Hoşgeldiniz!

evlenme teklifi

Kim Milyoner Olmak İster'de Evlenme Teklifi 02:30
Kim Milyoner Olmak İster'de Evlenme Teklifi 3.433 izlenme - 5 gün önce Kim Milyoner Olmak İster'in 21 Nisan 2018 tarihli bölümünde bin liralık ödülle yarışmayı tamamlayan eleman, battı balık yan gider diyip evlilik teklifinide yapıştırıyor. İzliyoruz efendim.
Evlenme Teklifi Eden Kadının Yıkım Anları 01:33
Evlenme Teklifi Eden Kadının Yıkım Anları 11.262 izlenme - 3 ay önce AVM'nin orta yerinde sevdiği adama diz çökerek evlenme teklif eden genç kadın, olumsuz cevap alınca dünyası başına yıkıldı.
Hüsranla Biten Evlilik Teklifi 01:54
Hüsranla Biten Evlilik Teklifi 17.790 izlenme - 3 ay önce Elinde kocaman bir buketle, işi garantilemiş gibi gelen kardeşimiz sevgilisine yaptığı evlenme teklifi ile hayatının geri kalanında Müslüm baba, Yıldız Tilbe, Ebru Gündeş, Hakan Altun gibi sanatçıları dinlemeye mahkum bırakılıyor.
Beyaz Show'da Evlenme Teklifi Edip Hayır Yanıtını Alınca Şoke Oldu (19 Ocak Cuma) 05:00
Beyaz Show'da Evlenme Teklifi Edip Hayır Yanıtını Alınca Şoke Oldu (19 Ocak Cuma) 7.733 izlenme - 3 ay önce Sevgilisine evlilik teklifi etmek için Beyaz Show programına çıkan genç 'Hayır' yanıtını alınca şok geçirdi. Daha sonra bunun Beyaz'ın bir şakası olduğu anlaşılınca herkes derin bir nefes aldı.
Arda Turan'dan Evlilik Teklifi 00:15
Arda Turan'dan Evlilik Teklifi 5.710 izlenme - 3 ay önce Arda Turan, Aslıhan Doğan'a evlenme teklifinde bulundu. Aslıhan Doğan'dan 'evet' cevabını alan Arda Turan büyük bir sevinç yaşadı.
Lezbiyenlerin Birbirine Aynı Anda Evlenme Teklifi Etmesi 01:30
Lezbiyenlerin Birbirine Aynı Anda Evlenme Teklifi Etmesi 4.208 izlenme - 2 ay önce Pictionary oynarken birbirlerine aynı anda evlenme teklif eden lezbiyen çifti izliyoruz efendim. Böylesine tesadüf...
Servis Minibüsüyle Evlilik Teklifi Yapmak 07:32
Servis Minibüsüyle Evlilik Teklifi Yapmak 22.345 izlenme - 2 yıl önce Yengeye evlilik teklifi yapmak isteyen abimiz böyle bir prodüksüyon kurmuş.
Güzel Sunucuya Hayranından Sürpriz Evlenme Teklifi 00:38
Güzel Sunucuya Hayranından Sürpriz Evlenme Teklifi 35.293 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı televizyon sunucusu Allie LaForce basket karşılaşması öncesi taraftarların bulunduğu alanda canlı yayın bağlantısı yaparken hayranından sürpriz bir evlenme teklifi aldı.
Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi 01:03
Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi 36.808 izlenme - 3 yıl önce Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi Sıra sıra dizilmiş Tofaş'lar ile sevdiği kıza evlilik teklifi eden vatandaşı izleyeceksiniz.
En Romantik Evlenme Teklifi 04:27
En Romantik Evlenme Teklifi 45.694 izlenme - 5 yıl önce Sen Herşeyin En İyisine Laiksın. Seni Seviyorum.
