Hoşgeldiniz!

evlenme teklif

Nolur Evet De 02:43
Nolur Evet De 226.731 izlenme - 11 yıl önce evlenme teklifi
Rakip Antrenöre Minderde Evlenme Teklifi Yapmak! 01:19
Rakip Antrenöre Minderde Evlenme Teklifi Yapmak! 3.196 izlenme - 5 ay önce Manisa’da düzenlenen karate turnuvasında antrenör Dinçer Güngör, kendisi gibi antrenörlük yapan ve turnuvada rakip olduğu kız arkadaşı Özlem Akkoyun’a minderde sürpriz bir evlenme teklifi yaptı. 15 Temmuz Şehit ve Gazileri Anma İllerarası Karate Turnuvası’nın düzenlendiği Manisa Atatürk Spor Salonu, sürpriz bir evlilik teklifine ev sahipliği yaptı. Uşak’ta karate antrenörlüğü yapan Dinçer Güngör (24), kendisi gibi antrenörlük yapan 8 yıllık kız arkadaşı Özlem Akkoyun ve öğrencileriyle birlikte Manisa’daki turnuvaya katıldı. Turnuvada kız arkadaşına evlilik teklifi yapmak isteyen Dinçer Güngör, öğrencileriyle birlikte hazırlık içerisine girdi. Öğrenciler, hocaları için “Benimle evlenir misin?” dövizleri hazırlayarak tribünlerdeki yerini alırken, antrenörler Dinçer Güngör ve Özlem Akkoyun, turnuvada rakip duruma geldi. Çekişmeli geçen maç sonrası Dinçer Güngör, mikrofonu eline alarak, meslektaşı Özlem Akkoyun’a uzun yıllardır hayalini kurduğu evlenme teklifinde bulundu. Kısa süreli şaşkınlık yaşayan Özlem Akkoyun, Dinçer Güngör’ün evlilik teklifine “Evet” yanıtını verdi. Salonda bulunan seyirciler genç antrenörlerin mutluluğuna ortak olarak, uzun süre alkışladı.
Tarihin En Şaşırtıcı Evlenme Teklifi! 00:59
Tarihin En Şaşırtıcı Evlenme Teklifi! 12.138 izlenme - 3 yıl önce Japonya'da kız arkadaşına evlenme teklifi yapmak için, öyle bir şey yaptı ki... Belki de gördüğüm en şaşırtıcı evlenme teklifi olsa gerek.
canlı yayında şok yaşadı 02:14
canlı yayında şok yaşadı 24.184 izlenme - 8 yıl önce canlı yanının ortasında stüdyoya gelip kameraların karşısına geçen ve önünde diz çöken erkek arkadaşından evlenme teklifi aldı.
İpek Tuzcuoğlu'na Böyle Evlenme Teklif Etti 02:36
İpek Tuzcuoğlu'na Böyle Evlenme Teklif Etti 14.907 izlenme - 8 yıl önce
Evlenme Teklifi (Special Thanx To Sahara) 01:22
Evlenme Teklifi (Special Thanx To Sahara) 18.218 izlenme - 11 yıl önce 2005 yılında yazılmış 2006 da yayınlanmış ve yayınlandığı tüm mecralarda büyük ilgi görmüş, şiir formunda "evlenme teklifi". Büyük bir boşluğu doldurduğu ortaya çıkan, bu türünün nadir örneklerinden metin 2007'nin de gözdesi olmaya aday. Şiir: Erdoğan MERT Video: Sahara www.livefromturkey.com
bir evlenme teklifi bu kadar güzel olabilirmi? 00:59
bir evlenme teklifi bu kadar güzel olabilirmi? 12.397 izlenme - 9 yıl önce çok akıllıca..
