Hoşgeldiniz!

evil

resident evil afterlife 01:52
resident evil afterlife 2.111.262 izlenme - 6 yıl önce resident evil afterlife
Resident Evil: Son Bölüm (Resident Evil: Final Chapter) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 02:25
Resident Evil: Son Bölüm (Resident Evil: Final Chapter) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 1.116 izlenme - 4 gün önce Capcom’un tüm dünyada muazzam derecede popüler video oyunundan uyarlanan ve bugüne kadar 1 milyar dolar hasılata ulaşan film serisinin son bölümü geliyor. Resident Evil 5: İntikam’da bıraktığımız olayların hemen ardından, Alice’i (Milla Jovovich) insanlığın zombilere karşı verdiği savaştan sağ olarak kurtulan tek kişi olarak görürüz. Alice, şimdi kabusun başladığı yer; Racoon Şehri’ndeki Kovan’a geri dönmek zorundadır. Umbrella Şirketi, kıyametten kurtulan son kişileri de yok etmek amacıyla Racoon Şehri’nde güçlerini son kez toplamaktadır. RESIDENT EVIL: SON BÖLÜM 3 Şubat 2017'de Sinemalarda.
Resident Evil: Son Bölüm (Resident Evil: The Final Chapter) Türkçe Altyazılı Fragman 01:44
Resident Evil: Son Bölüm (Resident Evil: The Final Chapter) Türkçe Altyazılı Fragman 8.253 izlenme - 2 ay önce Başrolünde Milla Jovovich ile Residen Evil: Son Bölüm filminin ilk fragmanı. Şubat 2017'de sinemalarda.
Resident Evil’ın Yeni Fragmanı Tüm Seriye Saygı Duruşu Niteliğinde 01:19
Resident Evil’ın Yeni Fragmanı Tüm Seriye Saygı Duruşu Niteliğinde 1.936 izlenme - 2 hafta önce Resident Evil serisinin beyaz perdedeki yansıması son filmiyle büyük bir kapanışa hazırlanıyor. New York Comic-Con’da gösterilen yeni fragman da bu büyük finalden önce geçmişteki filmlere saygı duruşu niteliğinde. Geçtiğimiz ay yayınlanan fragmanıyla aksiyonu zirveye taşıyacağı belli olan Resident Evil: The Final Chapter adından da anlaşılacağı üzere seriyi en azından Alice için noktalıyor. New York Comic-Con’da yeni bir poster ve bir de fragman paylaşan seri eski filmlerdeki sahnelerden yeni film için bir fragman yaratmış. Tabii arada yeni filmden de sahneler bulunuyor. Resident Evil maratonu yapmanız için size yeni bir sebep veren fragmana haberin üstünden ulaşabilirsiniz. Resident Evil: The Final Charpter 27 Ocak 2017‘de vizyona girecek.
Resident Evil 4 -Professional 17:31
Resident Evil 4 -Professional 1.132 izlenme - 2 hafta önce I just tried to think about something to make this game more interesting and challenging. Well, I think I've got my goal... Rules and Settings: -Professional difficulty: enemies have more health and you get more damage from their attacks. -No merchant: without him, I won't be able to buy weapons and upgrade them. I'll just have a handgun at the start and, during the game, I'll pick up a shotgun, a magnum and a rocket launcher. -No Damage: no damage taken for both characters. -All treasures: I'll collect all the treasures of the game and, when it's possible, I'll combine them to get more precious objects. All cutscenes are included. I'll try to avoid to use cheap tactics and bugs in the game, like knifing enemies through a crashed door or from the top of a ladder.
merakla beklenen fragman yayında! 02:03
merakla beklenen fragman yayında! 93.024 izlenme - 6 yıl önce
Resident Evil: The Final Chapter (2016) Fragman 02:16
Resident Evil: The Final Chapter (2016) Fragman 5.466 izlenme - 2 ay önce Oyuncular: Ruby Rose, Milla Jovovich, Ali Larter Resident Evil: The Final Chapter filminin ilk fragmanı.
