Hoşgeldiniz!

evcil hayvanlar

Köpeği Korkutan Kedi 00:09
Köpeği Korkutan Kedi 62.901 izlenme - 9 yıl önce Köpeği Korkutan Kedi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sokakta Kaplumbağa Gezdiren Adam 00:15
Sokakta Kaplumbağa Gezdiren Adam 1.460 izlenme - 7 ay önce Çin'de evcil hayvan gibi yanına dev kaplumbağa alıp gezen adam ilginç görüntüler ortaya koymuş.
Köpeğini Terk Eden Vicdansız Sahibi 01:05
Köpeğini Terk Eden Vicdansız Sahibi 3.476 izlenme - 3 yıl önce Bir sürücünün kamerasına yansıyan görüntüde köpek sahibi bir adam arabasından köpeğini indirip terk etmiş. Köpeğin üzücü halleri yürek parçalıyor.
Sahibi Tarafından Yol Kenarına Bırakılan Köpeğin İçinizi Burkacak Görüntüleri 00:33
Sahibi Tarafından Yol Kenarına Bırakılan Köpeğin İçinizi Burkacak Görüntüleri 1.823 izlenme - 1 yıl önce Sahibi tarafından yol kenarına bırakılarak terk edilen köpeğin o anlarını izlerken yüreğiniz burkulacak. Nanook isimli köpeği yol kenarına bırakan adamın hapis cezasına çarptırıldığı belirtilirken köpeğin de barınağa alınıp yeni bir yuva bulunduğu belirtildi.
Umursanmayan Köpeğin Çıldıracak Gibi Olmasi 01:25
Umursanmayan Köpeğin Çıldıracak Gibi Olmasi 2.170 izlenme - 3 yıl önce Sahibine bir şeyler anlatmaya çalışan köpek , sahibinin kendisini takmaması üzerine oldukça gerilmiş.
Engelli Köpeğini Veterinere Terk Eden Kadın 00:50
Engelli Köpeğini Veterinere Terk Eden Kadın 484 izlenme - 7 ay önce Engelli köpeğine ilaç almak için giden kadın ilacı aldıktan sonra köpeğini orada bırakıp veterinerden ayrılmış.
Engelli Köpeğini Sokağa Terk Eden Kadın 00:43
Engelli Köpeğini Sokağa Terk Eden Kadın 1.680 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da ön ayakları olmayan bir köpeği sokağa terk eden kadının görüntüleri yürekleri dağladı. Engelli köpeği tenha bir sokakta arabadan atan acımasız kadın, ortalıktan kayboldu. Zavallı köpek ise sahibinin arkasından bakakaldı. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından birçok aile köpeği sahiplenmek için sıraya girdi.
Köpeğin Gözünden Çıkan Parazitler (+18) 00:46
Köpeğin Gözünden Çıkan Parazitler (+18) 1.880 izlenme - 4 yıl önce Evinde beslediği köpeğinin gözündeki şişliği fark eden kadın , köpeğini veterinere götürmüş ve gözünde çok sayıda parazit olduğu tespit edilmiş.
Evinde 1300 Köpekle Yaşayan Çinli Kadın 01:16
Evinde 1300 Köpekle Yaşayan Çinli Kadın 1.224 izlenme - 2 yıl önce Çin'in güneybatısındaki Chongqing kentinde yaşayan Wen Junhong, 20 yıl önce sokakta yaralı halde bulduğu Pekinez türü bir köpeği evine aldı ve “nazik ve sessiz” anlamına gelen Wenjing adını verdi.
Sahibine Masaj Yapan Kedi 00:33
Sahibine Masaj Yapan Kedi 1.653 izlenme - 3 yıl önce Evinde kedi besleyen adam, ulan o kadar sana bakıyorum sende bi iyilik yapta bana masaj yap demiş. Kedi de hemen işe koyulmuş.
Deve Kuşunu Evcilleştiren Kadın 00:24
Deve Kuşunu Evcilleştiren Kadın 338 izlenme - 6 ay önce Deve kuşu çiftliğinde çalışan kadın, deve kuşlarından birini eğitmeyi başarmış. Deve kuşu kadının karşısında evcil hayvan gibi davranmış.
