Hoşgeldiniz!

evde tek başına

Maşa ile Koca Ayı – Evde Tek Başına (Türkçe) 06:11
Maşa ile Koca Ayı – Evde Tek Başına (Türkçe) 228.108 izlenme - 2 yıl önce Maşa ile Koca Ayı – Evde Tek Başına (Türkçe) 01 Şubat 2016 Tv8 Maşa ile koca ayı çizgi filminin yayınlanan bölümünü tamamen türkçe olarak diğer bölümlerini ve tamamını www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımızda siz çocuklar için paylaşıyoruz. Haftanın her günü yayınlanan maşa ile koca ayı çizgi filminin tüm bölümlerini kaçırmamak için kanalıma abone olabilirsiniz. Rus yapımı olan Maşa ile koca ayı çizgi filmi oldukça eğlenceli ve içerisinde maceraların bolca olduğu güzel bir çizgi filmdir. Yayınlanan bölümler 6 dakika uzunluğundadır. İyi seyirler.
Maşa İle Koca Ayı Türkçe (Maşa'nın Yeğeni) - İkisi Fazla 12:41
Maşa İle Koca Ayı Türkçe (Maşa'nın Yeğeni) - İkisi Fazla 103.446 izlenme - 2 yıl önce Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi Rusya’nın en çok izlenen çizgi filmidir. Türkiye’de Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi yayınlanmaktadır. Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin tüm bölümlerini, yeni bölümlerini tamamen Türkçe olarak izleyebilirsiniz.
Maşa İle Koca Ayı Türkçe  Dublaj - Yer Değiştirme Günü 06:09
Maşa İle Koca Ayı Türkçe Dublaj - Yer Değiştirme Günü 69.676 izlenme - 2 yıl önce Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi Rusya’nın en çok izlenen çizgi filmidir. Türkiye’de Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi yayınlanmaktadır. Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin tüm bölümlerini, yeni bölümlerini tamamen Türkçe olarak izleyebilirsiniz.
Maşa İle Koca Ayı Temizlik Şarkısı 02:23
Maşa İle Koca Ayı Temizlik Şarkısı 71.380 izlenme - 2 yıl önce Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi Rusya’nın en çok izlenen çizgi filmidir. Türkiye’de Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi yayınlanmaktadır. Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin tüm bölümlerini, yeni bölümlerini tamamen Türkçe olarak izleyebilirsiniz.
Maşa İle Koca Ayı - Miş Miş Şarkısı 03:13
Maşa İle Koca Ayı - Miş Miş Şarkısı 52.275 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri - Simge -Miş Miş -Maşa İle Koca Ayı Nedir bu haller hadi açıl yeter Ne kaçak, ne göçek, ne tuzak, Aman of, slalom hep, hep, Hep zikzak Dost kalalım, iyi hoş da sarkisozleri.biz.tr Anlayamam endişelerini Geceleri tek doz yutalım mı Boş elveda klişelerini Nedir bu haller hadi açıl yeter sarkisozleri.biz.tr Ne kaçak, ne göçek, ne tuzak, Yeter of, slalom hep, hep, Hep zikzak Sorun bende değil sendeymiş Daha iyisıne layıkmışım Hangi kitaptan ezber bu Miş miş miş de muş muş muş Ya ya ya yalan Pembesi beyazı sür boyan Kanadı da olsa tam melek sarkisozleri.biz.tr Hadi tak, oldun işte yine güzel insan Nedir bu haller hadi açıl yeter Ne kaçak, ne göçek, ne tuzak, Yeter of, slalom hep, Hep mi zikzak Söyle içinden bana geçeni İyisini değil de harbisini Güzel adam olacağına böyle Özel adam ol kal kalbimde Her ayrılığında bir tadı tuzu var kaçırma, Bana yeni bir şey söyle Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi Rusya’nın en çok izlenen çizgi filmidir. Türkiye’de Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi yayınlanmaktadır. Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin tüm bölümlerini, yeni bölümlerini tamamen Türkçe olarak izleyebilirsiniz.
Donald Trump'ın Evde Tek Başına Filmindeki Sahnesi 00:23
Donald Trump'ın Evde Tek Başına Filmindeki Sahnesi 11.602 izlenme - 2 yıl önce Donald Trump Evde tek başına filminin ikinci serisinde rol almış. Şu günlerde ABD başkan adayı olmakla meşgul olan Donald Trump diye cümle başlayıp saçma sapan uzun ve gereksiz bir yazı yazmak istemiyorum zira bu bile yeterince uzun oldu.
