Hoşgeldiniz!

evlendirme

Erdoğan'dan Sert Mağdur Çıkışı: Bunlar Sapık, Ismarlama Evlendirme Törenleri Yaptılar 05:17
Erdoğan'dan Sert Mağdur Çıkışı: Bunlar Sapık, Ismarlama Evlendirme Törenleri Yaptılar 3.430 izlenme - 1 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Kültür ve Kongre Merkezi'nde Gazi ve Şehit Yakınları Atama Töreni'ndeki konuşmasında 'FETÖ' soruşturmasına ilişkin konuştu. Erdoğan, 'FETÖ' soruşturmasındaki mağduriyetler hakkında şöyle konuştu; Şimdi ne diyorlar, mağdurlar var. Benim oğlum böyle yapmadı diyorlar. Kusura bakmayın. Gerçek mağdur şehidimin yakınları. Bu zemini hazırlayanlara mağdur olarak mı bakacağım? Bunlar bizim haremimize girdiler, Bunlar ümmeti parçaladılar. Bunlar aileyi parçaladılar. ısmarlama evlendirme törenleri yaptılar. Pensilvanyadakinin onlara şah damarından yakın olduğunu söylediler. Bunlar sapık ya. Bunlar sapık.
Aylık 120 Bin TL Geliri Olan Holdig Sahibi Damat Adayı 02:06
Aylık 120 Bin TL Geliri Olan Holdig Sahibi Damat Adayı 43.614 izlenme - 1 yıl önce Seda Sayan ve Uğur Aslan’ın sunuculuklarını yaptığı ‘Evleneceksen Gel’ programına damat adayı olarak gelen Ahmet Şükrü Nayiboğlu’nun aylık geliri dudak uçuklattı. Holding sahibi olan Nayipoğlu 120 bin lira aylık geliri olduğu söyleyince başta Uğur Aslan olmak üzere kimse inanmadı. Bunun üzerine Ahmet Bey belgelerinin içeride olduğunu ve bunu ispatlayabileceğini söyledi.
Evlilik Programında Böylesi Görülmedi 04:27
Evlilik Programında Böylesi Görülmedi 27.048 izlenme - 4 yıl önce Ekin Tv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Selvihan Madenoğlu ile Dünya Evi'nde zengin olduğunu söyleyen kişi kadın yarışmacılar yerine erkek yarışmacıya talip oldu. Önce olayın şaka olduğunu sanan sunucu Selvihan Madenoğlu, telefondaki kişinin Hollanda yaşadığını, bu tür evliliklerin Hollanda'da serbest olduğunu söylemesi üzerine olayın ciddiyetinin farkına vardı. Seyirciler ve programa katılan adaylar uzun süre şoku atlatamadı.
Trilyon Verseler Türkiye'de Yaşamam 04:00
Trilyon Verseler Türkiye'de Yaşamam 4.697 izlenme - 8 ay önce Esra Erol, Hollanda'dan gelen gelin adayının "Trilyonlar verseler Türkiye'de yaşamam" sözleri üzerine sinirlendi. Türk televizyonlarında taliplerini bekleyen fakat Türkiye'yi beğenmeyen gelin adayına tepki gösteren diğer adaylar, "O zaman git Hollanda'da talibin ara. Burada ne işin var" diyerek tepki gösterdi.
   8 ve 9 Yaşlarındaki iki Çocuğa Düğün  02:29
8 ve 9 Yaşlarındaki iki Çocuğa Düğün 2.235 izlenme - 11 ay önce Mısır’da biri 9, diğeri 8 yaşındaki 2 çocuğun evlendirilmesi tepkilere yol açtı. Mısır’ın Dekhaliye şehrinde 23 Aralık’ta gerçekleşen bir düğün, sosyal medyada tartışma yarattı.
Evlendirme Programını Fight Club'a Çevirmek 01:23
Evlendirme Programını Fight Club'a Çevirmek 4.446 izlenme - 3 yıl önce
Uçağım Ol Uçalım - Esra Erol'da 01:45
Uçağım Ol Uçalım - Esra Erol'da 2.761 izlenme - 1 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum demirbaşlarından esra erolun evlilik programından alkışlarla yaşayan siteye bir malzeme daha. Gelini ikna etmek isteyen damat adayına ne dediği sorulunca o da saydırmaya başlıyor. Ne diyelim iyi uçuşlar.
