Hoşgeldiniz!

Evleniyoruz Videoları İzle

Tülin ile Caner Cilveleşmesi - Biz Evleniyoruz 02:00
Tülin ile Caner Cilveleşmesi - Biz Evleniyoruz 7.313 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşık 10 sene önce gündemimizi hayli meşgul eden "Biz Evleniyoruz" yarışmasının gözde çifti Caner ile Tülin'in bir araya gelememesi ardındaki büyük sırrı öğrenmeye umarım hazırsınızdır. Hazır değilseniz izlemeyin bence. Ebru Akel'in ciddiyeti ise "Gerçek Kesit"i sunan Perihan Savaş'ı aratmıyor.
Evlilik Nedir? 03:43
Evlilik Nedir? 3.074 izlenme - 10 ay önce Evlilik Nedir? Evlenme oranları yaz aylarında artıyormuş. Öyle diyor istatistikler. E yıllık izinler, okul tatilleri bunda bir etken tabi. Peki kış aylarında düğün, nikah, kina yapan yok mu? Olmaz mı kış aylarında da evlenmeye devam ediyor insanlar. Hem de büyük bir hızla. (gazla mı demeliydik?) Bu arada şunu belirtmeden geçmeyelim, ki bunu bizce sen de her yerde belirt, çocuk gelin sayısı çok fazla. Oldukça fazla. Oysa hiç olmamalı. Sen bunu bir düşün. Bu kadar insan evleniyorsa vardır bir bildiği deyip seni Büşra Şenol'un sunumu ile Evlilik Nedir videomuzla baş başa bırakmak isteriz. Unutmadan, sen de yaz aşağıya evlilik hakkındaki düşüncelerini. Birbirinden ilginç konuları Nedir'e has bir tarzla eğlenceli ve mizahi olarak videolara yansıtan Nedir YouTube kanalı, üçüncü sezonunda yeni sunucusu Büşra Şenol ve yeni konularıyla yayında!
Songül Beyaz'a Musallat Olursa MC Songül düet Beyaz Show 03:53
Songül Beyaz'a Musallat Olursa MC Songül düet Beyaz Show 2.649 izlenme - 1 yıl önce Beyaz Show - Songül Beyaz'a Musallat Olursa __________@__________xclas__________________ 05.02.2015 tarihinde yayınlanan beyaz showda beyaz'ın öztürkün sonngüle maruz kalırsa ne olur. Beyaz show songül beyaza musallat olursa çok eğlenceli bir vetere Zuhal Topal'la izdivaç programında locada bulunan songül Beyazin evini basıp zorla düet yapmak ister.Beyaz Show MC Songül düet
düğün belgeseli 05:33
düğün belgeseli 525 izlenme - 2 yıl önce düğün belgeseli
evleniyoruz ama evlenemiyoruz xd 01:13
evleniyoruz ama evlenemiyoruz xd 750 izlenme - 6 yıl önce e v leniyoruz rapı
Ebru & Tayfun / Wedding Story 03:55
Ebru & Tayfun / Wedding Story 71 izlenme - 2 yıl önce 02.09.2015 günü erh4nakden1z kanalına yüklediğim "EBRU TAYFUN VİDEO SON" başlıklı videoyu izleyin.
Eli Ayağı Titreyerek 'evleniyoruz' Dedi 01:12
Eli Ayağı Titreyerek 'evleniyoruz' Dedi 113 izlenme - 4 yıl önce Eli ayağı titreyerek 'Evleniyoruz' dedi
Evleniyoruz Yiğit Balcı! - Seviyor Sevmiyor 26. Bölüm (22 Ocak Pazar) 04:59
Evleniyoruz Yiğit Balcı! - Seviyor Sevmiyor 26. Bölüm (22 Ocak Pazar) 9 izlenme - 4 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
wedding daze fragmanı 1 02:05
wedding daze fragmanı 1 77 izlenme - 6 yıl önce