Hoşgeldiniz!

evlendirme

Aylık 120 Bin TL Geliri Olan Holdig Sahibi Damat Adayı 02:06
Aylık 120 Bin TL Geliri Olan Holdig Sahibi Damat Adayı 48.090 izlenme - 3 yıl önce Seda Sayan ve Uğur Aslan’ın sunuculuklarını yaptığı ‘Evleneceksen Gel’ programına damat adayı olarak gelen Ahmet Şükrü Nayiboğlu’nun aylık geliri dudak uçuklattı. Holding sahibi olan Nayipoğlu 120 bin lira aylık geliri olduğu söyleyince başta Uğur Aslan olmak üzere kimse inanmadı. Bunun üzerine Ahmet Bey belgelerinin içeride olduğunu ve bunu ispatlayabileceğini söyledi.
Evlilik Programında Böylesi Görülmedi 04:27
Evlilik Programında Böylesi Görülmedi 28.468 izlenme - 5 yıl önce Ekin Tv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Selvihan Madenoğlu ile Dünya Evi'nde zengin olduğunu söyleyen kişi kadın yarışmacılar yerine erkek yarışmacıya talip oldu. Önce olayın şaka olduğunu sanan sunucu Selvihan Madenoğlu, telefondaki kişinin Hollanda yaşadığını, bu tür evliliklerin Hollanda'da serbest olduğunu söylemesi üzerine olayın ciddiyetinin farkına vardı. Seyirciler ve programa katılan adaylar uzun süre şoku atlatamadı.
Erdoğan'dan Sert Mağdur Çıkışı: Bunlar Sapık, Ismarlama Evlendirme Törenleri Yaptılar 05:17
Erdoğan'dan Sert Mağdur Çıkışı: Bunlar Sapık, Ismarlama Evlendirme Törenleri Yaptılar 3.545 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Kültür ve Kongre Merkezi'nde Gazi ve Şehit Yakınları Atama Töreni'ndeki konuşmasında 'FETÖ' soruşturmasına ilişkin konuştu. Erdoğan, 'FETÖ' soruşturmasındaki mağduriyetler hakkında şöyle konuştu; Şimdi ne diyorlar, mağdurlar var. Benim oğlum böyle yapmadı diyorlar. Kusura bakmayın. Gerçek mağdur şehidimin yakınları. Bu zemini hazırlayanlara mağdur olarak mı bakacağım? Bunlar bizim haremimize girdiler, Bunlar ümmeti parçaladılar. Bunlar aileyi parçaladılar. ısmarlama evlendirme törenleri yaptılar. Pensilvanyadakinin onlara şah damarından yakın olduğunu söylediler. Bunlar sapık ya. Bunlar sapık.
Talip Olmaya Oryantal Dansı Yaparak Giren Damat Adayı 02:23
Talip Olmaya Oryantal Dansı Yaparak Giren Damat Adayı 2.276 izlenme - 1 yıl önce Evlendirme programlarında gelen adayların yaptıkları olay olmaya devam ederken absürtlükde çıta gittikçe yükseliyor
Mesut Yar: İzdivaç Programlarının Yüzde 75’inde İyi Dizi Oyuncuları Var 00:12
Mesut Yar: İzdivaç Programlarının Yüzde 75’inde İyi Dizi Oyuncuları Var 3.232 izlenme - 1 yıl önce Armağan Çağlayan’ın sunuculuğunu yaptığı ve hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan “Hepsi Bugün Oldu” programının özel yayını “Hepsi Bu Yıl Oldu”ya televizyoncu ve yazar Mesut Yar katıldı. İzdivaç programlarını eleştiren Yar, “İzdivaç programlarının yüzde 75’i cast. Yani bu programlarda iyi dizi oyuncuları var” dedi. Çağlayan, “ Ben Zuhal Topal’la röportaj yaptım, asla cast olduğunu kabul etmiyor” diye karşılık verince Yar, “Kim kabul eder?” diye sordu.
Trilyon Verseler Türkiye'de Yaşamam 04:00
Trilyon Verseler Türkiye'de Yaşamam 4.794 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol, Hollanda'dan gelen gelin adayının "Trilyonlar verseler Türkiye'de yaşamam" sözleri üzerine sinirlendi. Türk televizyonlarında taliplerini bekleyen fakat Türkiye'yi beğenmeyen gelin adayına tepki gösteren diğer adaylar, "O zaman git Hollanda'da talibin ara. Burada ne işin var" diyerek tepki gösterdi.