Vücudunda Kırkayak Gezdiren Çinli Adam 02:04
Vücudunda Kırkayak Gezdiren Çinli Adam 3.544 izlenme - 4 yıl önce 26 Yaşındaki Cheng Le isimli Çin'li adam evcilleştirdiği zehirli kırkayağı vücudunda gezdirerek kaydettiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmış.
Çilekle Bütünleşen Hamster 00:15
Çilekle Bütünleşen Hamster 2.523 izlenme - 7 yıl önce Hayvanlar için yemek yemek aynı bizler için olduğu gibi çok büyük bir zevktir, hatta öyle ki bazen sevimli hayvanlar yedikleri yemekten öyle çok zevk alırlar ki bunu anlamamak imkansızdır, aynı haberimizin konusu olan minnak hamster gibi. Elinde tuttuğu kendisi için kocaman olan çileği afiyetle yiyen minnak bu yiyeceği öyle çok sevmiş ki çilekle bütünleşmiş. Buradan da şu sonuç çıkıyor; eğer bir hamster sahibiyseniz ona arada sırada da olsa çilek vererek çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.
 Akıllı At Bütün Kapıları Açtı 02:20
Akıllı At Bütün Kapıları Açtı 2.419 izlenme - 10 yıl önce Akıllı At Bütün Kapıları Açtı
Evinde Dev Salyangoz Besleyen Kadın 03:09
Evinde Dev Salyangoz Besleyen Kadın 1.615 izlenme - 3 yıl önce Magdalena Dusza'nın çoğu insanın sahip olduğundan daha egzotik bir evcil hayvanı varmış. Magdalena Dusza, evcil hayvan dükkanından kurtardığı dev Afrika salyangozunu sahiplenmiş.
Yavru Köpek Hediye Edilen Kadının Mutluluğu 01:06
Yavru Köpek Hediye Edilen Kadının Mutluluğu 537 izlenme - 2 yıl önce İki yıl önce köpeğini kaybeden kadına eşinde bir sürpriz gelmiş. Eşi kadına doğum gününde yavru bir köpek almış. Kadının sevinci görülmeye değer...
Oyuncak kedi ve tavşanla oynuyoruz. Evcil hayvanlar oyunları - Kız Yıldız 02:45
Oyuncak kedi ve tavşanla oynuyoruz. Evcil hayvanlar oyunları - Kız Yıldız 1.211 izlenme - 7 yıl önce Sema ve Ayça yeni kız oyunları hazırladılar. Bu çocuk videoda evcil hayvanlar oyunları, oyuncak kedi ve tavşanla oynayacağız. Sema bir sepet getirdim. İçinde ne var? Bu şirin oyuncak kedi! Hem de yürüyen. Daha ismi yok. Ona isim koyalım – Yıldız olsun. Yıldız’ın arkadaşı da var, tavşancık. Şimdi onları besleyelim. Tavşanlar havuç seviyorlar. Kediler de ne içmeyi seviyorlar? Tabii ki süt. Evcil hayvanlarla güzel oynuyoruz. Bizi Facebook'ta takip ediniz: https://www.facebook.com/bebeturktv/ https://www.facebook.com/groups/mutlu... Vkontakte: https://vk.com/bebeturk https://vk.com/kapukikanuki
Evin Çocuğunu Tehlikeye Karşı Uyaran Kedi 01:31
Evin Çocuğunu Tehlikeye Karşı Uyaran Kedi 367 izlenme - 2 yıl önce Balkona çıkan evin ufaklığı balkon korkuluklarına tırmanmak isteyince evi paylaştığı kedi tarafından uyarılmış.
