Hoşgeldiniz!

Ev Kuşu

Ceylan | Evrim Akın İle Ev Kuşu | 13 Nisan 2014 42:41
Ceylan | Evrim Akın İle Ev Kuşu | 13 Nisan 2014 71.700 izlenme - 4 yıl önce Show Tv'de Evrim Akın'ın hazırlayıp sunduğu "Ev kuşu" programının konuğu olduk.. Her cumartesi günü ekrana gelen program "Ev Kuşu" progamının neşeli sunucusu Evrim Akın, bu hafta Ceyla'na konuk oldu...
Ev Kuşu Evrim Akın 00:24
Ev Kuşu Evrim Akın 4.141 izlenme - 3 yıl önce This is "ev kusu jen" by murat özdemir on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
Ev Kuşu - Armağan Çağlayan 44:29
Ev Kuşu - Armağan Çağlayan 8.738 izlenme - 3 yıl önce Evrim Akın ile Ev Kuşu'nda bu hafta ünlü yapımcı Armağan Çağlayan konuktu. Sempatik tavır ve esprileriyle dikkat çeken Çağlayan izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı.
'evrim Akın İle Ev Kuşu’ Yeliz Yeşilmen'in Kapısını Çalıyor! 01:05
'evrim Akın İle Ev Kuşu’ Yeliz Yeşilmen'in Kapısını Çalıyor! 7.617 izlenme - 4 yıl önce Hafta sonu ekranının en meraklı, heyecanlı, enerjik ve kıpır kıpır programı ‘Evrim Akın ile Ev Kuşu’, yeni bölümü ile Cumartesi günü Show TV’de izleyicileri ...
Dilberay | Evrim Akın İle Ev Kuşu 40:51
Dilberay | Evrim Akın İle Ev Kuşu 7.743 izlenme - 4 yıl önce Dilberay | Evrim Akın İle Ev Kuşu
Oya Germen'in Gardırobu / Ev Kuşu 03:59
Oya Germen'in Gardırobu / Ev Kuşu 6.140 izlenme - 4 yıl önce Ünlü stil danışmanı Oya Germen gardırobunu Ev Kuşu'na açtı
Yunus Bülbül'ün İbretlik Bağlama Performansı 02:00
Yunus Bülbül'ün İbretlik Bağlama Performansı 5.933 izlenme - 3 yıl önce Evrim Akın'ın sunduğu "Ev Kuşu" programına konuk olan Yunus Bülbül'ün harika saz çalamayışını izliyoruz.
Ev Kuşu'nda Kız Kıza Sohbet 02:22
Ev Kuşu'nda Kız Kıza Sohbet 4.780 izlenme - 4 yıl önce Evrim Akın İle Yeliz Yeşilmen'in Yatak Üzerinde Yaptığı Sohbette, Özel Konular Açığa Çıkıyor...
Yeliz Yeşilmen Mesleğini Bıraktı Mı? 01:31
Yeliz Yeşilmen Mesleğini Bıraktı Mı? 4.551 izlenme - 4 yıl önce Evrim Akın İle Ev Kuşu'na Konuk Olan Yeliz Yeşilmen, Kariyeri Hakkında Merak Edilen "Bıraktı Mı?" Sorusunu Yanıtladı
Yaşam Koçları ve Yaptıkları İşe Taktıkları Sikko İsimler 03:24
Yaşam Koçları ve Yaptıkları İşe Taktıkları Sikko İsimler 2.352 izlenme - 2 yıl önce Ünlülerin ve ünlü kedilerin yaşam koçu Melahat Patiatan evinin kapılarını bizler için araladı. Kedileri Turabi, Almeda, Bozok, Bedük ve Soner Sarıkabadayı ile tanıştık. Patiatan'ın samimiyetini ve işine karşı duyduğu saygıyı çok sevdik.
Ev Kuşu / Cumartesi - Pazar 00:57
Ev Kuşu / Cumartesi - Pazar 1.988 izlenme - 4 yıl önce Hafta Sonu Ekranının En Meraklı, Heyecanlı, Enerjik Ve Kıpır Kıpır Programı ‘evrim Akın İle Ev Kuşu’, Yeni Bölümü İle Pazar Günü Show Tv’de İzleyicileri İle Buluşacak. ev Kuşu, Bugüne Kadar Filmlerde Veya Ekranlarda Gördüğünüz Birbirinden Ünlü İsimlerin Evlerine Sürpriz Ziyaretler Yapmaya Devam Ediyor! ‘evrim Akın İle Ev Kuşu’, Cumartesi Günü, Aşk Doktoru Mehmet Coşkun Deniz’e Misafir Oluyor. Evrim Akın, Mehmet Coşun Deniz’in Ev Halini Ekranlarınıza Getirip, Tadına Doyum Olmaz Renkli Bir Sohbetin Kapılarını Sizlere Aralayacak. ‘evrim Akın İle Ev Kuşu’, Pazar Gününde İse Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi’ye Misafir Olacak. Evrim Akın, Cemil İpekçi İle Keyifli Muhabbetini Sakın Kaçırmayın! ev Kuşu’nda Bu Hafta Sıcak Bir Sohbet Eşliğinde Albümler Açılıp, Anılar Tazelenecek. Mehmet Coşkun Deniz Ve Cemil İpekçi’nin Bugüne Kadar Hiç Görülmemiş Fotoğraflarına Ve Çok Özel Görüntülerine Belki De İlk Kez Siz Tanık Olacaksınız. ‘evrim Akın İle Ev Kuşu’, 30 Ağustos Cumartesi Ve 31 Ağustos Pazar Günü Saat 13.00’te Yeni Bölümü İle Show Tv’de!
