Hoşgeldiniz!

everyone

Everyone Says I Love You Fragmanı 01:39
Everyone Says I Love You Fragmanı 2.225 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Edward Norton, Woody Allen ve Natalie Portman gibi efsanevi oyuncuların bulunduğu Everyone Says I Love You (Herkes Seni Seviyorum Der) filminin fragmanı. Film, Woody Allen’ın yazıp yönettiği bir dönem oldukça popüler olan müzikallere göndermeler yapan bir komedi. Açık fikirli avukat Bob (Alan Alda), her şeye burnunu sokan karısı, karısının eski kocası, üvey kızı, oğlu, babası, Alman hizmetçisi ve hatta eski karı ve kocaların da içinde bulunduğu alışılmışın dışında kocaman bir ailenin hikayesi... Çekimleri New York, Paris ve Venedik’te yapılan 1930’lara özgü müzikal dili ile hayat dersleri veren bir Allen klasiği.
everyone else 01:38
everyone else 616 izlenme - 6 yıl önce kadın ve erkek ilişkilerindeki iktidar oyunu ve parçalanmış egolar üzerine "herkes"in başından geçebilecek bir hikaye...nchris ve gitti ideal bir ilişki yaşamaktadırlar. gitti'nin fazla ilgi isteyen hali enerjisi samimiyeti ve farklılığı ile sorun olmakta çıkar. chris ise zaman zaman içine kapansa da gitti'ye aşık olduğu kesindir. ancak ifade edilemeyen türlü duygular tanık oldukça görünenin ardındakiler sezilmeye başlanır..
Qusai - Mastercard 2011 [everyone Can Play] 03:35
Qusai - Mastercard 2011 [everyone Can Play] 151 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/ikimart - daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
The Lumineers - Everyone Requires A Plan 02:41
The Lumineers - Everyone Requires A Plan 31 izlenme - 1 yıl önce The Lumineers - Everyone Requires A Plan (Audio) 2016 Şarkı Sözleri (lyrics): [Verse] He whispers secrets through a thick mustache And she listens to him Flicks her cigarette's ash And smoke hangs velvet curtains And hides her lips And she hopes to hell it's worth all her health risks [Pre-Chorus] I know it was you I know it was you [Chorus] Cause everyone requires a plan I can give you It's all been a sleight of hand [Outro] I know it was you I know it was you __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! The Lumineers - Everyone Requires A Plan Official Music Video Tracklist: 1. Sleep on the Floor (3:31) 2. Ophelia (2:40) 3. Cleopatra (3:21) 4. Gun Song (3:36) 5. Angela (3:21) 6. In the Light (3:51) 7. Gale Song (3:13) 8. Long Way from Home (2:32) 9. Sick in the Head (2:31) 10. My Eyes (3:36) 11. Patience (1:37) 12. Where the Skies Are Blue (Bonus Track) (2:20) 13. Everyone Requires a Plan (Bonus Track) (2:40) 14. White Lie (Bonus Track) (3:15) 15. Cleopatra [Acoustic Demo] (Bonus Track) (4:48)
Queen - Heaven For Everyone (Official Video) 04:43
Queen - Heaven For Everyone (Official Video) 2 izlenme - 5 ay önce Subscribe to the official Queen channel Here http://bit.ly/Subscribe2Queen Taken from Made In Heaven, 1995. Heaven For Everyone (promo video, 1995) taken from the 1999 'Greatest Flix III' compilation. Click here to buy the DVD with this video at the Official Queen Store: http://www.queenonlinestore.com Welcome to the official Queen channel. Subscribe today for exclusive Queen videos, including live shows, interviews, music videos & much more. See the best of Freddie Mercury, Brian May & Roger Taylor right here on YouTube. Follow us on Twitter: https://twitter.com/queenwillrock Give us a like on Facebook: https://www.facebook.com/Queen