Evde Bakımı En Kolay 10 Kedi Cinsi 00:54
Evde Bakımı En Kolay 10 Kedi Cinsi 1.245 izlenme - 8 yıl önce Scottish Fold Karakteri: Akıllı, sakin huylu, yumuşak sesli, evine bağlı, oyun oynamaktan hoşlanır. Bakım: Fazla bakım gerektirmez; haftada birkaç kez taranmalı/fırçalanmalı. Tüy Şekli: Kısa Çıkış Yeri: A.B.D. Siyam Kedisi Karakteri: Zeki, oldukça duygusal Bakım: Fazla bakım gerektirmez; haftada birkaç kez taranmalı/fırçalanmalı. Tüy Şekli: Kısa Çıkış Yeri: Tayland/Büyük Britanya Sphynx Karakteri: Çok sevecen, nazik, misafire karşı oldukça sevgi gösteren, oyuncu Bakım: Fazla bakım gerektirmez; kıvrımlı derisi ve de büyük kulakları düzenli olarak temizlenmeli. Tüy Şekli: Kısa, hemen hemen kel Çıkış Yeri: A.B.D/Hollanda Abyssinian Karakteri: Biraz inatçı, sahibine karşı oldukça kibar, neşeli, tutkulu avcı Bakım: Fazla bakım gerektirmez; haftada birkaç kez taranmalı/fırçalanmalı. Tüy Şekli: Kısa Çıkış Yeri: Habeşistan American Shorthair Karakteri: özgürlüğüne çok düşkün, vasat karakterli Bakım: Fazla bakım gerektirmez; haftada birkaç kez taranmalı/fırçalanmalı. Tüy Şekli: Kısa Çıkış Yeri: İngiltere British Shorthair Karakteri: Kompleksiz, sabırlı, sessiz Bakım: Fazla bakım gerektirmez; haftada bir kez taranmalı/fırçalanmalı. Tüy Şekli: Kısa Çıkış Yeri: Büyük Britanya Ragdoll Karakteri: çok sessiz, dengeli, insanların ilgisini çeken Bakım: Fazla bakım gerektirmez; haftada birkaç kez taranmalı/fırçalanmalı. Tüy Şekli: Kısmen uzun Çıkış Yeri: A.B.D Maine Coon Karakteri: İnsanlara bağlı ve oldukça dost, sessiz, güvenilir, çekingen Bakım: Oldukça bakım gerektirir; haftada birkaç kez taranmalı/fırçalanmalı. Tüy Şekli: Kısmen uzun Çıkış Yeri: A.B.D İran Kedisi (Persian) Karakteri: En çok tercih edilen ev kedilerinden, zeki, dost, sadık Bakım: Oldukça bakım gerektirir; her gün düzenli olarak taranmalı/fırçalanmalı. Tüy Şekli: Uzun Çıkış Yeri: İran Exotic Shorthair Karakteri: Sakin, sevgi gösteren, okşanmaktan hoşlanan, iyi huylu Bakım: Bakımı oldukça kolay, haftada bir kez taranmalı/fırçalanmalı. Tüy Şekli: Kısa Çıkış Yeri: A.B.D
Evcil Hayvan Olarak At Beslemek 00:25
Evcil Hayvan Olarak At Beslemek 216 izlenme - 1 yıl önce Evcil hayvan dendiğinde ilk aklımıza gelen kedi , köpek , kuş ...vb hayvanlar oluyor. Peki bir atı evcil bir hayvan olarak hiç düşündünüz mü?
Sahibine Kavuşan Köpeğin Büyük Sevinci 02:05
Sahibine Kavuşan Köpeğin Büyük Sevinci 243 izlenme - 2 yıl önce Uzun süredir sahibi ile ayrı olan köpek, bir kargo şirketine verilerek sahibine ulaştırılmak üzere yola çıkmış ve yerine ulaşmış. Buluşma esnasında bu güzel görüntüler ortaya çıkmış.
Hiç Evcil Penguen Gördünüz mü? 02:24
Hiç Evcil Penguen Gördünüz mü? 999 izlenme - 9 yıl önce Japonya'da bir evde yaşayan bu evcil penguen evden çıkıp alışveriş bile yapabiliyor.
