Hoşgeldiniz!

ev taşımak

Oflu' Nun İnadı (Vinçle Ev Taşımak) 03:54
Oflu' Nun İnadı (Vinçle Ev Taşımak) 818 izlenme - 4 yıl önce Oflu' nun İnadı (Vinçle Ev Taşımak)Beykoz Çavuşbaşı Mahallesi'nde yaşayan Oflu İnşaatçı Yüksel Aşıkkutlu'nun (48) evinin bulunduğu arazisinin bir bölümü, 2-B yasası ile ormanlık alanda kaldığı için devlet tarafından istimlak edildi. Yetkililer, Aşıkkutlu'nun yeni bir ev yapmasına izin vermezken, mevcut evini bir bütün halinde taşıyabileceğini söyledi. Bunun üzerine dünyaca ünlü "National Geographic" kanalında yayınlanan bir belgeselden de etkilenen Aşıkkutlu, evini 20 metre uzaklığa taşımaya karar verdi. Durumu İSKİ yetkililerine bildiren Aşıkkutlu yetkililerden izin alınca ilginç planını uygulamaya koydu. Aşıkkutlu, evini dev bir vinç yardımı ile 20 metre uzağa taşıdı. İlginç taşınma olayı, Aşıkkutlu tarafından da cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
80 Adamla Ev Taşımak 05:41
80 Adamla Ev Taşımak 376 izlenme - 2 yıl önce Ev taşımak derken taşınmak değil. Evi yerinde komple kaldırıp yerini değiştirmek. 80 Adamla başardılar.
Taşınırken Ayna ve Çerçevelerin Kırılması Nasıl Önlenir? 00:30
Taşınırken Ayna ve Çerçevelerin Kırılması Nasıl Önlenir? 631 izlenme - 3 yıl önce Taşınma telaşınız mı var? Bu karışık sürece ışık tutacak pratik önerilerimiz var! Onlardan ilki, belki de en önemlisi aynalar ve çerçevelerin kırılmadan taşınması! Peki, hassas eşyaları kırılmadan taşımanın yöntemi nedir? http://migrostv.migros.com.tr/
Türk Genci Böyle Ev Taşır 00:43
Türk Genci Böyle Ev Taşır 332 izlenme - 5 yıl önce Türk Genci Böyle Ev Taşır
Ev Taşımak.... 01:52
Ev Taşımak.... 373 izlenme - 9 yıl önce iyili herkez boyle taşınmıyor... xd
Türk Genci Böyle Ev Taşır 00:43
Türk Genci Böyle Ev Taşır 98 izlenme - 3 yıl önce 1 Yeni Videonuz Var
Türk Genci Böyle Ev Taşır 00:43
Türk Genci Böyle Ev Taşır 90 izlenme - 3 yıl önce Bartın'lı öğrencilerin ilginç ev taşıma yöntemi :)