Evlenme Teklifi 07:05
Evlenme Teklifi 45.134 izlenme - 6 yıl önce Evlenme Teklifi Sürprizi
inanilmaz evlenme teklifi 02:58
inanilmaz evlenme teklifi 55.460 izlenme - 7 yıl önce inanilmaz evlenme teklifi kac erkek sevdigi için böyle birsey düşündü
Bekar Bekir, Çatlak Şanzel'e Evlenme Teklifi Etti 01:19
Bekar Bekir, Çatlak Şanzel'e Evlenme Teklifi Etti 5.012 izlenme - 4 ay önce Evlenmeyi bir türlü beceremeyen Bekar Bekir,Çatlak Şanzel'in programına çıkıp ona evlenme teklifi ederse
En Romantik Evlenme Teklifi 04:58
En Romantik Evlenme Teklifi 55.123 izlenme - 8 yıl önce zuhal topalın sunduğu izdivaç programında dün çok romantik bir evlilik teklifi yapıldı..
Uygun Adım Evlilik Teklifi 01:50
Uygun Adım Evlilik Teklifi 40.295 izlenme - 4 yıl önce Hava Harp Okulundan yeni mezun olan Süleyman Özdayı, sevgilisi Yağmur Okça'ya tamda mesleğine yakışır bir şekilde evlenme teklifi yapmış.
Düzce'de Romantik ve Yaratıcı Evlenme Teklifi 02:29
Düzce'de Romantik ve Yaratıcı Evlenme Teklifi 2.844 izlenme - 4 ay önce Düzce’nin Akçakoca ilçesinde Enes Özdemir, sevdiği kız arkadaşı Hayriye Diler için ilginç bir evlenme teklifi hazırladı.
Sokak Ortasında Kırmızı Halı Karşılamalı Evlenme Teklifi 03:17
Sokak Ortasında Kırmızı Halı Karşılamalı Evlenme Teklifi 4.339 izlenme - 7 ay önce Balıkesir'de Burak Akçadar isimli genç sevdiği kıza sokak ortasında yaptığı ilginç bir sürprizle evlenme teklifi yaptı.Helal olsun kırmızı halı eveti kapmak için mükemmel fikirdi.
Cinayet Süsü Vererek Evlenme Teklifi Yapmak 04:00
Cinayet Süsü Vererek Evlenme Teklifi Yapmak 2.948 izlenme - 6 ay önce İzmir'de akıllara durgunluk veren bir evlilik teklifi gerçekleşti. Genç adam evlilik teklifine cinayet süsü verdi ve sevgilisinin aklını başından aldı.
Bacağına Dövme Yaptırarak Evlenme Teklifi Eden Adam 00:41
Bacağına Dövme Yaptırarak Evlenme Teklifi Eden Adam 1.887 izlenme - 2 ay önce En tuhaf evlenme teklifi olayı bu bence ya. Düşünsene kız kabul etmedi, bacakta kaldı öyle. Neyse yenge kabul etti...
Nolur Evet De 03:00
Nolur Evet De 104.537 izlenme - 11 yıl önce yas hayki nolur evet de
Ağır Yaralı Süsü Vererek Evlenme Teklifi Yapmak 03:05
Ağır Yaralı Süsü Vererek Evlenme Teklifi Yapmak 1.392 izlenme - 2 ay önce Evlenme tekliflerinin en üzücü olanı,görüntüde eleman sevdiği kadına evlenme teklifi yapmak için ağır yaralı süsü verip hastaneye gelince evlenme teklifini patlatıyor
Evlenme Teklifi 05:05
Evlenme Teklifi 14.009 izlenme - 4 yıl önce Sıradışı Evlenme Teklifi
Polis Telsizi Anonsuyla Evlilik Teklifi 01:36
Polis Telsizi Anonsuyla Evlilik Teklifi 29.397 izlenme - 5 yıl önce Polis Telsizi Anonsuyla Evlilik Teklifi Polis Telsizinden Anons: Benimle Evlenir Misin Merkez Kütahya'da Görevli Polis Memuru, Meslektaşı Birgül Kaymaz'a Polis Telsizinden Evlilik Teklifi Yaptı.
Evlenme Teklifi Alan Paris Hilton'un Yüzüğü Sosyal Medyayı Salladı 00:19
Evlenme Teklifi Alan Paris Hilton'un Yüzüğü Sosyal Medyayı Salladı 1.640 izlenme - 4 ay önce Bir dönem skandalları ile gündemden düşmeyen Paris Hilton, sevgilisinden evlilik teklifi aldı. Sosyetik güzelin yüzüğünün büyüklüğü ise sosyal medyayı salladı.