tabağın içinde evlenme teklifi 02:01
tabağın içinde evlenme teklifi 6.900 izlenme - 8 yıl önce böyle evlenme teklifi görülmedi
Görülmemiş Evlenme Teklifi 00:22
Görülmemiş Evlenme Teklifi 2.531 izlenme - 3 yıl önce Görülmemiş Evlenme Teklifi (Piyanist Mustafa Canik) - YENİ VİNE
Super Mario Oynayan Kız Arkadaşa Evlenme Teklifi Yapmak! 02:06
Super Mario Oynayan Kız Arkadaşa Evlenme Teklifi Yapmak! 2.472 izlenme - 2 yıl önce Shane Birkinbine isimli romantik adam kız arkadaşına görüp görebileceğiniz en orijinal evlilik tekliflerinden birisini hazırladı. Super Mario oyununun içine eklenen Will you marry me? yazısıyla kız arkadaşını şaşırtan adamın o nefis düşünülmüş hareketini izliyoruz.
Canlı Yayında Evlenme Teklifi 02:24
Canlı Yayında Evlenme Teklifi 6.826 izlenme - 9 yıl önce canlı yayında evlenme teklifi
Köpek Yardımıyla Evlenme Teklifi Yapmak 01:41
Köpek Yardımıyla Evlenme Teklifi Yapmak 2.349 izlenme - 2 yıl önce Sevdiği kadına evlenme teklifini yavru köpeğin tasmasına bağladığı yüzükle yaptı. Yavru köpeği görür görmez ağlamaya başlayan kadın tasmaya bakıp yüzüğü gördükten sonra daha da duygusallaştı. Umarız ki bu fikir evlilik teklifi için orijinal fikir arayanlara bir yol gösterir. İzliyoruz efendim.
Antalya'da İnanılmaz Evlenme Teklifi 14:47
Antalya'da İnanılmaz Evlenme Teklifi 2.852 izlenme - 2 yıl önce Neredeyse tüm gün süren sürprizlerle yapılmış evlenme teklifidir. evlenme teklifini yapan kişi* aynı zamanda yaratıcı genç girişimciler ödülünü de almış, sanırım aynı yaratıcılık sosyal yaşamında da devam ediyor. Evlilik teklifi videosunun ilk kısmında nasıl tanıştıklarını anlatan kısmı bir buçuk dakika sürüyor bu sıkıcı kısımdan sonra evlenme teklifi süreci başlıyor.
Samsun'da Sürpriz Evlenme Teklifi 00:37
Samsun'da Sürpriz Evlenme Teklifi 1.843 izlenme - 4 yıl önce Samsun''da bir genç, sevdiği kıza arkadaşlarının yardımıyla meydanda pankart açıp evlenme teklif etti.
Süper Evlenme Teklifi :)) 04:02
Süper Evlenme Teklifi :)) 3.269 izlenme - 9 yıl önce çok romantik yhaa
Evlenme Teklif Etti Nadal’ın Dikkati Dağıldı :)) 00:25
Evlenme Teklif Etti Nadal’ın Dikkati Dağıldı :)) 3.995 izlenme - 8 yıl önce
Evlenme Teklifi Yapan Adamın Sevgilisi Konuştu . 01:41
Evlenme Teklifi Yapan Adamın Sevgilisi Konuştu . 2.415 izlenme - 7 yıl önce 3 ay ülke ülke gezip evlenme teklifi etmek için video çeken adamın sevgilisi konuştu http//www.facebook.com/50burak50
Rastgele Kızlara Evlenme Teklifi Etmek 02:42
Rastgele Kızlara Evlenme Teklifi Etmek 1.358 izlenme - 3 yıl önce Sokakta kendi halinde yürüyen kadınlarla lafa girip aniden evlenme teklifi eden adam kibarca hayır cevabını alıyor. Üff ne diosun be slkk .s gibi bir tepkiyle karşılaşmıyor.
