Hoşgeldiniz!

evander holyfield

Mike Tyson - Sinirden Rakibin Kulağını Isırmak 03:55
Mike Tyson - Sinirden Rakibin Kulağını Isırmak 8.643 izlenme - 3 yıl önce Mike Tyson abimizin maceralarına devam ediyoruz. İlki için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/90492/mike-tysonin-efsane-yenilgisi-ko-icerir Videonun hikayesi; Esasında çok meşhur bi olaydır bu hatta Amerika'da çikolatasını bile yapmışlardı yarım kulak şeklinde, nası bu sitede yok şaşırdım. Tyson abimiz 9 kasım 1996'da Evander Holyfield'la karşılaşır 12 roundluk maçın 11.Round'unda teknik nakavt olarak kaybeder. Holyfield'dan rövanş ister ve 1997'nin haziranında tekrar karşılaşırlar. Ancak Tyson rakibi karşısında yine üstünlük kuramayınca 3. round'da şimdiye kadar görülmemiş bi silahını ortaya çıkarır: diş. Hakem 3 gözlemci hakem'den de Tyson'dan 2 puan düşülmesini ister ve maça devam edilir. Ancak Tyson sinirlenince adeta canavara dönüşen bi abimizdir ve henüz ağız tadıyla kulağın tadına bakmış da değildir, tekrar kaldığı yerden devam etmek isteyince maçı DQ (Disqualification) olarak kaybeder. Holyfield maçtan sonra "sikilmedik bi kulak arkamız kalmıştı" der ve hastanenin yolunu tutar. Mike tyosn ise "Iron" lakabından sonra yeni bir lakap daha edinmiştir. Mike "Cannibal" Tyson
Yolda Boks Şampiyonuna Çatınca... 00:34
Yolda Boks Şampiyonuna Çatınca... 1.227 izlenme - 3 yıl önce Eski Dünya Ağırsiklet Boks Şampiyonu Evander Holyfield bir kampanya için kamera karşısına geçti. Yolda yaşanan tartışmalara farkındalık yaratmak için gerçekleşen kampanyada 'Kime dalaştığınızın farkına varın' mesajı verildi.
Yolda Boks Şampiyonuna Çatınca 00:35
Yolda Boks Şampiyonuna Çatınca 151 izlenme - 3 yıl önce Eski Dünya Ağırsiklet Boks Şampiyonu Evander Holyfield bir kampanya için kamera karşısına geçti. Yolda yaşanan tartışmalara farkındalık yaratmak için gerçekleşen kampanyada 'Kime dalaştığınızın farkına varın' mesajı verildi.
Mike Tyson, Kopardığı Kulağı Reklam Filminde 'iade Etti' 00:57
Mike Tyson, Kopardığı Kulağı Reklam Filminde 'iade Etti' 184 izlenme - 4 yıl önce Kopan Kulağı İade Etmek...
Mike Tyson ve Evander Holyfield Yine Karşı Karşıya 01:06
Mike Tyson ve Evander Holyfield Yine Karşı Karşıya 120 izlenme - 3 yıl önce Boks ringlerinin unutulmaz şampiyonları Mike Tyson, Evander Holyfield ve Bernard Hopkins'in hayatlarını konu alan Champs filmi için New York'ta bir özel gösterim yapıldı.
Mike Tyson, Kopardığı Kulağı İade Etti 01:00
Mike Tyson, Kopardığı Kulağı İade Etti 166 izlenme - 4 yıl önce Eski iki boksör Mike Tyson ve Evander Holyfield, reklam filminde yeniden bir araya geldi. b Boksun efsane ismi Mike Tyson, ringde kulağını ısırarak bir parçasının kopardığı rakibi Evander Holyfield'dan reklam filminde özür diledi. Tyson, Holyfiled'a bir hediye kutusu uzatarak, "İşte kulağın. Formaldehit (bozulmayı önleyen kimyasal) içinde sakladım" diyor. Altı ay önce de eski rakibi ile bir araya gelen 46 yaşındaki Tyson, Elvander'i çok sevdiğini ve hayatının sonuna kadar onunla arasında bir bağ olacağını söylemişti. 17 yıl önce gerçekleşen 'ısırma' olayının ardından Tyson'ın ringe çıkması bir süreliğine yasaklanmıştı. Ayrıca reklam filminde NBA Basket yıldızı Kyrie Irving, eski basket yıldızı Dennis Rodman, eski Amerikan futbol yıldızı Brett Favre ve ünlü basketbol yorumcusu Craig Sager de rol aldı.
Yolda Boks Şampiyonuna Çatınca... 00:34
Yolda Boks Şampiyonuna Çatınca... 31 izlenme - 3 yıl önce Eski Dünya Ağırsiklet Boks Şampiyonu Evander Holyfield bir kampanya için kamera karşısına geçti. Yolda yaşanan tartışmalara farkındalık yaratmak için gerçekleşen kampanyada 'Kime dalaştığınızın farkına varın' mesajı verildi.