Hoşgeldiniz!

Evlenme Teklifi Videoları İzle

Beyaz Bengü'ye İkinci Kez Evlilik Teklif Etti 00:57
Beyaz Bengü'ye İkinci Kez Evlilik Teklif Etti 7.522 izlenme - 2 ay önce Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'a konuk olan Bengü'ye 8 ay önce yaptığı evlilik teklifini tekrarladı. Birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu Beyaz Show'da, Beyaz ve Bengü'nün konuşmaları geceye damgasını vurdu. Bengü, Kubat, Murat Dalkılıç, Tolga Çevik ve Cengiz Bozkurt konuk olduğu Beyaz Show, bu hafta Eskişehir’de çekildi. Konuklarını bir bir çağıran Beyazıt Öztürk’ün Bengü’ye; “Seni Eskişehir’in güzel yerlerinde gezdireyim, belki etkileşim olur” demesi izleyenleri kahkahaya boğdu. Ünlü şovmen, 'Camiada son kalan iki bekarız' sözleriyle Bengü’ye aylar sonra ikinci kez evlenme teklifinde bulundu. Aylar önce yine ekranlardan teklif etmişti Beyazıt Öztürk, 8 ay öncesinde Beyaz Show'a konuk olan Bengü’ye evlenme teklifi etmişti. “Evlen benimle, kadınım ol, kısrağım ol” demesi izleyenleri kahkahaya boğmuştu.
Chicago Bulls Maçı Devre Arasında Eşcinsel Evlilik Teklifi 01:56
Chicago Bulls Maçı Devre Arasında Eşcinsel Evlilik Teklifi 1.808 izlenme - 6 gün önce Chicago Bulls’un maskotu Boğa Benny’nin dans ederek başlattığı bu teklif, Michael ve Jake çiftinin hayatlarını birleştirmesindeki ilk adımı atmalarına yardımcı oldu. Şekerden yüzükle yapılan bu evlilik teklifi sırasında ise fonda Meghan Trainor’un “Dear Future Husband” (Sevgili Müstakbel Kocam) isimli şarkısı çalıyordu.
En Romantik Evlenme Teklifi 04:27
En Romantik Evlenme Teklifi 45.067 izlenme - 4 yıl önce Sen Herşeyin En İyisine Laiksın. Seni Seviyorum.
Evlenme Teklifi 07:05
Evlenme Teklifi 44.928 izlenme - 4 yıl önce Evlenme Teklifi Sürprizi
inanilmaz evlenme teklifi 02:58
inanilmaz evlenme teklifi 55.426 izlenme - 6 yıl önce inanilmaz evlenme teklifi kac erkek sevdigi için böyle birsey düşündü
Podyumdan Düşüren Teklif 00:30
Podyumdan Düşüren Teklif 686 izlenme - 2 hafta önce Dallas Müzik Festivali'nde yaşanan olay sosyal medyada olay oldu. Podyuma çıkan genç adam sevgilisine evlenme teklifinde bulundu. Beklemediği bu durum karşısında şok yaşayan genç kızın heyacanı yere düşmesiyle kısa sürdü.
Özge Uzun'a Canlı Yayında Eski Eşinden Evlenme Teklifi 01:05
Özge Uzun'a Canlı Yayında Eski Eşinden Evlenme Teklifi 740 izlenme - 2 hafta önce 360 kanalında canlı yayınlanan Her Şey Dahil programında evlenme teklifi... Geçen sene 10 yıllık evliliklerini tek celsede bitiren ve yeniden birlikte olmaya karar veren Özge Uzun ile eski eşi Volkan Üst, Çağla Şıkel ile Alişan'ın sunuculuğunu yaptığı Her Şey Dahil programına katıldı. Volkan Üst, Uzun'a her gece gönderdiği şarkıyı stüdyoda çaldırarak evlenme teklifinde bulundu. Teklifi şaşkınlıkla karşılayan Uzun, evet cevabını verdi. Stüdyoda duygusal anlar yaşandı.
Murat Boz, Polisin Kız Arkadaşına Evlenme Teklifine Aracı Oldu 04:32
Murat Boz, Polisin Kız Arkadaşına Evlenme Teklifine Aracı Oldu 523 izlenme - 2 hafta önce 'Dönerse Senindir' filminin Antalya galası için kente gelen başrol oyuncusu Murat Boz, gala öncesi Beşiktaş Vodafone Arena'da düzenlenen saldırıda sağ bacağından yaralanan polis memuru Zafer Şentürk adına cep telefonu mesajıyla Konya'daki kız arkadaşı Tuğçe Dığrak'a evlenme teklif etti. Tuğçe Dığrak ise teklife mesajla 'evet' dedi. 'Dönerse Senindir' filminin Antalya galası, başrol oyuncuları Murat Boz ve Yasemin Allen'in katılımıyla yapıldı. Film gösterimi öncesi Murat Boz ile Yasemin Allen, Antalyalı hayranlarıyla bir araya geldi. Murat Boz'a gösterilen ilgi karşısında Yasemin Allen, "Murat'çığım seni seviyorlar galiba" dedi. Murat Boz da Antalya'nın iklimi gibi insanlarının da sıcak olduğunu söyledi. Murat Boz, hayranlarının ikinci bir film olacak mı sorusuna, "İnşallah bakalım" diyerek yanıt verdi. Filmde kendisini en çok heyecanlandıran sahnenin sorulması üzerine ise Murat Boz, "Filmin başından sonuna kadar her sahnesinde heyecanlandım. Tabi çok zor olan sahneler de vardı" dedi.
