Hoşgeldiniz!

Evangeline Lilly Videoları İzle

The Hobbit The Desolation of Smaug Fragman 2 01:32
The Hobbit The Desolation of Smaug Fragman 2 5.372 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu kadrosunda Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Cate Blanchett, Orlando Bloom, Christopher Lee, Hugo Weaving, Evangeline Lilly, John Bell, Jed Brophy, Adam Brown, John Callen, Benedict Cumberbatch, Luke Evans, Stephen Fry, Ryan Gage, Mark Hadlow, Peter Hambleton, Stephen Hunter, William Kircher, Sylvester McCoy, Graham McTavish, Michael Mizrahi, James Nesbitt, Dean O'Gorman, Lee Pace, Mikael Persbrandt, Ken Stott, Aidan Turner isimlerin yer aldığı Hobbit serisinin ikinci filmi olan The Hobbit The Desolation of Smaug filminin resmi ikinci fragmanı.
The Hobbit: The Desolation of Smaug (Smaug'un Çorak Toprakları) Fragmanı 00:30
The Hobbit: The Desolation of Smaug (Smaug'un Çorak Toprakları) Fragmanı 783 izlenme - 3 yıl önce The Hobbit: The Desolation of Smaug Misty Dağları'ndan başarıyla geçen Thorin ve beraberindekilerin Mirkwood ormanındaki zorlu maceralarına odaklanıyor. Yanlarında Büyücü Gandalf olmadan ormanı geçmek zorunda olan Hobbitler insanların yaşadığı bölgeye ulaştığında Bilbo Baggins'in cücelerle olan anlaşması da son bulacak. Yalnız Dağ'a ulaşmak zorunda olan ekip ulu ejder Smaug'un saklandığı inine giden Gizli kapı'yı bulabilecekler mi? Peki güneye doğru gizli bir görev peşinde olduğunu söyleyen Gandalf nerede? Hobbit: Smaug'un Viranesi adıyla da bilinen film, 2013 Aralık ayında gösterime girecek.
Alexi Murdoch - All My Days 05:14
Alexi Murdoch - All My Days 238 izlenme - 1 yıl önce Şarkıyı Çelik Yumruklar(Real Steel) isimli filmden hatırlayabilirsiniz.Hugh Jackman ve Evangeline Lilly'nin oynadığı bir film ve giriş sahnesinde bu şarkı çalıyordu.Müziğini sevdiğim bi adamdır, diğer şarkılarını da dinlemenizi tavsiye ederim.
Evangeline Lilly 02:00
Evangeline Lilly 683 izlenme - 8 yıl önce Kaliteli Ve Güvenilir Paylaşımın Adresi... www.xvidportu.com
Evangelıne Lılly İle Kamera Arkası 01:29
Evangelıne Lılly İle Kamera Arkası 54 izlenme - 3 yıl önce Güzel Yıldız Evangeline Lilly İle Gerçekleştirdiğimiz Çekimin Kamera Arkası Görüntülerini İzlemek İçin Tıkla.