Resident Evil: The Final Chapter (2016) İlk Görüntüler - Sneak Peek 00:17
Resident Evil: The Final Chapter (2016) İlk Görüntüler - Sneak Peek 3.122 izlenme - 2 ay önce Oyuncular: Ruby Rose, Milla Jovovich, Ali Larter 2016 yapımı Resident Evil: The Final Chapter filminin Sneak Peek videosu.
Resident Evil: The Final Chapter (2017) 2. Fragman 02:23
Resident Evil: The Final Chapter (2017) 2. Fragman 1.002 izlenme - 2 hafta önce Resident Evil: The Final Chapter Film Özeti: The Red Queen insan ırkını kökünden yok edecek bir planın peşindedir ve Alice, Jill, Claire, Leon, Ada ve Wesker bu tehlikeyi önleyebilmek için acil bir şekilde The Hive'a ulaşmak zorundadır. Sinema tarihinin uzun soluklu serilerinden Resident Evil'ın son devam filmi olan yapımın yönetmen koltuğunda bir kez daha Paul W.S. Anderson'ı görüyoruz. Oyuncu kadrosundan açıklanan tek isim ise Milla Jovovich oldu. Starring: Ruby Rose, Milla Jovovich, Ali Larter Resident Evil: The Final Chapter Official Trailer 1 (2017) - Milla Jovovich Movie
Resident Evil 5: İntikamTürkçe alt yazılı fragmanı 02:02
Resident Evil 5: İntikamTürkçe alt yazılı fragmanı 33.814 izlenme - 4 yıl önce Resident Evil 5: İntikam--ResidentEvil: Retribution : Umbrella Şirketi'nin Dünya'yı yıkıma uğratmaya devam eden ölümcül T-Virüs'ü, dünya nüfusunu, et yiyen yaşayan ölüler ordusu haline dönüştürmektedir. İnsan ırkının son ve tek umudu Alice [Milla Jovovich], Umbrella'nın en gizli operasyonlar tesisinin kalbinde [ya da merkezinde] uyanır ve Alice'in, bu kompleksin altını üstünü getirmesiyle kendi gizli geçmişinin perdesi kalkar. Vizyon Tarihi 14 Eylül 2012
Hızlı Ve Öfkeli 6 Film Müziği 04:09
Hızlı Ve Öfkeli 6 Film Müziği 51.205 izlenme - 4 yıl önce Hızlı ve Öfkeli 6 filminde geçen müzik : Bad Meets Evil - Fast Lane ft. Eminem, Royce Da 5'9
Resident Evil 5 03:21
Resident Evil 5 29.392 izlenme - 8 yıl önce resident evil 5 yeni trailer
Phineas Ve Ferb - Evil Boys (Türkçe) 01:50
Phineas Ve Ferb - Evil Boys (Türkçe) 24.251 izlenme - 3 yıl önce Phineas And Ferb Evil Boys Türkçe
Evil Dead - Kötü Ruh Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:00
Evil Dead - Kötü Ruh Türkçe Altyazılı Fragmanı 22.057 izlenme - 4 yıl önce 19 Nisan'da sinemalarda! Sam Raimi'nin 1981 yapımı kült olmuş hit korku filmi The Evil Dead'in sabırsızlıkla beklenen yeni uyarlaması "Evil Dead/Kötü Ruh"ta, bir ormanın uzak bir köşesindeki kulübe, 20'li yaşlarındaki bir arkadaş grubunun eski bir iblisi uyandırmasıyla kan gölüne döner. Genç ve yeni bir oyuncu kadrosu barındıran "Evil Dead/Kötü Ruh" ünlü orijinalinin tüm heyecanı ve keyifli dehşetini bir dizi şok eden yeni sürprizlerle birleştiren, izleyenin kanını donduracak bir film.