Ev Kuşu Demet Akalın 'da! 22 Mart 2015 56:45
Ev Kuşu Demet Akalın 'da! 22 Mart 2015 1.800 izlenme - 3 yıl önce Ev Kuşu Evrim Akın Demet Akalın'ın evine konuk oluyor!
Ev Kuşu Fragmanı (14-15 Mart 2015) 00:58
Ev Kuşu Fragmanı (14-15 Mart 2015) 860 izlenme - 3 yıl önce Hafta sonu ekranının en meraklı, heyecanlı, enerjik ve kıpır kıpır programı “Evrim Akın ile Ev Kuşu”, yeni bölümü ile Cumartesi günü Show TV’de izleyicileri ile buluşacak. Ev Kuşu, bugüne kadar filmlerde veya ekranlarda gördüğünüz birbirinden ünlü isimlerin evlerine sürpriz ziyaretler yapmaya devam ediyor! Evrim Akın ile Ev Kuşu bu Cumartesi her zaman zirvede yer almış dev isim Erol Büyükburç'un anısına özel bölümüyle sizlerle Evrim Akın ile Ev Kuşu Pazar günü ise müzik dünyasının örnek çifti Eda ve Metin Özülkü'ye misafir oluyor. Evrim Akın, ünlü çiftin ev halini ekranlarınıza getirip, tadına doyum olmaz renkli bir sohbetin kapılarını sizlere aralayacak.
Ev Kuşu Yeni Bölüm Tanıtım (29-30 Kasım 2014) 00:50
Ev Kuşu Yeni Bölüm Tanıtım (29-30 Kasım 2014) 1.011 izlenme - 3 yıl önce Hafta sonu ekranının en meraklı, heyecanlı, enerjik ve kıpır kıpır programı “Evrim Akın ile Ev Kuşu”, yeni bölümü ile Cumartesi günü Show TV’de izleyicileri ile buluşacak. “Ev Kuşu”, bugüne kadar filmlerde veya ekranlarda gördüğünüz birbirinden ünlü isimlerin evlerine sürpriz ziyaretler yapmaya devam ediyor! “Evrim Akın ile Ev Kuşu”; Cumartesi günü tiyatro-sinema ve dizi oyuncusu Defne Yalnız’a misafir oluyor. Evrim Akın, Defne Yalnız’ın ev halini ekranlarınıza getirip, tadına doyum olmaz renkli bir sohbetin kapılarını sizlere aralayacak. “Evrim Akın ile Ev Kuşu”; Pazar günü ise ünlü oryantal Didem’e misafir oluyor. Oryantal Didem’in ev halini ekranlarınıza getirip, tadına doyum olmaz renkli bir sohbetin kapılarını sizlere aralayacak. Dans dolu ev gezisini sakın kaçırmayın! “Evrim Akın ile Ev Kuşu”, Cumartesi-Pazar günleri saat 13.00’te yeni bölümü ile Show TV’de!
Ev Kuşu (Cumartesi - Pazar 13.00) 00:59
Ev Kuşu (Cumartesi - Pazar 13.00) 1.016 izlenme - 4 yıl önce Hafta sonu ekranının en meraklı, heyecanlı, enerjik ve kıpır kıpır programı ‘Evrim Akın ile Ev Kuşu’, yeni bölümü ile Pazar günü Show TV’de izleyicileri ile buluşacak. Ev Kuşu, bugüne kadar filmlerde veya ekranlarda gördüğünüz birbirinden ünlü isimlerin evlerine sürpriz ziyaretler yapmaya devam ediyor! ‘Evrim Akın ile Ev Kuşu’, Cumartesi günü, ünlü şarkıcı Nejat Alp'e misafir oluyor. Evrim Akın, Nejat Alp'in ev halini ekranlarınıza getirip, tadına doyum olmaz renkli bir sohbetin kapılarını sizlere aralayacak. ‘Evrim Akın ile Ev Kuşu’, Pazar gününde ise Coşkun Sabah'ın evine misafir olacak. Evrim Akın'ın Coşkun Sabah ile keyifli muhabbetini sakın kaçırmayın!