George Clooney'ye Evlenme Teklif Etmek - Burcu Esmersoy 00:39
George Clooney'ye Evlenme Teklif Etmek - Burcu Esmersoy 817 izlenme - 3 yıl önce Efenim Elle Ödülleri 2012 gecesinde tasarımcı Tolga Turan sahnede Tanem Sivar sunum yaparken sevgilisine evlenme teklif etmiş. Mutluluk gözyaşları içinde birbirlerine sarılan çift konuklar tarafından uzun uzun alkışlanmış felan buraya kadarı normal diyelim (nasıl normalse) sonrasında da bu olayı kendine örnek alan Burcu Esmersoy bakın neler yapmış. Gül gül öldük Burcucuğum ha ha ha
İlginç Evlenme Teklifi - Ankara 04:36
İlginç Evlenme Teklifi - Ankara 1.087 izlenme - 3 yıl önce Ankara'da yaşayan gencimiz, sevgilisine ilginç bir evlenme teklifinde bulunmuş. O kadar manidar olmuş ki, izlerken gözlerim yaşardı...
evlenme teklifi 01:21
evlenme teklifi 1.350 izlenme - 8 yıl önce teknolijyi kullanarak romantik bir evlenme teklifi nasıl güzel dimi :))
Her Şey Dahil’de Alişan’a Evlenme Teklifi! 04:15
Her Şey Dahil’de Alişan’a Evlenme Teklifi! 430 izlenme - 3 yıl önce Show Tv ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil programına telefonla bağlanan izleyici Simge Hanım canlı yayında Alişan’a talip olmak istediğini söyledi.
en süper evlenme teklifi.... begen- paylaş 02:58
en süper evlenme teklifi.... begen- paylaş 762 izlenme - 7 yıl önce il
Müthiş Evlenme Teklifi 09:03
Müthiş Evlenme Teklifi 552 izlenme - 3 yıl önce "The Notebook" filminden esinlenerek hazırlanan evlenme teklifi en romantik evlenme tekliflerinden birisi oldu. Teklif hazırlığında olanlar için bu evlenme teklifi çıtayı bir tık yükseltecek.
Canlı Yayında Alişan'a Evlenme Teklifi! 04:28
Canlı Yayında Alişan'a Evlenme Teklifi! 722 izlenme - 4 yıl önce Canlı yayına bağlanan genç kadın programın sunucularından Alişan'ı, Çağla Şikel'den istedi. Başta kadının bu sözleri karşısında utanan Alişan, daha sonra "Yalnız böyle olmaz, bir görmem lazım" dedi.
Yunus polisinden sürpriz evlilik teklifi 00:57
Yunus polisinden sürpriz evlilik teklifi 329 izlenme - 4 yıl önce Yunus polisinden sürpriz evlilik teklifi
Rus Sevgiliye Havalimanında Sürpriz Evlenme Teklifi 03:58
Rus Sevgiliye Havalimanında Sürpriz Evlenme Teklifi 326 izlenme - 4 yıl önce Japonya'da yaşayan Kerim Şare, Rus kız arkadaşına Antalya Havalimanı'nın dış hatlar terminalinde dans gösterisi eşliğinde evlenme teklifinde bulundu.
Aman Efendim Siz Verdikten Sonra Niye İstemeyim - Vecihi - Gülen Gözler 00:24
Aman Efendim Siz Verdikten Sonra Niye İstemeyim - Vecihi - Gülen Gözler 320 izlenme - 3 yıl önce Ankara asfaltına Boeing indiren Vehici, maalesef aynı başarıyı Yaşar Usta'nın karşısında gösteremiyor. Kızı'nı almak için denemedik yöntem bırakmayan Vecihi, bu seferde kelime oyunlarıyla Yaşar Usta'yı ikna etmeye çalışıyor.
Ülke Ülke Gezip Evlenme Teklif Etmek (Türkiye İçerir) 05:40
Ülke Ülke Gezip Evlenme Teklif Etmek (Türkiye İçerir) 222 izlenme - 2 yıl önce Çok merak ediyorum bu gezenler ne işle meşgullar acaba? iki yıl boyunca bilmem kaç tane ülke geziyorsun da sen ne iş yaparsın be adam? Çayyolu'nda Balgat'ta bina felan var da kiralarını mı topluyon napıyon amk.
Canlı yayında evlenme teklifi (Esra Ceyda Kardeşler) 05:39
Canlı yayında evlenme teklifi (Esra Ceyda Kardeşler) 306 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen Şenel Aldı, Esra-Ceyda kardeşlerden, Esra Ersoy'a Seda Sayan Show'da evlenme teklifi etti