Evil Dead (2013) – 2. Sansürsüz Fragmanı 02:21
Evil Dead (2013) – 2. Sansürsüz Fragmanı 19.558 izlenme - 4 yıl önce Beş yakın arkadaş, madde bağımlılığı olan yakın bir arkadaşlarına yardımcı olabilmek için hafta sonunu Tennessee ormanlarında geçirmeye karar verirler ve buraya vardıklarında ürkütücü ormanın tehlikelerinden korunmak için bir kulübede konaklarlar. Ancak bu sırada ortaya çıkan ‘Ölümün Kitabı’ isimli bir kitap ve ardından yaşananlar tatili kabusa çevirmek için fazlasıyla yeterli olacaktır. Uruguaylı yönetmen Fede Alvarez tarafından yönetilen film, korku türünün kült yapıtlarından biri olan ‘The Evil Dead’in yeniden çevrimi.
Resident Evil 5 - Türkçe Altyazılı Fragman 00:56
Resident Evil 5 - Türkçe Altyazılı Fragman 21.154 izlenme - 4 yıl önce Umbrella Şirketi'nin Dünya'yı yıkıma uğratmaya devam eden ölümcül T-Virüs'ü, dünya nüfusunu, et yiyen yaşayan ölüler ordusu haline dönüştürmektedir. İnsan ırkının son ve tek umudu Alice [Milla Jovovich], Umbrella'nın en gizli operasyonlar tesisinin kalbinde [ya da merkezinde] uyanır ve Alice'in, bu kompleksin altını üstünü getirmesiyle kendi gizli geçmişinin perdesi kalkar. Güvenli bir sığınak olmaksızın, salgından sorumlu olanları avlamaya devam eden Alice, kendini Tokyo'dan New York, Washington-D.C. ve Moskovo'ya götüren bir yolculukta bulur. Alice'in gerçek olamayacağını düşündüğü, onu her şeyi en baştan düşünmeye zorlayan bu yolculuk, İnsanın aklını başından alacak bir açığa çıkışla sonuçlanır. Keşfedilen yeni müttefiklerin ve eski tanıdık dostların yardımıyla Alice, unutulmaya yüz tutmuş düşmansı bir dünyaya kaçmak için, yeterince uzun süre hayatta kalıp savaşmak zorundadır. Geri sayım başladı." Aynı adlı video oyunundan uyarlanan, dünya çapında yaklasık 700 milyon dolar hasılat elde eden Resident Evil çılgınlığının basarılı film serisi 5.bölümüyle dönüyor..
Resident Evil: The Final Chapter (2017) Fragman 02:16
Resident Evil: The Final Chapter (2017) Fragman 1.380 izlenme - 2 ay önce Resident Evil: The Final Chapter Film Özeti: The Red Queen insan ırkını kökünden yok edecek bir planın peşindedir ve Alice, Jill, Claire, Leon, Ada ve Wesker bu tehlikeyi önleyebilmek için acil bir şekilde The Hive'a ulaşmak zorundadır. Sinema tarihinin uzun soluklu serilerinden Resident Evil'ın son devam filmi olan yapımın yönetmen koltuğunda bir kez daha Paul W.S. Anderson'ı görüyoruz. Oyuncu kadrosundan açıklanan tek isim ise Milla Jovovich oldu. Starring: Ruby Rose, Milla Jovovich, Ali Larter Resident Evil: The Final Chapter Official Trailer 1 (2017) - Milla Jovovich Movie
Die Antwoord - Evil Boy 04:38
Die Antwoord - Evil Boy 9.477 izlenme - 2 yıl önce Die Antwoord - Evil Boy Şarkı Sözleri: Vuil-geboosted gang$ta (turbo-boosted ill) Yooo evil boy! Why is your incanca (penis) so big? All the better to love you with! No glove no love! If you don't believe me Take your dirty hands off my umthondo wisizwe! (penis of the nation, pun on this) Happy! happy! joy! joy! Crush! kill! destroy! Gooi! (bring it!) car-crash rap style! Ah man that's wild! Evil boy rap time! People gooi zap signs! (throw up offensive hand signs) Full fuckin flex! fre$! Mega-zef! go! Everybody go ho! like a thundercat I'm all up in the club in my underpants No shirt on cos it's fuckin hot! Let's go diplo pump it up! Girls wanna say hello to me From the zefside to the fuckin overseas I'm looking at who's looking at me Looking at you looking back who can that be? When I'm all up this