Nostaljik Evlendirme Programı 04:00
Nostaljik Evlendirme Programı 3.016 izlenme - 3 yıl önce Nostaljik Evlendirme Programı
Hanife ve Umut Canlı Yayında Karşı Karşıya - Zuhal Topal'la 18 Nisan Pazartesi 2016 18:24
Hanife ve Umut Canlı Yayında Karşı Karşıya - Zuhal Topal'la 18 Nisan Pazartesi 2016 731 izlenme - 8 ay önce Başlangıçlar güzeldir, bitişler zor… Tanışmalar heyecanlı ve umutlu, ayrılışlar acı... FOX ekranlarında gelin ve damat adaylarını buluşturarak, mutlu yuvalar kurulmasına öncülük edecek olan ünlü oyuncu Zuhal Topal, programında izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak! Gelin, hayatınızın en güzel ‘hikayesini’ birlikte yazalım.... Bambaşka heyecanların ve samimi duyguların paylaşılacağı; en önemlisi ‘yalnız kalplerin’ buluşacağı programda, halkın içinden, gerçek hikayeler milyonlarla buluşacak… Hafta içi her gün 16:30’da canlı olarak yayınlanacak olan “Zuhal Topal’la..” mutlu bir yuva kurmak isteyen gelin ve damat adayları ile mutluluğun kapılarını ardına kadar aralayacak!
yok artık daha neler 02:02
yok artık daha neler 4.631 izlenme - 6 yıl önce
Evlendirme Programında Gay Talip 04:27
Evlendirme Programında Gay Talip 2.845 izlenme - 4 yıl önce
Esra Erol Programındaki Damat Adayının Okan Bayülgen'e Verdiği Ayar 04:54
Esra Erol Programındaki Damat Adayının Okan Bayülgen'e Verdiği Ayar 1.965 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'a katılan bir damat adayı, kendi görüntülerinin okan bayülgen programında alaya alınır bir şekilde gösterildiğini ve kendisine el hareketi yapıldığını anlatarak içinden gelenleri söylüyor. Adamın söyledikleri okan bayülgen'e ders niteliğinde.
Su Gibi Fragman (5. Ocak 2015) 00:45
Su Gibi Fragman (5. Ocak 2015) 1.112 izlenme - 2 yıl önce Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumuyla 'Su Gibi', 5 Ocak Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün Show TV'de!
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Damat 00:53
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Damat 1.932 izlenme - 2 yıl önce Abi bu adamlar hala öğrenemediler. TV ekranları bir tık zayıf gösteriyor. Hala bu hataya düşüp Hülya Avşar'a patlatan var aramızda. Lütfen daha dikkatli ve bilinçli olmanızı diliyorum. Tişikkürler. Kib Aeo
Gelin Adayı Songül'den Prenses Şarkısı 02:43
Gelin Adayı Songül'den Prenses Şarkısı 455 izlenme - 7 ay önce Zuhal Topal'ın evlendirme programından Esra Erol'un programına transfer olangelin adayı Songül muhteşem sesiyle Hadisenin Prenses şarkısını söylüyo
Camiye Yardım Mantığıyla Evlenmek İsteyen Adam 01:35
Camiye Yardım Mantığıyla Evlenmek İsteyen Adam 1.536 izlenme - 4 yıl önce Efendim Programlara Çıkıpta Tapu Kadastro Memuru Gibi Olan Bayanlarla Evlenmek İstemeyen Abimiz Kendine Alternatif Bir Yöntem Buluyor.
Sizin Yaptığınız Resmen Pezevenklik (Ne Çıkarsa Bahtına) 01:00
Sizin Yaptığınız Resmen Pezevenklik (Ne Çıkarsa Bahtına) 1.469 izlenme - 2 yıl önce Bir bayana talip olduğunu söyleyerek yayına bağlanan amca, programın amacıyla ilgili çarpıcı bir tespit yapıyor. Olaydan sonra ''Biz duymadık ne söyledi?!'' diyen seyirci teyze de takdire şayan..
