Hoşgeldiniz!

evlenme teklifi

Beyaz Bengü'ye İkinci Kez Evlilik Teklif Etti 00:57
Beyaz Bengü'ye İkinci Kez Evlilik Teklif Etti 6.453 izlenme - 3 gün önce Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'a konuk olan Bengü'ye 8 ay önce yaptığı evlilik teklifini tekrarladı. Birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu Beyaz Show'da, Beyaz ve Bengü'nün konuşmaları geceye damgasını vurdu. Bengü, Kubat, Murat Dalkılıç, Tolga Çevik ve Cengiz Bozkurt konuk olduğu Beyaz Show, bu hafta Eskişehir’de çekildi. Konuklarını bir bir çağıran Beyazıt Öztürk’ün Bengü’ye; “Seni Eskişehir’in güzel yerlerinde gezdireyim, belki etkileşim olur” demesi izleyenleri kahkahaya boğdu. Ünlü şovmen, 'Camiada son kalan iki bekarız' sözleriyle Bengü’ye aylar sonra ikinci kez evlenme teklifinde bulundu. Aylar önce yine ekranlardan teklif etmişti Beyazıt Öztürk, 8 ay öncesinde Beyaz Show'a konuk olan Bengü’ye evlenme teklifi etmişti. “Evlen benimle, kadınım ol, kısrağım ol” demesi izleyenleri kahkahaya boğmuştu.
Lazerli Evlenme Teklifi   Sürprizler Diyarı 01:42
Lazerli Evlenme Teklifi Sürprizler Diyarı 2.739 izlenme - 2 ay önce Muhteşem Yatlarla boğaz turu ve devam eden sürprizler eşliğinde Boğaziçi Köprüsü altında lazerle evlilik teklifi, doğum günü ve yıldönümü organizasyonları... http://www.surprizlerdiyari.com TEL: 02122872942 - 05325654825 - 05320692295
En Romantik Evlenme Teklifi 04:27
En Romantik Evlenme Teklifi 44.957 izlenme - 4 yıl önce Sen Herşeyin En İyisine Laiksın. Seni Seviyorum.
Evlenme Teklifi 07:05
Evlenme Teklifi 44.916 izlenme - 4 yıl önce Evlenme Teklifi Sürprizi
inanilmaz evlenme teklifi 02:58
inanilmaz evlenme teklifi 55.398 izlenme - 6 yıl önce inanilmaz evlenme teklifi kac erkek sevdigi için böyle birsey düşündü
En Romantik Evlenme Teklifi 04:58
En Romantik Evlenme Teklifi 55.092 izlenme - 7 yıl önce zuhal topalın sunduğu izdivaç programında dün çok romantik bir evlilik teklifi yapıldı..
Üzümlülü Gençler 24 Saatte 300 Evlenme Teklifi Aldı 03:59
Üzümlülü Gençler 24 Saatte 300 Evlenme Teklifi Aldı 7.507 izlenme - 8 ay önce Mersin’in Erdemli ilçesinde, yaşadıkları kırsal bölgede şehre göç sebebiyle evlenecek kız bulamayan Üzümlülü gençlere, evlenmek üzere bir günde 300 talip çıktı. Evlenmek için ellerinde, 'Usta sözümüz söz en az 5 çocuk’, ’Mevzu derin ustam’ ve ’Ne olursan ol yine de gel’, E.K.E. köyü (Evde Kalmış Erkekler) yazılı döviz ve sancakla köy meydanına yürüyerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'dan yardım isteyen gençlere talip yağdı. Köylerindeki gençlerle evlenmek isteyenlerin kendisini telefon yağmuruna tuttuğunu anlatan Üzümlü Muhtarı Mustafa Başbilen, "Yapılan haber Türkiye genelinde büyük bir yankı uyandırdı. 24 saatte bu konuyla ilgili beni 300 kişi aramıştır. Hemen talepler başladı, 3 ilden kızlar bu gençlerle evlenmek için talepte bulundu. Bunun devamının geleceğine de inanıyoruz" dedi.
Evlenme Teklifi 05:05
Evlenme Teklifi 13.744 izlenme - 3 yıl önce Sıradışı Evlenme Teklifi
Nolur Evet De 03:00
Nolur Evet De 104.427 izlenme - 9 yıl önce yas hayki nolur evet de
Polis Telsizi Anonsuyla Evlilik Teklifi 01:36
Polis Telsizi Anonsuyla Evlilik Teklifi 28.964 izlenme - 4 yıl önce Polis Telsizi Anonsuyla Evlilik Teklifi Polis Telsizinden Anons: Benimle Evlenir Misin Merkez Kütahya'da Görevli Polis Memuru, Meslektaşı Birgül Kaymaz'a Polis Telsizinden Evlilik Teklifi Yaptı.