Bitch you know who the motherfuck it is Roll through the club like a Tikoloshe (little hairy african demon man with a giant horse penis) Ninjas hung like a fokken horse Yeah girl! I'm a freak of nature Sign my name on your boob fuck a piece of paper If you feeling me...cool...not feeling me...fuck off! Wies jy? fokkol! umnqunduwakho! (who are you? no-one! fucking asshole!) [Hook] Mamelapa umnqunduwakho! (listen here, you fucking asshole) Andifuni ukuyaehlatini! (I don't want to go to the bush with you) Sukubammba incanca yam! (don't touch my penis) Andi so stabani! (I'm not a gay) Incanca yam yeyamantobi! (this penis is for the girls) Incanca yam iclean! (my penis is clean) Incanca yam inamandla! (my penis is strong) Ndiyinkwekwe enkulu! (I am a big boy) Angi funi ukuba yeendota! (don't want to be a man) Evil boy 4 life! yebo! (yes) Evil boy 4 life! [Hook] Yo-landi Vi$$er so fancy like this dope ass beat Rock the motherfuckin microphone with no panties I'm a bad ass chick yo my black magic Speletjies make all the boys go... damn that's sick! (spells/little games) Lie down on the bed boy lemme light the candles Uh uh! don't touch! yo-landi just too hot to handle! Blind-fold you tie your hands up with the hand-cuffs Even though you lying down, I can make you stand up Spirits in the room tickle you like a sneaky prawn Fuck a pen and pad I write my raps with a ouija board Draw a pentagram on your chest wif my lip-stick Visions in the mirror heavy zef futuristic Lemme take your pants off let's see what you made of Go through your pockets no we not going to make love Go through your wallet, woo! what alot of paper! What a fuckin sucker! see you later masturbator! [Hook] I went from fokol to so fokken hot right now I'll put you in your place (nothing) Motherfucker skrik wakker we coming through pumping you full of bass (wake the fuck up) Fok rustig eks apokaliptikal fucking you in the face (fuck chilling out, I'm apocalyptic) Zef cherries tjoon my... spieg my fokken hol nat (zef girlies tell me to spit their bums wet) Fuck everyone eyes on the prize when I go for the jugular Surprise me or fokof and die if I remind you of how much you suck (fuck off) Everyone's so fokken so-so, yo we been sent to fuck you up zef techno mosh-pit gang$ta nommer een kind (number one child) Everything you rap about comes true if you got some freakin balls but mind your tongue when you rhyme on the drum, gaan vra vir biggie smalls (go ask) I gotta rock if you motherfuckin like it or not, yo Is you ready for this ho$tyle take over? bow to the fokken master My slang is banging I'm freaking the fuck out of myself, yo I'm my biggest fan Cos buddy when you man down no fokken hands out when you really need a hand Machine gun rapper, lekker budda-budda motherfucker, yo I'm bigger than Koos kombuis se ma se fokken poes (koos kombuis' mother's vagina) Na na na na na! You can't fuck wif this ou (man) Blah blah blah! whatever! Watch a million fuckin kids go... Na na na na na! Super fokken fris flow (fuckin' buff) Ninja, wanga and yo-landi vi$$er Vs diplo
profesyonel bir şaka 10:48
profesyonel bir şaka 26.319 izlenme - 10 yıl önce hipnotize olayı gerçekse gelmiş geçmiş en organize şakadır bu... resident evil - silent hill oynayanlar hep bunu hayal etmiştir... biz olsak naparız diye
resident evil afterlife 01:59
resident evil afterlife 17.589 izlenme - 6 yıl önce resident evil serisinin yeni filmi afterlife filminin yeni fragmanı.