Gözaltı Senaryolu Evlilik Teklifi 01:53
Gözaltı Senaryolu Evlilik Teklifi 3.805 izlenme - 7 ay önce Adana’da kuaför genç, sevgilisine evlilik teklifi yapmak için sıra dışı bir yönteme başvurdu. Ayarladığı polis arkadaşları tarafından yolda kimlik kontrolü yapıldıktan sonra gözaltına alınmaya çalışılan genç bu sırada sevgilisine nişan yüzüğünü çıkarıp evlilik teklifinde bulundu. Sevgilisinin teklifine şaşıran genç kadın ‘evet’ yanıtını verdi. Kuaförlük yapan 26 yaşındaki Tolga Alaf, öğrenci olan 18 yaşındaki sevgilisi Yaren Yolcu’yla 3 ay önce arkadaş ortamında tanışıp evlenmeye karar verdiler. Alaf, sevgilisine hayatı boyunca unutamayacağı bir evlenme teklifinde bulunmak istedi. Bu nedenle iki genç akşam saatlerinde Çukurova ilçesine bağlı Turgut Özal Bulvarı’nda yürürken Tolga Alaf’ın 2 polis arkadaşı tarafından durduruldu. Tolga Alaf, senaryo gereği kimlik kontrolü yapıldığı sırada hırsızlık suçundan 9 yıl kesinleşmiş hapis cezasıyla polisler tarafından gözaltına alınmak istendi. Bu sırada şok olan ve sevgilisini polislere vermemek için direnen Yaren Yolcu, “Hayır istemiyorum ya, bırakın sevgilimi, Tolga hayır ya” diyerek tepki gösterdi. Tolga Alaf da bunun üzerine oyunu daha fazla uzatmayarak elinde gizlediği nişan yüzüğünü gösterip Yaren Yolcu’ya ’benimle evlenir misin’ teklifinde bulundu. Genç kız ise teklife şaşırarak ’evet’ yanıtı verdi. Senaryo gereği Tolga Alaf’ın ayarladığı 30 kişilik arkadaş grubu da bu sırada Alaf’ın yüz maskelerini takarak ellerinde ’benimle evlenir misin’ yazılı dövizleri tutup volkan yaktı. “Polise saldırıyordum, zor tuttum kendimi” Tolga Alaf’a sarılarak arkadaşlarının yanına giden Yaren Yolcu, İHA muhabirine yaptığı açıklamada ise “Böyle bir şey beklemiyordum tabii ki. Tamam sürpriz yapacağını biliyordum ama hissetmiştim de. İnanamıyorum, şaka mı ya. Böyle yemek yiyecektik. Hissediyordum yakın zamanda olacağını. Çünkü herkes güzel giyin git diyordu. Tabii ki şaşırdım. Polise saldırıyordum zor tuttum kendimi. Hırsız olabileceğini düşünmemiştim. Gelirken bana bir kavgaya karıştığını söylemişti ama şu an duygularımı ifade edemiyorum ya” diye konuştu. Sevgilisine farklı bir teklif yapmak istediğini belirten Tolga Alaf da, “Güzel, farklı bir şey olsun istedim. Bundan sonra yapacak arkadaşlar da böyle güzel şeyler yaparlarsa bizler de mutlu oluruz. Gayet güzeldi herkes eğlendi. Mutlu olmayı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı. Tolga Alaf ve Yaren Yolcu daha sonra arkadaşlarıyla kutlama yaparak gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi.