Böyle Olur Honda Hastasının Evlenme Teklifi 03:01
Böyle Olur Honda Hastasının Evlenme Teklifi 5.690 izlenme - 10 ay önce Honda seven sevgiliden en güzel evlilik teklifi.Honda hastası genç sevgilisine mükemmel bir evlilik teklifinde bulunuyor.
Gol Sonrası Evlenme Teklifi 01:02
Gol Sonrası Evlenme Teklifi 8.094 izlenme - 1 yıl önce Kolombiyalı futbolcu Martin Arzuaga attığı gol sonrası kameralara yöneldi ve sevgilisine evlenme teklifinde bulundu.
500 Metreden Atlayıp Evlenme Teklif Etmek 02:09
500 Metreden Atlayıp Evlenme Teklif Etmek 12.867 izlenme - 4 yıl önce 500 Metreden Atlayıp Evlenme Teklif Eden Genç Şaşırttı
cafer dede internette rekor kırıyor 01:35
cafer dede internette rekor kırıyor 43.903 izlenme - 7 yıl önce giresun'da yaşayan cafer dede evlenebilmek için ilginç bir yol denedi. evlilik programlarına katılmak yerine kendini tanıtan görüntülerini video paylaşım sitelerine koyan cafer dede senede 1.5 ton fındığını olduğunu belirterek kendisiyle ilgilenen hanımlar için kendisinin her zaman hazır olduğunu söyledi. internette talibini arayan cafer dede'nin görüntüleri tıklanma rekorları kırarken şu ana kadar evlenip evlenmediği ise merak konusu oldu.
Bir Kadına 150 Kez Evlenme Teklifi Etmek 01:22
Bir Kadına 150 Kez Evlenme Teklifi Etmek 3.332 izlenme - 11 ay önce Sevdiği kadına 150 gün üst üste evlenme teklif etti ama kadın bırakın yanıt vermeyi ruhu bile duymadı. Sonunda ortaya dünyanın en enteresan evlenme teklifi ortaya çıktı.
Mezuniyet Töreninde Evlenme Teklifi 03:27
Mezuniyet Töreninde Evlenme Teklifi 13.883 izlenme - 3 yıl önce Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu (BESYO) Beden Eğitimi Spor Öğretmenliği'nden bölüm birincisi olarak mezun olan Ömer Ateş, kız arkadaşına böyle evlenme teklifi yaptı
Acil Yardıma Giderken Acil Evlenme Teklifi Almak 02:24
Acil Yardıma Giderken Acil Evlenme Teklifi Almak 3.717 izlenme - 10 ay önce Sağlık ekiplerinin olay yerine gelmesi Ekiplerin olaya müdahale yapmaya çalışması Paramedik arkadaşlardan görüntü Röportajlar Organizasyondan görüntüler Muğla'nın Bodrum ilçesinde görev yapan sağlık görevlisi, aynı zamanda meslektaşı olan erkek arkadaşından ilginç şekilde evlilik teklifi aldı.
Beyonce Konserinde Dansçısına Erkek Arkadaşının Evlenme Teklifi 00:59
Beyonce Konserinde Dansçısına Erkek Arkadaşının Evlenme Teklifi 916 izlenme - 3 ay önce Beyonce Konserinde Dansçısına Erkek Arkadaşının Evlenme Teklifi Konser sırasında Beyonce'un dansçısına partneri evlilik teklifinde bulunmuş. (Ashley Everett)
İlginç evlenme teklifi! 01:42
İlginç evlenme teklifi! 22.423 izlenme - 8 yıl önce İlginç evlenme teklifi!
Seyircileri Ağlatan Evlenme Teklifi 03:41
Seyircileri Ağlatan Evlenme Teklifi 23.697 izlenme - 9 yıl önce durumdan habersiz olan gizem ismindeki genç bayan, film izledikleri sırada aniden kendi fotoğraflarının bulunduğu slayt gösterisi ile karşılaştıgizem, slayt gösterilerinin bitiminin ardından beyaz perdede "benimle evlenir misin?" yazısıyla karşılaştı.