Evde Bakımı  En Kolay 15 Köpek Cinsi 01:15
Evde Bakımı En Kolay 15 Köpek Cinsi 831 izlenme - 8 yıl önce Maltese Diğer Adları: Bichon Maltese, Malta Teriyeri Çıkış Yeri: Malta Familya: Arkadaş, terrier, su köpeği, bichon (kabarık tüylü, sevimli mizaçlı küçük köpek) Kilo (Erkek/Dişi): 2-3/2-3 kg Boy (Erkek/Dişi): 23-25/23-25 cm Boston Terrier Çıkış Yeri: A.B.D Familya: Arkadaş, mastiff (bull) Kilo (Erkek/Dişi): 5-11/5-11 kg Boy (Erkek/Dişi) 38-43/38-43 cm Pappilon Diğer Adları: Epagneul Nain, Continental Toy Spaniel Çıkış Yeri: Fransa Familya: Spanyel (uzun tüylü ve uzun sarkık kulaklı köpek), spitz, arkadaş Kilo (Erkek/Dişi): 4-5/4-5 kg Boy (Erkek/Dişi): 20-28/20-28 cm Chihuahua Diğer Adları: Cihao, Chiuahua, çihao Çıkış Yeri: Meksika Familya: Arkadaş, kuzeyli sokak köpeği Kilo (Erkek/Dişi): 2-3/2-3 kg Boy (Erkek/Dişi): 15-23/15-23 cm Fransız Bulldog Diğer Adları: Bouledogue Francais, French Bulldog, Fransız Buldog Çıkış Yeri: Fransa Familya: Arkadaş, mastiff (bulldog) Kilo (Erkek/Dişi): 12-13/12-13 kg Boy (Erkek/Dişi): 28-33/28-33 cm Yorkshire Terrier Çıkış Yeri: İngiltere Familya: Terrier Kilo (Erkek/Dişi): 3-4/3-4 kg Boy (Erkek/Dişi): 20-23/20-23 cm Pekingese Diğer Adları: Pekinli, Lion Dog, Peking Palasthund, Aslan Köpek Çıkış Yeri: Çin Familya: Arkadaş Kilo (Erkek/Dişi): 6-7/6-7 kg Boy (Erkek/Dişi): 15-23/15-23 cm Pomeranian Diğer Adları: Pomeranyalı Çıkış Yeri: Almanya Familya: Spitz, kuzeyli (arkadaş) Kilo (Erkek/Dişi): 1-3/1-3 kg Boy (Erkek/Dişi): 20-28/20-28 cm Shih Tzu Diğer Adları: Chrysanthemum Dog, Krizantem Köpeği, Kasımpatı Yüzlü Köpek Çıkış Yeri: Çin Familya: Arkadaş, çoban köpeği Kilo (Erkek/Dişi): 4-7/4-7 kg Boy (Erkek/Dişi): 20-28/20-28 cm Amerikan Eskimo Çıkış Yeri: Amerika Familya: Spitz, kuzeyli (arkadaş) Kilo (Erkek/Dişi): 3-18/3-18 kg Boy (Erkek/Dişi): 23-48/23-48 cm Cardigan Welsh Corgi Çıkış Yeri: Galler Familya: Çiftlik köpeği, çoban köpeği Kilo (Erkek/Dişi): 14-17/11-15 kg Boy (Erkek/Dişi): 27-32/27-32 cm Dachshund (Sosis) Diğer Adları: eckel (Minyatür Zwergteckel), Sosis Köpek Çıkış Yeri: Almanya Familya: Koku avcısı, terrier, dachshund (kısa bacaklı bodur bir cins Alman köpeği) Kilo (Erkek/Dişi): 5-15/5-15 kg Boy (Erkek/Dişi): 13-23/13-23 cm Japon Chin Diğer Adları: Japanese Spaniel, Japon Spanyel, Japanese Chin Çıkış Yeri: Japonya Familya: Arkadaş Kilo (Erkek/Dişi): 2-3/2-3 kg Boy (Erkek/Dişi): 20-28/20-28 cm Pug Diğer Adları: Mops, Carlin Çıkış Yeri: Çin Familya: Arkadaş, mastiff (bulldog) Kilo (Erkek/Dişi): 6-8/6-8 kg Boy (Erkek/Dişi): 25-28/25-28 cm İngiliz Springer Spaniel Diğer Adları: English Springer Spaniel, İngiliz Springer Spanyeli Çıkış Yeri: ingiltere Familya: Av köpeği, spanyel (uzun tüylü ve uzun sarkık kulaklı köpek) Kilo (Erkek/Dişi): 22-24/17-19 kg Boy (Erkek/Dişi): 48-53/46-51 cm
Tırnağının Kesilmesine Aşırı Sinirlenen Köpek 00:44
Tırnağının Kesilmesine Aşırı Sinirlenen Köpek 157 izlenme - 2 yıl önce Tırnakları uzayan köpeğin tırnaklarının kesilme vakti gelince ortaya bu görüntüler çıkmış. Köpek bu olaya feci sinirlenmiş.