Ağaçların Tecavüzüne Uğrayan Kadın - Evil Dead 04:29
Ağaçların Tecavüzüne Uğrayan Kadın - Evil Dead 4.693 izlenme - 1 yıl önce Orman yaşıyor ama kötülüklerle dolu. Bu kötülüklerden habersiz olan gençler küçük bir kulübede başlarına geleceklerden habersizlerdir. 1981 yapımı 'Evil Dead' (Şeytanın Ölüsü) filminin en can alıcı sahnelerinden biri.
jet lee, kavga, spor,dövüş,güç,evil,666 01:19
jet lee, kavga, spor,dövüş,güç,evil,666 25.402 izlenme - 8 yıl önce jet lee, kavga, spor,dövüş,güç,evil,666
Ash vs Evil Dead 1. Sezon Full HD 03:19
Ash vs Evil Dead 1. Sezon Full HD 3.247 izlenme - 11 ay önce Ash vs Evil Dead 1. Sezonunu Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. Timur Can ve hdfilmevreni.com farkıyla zombi film ve dizlerine HD olarak ulaşabileceksiniz... Dizinin tüm bölümlerine http://hdfilmevreni.com/ash-vs-evil-dead-1-sezon-full-izle.html linkinden ulaşabilirsiniz... Ash vs Evil Dead 1. Sezon,Ash vs Evil Dead 1. Sezon izle,Ash vs Evil Dead 1. Sezon full izle,Ash vs Evil Dead 1. Sezon Türkçe Dublaj izle,Ash vs Evil Dead 1. Sezon hd izle,Ash vs Evil Dead 1. Sezon 720p izle,Ash vs Evil Dead 1. Sezon tek parça izle,Ash vs Evil Dead 1. Sezon Türkçe Altyazılı izle
Kötü Ruh Türkçe Altyazılı Fragman 02:00
Kötü Ruh Türkçe Altyazılı Fragman 15.553 izlenme - 4 yıl önce 19 Nisan'da sinemalarda! Sam Raimi'nin 1981 yapımı kült olmuş hit korku filmi The Evil Dead'in sabırsızlıkla beklenen yeni uyarlaması.
Nikeevil 01:29
Nikeevil 24.600 izlenme - 10 yıl önce kaçırmayın!!!!!!!!!
Resident Evil 4 - Stupid Mf 02:27
Resident Evil 4 - Stupid Mf 22.311 izlenme - 9 yıl önce Resident evil 4 çılgınları bu video tam size göre müzik ve oyunun uyumu çok hoşunuza gidicek herkezin izlemesi gereken bi video yorumlarınızı bekliyorum :)
beyblade,666,kai,hilary,evil 04:47
beyblade,666,kai,hilary,evil 14.010 izlenme - 8 yıl önce beyblade,666,kai,hilary,evil
resident evil 3 extinction movie trailer 02:30
resident evil 3 extinction movie trailer 12.819 izlenme - 9 yıl önce resident evil 3 fragmani
ölümcül deney 4 izle türkçe divx 2010 02:14
ölümcül deney 4 izle türkçe divx 2010 22.205 izlenme - 6 yıl önce tanıtım amaçlıdır
Resident Evil 6 Son Bölüm İzle 00:35
Resident Evil 6 Son Bölüm İzle 362 izlenme - 2 ay önce Bu video ile ilgili daha çok bilgi için: http://filmexpress.org/index.php/2016/08/30/resident-evil-6-son-bolum-izle/