En Romantik Evlenme Teklifi 04:58
En Romantik Evlenme Teklifi 55.095 izlenme - 7 yıl önce zuhal topalın sunduğu izdivaç programında dün çok romantik bir evlilik teklifi yapıldı..
Lazerli Evlenme Teklifi   Sürprizler Diyarı 01:42
Lazerli Evlenme Teklifi Sürprizler Diyarı 2.825 izlenme - 3 ay önce Muhteşem Yatlarla boğaz turu ve devam eden sürprizler eşliğinde Boğaziçi Köprüsü altında lazerle evlilik teklifi, doğum günü ve yıldönümü organizasyonları... http://www.surprizlerdiyari.com TEL: 02122872942 - 05325654825 - 05320692295
Evlenme Teklifi 05:05
Evlenme Teklifi 13.801 izlenme - 3 yıl önce Sıradışı Evlenme Teklifi
Üzümlülü Gençler 24 Saatte 300 Evlenme Teklifi Aldı 03:59
Üzümlülü Gençler 24 Saatte 300 Evlenme Teklifi Aldı 7.518 izlenme - 9 ay önce Mersin’in Erdemli ilçesinde, yaşadıkları kırsal bölgede şehre göç sebebiyle evlenecek kız bulamayan Üzümlülü gençlere, evlenmek üzere bir günde 300 talip çıktı. Evlenmek için ellerinde, 'Usta sözümüz söz en az 5 çocuk’, ’Mevzu derin ustam’ ve ’Ne olursan ol yine de gel’, E.K.E. köyü (Evde Kalmış Erkekler) yazılı döviz ve sancakla köy meydanına yürüyerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'dan yardım isteyen gençlere talip yağdı. Köylerindeki gençlerle evlenmek isteyenlerin kendisini telefon yağmuruna tuttuğunu anlatan Üzümlü Muhtarı Mustafa Başbilen, "Yapılan haber Türkiye genelinde büyük bir yankı uyandırdı. 24 saatte bu konuyla ilgili beni 300 kişi aramıştır. Hemen talepler başladı, 3 ilden kızlar bu gençlerle evlenmek için talepte bulundu. Bunun devamının geleceğine de inanıyoruz" dedi.
Nolur Evet De 03:00
Nolur Evet De 104.440 izlenme - 9 yıl önce yas hayki nolur evet de
Polis Telsizi Anonsuyla Evlilik Teklifi 01:36
Polis Telsizi Anonsuyla Evlilik Teklifi 29.045 izlenme - 4 yıl önce Polis Telsizi Anonsuyla Evlilik Teklifi Polis Telsizinden Anons: Benimle Evlenir Misin Merkez Kütahya'da Görevli Polis Memuru, Meslektaşı Birgül Kaymaz'a Polis Telsizinden Evlilik Teklifi Yaptı.
Böyle Olur Honda Hastasının Evlenme Teklifi 03:01
Böyle Olur Honda Hastasının Evlenme Teklifi 5.735 izlenme - 11 ay önce Honda seven sevgiliden en güzel evlilik teklifi.Honda hastası genç sevgilisine mükemmel bir evlilik teklifinde bulunuyor.
500 Metreden Atlayıp Evlenme Teklif Etmek 02:09
500 Metreden Atlayıp Evlenme Teklif Etmek 12.914 izlenme - 4 yıl önce 500 Metreden Atlayıp Evlenme Teklif Eden Genç Şaşırttı
Gol Sonrası Evlenme Teklifi 01:02
Gol Sonrası Evlenme Teklifi 8.098 izlenme - 1 yıl önce Kolombiyalı futbolcu Martin Arzuaga attığı gol sonrası kameralara yöneldi ve sevgilisine evlenme teklifinde bulundu.
cafer dede internette rekor kırıyor 01:35
cafer dede internette rekor kırıyor 43.977 izlenme - 7 yıl önce giresun'da yaşayan cafer dede evlenebilmek için ilginç bir yol denedi. evlilik programlarına katılmak yerine kendini tanıtan görüntülerini video paylaşım sitelerine koyan cafer dede senede 1.5 ton fındığını olduğunu belirterek kendisiyle ilgilenen hanımlar için kendisinin her zaman hazır olduğunu söyledi. internette talibini arayan cafer dede'nin görüntüleri tıklanma rekorları kırarken şu ana kadar evlenip evlenmediği ise merak konusu oldu.