Evde Tek Başına Kalınca 04:41
Evde Tek Başına Kalınca 34.493 izlenme - 10 yıl önce evde tek başına kalınca yapacak da bişey yok dans edyim demiş :)
Kanlı Evde Tek Başına 02:11
Kanlı Evde Tek Başına 6.990 izlenme - 1 yıl önce Evde tek başına filminin kanlı versiyonu süper olmuş. Kevine zaten gıcık kapardım,videonun sonuda güzel olmuş. Çocukluğumuzdaki diğer bütün filmlerinde böyle kanlı versiyonlarının yapılması dileğiyle...
Evde Tek Başına Korku Filmi Olsaydı 01:30
Evde Tek Başına Korku Filmi Olsaydı 4.588 izlenme - 3 yıl önce Evde Tek Başına filmini hepimiz çok iyi biliyoruz; peki ya korku filmi olsaydı fragmanı nasıl olurdu?
home alone 1 fragmanı 02:12
home alone 1 fragmanı 8.746 izlenme - 7 yıl önce ailesinden nefret eden kevin aldığı ceza üzerine geceyi çatıkatında geçirir yalnız ertesi gün uyandığında ailesinin evde olmadığını tatile giderken onu unuttuklarını farkeder. başta panikleyen kevin bunun fırsat olduğunu çok geçmeden anlar ve yalnızlığın tadını çıkarmaya başlar. eve gözlerini dikmiş olan 2 hırsızı evden uzaklaştırmak artık kevin'a düşmüştür...
kolbasti dİlber 01:52
kolbasti dİlber 8.940 izlenme - 9 yıl önce kolbasti dİlber
Evde Tek Başına (Pizza Siparişi Sahnesi) 01:53
Evde Tek Başına (Pizza Siparişi Sahnesi) 2.524 izlenme - 2 yıl önce Evde tek başına filminin en güzel sahnelerinden biride kevin'nın televizyondaki film sahneleriyle insanları trollemesiydi. yıllar geçse bile tıpkı kemal sunalın filmleri gibi evde tek başına filmide eskimiyor ve sahneleri hala güldürmeye devam ediyor bence.
Evde Tek Başına Yaptığı Dansla Kendinden Geçiyor 05:04
Evde Tek Başına Yaptığı Dansla Kendinden Geçiyor 6.527 izlenme - 8 yıl önce
Donald Trump Evde Tek Başına 2 Filminde 00:38
Donald Trump Evde Tek Başına 2 Filminde 1.007 izlenme - 1 yıl önce Başkanlık seçimlerinde açık ara farkla Amerikan başkanı seçilen Donald Trump 1992 yapımı bir komedi filmi olan Evde Tek Başına 2 filminde oynamış. Kim bilebilirdi ki bu şahıs yıllar sonra Amerikan başkanı seçilecek
Evde Tek Başına 01:06
Evde Tek Başına 4.144 izlenme - 10 yıl önce
Afacan Dennis - Fragman (1993) 02:00
Afacan Dennis - Fragman (1993) 1.917 izlenme - 3 yıl önce 1993 yılında çocukların hayal dünyasına giren afacan dennis nick castle ile ölümsüzleşti.Küçük büyük demeden herkesin izlediği afacan dennis kısa sürede herkesin sevdiği bir çizgi film karekteri olarak sinemaya girdi.Oyuncuların performanslarıyla dahada komik veeğlenceli bir film ortayaçıkmış keyifle izlenebilecek eğlenceli bir film.. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/48432/afacan-dennis-jenerik Film de Oynayan Kirli Saçlı Adamın Geleceğe Dönüş Filminde Oynayan Christopher Lloyd Olunca Ayrıca Şaşırdım Bizim Zamanımız da Evde Tek Başına,Problem Çocuk ve Bebek Firarda Filmleri Tutunca Afacan Dennis Çizgi Film Olayını Atlatıp Film Haline Dönüştü...Eminim Hatırlıyorsunuz..