30 Metrekarelik Evde 164 Köpekle Yaşayan Aile 01:22
30 Metrekarelik Evde 164 Köpekle Yaşayan Aile 180 izlenme - 2 yıl önce Japonya’nın İzumi şehrinde bir ailenin 30 metrekarelik evde 164 köpek ile yaşadığı belirlendi. Ulusal basında çıkan haberlere göre, Japonya'nın Şimane eyaletinin İzumi şehrinde 30 metrekarelik tek katlı evde 164 köpek ile beraber yaşayan çifti geçen ay komşuları şikayet etti.
Otomatik Mama Kabının Bozulmasını Fırsat Bilen Kedi 00:16
Otomatik Mama Kabının Bozulmasını Fırsat Bilen Kedi 154 izlenme - 2 yıl önce Evcil hayvanları beslemek için teknolojik bir çözüm olan otomatik mama kabı bozulunca aç gözlü kedinin yaptığını izliyoruz.
hayvanseverler için ısıtıcı 01:46
hayvanseverler için ısıtıcı 1.172 izlenme - 13 yıl önce evcil hayvanlar için ısıtıcı. güvenli ve ekonomik. sıcaklık ayarlı. değişik ebat ve güçte özel malat.
Türkiye'nin En Şişman Kedisi Tombalak 01:10
Türkiye'nin En Şişman Kedisi Tombalak 579 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Küçükçekmece'de vatandaşların sahip çıktığı 18 kiloluk obez kedi görenleri şaşırtıyor...Türkiye'nin en büyük ve en şişman kedilerinden biri olan Tombalak Tam 18 kilo...
Beagle Cinsi Köpeklerin Özellikleri ve Bakımı 00:52
Beagle Cinsi Köpeklerin Özellikleri ve Bakımı 339 izlenme - 5 yıl önce Beagle, dayanıklı, sağlam bünyeli, köşeli hatları olan bu ufak tazı, bakımı kolay bir türdür. Kaygan ve kısa tüylü bir kürke sahiptir. Tüyleri üç renkli olur: kızıl ve beyaz, turuncu ve beyaz, sarı ve beyaz. İki cins Beagle vardır, bunlar ancak tüylerinden ayırt edilebilir. Birinin kürkü düzdür, ama tüyleri çok ince değildir, öbürünün ise tüyleri karışıktır. Beagle Küçük bir İngiliz Foxhound’a benzer. Kafatası geniştir ve hafifçe yuvarlaktır, ağzı ve burnu düz, kare biçimlidir. Ayakları yuvarlak ve güçlüdür. Siyah burnunda koku almak için iri burun delikleri vardır. Uzun, geniş kulakları sarkıktır. Kahverengi gözlerinin karakteristik bir yalvaran bakışı vardır. Kökeni: İngiltere Yükseklik Erkekte: 36 – 41 cm Yükseklik Dişide: 33 – 38 cm Kilo Erkekte: 10 – 11 Kg Kilo Dişide: 9 – 10 Kg Tüy Yapısı: Tek tabakalı, Yumuşak, İpeksi, Düz, Kaygan Taşıdığı Renkler: Kızıl – Beyaz, Turuncu – Beyaz, Sarı – Beyaz. Kişilik: Uysal, Nazik, Hayat dolu, Meraklı, Sosyal, Cesur, Zeki, Sakin, Sevecen. Yaşam Süresi: 12 – 15 Yıl Daha fazlası için Youtube Kanalımıza Abone Olun… https://www.youtube.com/c/bilgitivi Derleyen: Okan Karabulut
Evinde 480 Kedi ve 12 Köpek Besleyen Kadın 01:59
Evinde 480 Kedi ve 12 Köpek Besleyen Kadın 127 izlenme - 2 yıl önce Evini tam 480 kedi ve 12 köpek ile paylaşan Ummanlı kadın: hayvanların insanlardan daha vicdanlı olduğunu söyledi.