ADAM IN YAPTIĞI EWLWNME TEKLİFİNE BİR BAKIN 00:54
ADAM IN YAPTIĞI EWLWNME TEKLİFİNE BİR BAKIN 20.373 izlenme - 10 yıl önce GÜZEL KOMİK OLMUŞ, İZLEYİN
Saba Tümer'den Beyaz'a Evlenme Teklifi 01:52
Saba Tümer'den Beyaz'a Evlenme Teklifi 10.720 izlenme - 3 yıl önce Saba Tümer Kanal D'de katıldığı Beyaz Show programında 'Sen evlenmeyi düşünmüyor musun' sorusuna sanırım birbirimize kalacağız şeklinde cevaplayınca Beyazıt Öztürk 'Seve seve' dedi.
Tribünde Evlenme Teklifine Hazırlanırken Yüzüğü Düşüren Şanssız Adam 00:54
Tribünde Evlenme Teklifine Hazırlanırken Yüzüğü Düşüren Şanssız Adam 591 izlenme - 2 ay önce Kız arkadaşı ile birlikte gittikleri maçta evlenme teklifine hazırlanan adam yüzüğü düşürerek küçük ölçekte bir arama ekibinin oluşmasına neden oluyor. Meraklı bekleyişin sonunda bulunan yüzük ile derin bir oh çeken çift tüm stadın ilgi odağı olurken en mutlu anları kameralara böyle yansıdı.
Son Zamanların En Eğlenceli Evlenme Teklifi 05:56
Son Zamanların En Eğlenceli Evlenme Teklifi 6.248 izlenme - 2 yıl önce Yeterince evlenme teklifi videosu izledik. Romantizmin sınırlarını zorlayan videolar arasında en eğlencelisi bu video oldu.
Evlenme Teklifi 05:45
Evlenme Teklifi 8.363 izlenme - 4 yıl önce SENİ SEVİYORUM BİRTANEM
  NBA maçında sürpriz evlenme teklifi 02:05
NBA maçında sürpriz evlenme teklifi 7.517 izlenme - 3 yıl önce Chicago Bulls’un ponpon kızlarından Ariana Rosado, maç arasında hiç beklemediği bir sürprizle karşılaştı. Chicago Bulls-Miami Heat maçına verilen arada, maskotun içinden çıkan erkek arkadaşından evlilik teklifi alan Rosado, gözyaşlarına hakim olamadı. Takım arkadaşlarınca evlilik teklifi için hazırlanan özel koreografiden habersiz olan Rosado, önce bir sandalyeye oturtuldu. Ardından maskot içinden çıkan erkek arkadaşını görünce duygulu anlar yaşandı. Erkek arkadaşı Zhane Zackery’nin evlenme teklifi sırasında Bruno Mars’ın "Marry You" adlı parçası çalındı. Binlerce taraftar bu eşsiz ana ıslık ve alkışlarıyla eşlik etti.
Nasıl Evlenme Teklifi Aldınız? - Sokak Röportajları 02:32
Nasıl Evlenme Teklifi Aldınız? - Sokak Röportajları 1.628 izlenme - 7 ay önce Romantik bir tatilde, deniz kenarında mı, yoksa şehirler arası bir otobüs yolculuğunda mı? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yeni Nesil Evlenme Teklifi 01:21
Yeni Nesil Evlenme Teklifi 12.570 izlenme - 7 yıl önce yeni nesil evlenme teklifi işte böyle çoooook teknolojik yapılır. darısı türk bayanlara:)
Boğazda Lazerle Evlenme Teklifi Sürprizler Diyarı 01:52
Boğazda Lazerle Evlenme Teklifi Sürprizler Diyarı 371 izlenme - 2 ay önce İstanbul boğazında muhteşem bir yatla romantik bir tur ve devamında köprüde renkli lazerle evlenme teklifi organizasyonu. Çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz. www.surprizlerdiyari.com Tel: 02122872942 - 05325654825 - 05320692295
Evlilik Teklifi Fikirleri | Düğün.com 01:58
Evlilik Teklifi Fikirleri | Düğün.com 5.716 izlenme - 2 yıl önce Erkekler nasıl evlenme teklif eder kadınlar nasıl bir teklif ister? Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/evlilik-teklifi-fikirleri-129 Evlenme teklifi kafamızı kurcalayan en tatlı telaş… Yıllarca hayali kurulan bu özel teklif için erkekler ne düşünüyor kadınlar neleri hayal ediyor Dugun.com TV ailesi olarak gittik, sorduk, öğrendik! Kadınların geniş hayal gücü, erkeklerinse şaşkın halleriyle verdiği cevaplarda eğlenceli ve ilgi çekici bir teklif için belki de aradığın fikri bulacaksın. Hemen izlemeye başla! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!