Evlendirme Programını Fight Club'a Çevirmek 01:23
Evlendirme Programını Fight Club'a Çevirmek 4.479 izlenme - 4 yıl önce
   8 ve 9 Yaşlarındaki iki Çocuğa Düğün  02:29
8 ve 9 Yaşlarındaki iki Çocuğa Düğün 2.292 izlenme - 2 yıl önce Mısır’da biri 9, diğeri 8 yaşındaki 2 çocuğun evlendirilmesi tepkilere yol açtı. Mısır’ın Dekhaliye şehrinde 23 Aralık’ta gerçekleşen bir düğün, sosyal medyada tartışma yarattı.
yok artık daha neler 02:02
yok artık daha neler 4.678 izlenme - 8 yıl önce
Nostaljik Evlendirme Programı 04:00
Nostaljik Evlendirme Programı 3.092 izlenme - 4 yıl önce Nostaljik Evlendirme Programı
Evlendirme Programında Gay Talip 04:27
Evlendirme Programında Gay Talip 2.869 izlenme - 5 yıl önce
Esra Erol Programındaki Damat Adayının Okan Bayülgen'e Verdiği Ayar 04:54
Esra Erol Programındaki Damat Adayının Okan Bayülgen'e Verdiği Ayar 2.207 izlenme - 3 yıl önce Esra Erol'a katılan bir damat adayı, kendi görüntülerinin okan bayülgen programında alaya alınır bir şekilde gösterildiğini ve kendisine el hareketi yapıldığını anlatarak içinden gelenleri söylüyor. Adamın söyledikleri okan bayülgen'e ders niteliğinde.
Evleneceksen Gel 122.Bölüm - 3.Kısım (15 Şubat 2017) 29:59
Evleneceksen Gel 122.Bölüm - 3.Kısım (15 Şubat 2017) 1.040 izlenme - 1 yıl önce Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni bir sayfayı ‘Evleneceksen Gel’ ile açıyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için Show TV’de buluşuyor! Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Hanife ve Umut Canlı Yayında Karşı Karşıya - Zuhal Topal'la 18 Nisan Pazartesi 2016 18:24
Hanife ve Umut Canlı Yayında Karşı Karşıya - Zuhal Topal'la 18 Nisan Pazartesi 2016 993 izlenme - 2 yıl önce Başlangıçlar güzeldir, bitişler zor… Tanışmalar heyecanlı ve umutlu, ayrılışlar acı... FOX ekranlarında gelin ve damat adaylarını buluşturarak, mutlu yuvalar kurulmasına öncülük edecek olan ünlü oyuncu Zuhal Topal, programında izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak! Gelin, hayatınızın en güzel ‘hikayesini’ birlikte yazalım.... Bambaşka heyecanların ve samimi duyguların paylaşılacağı; en önemlisi ‘yalnız kalplerin’ buluşacağı programda, halkın içinden, gerçek hikayeler milyonlarla buluşacak… Hafta içi her gün 16:30’da canlı olarak yayınlanacak olan “Zuhal Topal’la..” mutlu bir yuva kurmak isteyen gelin ve damat adayları ile mutluluğun kapılarını ardına kadar aralayacak!
Camiye Yardım Mantığıyla Evlenmek İsteyen Adam 01:35
Camiye Yardım Mantığıyla Evlenmek İsteyen Adam 1.574 izlenme - 5 yıl önce Efendim Programlara Çıkıpta Tapu Kadastro Memuru Gibi Olan Bayanlarla Evlenmek İstemeyen Abimiz Kendine Alternatif Bir Yöntem Buluyor.
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Damat 00:53
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Damat 2.137 izlenme - 4 yıl önce Abi bu adamlar hala öğrenemediler. TV ekranları bir tık zayıf gösteriyor. Hala bu hataya düşüp Hülya Avşar'a patlatan var aramızda. Lütfen daha dikkatli ve bilinçli olmanızı diliyorum. Tişikkürler. Kib Aeo
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Damat 00:53
Gelin Adayını Görünce Kendini Tokatlayan Damat 1.719 izlenme - 5 yıl önce Abi bu adamlar hala öğrenemediler. TV ekranları bir tık zayıf gösteriyor. Hala bu hataya düşüp Hülya Avşar'a patlatan var aramızda. Lütfen daha dikkatli ve bilinçli olmanızı diliyorum. Tişikkürler.
Su Gibi Fragman (5. Ocak 2015) 00:45
Su Gibi Fragman (5. Ocak 2015) 1.146 izlenme - 3 yıl önce Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumuyla 'Su Gibi', 5 Ocak Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün Show TV'de!
Sizin Yaptığınız Resmen Pezevenklik (Ne Çıkarsa Bahtına) 01:00
Sizin Yaptığınız Resmen Pezevenklik (Ne Çıkarsa Bahtına) 1.871 izlenme - 3 yıl önce Bir bayana talip olduğunu söyleyerek yayına bağlanan amca, programın amacıyla ilgili çarpıcı bir tespit yapıyor. Olaydan sonra ''Biz duymadık ne söyledi?!'' diyen seyirci teyze de takdire şayan..