Mezuniyet Töreninde Evlenme Teklifi 03:27
Mezuniyet Töreninde Evlenme Teklifi 13.885 izlenme - 4 yıl önce Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu (BESYO) Beden Eğitimi Spor Öğretmenliği'nden bölüm birincisi olarak mezun olan Ömer Ateş, kız arkadaşına böyle evlenme teklifi yaptı
Bir Kadına 150 Kez Evlenme Teklifi Etmek 01:22
Bir Kadına 150 Kez Evlenme Teklifi Etmek 3.339 izlenme - 1 yıl önce Sevdiği kadına 150 gün üst üste evlenme teklif etti ama kadın bırakın yanıt vermeyi ruhu bile duymadı. Sonunda ortaya dünyanın en enteresan evlenme teklifi ortaya çıktı.
İlginç evlenme teklifi! 01:42
İlginç evlenme teklifi! 22.440 izlenme - 8 yıl önce İlginç evlenme teklifi!
Seyircileri Ağlatan Evlenme Teklifi 03:41
Seyircileri Ağlatan Evlenme Teklifi 23.700 izlenme - 9 yıl önce durumdan habersiz olan gizem ismindeki genç bayan, film izledikleri sırada aniden kendi fotoğraflarının bulunduğu slayt gösterisi ile karşılaştıgizem, slayt gösterilerinin bitiminin ardından beyaz perdede "benimle evlenir misin?" yazısıyla karşılaştı.
ADAM IN YAPTIĞI EWLWNME TEKLİFİNE BİR BAKIN 00:54
ADAM IN YAPTIĞI EWLWNME TEKLİFİNE BİR BAKIN 20.373 izlenme - 10 yıl önce GÜZEL KOMİK OLMUŞ, İZLEYİN
Acil Yardıma Giderken Acil Evlenme Teklifi Almak 02:24
Acil Yardıma Giderken Acil Evlenme Teklifi Almak 3.743 izlenme - 11 ay önce Sağlık ekiplerinin olay yerine gelmesi Ekiplerin olaya müdahale yapmaya çalışması Paramedik arkadaşlardan görüntü Röportajlar Organizasyondan görüntüler Muğla'nın Bodrum ilçesinde görev yapan sağlık görevlisi, aynı zamanda meslektaşı olan erkek arkadaşından ilginç şekilde evlilik teklifi aldı.
Yürekleri Ağza Getiren Evlenme Teklifi 00:52
Yürekleri Ağza Getiren Evlenme Teklifi 381 izlenme - 1 ay önce Evlenmek güzeldir.Evlenmeyi düşündüğün kıza evlilik teklifi daha şık olmalı,görüntüde eleman sevgilisini korkutmalı evlilik teklifi yapmış
Saba Tümer'den Beyaz'a Evlenme Teklifi 01:52
Saba Tümer'den Beyaz'a Evlenme Teklifi 10.728 izlenme - 3 yıl önce Saba Tümer Kanal D'de katıldığı Beyaz Show programında 'Sen evlenmeyi düşünmüyor musun' sorusuna sanırım birbirimize kalacağız şeklinde cevaplayınca Beyazıt Öztürk 'Seve seve' dedi.
Son Zamanların En Eğlenceli Evlenme Teklifi 05:56
Son Zamanların En Eğlenceli Evlenme Teklifi 6.278 izlenme - 2 yıl önce Yeterince evlenme teklifi videosu izledik. Romantizmin sınırlarını zorlayan videolar arasında en eğlencelisi bu video oldu.
Evlenme Teklifi 05:45
Evlenme Teklifi 8.365 izlenme - 4 yıl önce SENİ SEVİYORUM BİRTANEM
Beyonce Konserinde Dansçısına Erkek Arkadaşının Evlenme Teklifi 00:59
Beyonce Konserinde Dansçısına Erkek Arkadaşının Evlenme Teklifi 928 izlenme - 4 ay önce Beyonce Konserinde Dansçısına Erkek Arkadaşının Evlenme Teklifi Konser sırasında Beyonce'un dansçısına partneri evlilik teklifinde bulunmuş. (Ashley Everett)
  NBA maçında sürpriz evlenme teklifi 02:05
NBA maçında sürpriz evlenme teklifi 7.520 izlenme - 3 yıl önce Chicago Bulls’un ponpon kızlarından Ariana Rosado, maç arasında hiç beklemediği bir sürprizle karşılaştı. Chicago Bulls-Miami Heat maçına verilen arada, maskotun içinden çıkan erkek arkadaşından evlilik teklifi alan Rosado, gözyaşlarına hakim olamadı. Takım arkadaşlarınca evlilik teklifi için hazırlanan özel koreografiden habersiz olan Rosado, önce bir sandalyeye oturtuldu. Ardından maskot içinden çıkan erkek arkadaşını görünce duygulu anlar yaşandı. Erkek arkadaşı Zhane Zackery’nin evlenme teklifi sırasında Bruno Mars’ın "Marry You" adlı parçası çalındı. Binlerce taraftar bu eşsiz ana ıslık ve alkışlarıyla eşlik etti.