Evde Tek Başına 2 - Fragman 01:58
Evde Tek Başına 2 - Fragman 767 izlenme - 3 yıl önce Hepimizin muhtemelen starda izlediği film.. Kahramanımız bu kez otel odasında yalnızdır ne hikmetse aynı kötü adamlar yine peşindedir.. Bu filmi izleyip lan bizim evde nereye tuzak kurabilirim diye arayan, o zamanın çocukları şimdinin gençleri yalnız değilsiniz örgütlenin..
Evde Tek Başına Kaldığınızda Ne Yaparsınız? - Sarı Mikrofon 03:26
Evde Tek Başına Kaldığınızda Ne Yaparsınız? - Sarı Mikrofon 807 izlenme - 3 yıl önce Memleketin her köşesini köşe bucak gezen ve halkın nabzını biraz esprili sorularla tutmaya devam eden Sarı Mikrofon ekibi bu sefer mikrofonu Gaziantep halkına uzatıyor. Her zaman ki gibi yine bir garip soruyla karşı bırakılan vatandaşlara "Evde tek başına kaldığınızda ne yaparsınız?" sorusu soruluyor. Gaziantep halkından bu soruya cevaplar, iyi seyirler..
Arapların Kamu Spotu Olarak Ev'de Tek Başına Çalışması. 03:01
Arapların Kamu Spotu Olarak Ev'de Tek Başına Çalışması. 395 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar bu video da izleyeceğimiz bir çocuğun evde tek kaldığı zaman nasıl davranacağını gösteriyor. Toyor al janah adlı kanalda diğer kamu spotu videolarını bulabilirsiniz israf adam veya food for louis gibi buraya tüm videolarını yükleyecek değilim kanaldan bakabilirsiniz iyi seyirler dilerim.
home alone 2 lost in new york fragmanı 1 00:31
home alone 2 lost in new york fragmanı 1 1.289 izlenme - 7 yıl önce kevin yine karambole gelip ailesinden ayrı kalmıştır. farklı uçağa binip new york'a giden kevin babasının kartları ve inandırıcı yalanları sayesinde bir otele yerleşir ve gününü gün etmeye devam eder. oyuncakçı dükkanından çıktığında önceki noelde yakalanmalarını sağladığı hırsızlarla karşılaşır ve onların oyuncakçı dükkanını soyma planı yaptıklarını öğrenir. otelde de işler sarpa sarar ve macera sürer...
Sevimli Bir Bebek İle Tek Başına Yapabileceğiniz 35 Şey 02:53
Sevimli Bir Bebek İle Tek Başına Yapabileceğiniz 35 Şey 646 izlenme - 3 yıl önce Video aşırı tatlı bir bebek içerdiğinden şuan çocuk yapmak istemeyen evli arkadaşlarımızın ve evlenmeyi gözden geçiren arkadaşlarımız için pozitif bir ayrımcılığa sebep olabilecek öğeler içeriyor. Baştan uyarayım. Evet efendim, sevimli bir bebek ile yalnız başına kalırsanız yapabileceğiniz 35 güzel eğlenceyi arkadaşımız özetlemiş. LaneVids ve TheFunnyrats tarafından hazırlanan bu videoyu izlerken eğleneceğinize eminim. İyi seyirler.
Evde Tek Başına - Fragman(1991) 02:11
Evde Tek Başına - Fragman(1991) 251 izlenme - 3 yıl önce Bu fragmanı şu anda izleyen herkesin izlediği ya da izlemek zorunda bırakıldığı bu filmi onlarca kez izlemiş olmalıyım, mütakiben onlarca anı izliyoruz
Evde Tek Başına Film Müziği 04:51
Evde Tek Başına Film Müziği 368 izlenme - 3 yıl önce Star'ın logosunun sağ alt köşede mavi renkte olduğu; gazetelerin özel hazırladığı TV eklerinin takip edildiği, o özel gecede dışarıda kar yağarken sobanın üstünde kestanelerin kavrulduğu, bir elde mandalina diğer elde tombala kağıdı ile şimdiki kadar net çekmeyen televizyon başında beklediğimiz yılbaşı gecelerinin ülkemizdeki bir ritüeli haline gelen Evde Tek Başına filmine ait John Williams imzalı harika bir film müziği. Dinliyoruz.