Haydar Dümen,mektuplar hakkında itirafta bulundu 00:57
Haydar Dümen,mektuplar hakkında itirafta bulundu 657 izlenme - 4 yıl önce Haydar Dümen, kendisine gelen mektuplar hakkında itirafta bulundu Evrim Akın ile Ev Kuşu
Ev Kuşu 13 Haziran Arif Susam 45:33
Ev Kuşu 13 Haziran Arif Susam 505 izlenme - 3 yıl önce “Evrim Akın ile Ev Kuşu”; Cumartesi günü Şarkıcı Arif Susam’a misafir oluyor. Evrim Akın, Arif Susam’ın ev halini ekranlarınıza getirip, tadına doyum olmaz renkli bir sohbetin kapılarını sizlere aralayacak. “Ev Kuşu”nda sıcak bir sohbet eşliğinde albümler açılıp, anılar tazelenecek. Arif Susam’ın bugüne kadar hiç görülmemiş fotoğraflarına ve çok özel görüntülerine belki de ilk kez siz tanık olacaksınız.
Ev Kuşu 14 Haziran Cengiz Kurtoğlu 44:07
Ev Kuşu 14 Haziran Cengiz Kurtoğlu 388 izlenme - 3 yıl önce Evrim Akın ile Ev Kuşu”; Pazar günü Müzisyen ve Yorumcu Cengiz Kurdoğlu’na misafir oluyor. Evrim Akın, Cengiz Kurdoğlu’nun ev halini ekranlarınıza getirip, tadına doyum olmaz renkli bir sohbetin kapılarını sizlere aralayacak. “Ev Kuşu”nda sıcak bir sohbet eşliğinde albümler açılıp, anılar tazelenecek. Cengiz Kurdoğlu’nun bugüne kadar hiç görülmemiş fotoğraflarına ve çok özel görüntülerine belki de ilk kez siz tanık olacaksınız.
Evrim Akın ile Ev Kuşu 29.Bölüm Fragmanı 00:55
Evrim Akın ile Ev Kuşu 29.Bölüm Fragmanı 251 izlenme - 2 yıl önce Hafta içi her gün ekranlarınıza gelecek programda, Evrim Akın bir yandan evinizi gezip sizi ve ailenizi   kendisine has üslubuyla Türkiye ile tanıştırırken diğer yandan da mutfaktan oturma odasına, banyo tuvaletten yatak odası ve çocuk odasına kadar evinizin bir bölümünü baştan aşağı yenileyecek.
Evrim Akın ile Ev Kuşu 12.Bölüm Fragmanı 00:48
Evrim Akın ile Ev Kuşu 12.Bölüm Fragmanı 172 izlenme - 2 yıl önce Hafta içi her gün ekranlarınıza gelecek programda, Evrim Akın bir yandan evinizi gezip sizi ve ailenizi   kendisine has üslubuyla Türkiye ile tanıştırırken diğer yandan da mutfaktan oturma odasına, banyo tuvaletten yatak odası ve çocuk odasına kadar evinizin bir bölümünü baştan aşağı yenileyecek.
Evrim Akın ile Ev Kuşu 13.Bölüm Fragmanı 00:48
Evrim Akın ile Ev Kuşu 13.Bölüm Fragmanı 162 izlenme - 2 yıl önce Başvuru Formu: http://www.showtv.com.tr/basvuru/ev-kusu Hafta içi her gün ekranlarınıza gelecek programda, Evrim Akın bir yandan evinizi gezip sizi ve ailenizi   kendisine has üslubuyla Türkiye ile tanıştırırken diğer yandan da mutfaktan oturma odasına, banyo tuvaletten yatak odası ve çocuk odasına kadar evinizin bir bölümünü baştan aşağı yenileyecek.
Evrim Akın ile Ev Kuşu -  Muammer Ketenci 14 Mart 2015 45:54
Evrim Akın ile Ev Kuşu - Muammer Ketenci 14 Mart 2015 112 izlenme - 2 yıl önce Show Tv de yayınlanan Evrim Akın ile Ev Kuşu 14 Mart 2015 de muammer ketenciye konuk oldu. http://muammerketenci.com http://mketencishop.com
Aytüle Su İçirme Günümüz 02:08
Aytüle Su İçirme Günümüz 173 izlenme - 4 yıl önce Aytüle Su İçirme Günümüz
Evrim Akın ile Ev Kuşu 27.Bölüm Fragmanı 00:43
Evrim Akın ile Ev Kuşu 27.Bölüm Fragmanı 108 izlenme - 2 yıl önce Hafta içi her gün ekranlarınıza gelecek programda, Evrim Akın bir yandan evinizi gezip sizi ve ailenizi   kendisine has üslubuyla Türkiye ile tanıştırırken diğer yandan da mutfaktan oturma odasına, banyo tuvaletten yatak odası ve çocuk odasına kadar evinizin bir bölümünü baştan aşağı yenileyecek.