kurtoğlu 330 izlenme - 2 yıl önce Evrim Akın ile Ev Kuşu”; Pazar günü Müzisyen ve Yorumcu Cengiz Kurdoğlu’na misafir oluyor. Evrim Akın, Cengiz Kurdoğlu’nun ev halini ekranlarınıza getirip, tadına doyum olmaz renkli bir sohbetin kapılarını sizlere aralayacak. “Ev Kuşu”nda sıcak bir sohbet eşliğinde albümler açılıp, anılar tazelenecek. Cengiz Kurdoğlu’nun bugüne kadar hiç görülmemiş fotoğraflarına ve çok özel görüntülerine belki de ilk kez siz tanık olacaksınız.
Evrim Akın ile Ev Kuşu 29.Bölüm Fragmanı 00:55
Evrim Akın ile Ev Kuşu 29.Bölüm Fragmanı 234 izlenme - 1 yıl önce Hafta içi her gün ekranlarınıza gelecek programda, Evrim Akın bir yandan evinizi gezip sizi ve ailenizi   kendisine has üslubuyla Türkiye ile tanıştırırken diğer yandan da mutfaktan oturma odasına, banyo tuvaletten yatak odası ve çocuk odasına kadar evinizin bir bölümünü baştan aşağı yenileyecek.
Ev Devesi-Onur Sermik'in Evini Ziyaret Etti 08:42
Ev Devesi-Onur Sermik'in Evini Ziyaret Etti 192 izlenme - 2 yıl önce Ev Devesi bu hafta ünlü aktör Onur Sermik'in evindeydi.Onur Sermik 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğretimini bu şehirde tamamlayan genç oyuncu daha sonra Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi'nden başarıyla mezun olmuştur. Oyunculuk yanında stand-up gösterileriyle de dikkat çeken oyuncu 2008 yılında SAKM (Sadri Alışık Kültür Merkezi) bünyesinde oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Bu süre içinde Asiye Nasıl Kurtulur, Salak Oğlum, Yanlışlıklar Komedyası ve Size Nasıl Geliyorsa Öyledir gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bir hayli çalışkan ve üretken olan oyuncu geçtiğimiz yıl kadrolu olarak Sadri Alışık Tiyatrosu'nda görev yapmaya başlamıştır. SAKM'deki hocalarının da teşvikiyle komedi alanında büyük yeteneği olduğunu fark eden oyuncu geçtiğimiz yıl kendi yazdığı bir gösteri ile Maya Sahnesinde izleyicilerin karşısına çıktı. Genç nesil komedyen adayı tiyatrodan bazı arkadaşlarıyla birlikte çeşitli skeçler hazırlayarak video paylaşım sitelerine yükledi. Bu skeçlerden özellikle Kuzey Güney dizisine göndermeler yaptığı Lodos ile Poyraz skeci büyük ilgi gördü. Onur Sermik ayrıca kendi yazdığı ve "Scan Etmek" adını verdiği tek kişilik stand up gösterisine devam etmektedir. Sahnede yerine duramayan genç oyuncunun oyununda, bir internet kafeye giren bayanın elindeki evrakı scan etme (tarama) isteği ve sonrasında gelişen komik olaylar konu ediliyor. Doksanlar dizisinde mahalle kabadayısı tiplemesi ile de büyük beğeni kazanan genç oyuncu futbol, basketbol ve voleybol gibi spor dallarında da yetenekli. Doksanlar dizisinin Alper'inin 1.86 boyunda ve 77 kilo olduğunu, açık bir tene ve kahverengi gözlere sahip olduğunu da belirtelim. Ayrıca şu anda Beni Böyle Sev dizisinde Ahmet karakterini canlandırmaktadır.
Evrim Akın ile Ev Kuşu 12.Bölüm Fragmanı 00:48
Evrim Akın ile Ev Kuşu 12.Bölüm Fragmanı 159 izlenme - 1 yıl önce Hafta içi her gün ekranlarınıza gelecek programda, Evrim Akın bir yandan evinizi gezip sizi ve ailenizi   kendisine has üslubuyla Türkiye ile tanıştırırken diğer yandan da mutfaktan oturma odasına, banyo tuvaletten yatak odası ve çocuk odasına kadar evinizin bir bölümünü baştan aşağı yenileyecek.
Evrim Akın ile Ev Kuşu 13.Bölüm Fragmanı 00:48
Evrim Akın ile Ev Kuşu 13.Bölüm Fragmanı 155 izlenme - 1 yıl önce Başvuru Formu: http://www.showtv.com.tr/basvuru/ev-kusu Hafta içi her gün ekranlarınıza gelecek programda, Evrim Akın bir yandan evinizi gezip sizi ve ailenizi   kendisine has üslubuyla Türkiye ile tanıştırırken diğer yandan da mutfaktan oturma odasına, banyo tuvaletten yatak odası ve çocuk odasına kadar evinizin bir bölümünü baştan aşağı yenileyecek.
Evrim Akın ile Ev Kuşu 27.Bölüm Fragmanı 00:43
Evrim Akın ile Ev Kuşu 27.Bölüm Fragmanı 106 izlenme - 1 yıl önce Hafta içi her gün ekranlarınıza gelecek programda, Evrim Akın bir yandan evinizi gezip sizi ve ailenizi   kendisine has üslubuyla Türkiye ile tanıştırırken diğer yandan da mutfaktan oturma odasına, banyo tuvaletten yatak odası ve çocuk odasına kadar evinizin bir bölümünü baştan aşağı yenileyecek.
Evrim Akın ile Ev Kuşu -  Muammer Ketenci 14 Mart 2015 45:54
Evrim Akın ile Ev Kuşu - Muammer Ketenci 14 Mart 2015 50 izlenme - 7 ay önce Show Tv de yayınlanan Evrim Akın ile Ev Kuşu 14 Mart 2015 de muammer ketenciye konuk oldu. http://muammerketenci.com http://mketencishop.com
Aytüle Su İçirme Günümüz 02:08
Aytüle Su İçirme Günümüz 151 izlenme - 3 yıl önce Aytüle Su İçirme Günümüz