Beyaz Bengü'ye İkinci Kez Evlilik Teklif Etti 00:57
Beyaz Bengü'ye İkinci Kez Evlilik Teklif Etti 8.226 izlenme - 1 yıl önce Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'a konuk olan Bengü'ye 8 ay önce yaptığı evlilik teklifini tekrarladı. Birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu Beyaz Show'da, Beyaz ve Bengü'nün konuşmaları geceye damgasını vurdu. Bengü, Kubat, Murat Dalkılıç, Tolga Çevik ve Cengiz Bozkurt konuk olduğu Beyaz Show, bu hafta Eskişehir’de çekildi. Konuklarını bir bir çağıran Beyazıt Öztürk’ün Bengü’ye; “Seni Eskişehir’in güzel yerlerinde gezdireyim, belki etkileşim olur” demesi izleyenleri kahkahaya boğdu. Ünlü şovmen, 'Camiada son kalan iki bekarız' sözleriyle Bengü’ye aylar sonra ikinci kez evlenme teklifinde bulundu. Aylar önce yine ekranlardan teklif etmişti Beyazıt Öztürk, 8 ay öncesinde Beyaz Show'a konuk olan Bengü’ye evlenme teklifi etmişti. “Evlen benimle, kadınım ol, kısrağım ol” demesi izleyenleri kahkahaya boğmuştu.
Avustralyalı Eşcinsel Vekilden Mecliste Evlenme Teklifi 01:04
Avustralyalı Eşcinsel Vekilden Mecliste Evlenme Teklifi 1.413 izlenme - 3 ay önce Avustralya’da Liberal Parti’li eşcinsel milletvekili, mecliste söz alarak erkek arkadaşına romantik bir evlenme teklifinde bulundu. Senatodan geçen eşcinsel evlilik yasa tasarısı üzerine söz alan 37 yaşındaki milletvekili Tim Wilson, konuşmasının ortasında izleyici sıralarında yer alan sevgilisi Ryan Bolger’e dönerek ilkokul öğretmeni sevgilisine evlenme teklif etti. Bolger ise önce güldü, ardından da teklifi kabul etti.
 AVM’de evlenme teklifi eden gencin çabası hüsranla sonuçlandı 01:13
AVM’de evlenme teklifi eden gencin çabası hüsranla sonuçlandı 18.820 izlenme - 5 yıl önce Birleşik Arap Emirlikleri’ne bağlı Dubai’de Hintli bir gencin evlilik teklifi beklenmedik bir tepki sonucu hüsranla sonuçlandı. 3 ay önce tanıştığı sevgilisine AVM’de hazırladığı bir plan ile evlenme teklifi eden gencin kız arkadaşı teklifi reddederek romantik gencin kafasına küçük bir gitarla vurdu. Olay sonrası genç ise neye uğradığını şaşırdı. Dubai’de bir AVM’de meydana gelen olayda ilk olarak 2 Hintli gencin müzik çalan bir grubun yanına yaklaştığı görülmekte. Bu sırada gitar çalan görevlinin elinden mikrofonu alan genç sevgilisine dönerek konuşmaya başlıyor. 3 ay önce tanıştığı sevgilisini çok sevdiğini ve onunla birlikte olduğu için çok mutlu olduğunu belirten genç daha sonra ise diz çökerek kız arkadaşına evlenme teklifi etmeye hazırlanıyor. Bu sırada kız arkadaşının "dur" demesine rağmen hareketine devam eden genç aniden kız arkadaşının arkada bulunan müzisyenlerden birinin gitarını alarak kafasına vurmasıyla neye uğradığını şaşırıyor. Olay sonrası AVM’de büyük bir sessizlik yaşanırken genç ise hayal kırıklığına uğruyor.
cafer dede internette rekor kırıyor 01:35
cafer dede internette rekor kırıyor 44.490 izlenme - 8 yıl önce giresun'da yaşayan cafer dede evlenebilmek için ilginç bir yol denedi. evlilik programlarına katılmak yerine kendini tanıtan görüntülerini video paylaşım sitelerine koyan cafer dede senede 1.5 ton fındığını olduğunu belirterek kendisiyle ilgilenen hanımlar için kendisinin her zaman hazır olduğunu söyledi. internette talibini arayan cafer dede'nin görüntüleri tıklanma rekorları kırarken şu ana kadar evlenip evlenmediği ise merak konusu oldu.
500 Metreden Atlayıp Evlenme Teklif Etmek 02:09
500 Metreden Atlayıp Evlenme Teklif Etmek 13.174 izlenme - 5 yıl önce 500 Metreden Atlayıp Evlenme Teklif Eden Genç Şaşırttı