Hoşgeldiniz!

Evilik Videoları İzle

Erkek Arkadaşına Evlilik Teklifi Etti 03:05
Erkek Arkadaşına Evlilik Teklifi Etti 456 izlenme - 1 yıl önce Her zaman erkekler tarafından yapılan evlenme tekliflinde bu kez roller değişti. Eskişehir’de Merve Kurtaran isimli genç kadın, erkek arkadaşı Erhan Güldüren’e çiçekler eşliğinde ‘Evet’ dedirdi. İlklerin şehri olan Eskişehir, yine farkını ortaya koydu. Hemen her yerde erkekler tarafından organize edilen evlenme teklifi merasimlerinde bu defa roller değişti. Merve Kurtaran (24) isimli genç kadın, 5 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Erhan Güldüren’e (26) evlenme teklifinde bulundu. Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde arkadaşlarının yardımıyla çadır ve kırmızı halı hazırlayan genç, 5 yıl süresinde erkek arkadaşıyla birlikte çektikleri fotoğrafları hazırlanan çadırın içine astı. Alışverişe çıkma bahanesiyle Güldüren’i alarak Adalar mevkiine getiren genç kadın, burada çadır önünde, tanıtım yaptıklarını söyleyen arkadaşlarının ısrarıyla kırmızı halı üstünde çadıra doğru yöneldiler. Bu sırada yapılacak tekliften habersiz olan Erhan Güldüren, olayı anlamaya çalıştı. Hazırlanan çadırın içine giren Erhan Güldüren, arkadaşlarının alkışları üzerine neye uğradığını şaşırdı. Uzun süre şaşkınlığını üzerinden atamayan Güldüren, yaşadıkları üzerine ‘Bu ne?’, ‘Ne oluyor?’, ‘Allah’ım bu ne?’ şeklinde konuşarak, büyük sürpriz yaşadı. Daha sonra kız arkadaşı Merve Kurtaran, ‘Senin evlenme teklifine böyle bir organizasyon yakışır’ diyerek, aldığı 3 buket papatyayı erkek arkadaşına uzattı ve ‘Evlenme teklifine ‘Evet’ diyorum, sen de ‘Evet’ diyor musun?’ dedi. Bunun üzerine genç adam da ‘Evet’ cevabını verdi. “HAFTAYA CEVABINI VERECEĞİM” Geçtiğimiz hafta kız arkadaşına çizgi kahramanların yardımıyla evlenme teklifinde bulunan Erhan Güldüren, evet cevabının bu şekilde gelmesine, “Çok heyecanlıyım. Valla ne diyeyim, diyecek bir şey bulamıyorum. Haftaya cevabını vereceğim en iyi şekilde” ifadelerini kullandı. “BUNDAN SONRA EVET DEME SIRASI AİLE BÜYÜKLERİNDE” Kız arkadaşı Merve Karaman ise, “Bu artık Candan Erçetin’in ve Beyaz Show’daki çekişmeleri gibi olacak.” şeklinde konuştu. Düğünlerinin ne zaman olacağı soruna genç kadın, ben evet dedim, Erhan evet dedi. Bundan sonra evet deme sırası aile büyüklerinde. Kısacası son sözü babam söyleyecek. Aslında beni tanıyordu altta kalmayacağımı tahmin etmesi gerekiyordu, ama bu kadar çabuk olacağını belki tahmin edememiştir. Hemen bir hafta içerisinde organizasyonumuzu yaptık, karşılığımızı verdik. Bundan sonra dediğim gibi sıra tekrar ona geçti. Şuan 1-1 eşitlik söz konusu” dedi.
Tuana&sron Evlilik Videosu 03:55
Tuana&sron Evlilik Videosu 270 izlenme - 7 yıl önce tuana&sron evlilik videosu
Çatıyı Çökerten Evlilik Teklifi 00:32
Çatıyı Çökerten Evlilik Teklifi 99 izlenme - 3 yıl önce BBC Türkçe’de yer alan habere göre, Hollanda’nın IJsselstein kasabasında sevgilisine evlenme teklif etmek için bir mobil vinci tercih eden erkek, evin çatısını çökertti ve diğer iki evde oturanların tahliye edilmesine neden oldu. Adı açıklanmayan âşık, sevgilisinin yatak odası penceresi önünde beklenmedik bir şekilde görünecek ve şarkı söyleyerek evlenme teklif edecekti. Ama boşta kalan vinç, yavaşça pencere önüne alçalmak yerine, komşu evin çatısına çakıldı. İlk hasardan sonra vincin düzeltilmesi için çaba gösterilirken vinç tekrar düştü ve daha da büyük tahribat oluştu. Yakındaki evlerde yaşayanlar da tahliye edilmekle birlikte, sürpriz evlilik teklifi sırasında hiç kimsenin yaralanmadığı belirtildi. Hollanda basını, evlilik teklifinin felakete dönüşmesine rağmen, genç kızın “evet” dediğini ve çiftin şimdi Paris’te evlilik kararını kutladıklarını yazdı.
Daha Önce Böyle Bir Sohbet İzlemediniz! (Psikolojik Savaş) - Ahmet Taha 12:00
Daha Önce Böyle Bir Sohbet İzlemediniz! (Psikolojik Savaş) - Ahmet Taha 7 izlenme - 5 ay önce Bu sohbeti izlerken düşündüğün kadar da yalnız olmadığının farkına varıcaksın. Tabi göremediğin arkadaşın izlemene müsade ederse... Etkileşimin Artması ( yani daha fazla kardeşlerimize videolarımızın ulaşması için) Sizde Videomuzu Beğenmeyi Paylaşmayı Ve Yorum yapmayı Unutmayın. Ayrıca Kanalımıza Hala Abone Değilseniz hemen burdaki linke tıklayarak ? http://goo.gl/w23HEc Abone Olabilirsiniz Vesselam :) Yolgeçen Hanı Sosyal Medya Adresleri: Facebook: https://www.facebook.com/yolgecen27 Twitter: https://www.twitter.com/yolgecen27 İnstagram: https://www.instagram.com/yolgecen27 Konuşmacı Sosyal Medya Hesapları: Facebook: https://www.facebook.com/tahaaahmet Twitter: https://www.twitter.com/tahaaahmet İnstagram: https://www.instagram.com/tahaaahmet