Solmaz ve Kaan Elele - Evleneceksen Gel 131.Bölüm (28 Şubat Salı) 00:30
Solmaz ve Kaan Elele - Evleneceksen Gel 131.Bölüm (28 Şubat Salı) 668 izlenme - 1 yıl önce Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni bir sayfayı ‘Evleneceksen Gel’ ile açıyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için Show TV’de buluşuyor! Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Evleneceksen Gel 130.Bölüm - 5.Kısım (27 Şubat 2017) 29:59
Evleneceksen Gel 130.Bölüm - 5.Kısım (27 Şubat 2017) 529 izlenme - 1 yıl önce Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni bir sayfayı ‘Evleneceksen Gel’ ile açıyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için Show TV’de buluşuyor! Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
kuşumla ilgilenir misin:d 00:40
kuşumla ilgilenir misin:d 4.519 izlenme - 9 yıl önce izdivaç programında adam adayına kuşumla ilgilenir misin derse ne olur?çok komik süper komedi.mutlaka izle
Evleneceksen Gel 120.Bölüm - 5.Kısım (13 Şubat 2017) 30:00
Evleneceksen Gel 120.Bölüm - 5.Kısım (13 Şubat 2017) 513 izlenme - 1 yıl önce Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni bir sayfayı ‘Evleneceksen Gel’ ile açıyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için Show TV’de buluşuyor! Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Evlilik Programları Kaldırıldı 00:47
Evlilik Programları Kaldırıldı 425 izlenme - 1 yıl önce KHK’da evlilik programlarıyla ilgili o kısım Radyo ve televizyon yayın hizmetlerinde, arkadaş bulma amacıyla kişilerin tanıştırıldığı ve/veya buluşturulduğu türden programlara, takviye edici gıdalar ve benzeri destekleyici ürünler de dâhil olmak üzere herhangi bir ürünün ilgili mevzuatına aykırı olarak sağlık beyanıyla satışına, pazarlanmasına ve/veya reklamına, sohbet, arkadaşlık ve eş bulma hatlarının ve hizmetlerinin tanıtımına yer verilemez. Katma değerli elektronik haberleşme hizmet numaraları, yerel aranır numaralar, benzeri özel içerikli hizmetlere ilişkin numaralar ile özel ücrete tabi diğer sabit ve mobil numaralar kullanılmak suretiyle, izleyici ve dinleyicileri yanıltıcı ve/veya haksız kazanca neden olacak şekilde yarışma, çekiliş, lotarya ve benzeri adlar altında ödül ve ikramiye taahhüt edilemez ve bu yöntemle ürün tanıtımı, satışı ve pazarlaması yapılamaz.”
Nurullah'a Sürpriz Talip! (Evleneceksen Gel 3 Mart 2017) 01:08
Nurullah'a Sürpriz Talip! (Evleneceksen Gel 3 Mart 2017) 575 izlenme - 1 yıl önce Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni bir sayfayı ‘Evleneceksen Gel’ ile açıyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için Show TV’de buluşuyor! Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.
Üstüme Yap - Su Gibi - Cem Yılmaz Tadında 01:51
Üstüme Yap - Su Gibi - Cem Yılmaz Tadında 2.148 izlenme - 5 yıl önce Su Gibide Üstüme yap muhabbetli bu videoyu izlediğimizde, sevgili Cem Yılmaz'ın FunDaMentals'ta da altını çizdiği bu olayla ilgili tespitlerinin ne kadar doğru olduğunu gösterdi!
Kısmetse Olur Haftanın Finali Fragmanı (19 Şubat Pazar) 00:57
Kısmetse Olur Haftanın Finali Fragmanı (19 Şubat Pazar) 345 izlenme - 1 yıl önce Kısmetse Olur 19 Şubat Pazar 2017'de yayınlanacak olan haftanın finali fragmanında, Gözde'nin itirafı ortalığı karıştıracak! Gözde, Ünal'ın tavırlarından dolayı ondan uzaklaşıp başka bir adaya yönelmeyi düşündüğünü itiraf ediyor! Ünal büyük bir şok yaşıyor! Peki Gözde'nin gönlünde yatan o aday kim?
Kısmetse Olur 371.Bölüm Fragmanı (1 Mart Çarşamba) 02:07
Kısmetse Olur 371.Bölüm Fragmanı (1 Mart Çarşamba) 331 izlenme - 1 yıl önce Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 1 Mart Çarşamba yeni bölüm fragmanında, Yağmur ve Farima arasında Onur kavgası çıkıyor! İki gelin adayının da Onur'a talip olması gelinler evindeki rekabeti kızıştırdı! Peki Onur bu durumda nasıl bir tavır alacak?
Gelin Adayı Songül'den Prenses Şarkısı 02:43
Gelin Adayı Songül'den Prenses Şarkısı 623 izlenme - 2 yıl önce Zuhal Topal'ın evlendirme programından Esra Erol'un programına transfer olangelin adayı Songül muhteşem sesiyle Hadisenin Prenses şarkısını söylüyo
Kismetse Olur 363.Bölüm Fragmanı (20 Şubat Pazartesi) 02:09
Kismetse Olur 363.Bölüm Fragmanı (20 Şubat Pazartesi) 356 izlenme - 1 yıl önce Kısmetse Olur 363. bölüm fragmanı yayınlandı! Kısmetse Olur 363. bölümüyle 20 Şubat Pazartesi günü saat 13.00’te Kanal D’de!