2. Kattan Düşen Bebeği Yakalamak 00:38
2. Kattan Düşen Bebeği Yakalamak 416 izlenme - 3 yıl önce Çin'in Zhongshan şehrinde meydana gelen olayda, annesi evde olmayan 1 yaşındaki bebek ikinci katta bulunan evelerinin penceresine tırmanmış. Aşağı düşmek üzere olan bebeği fark eden vatandaşlar ufaklığı yakalamışlar. benzeri için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/128602/dusen-cocugu-kurtaran-cinliler
Evde Tek Başına (Home Alone) - Fragman (1990-1997) 03:01
Evde Tek Başına (Home Alone) - Fragman (1990-1997) 405 izlenme - 3 yıl önce 1.Film Özeti Ailesinden nefret eden Kevin aldığı ceza üzerine geceyi çatıkatında geçirir yalnız ertesi gün uyandığında ailesinin evde olmadığını, tatile giderken onu unuttuklarını farkeder. Başta panikleyen Kevin bunun fırsat olduğunu çok geçmeden anlar ve yalnızlığın tadını çıkarmaya başlar. Eve gözlerini dikmiş olan 2 hırsızı evden uzaklaştırmak artık Kevin'a düşmüştür... 2.Film Özeti Ailesinden nefret eden Kevin aldığı ceza üzerine geceyi çatıkatında geçirir yalnız ertesi gün uyandığında ailesinin evde olmadığını, tatile giderken onu unuttuklarını farkeder. Başta panikleyen Kevin bunun fırsat olduğunu çok geçmeden anlar ve yalnızlığın tadını çıkarmaya başlar. Eve gözlerini dikmiş olan 2 hırsızı evden uzaklaştırmak artık Kevin'a düşmüştür... 3.Film Özeti Uluslararası bir suç örgütü Amerikan Savunma Birimi’nden çok gizli bir bilgisayar çipi çalar. Hiçbir sorunla karşılaşmazlar ama bavulları hava alanında karışınca işler değişir, uzaktan kumandalı bir oyuncak arabaya gizlenen çip Chicago’da bir banliyöye gider. Bu önemli çipin peşinden koşan suçlular başlarına gelecek beladan habersizdirler. Oyuncak araba ve çip şimdi onları tek başına alt edecek akla ve cesarete sahip birinin eline düşmüştür: 8 yaşındaki Alex Pruitt’in eline...
Evde Tek Başına Köpek Versiyonu 01:44
Evde Tek Başına Köpek Versiyonu 284 izlenme - 5 yıl önce Evde tek başına kalan köpek ne yapar?
Gerçek Olsa Ne Olurdu - Evde Tek Başına 05:32
Gerçek Olsa Ne Olurdu - Evde Tek Başına 194 izlenme - 3 yıl önce Gerçek bir doktora eğer filmde alınan darbeler gerçekte olsa neler olurdu diye sormuşlar ve ilginç bir sonuç ortaya çıkmış. Hep beraber izleyelim.
home alone 3 fragmanı 1 00:30
home alone 3 fragmanı 1 528 izlenme - 7 yıl önce uluslararası bir suç örgütü amerikan savunma biriminden çok gizli bir bilgisayar çipi çalar. hiçbir sorunla karşılaşmazlar ama bavulları hava alanında karışınca işler değişir uzaktan kumandalı bir oyuncak arabaya gizlenen çip chicagoda bir banliyöye gider. bu önemli çipin peşinden koşan suçlular başlarına gelecek beladan habersizdirler. oyuncak araba ve çip şimdi onları tek başına alt edecek akla ve cesarete sahip birinin eline düşmüştür 8 yaşındaki alex pruittin eline...
Filmindeki Tuzaklar Sayesinde Evde Tek Başına Hayatta Kalabilir misiniz? 10:14
Filmindeki Tuzaklar Sayesinde Evde Tek Başına Hayatta Kalabilir misiniz? 63 izlenme - 1 yıl önce Evde Tek Başına (Home Alone) filminde eve giren hırsızları bir güzel benzeten Kevin'in kurduğu tuzaklar gerçek hayatta işe yarar mı? Vsauce3 kanalı efsane filmden 2 tuzağı bizler için gerçek hayata uyarladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evde Tek Başına Bir Köpek 01:44
Evde Tek Başına Bir Köpek 230 izlenme - 5 yıl önce Bu köpekçiğin canı o kadar sıkılmış ki, tek başına oyunlar yaratmış!