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Damat 00:53
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Damat 1.682 izlenme - 4 yıl önce Abi bu adamlar hala öğrenemediler. TV ekranları bir tık zayıf gösteriyor. Hala bu hataya düşüp Hülya Avşar'a patlatan var aramızda. Lütfen daha dikkatli ve bilinçli olmanızı diliyorum. Tişikkürler.
kuşumla ilgilenir misin:d 00:40
kuşumla ilgilenir misin:d 4.488 izlenme - 7 yıl önce izdivaç programında adam adayına kuşumla ilgilenir misin derse ne olur?çok komik süper komedi.mutlaka izle
Evlenme Teklifinde Nerdeyse Öldürüyordu 02:23
Evlenme Teklifinde Nerdeyse Öldürüyordu 441 izlenme - 11 ay önce İtalya'da bir evlendirme programında evlilik tekifi kavgayla son buldu. Hoşlandığı kadının önünde diz çökerek evlenme teklifi etmeye çalışan adam, çıkardığı tek taş yüzük kadın tarafından istenmeyince ısrar etmeye devam etti. Bir ara avcunda tuttuğu kadın saatini çıkarıp öpmeye kalkınca genç kadın el çabukluğuyla almaya çalıştı. Saati kadına vermek istemeyen genç adam öfkelenip kadınla boğuşmaya başladı. Adam bir anda kadını hırpalamaya başlarken canlı yayın kesilerek jenerik girildi. Ortalık sakinleşince yayına devam edildi.
Üstüme Yap - Su Gibi - Cem Yılmaz Tadında 01:51
Üstüme Yap - Su Gibi - Cem Yılmaz Tadında 2.043 izlenme - 4 yıl önce Su Gibide Üstüme yap muhabbetli bu videoyu izlediğimizde, sevgili Cem Yılmaz'ın FunDaMentals'ta da altını çizdiği bu olayla ilgili tespitlerinin ne kadar doğru olduğunu gösterdi!
Programda Ağlamak - Esra Erol (İzdivaç) 01:57
Programda Ağlamak - Esra Erol (İzdivaç) 458 izlenme - 1 yıl önce ATV'de Evlen Benimle programında Esra Erol, Hakan ile Sevda'nın durumu karşısında, 'yazıklar olsun' diyerek ağladı. Esra Erol'un hazırlayıp sunduğu Evlen Benimle programında programa evlenmek için gelen Hakan'ın daha önceden evlendiğini ve imam nikahlı eşinin hamile olduğunu öğrenen Esra Erol Hakan ve imam nikahlı eşine ateş püskürdü.
Eşekleri Evlendirdiler 03:32
Eşekleri Evlendirdiler 585 izlenme - 2 yıl önce Çankaya Hayvanseverler Platformu üyesi bir grup, Büyükçekmece Belediyesinin sahip çıktığı bir eşeği başka bir eşekle tanıştırıp, mühürlü ve imzalı 'Hayvanlar Arası Evlilik Cüzdanı' hazırlamasını protesto etti.
Evlendirme Programı 06:55
Evlendirme Programı 832 izlenme - 5 yıl önce Evlendirme programı
Esra Erol Eylül'de Fox'ta! 00:32
Esra Erol Eylül'de Fox'ta! 935 izlenme - 3 yıl önce Esra Erol Eylül'de FOX'ta!
Evlendirme Programında Gay Talip 04:27
Evlendirme Programında Gay Talip 1.613 izlenme - 4 yıl önce Evlendirme Programında Gay Talip
Ersoy'un İsyanı - İzdivaç Programı Mağduru (Küfür İçerir) 08:05
Ersoy'un İsyanı - İzdivaç Programı Mağduru (Küfür İçerir) 828 izlenme - 2 yıl önce Ersoy kulaksız adlı abimiz özel bir kanaldaki evlilik programına katılmak için uzun bir yol katederek programın çekileceği stüdyolara ulaşır. Burada kendisine kötü davranılan ersoy abimiz haklı olarak tepki gösterir, siz siz olun böyle programlara katılmayın, bu video size ders olsun.
Esra Erol Eylül'de Fox'ta! Kamera Arkası Görüntüleri 00:42
Esra Erol Eylül'de Fox'ta! Kamera Arkası Görüntüleri 1.049 izlenme - 3 yıl önce Esra Erol Eylül'de Fox'ta! Kamera Arkası Görüntüleri
Evlendirme Programında Gay Talip 04:27
Evlendirme Programında Gay Talip 1.048 izlenme - 4 yıl önce
Evlendirme Programında Gay Muhabbeti 04:27
Evlendirme Programında Gay Muhabbeti 508 izlenme - 3 yıl önce Evlendirme Programında Gay Muhabbeti